Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Deep Shadow

Oldal: 123
Dátum: 2014.08.27. 17:06:31
Így elrontani egy gyönyörűen induló eventet
Dátum: 2014.08.26. 20:16:26
"Ezenkívül a tagok aktivitásuktól függően bajnoki tókeneket kapnak, amelyeket értékes jutalmakra válthatnak be."
Lehet tudni, hogy mik azok az értékes jutalmak? Sávos aktivitási határok vannak?
Mivel az egyén szintjén főleg itt dől(het) el a részvétel, így a konkrétumok ismerete nem kicsit dönthet és inspirálhat.
Dátum: 2014.08.21. 17:12:36
Éppen ezért felmerül a kérdés: tárolja-é a rendszer az AF pontot? (Azaz megkapod-e 60. szintre lépve, amit így szerzel.)
Dátum: 2014.08.20. 11:43:17
Hálás köszönet innen is!
Dátum: 2014.08.07. 20:57:22
Feltételezem a besült varázslat, és az igen rossz találati arány miatt írtál. Maximálisan egyet értek. Az, hogy csak a szerencse - mint tulajdonság - ilyen szinten befolyásolja a csatában a találati arányokat, az nagyon gáz. Az ellenfelednek bejött a varija, háromból kétszer talált közelharcban. Nálad besült a vari, és hatból kétszer találtál.
Persze lemaradtak olyan infók, mint pl. csatlósbónuszok, épületbónuszok stb., de az eredmény egyértelműen az ellenfeled szerencse fórjának tulajdonítható. Persze nyerni azért nem tudott

U.i.: A csatában benn maradt az ellenfeled neve.
Dátum: 2014.03.29. 14:49:15
Egy buszon hárman utaznak. Leszállnak öten. Azaz két embernek fel kell még szállnia, hogy ne legyen rajta senki.
Dátum: 2014.03.22. 14:35:32
Hogyne, de ha mondjuk Béke csarnokuk van, az eléggé szívás
Dátum: 2014.03.13. 20:47:28
Persze, mindenképpen kell. A kérdésem kicsit bővebben (#16405):
A templomkristályos relikvia bónusza a transzdestrukció, ez pókként mindenképpen kívánatos nekem. Viszont a transzdestrukció szakértelem csak VT végső jutalomként kapható, ott is csak a 6x6-os templomból. Ilyen templom viszont csak 51-es szinttől elérhető. Valamint elméletileg olyan, szakértelemhez bónuszt adó tárgyak (gyűrűk, láncok) ahol a vonatkozó szakértelem 0, nem hatnak.
Esetemben transzdestrukció ugye nem hogy 0, nincs is (32-es szint), viszont nem is gyűrűből vagy láncból járna rá (?) bónusz. Persze tartok tőle, hogy ugyanaz az analógia, ergo nem érdemes megvenni a templomkristályos fétist. Meg tudna valaki ebben erősíteni/cáfolni, illetve jól kalkuláltam?
Dátum: 2014.03.13. 17:22:06
Van-e értelme 32-es szinten megvenni a templomkristályos fétist?
Másképp fogalmaznék, de alapvetően igazad van: erre 300 templomkristályt? Sokkal jobb felhasználási területet tudok rá. Persze várjuk meg a végleges kiírást...
Dátum: 2014.01.01. 17:45:11
Az építési energiából való építés olyan extrém módon megkönnyítette az alacsony szintű karakterek építését, hogy az valami hihetetlen. Ettől - tőlem - akár adhatna kincspontot is. De mint az imént Maszk rávilágított: még ha meg is tudnál szerezni ilyen alacsony szinten epikus tárgyat, jó ideig nem hordhatnád. És még egy gondolat: manából ad, valóban. Tudsz mutatni egy 4-es szintű karaktert, akinek van manakonstrukciója?
Dátum: 2014.01.01. 17:40:38
Valószínűleg szintet léptél, így alacsonyabb lett a kívánatosnál.
Dátum: 2013.08.11. 16:28:30
Ebben az esetben de bizony: ugyanaz.
Dátum: 2013.08.11. 15:06:53
Bele. De 14:44-kor kábítottam el az utolsót, és építettem alá a csapdát.
Dátum: 2013.08.11. 14:20:58
Kicsit korán van még hozzá, nem?
Dátum: 2013.08.11. 11:10:08
Upsz, rossz helyre címeztem. Veled értek egyet!
Dátum: 2013.08.11. 10:58:47
Téves.
Dátum: 2013.03.07. 18:32:40
Érintettként hozzászólnék pár szót. Három napja elkészültem a 21. templommal. A cél, amiért még foglalkoztam vele, természetesen a relikviakupon volt. Erre: "Átvetted a jutalmat: 1 isteni ital, 2 őrjöngés itala, 20 kiégett őskő, kisebb térkapu stimulátor.".
Miklós hozzászólása alapján: "Végzet Templománál korábban ígértük, hogy max. 20 db templomi medált lehet szerezni. Ez továbbra is él, a 21. templomtól kezdve a medál helyett is relikviakupon jár."
Forrás: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,802.2752. Szó nem volt bármiféle differenciálásról.
Ezzel az egésszel az a bajom - és minden bizonnyal a téma feldobójának is - hogy ez így egyszerűen átverés. Amennyiben ismert az információ, hogy a végső jutalom nem relikviakupon, hanem kisebb térkapu stimulátor, akkor nyilván van lehetőségem eldönteni, hogy felvállalom-e a templom teljesítését ezért a jutalomért.
Továbbra is fogok templomozni, de csak mértékkel. Dekrétum, egyáltalán őskő használatának így értelme nincs. A könnyen teljesíthető feladatokért, egy-egy sor vagy oszlop teljesítéséhez lehet érdemes továbbra is csinálni, a temlomkristályért, ill. a sor/oszlop jutalomért (ha olyan). De a végső jutalomért nem. Nagyon sajnálom

Maci: két mondatodra reagálnék, bár ez nem szorosan a felvetéshez kapcsolódik.
"Az, hogy havonta egyszer kifizetsz 20 őskövet a templomra..."
Nem, nem ennyibe kerül egy templom sajnos.
"A fizikai sebzés növekedése is éppen elég komoly előny azokhoz képest, akik nem foglalkoznak vele. "
Ez bizony pontosan így van. Csakhogy akit a felvetett probléma érint, azoknak már megvan ez az előny!
Oldal: 123