Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tkuzma

Oldal: 1
Dátum: 2009.12.18. 14:15:14
Giganticus nagyon gigantikus fantáziával vagy ellátva. Én javasolnám neked, hogy olvass sok Asimov könyvet (ha eddig nem tetted volna), mert ott egy nagyon szépen kidolgozott világ épül fel: Robottörténetek és Alapítvány sorozat. Bárcsak igaza lenne az öreg Izsáknak!
Legtöbbször én is inkább csati777 kollega véleménye felé hajlok, mikor körülnézek a világban. Max 100 év...
Maradjon a konstrukció. A mi szövetségünk 9 fős rablószövetség.Háborús bevételből felépíteni épületeket - sziszifuszi munka, mivel még a Háború Csarnokával is csak ritkán szerzünk 100K felett, hiába nálunk 5-6x nagyobb kúttal bíró szövetségeket agyalunk el.
LE-ből mi soha nem húztuk volna fel az akadémiát sem...
A háborúból szerzett LE-ből építhető épületek nagyon jó ötletnek tűnnek - végre egy olyan jutalom, ami nem a kialakult LE-egyensúlyt bolygatná meg. Nem is kellene tápos épületeket adni, hogy a békés (=töketlen, már bocs...) szövetségek se kezdjenek el sipákolni amiatt, hogy tönkreteszi a teveklubjukat.

A többi dologban lehetne egy hibrid rendszer.

Meg lehetne oldani azt, hogy az eddig is manából építhető épületek már így is maradnának (felzárkózás), a további épületek pedig két csoportra lennének osztva:
1.) Mindenkinek fontos épületek, amik nélkül "élni sem lehet" - csak LE-ből mennének. A költség szinte exponenciálisan nőne szintenként, de a létrejött hatás ugyanígy csökkenne. Így sok-sok szintet kellene a top szöviknek felhúzni, mire jelentős előnyt halmoznak fel.
2.) Apróbb kényelmi funkciókat, minimális előnyt, illetve szerepjáték jellegű dolgokat biztosító épületek: menjenek csak manából (is) továbbra is.

Optimálni kell, hogy az LE-ből húzható épületek ne előnyt növeljenek, de ne is felzárkóztassanak. Akik előbb kezdtek, több pénzt és energiát öltek a játékba, azok továbbra is élvezhessék ennek a gyümölcsét.
Nagyon jó ötlet. Ez tényleg dobna a háborúkon. Szavazok rá! T. T.M. Úr! Kezdjetek el programozni!
Dátum: 2009.07.27. 11:01:06
Hurrá! Megveszem a tortát. A 100. alaklom, hogy belépéskor kiírta: "Adatbázis kapcsolódási hiba!"

Vadászat közben vagyok, tehát pont jókor. Élvezet így játszani: random hegyek + technikai problémák = stratégia.

Komolyan: Rohadtul unalmas. Nem kellene beruházni? Én havi 5-6K-t adok hozzá. Most már nem új autót kellene venni...
Dátum: 2009.01.23. 10:32:24
Melyik országban nem a bal oldalon közlekednek autóval?

Ausztrália
Nagy-Britannia
Új-Zéland
Svájc

A kérdésre eddig 21 jó és 21 rossz válasz érkezett.

A kérdést én írtam, és szégyellem magam miatta. Addig fogalmaztam, hogy a végén pont fordítva lett feltéve, mint ahogyan szántam... Kérem kivenni az adatbázisból! Bocsánatot kérek attól a 21 embertől, akit megvezettem, és gratulálok annak a másik 21-nek, aki rájött a hibára és ezért a helyes (bár rossz) választ jelölte meg!
Dátum: 2008.12.16. 08:48:54
Ezt Mortimernek nyugodtan el is hihetitek
Dátum: 2008.12.03. 22:11:22
Valami nagyokos ezt hozta össze kvízkérdésnek:

Ki alkotta meg a zárt vasmagos transzformátort?

Helyes válasz: Semmelweis Ignácz

Ja, Déri Miksa meg az anyák megmentője....
Dátum: 2008.11.04. 07:37:08
A mai napon létrejött a szövetségem. Arról már sehol nem találtam infót, hogyan tudom meghívni a leendő tagokat. Hogyan?
Oldal: 1