Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Anett99

Oldal: 1
Dátum: 2012.05.29. 23:17:24
A V4 kérdésem miatt reklamáltam. Igaz, nem tökéletesen gépeltem. A kérdés lehetőségét visszakaptam, újra azt a kérdést tettem fel, jól gépelve

Kíváncsi vagyok a válaszra
Dátum: 2012.05.29. 22:33:39
Megint V4 gyors szerver. A kérdésem lassan fél napja nincs elbírálva. Küldi haladás, bla bla, ahogy korábban írtam, más néven. Akkor el lett utasítva, de később találkoztam a kérdéssel. Most is ez a helyzet. Ha elutasítják, de fogadják el a küldit

Ki végeztette ki Morus Tamást?

VIII Henrik
Szép Phülöp
I EdWart
I Erzsébet

A kérdésre eddig 0 jó és 0 rossz válasz érkezett.

VIII Henrik, nem csak a feleségeiről híres
Dátum: 2011.09.16. 17:44:44
Visszanyal a fagyi Miért nem tudom elérni. Szendét, szundit? Ha több IP címről belépnek többen hozáju, ez etikus?

mAX HAJNALBAN TUDOM LECSAPNI ŐKET


Ki milyen scriotet használ, ha már vádagoskodunk?
Dátum: 2011.09.16. 13:14:09
Háború, amit ők indítottak. Csak amikor a munkám miatt napközben itthon vagyok, 2-3 percenként tudok a szövijükre kattintani, és akit kidob a rendszer, az leverem, mint vak a poharat Az ÉP scripnek az lenne a lényege, hogy mindenkit azonnal leverj, aminnt támadhatod. Az időeltolődást, élethelyzetett kényelmes kihagyni. Ezért kérem magam ellen a vizsgálatott. Egyszerűbb, ha vádaskodunk, és fenyegetőzünk. Aktív vagyok, és szándékaim mellett tisztességesen maradok is. A hozzászólások abban erősítettek meg, hogy ilyennel nem kell foglalkozni, de Miklóstól az event után mind a két félnek egy személyes üzenetett megköszönnék ebben a kérdésben.

Egyszerűen idegesít, ha alaptalanul vádolna valamivel
Dátum: 2011.09.14. 17:48:08
Bamba vagyok az 5 világról. 61 szint.

Már sokadjára megkaptam, hogy scripteket használok alacsony ÉP-re Henry 82-től. A játék szervezőitől kérnék vizsgálatott magam ellen, hogy ez igaz.e vagy sem. Ők támadnak folyamatosan, de ez ez csak egy dolog.

Ha lehet, akkor Miklós küldjön neki egy privet az eredményről, mert unom a fenyegetőzését.

Bamba
Dátum: 2011.09.09. 08:07:08
Kedves Bamba,

vajon mit szólnának a játékvezetők, hogy scriptet használsz az alacsony ÉP figyelésére???

Játszál tisztességesen, nem figyelmeztetlek többet!!!

Henry


Ezt kaptam, és kérnék magam ellene vizsgálatott, hogy igaza van e, vagy sem
Oldal: 1