Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2013.06.06. 20:01:26



más:

Bár már késő, de belegondolva az lett volna a legjobb ha választható, hogy mi kérünk. Alacsony szinten a kupon sokkal jobb, míg ha megvan a 20 templom, akkor már a pálca a menő. A szavazásnál ugye sokkal több ember szavazott aki már kész a 20 templommal, ezért lett ez az eredmény. Mindenki arra szavazott ami neki jobb a játékban, de senki nem gondolt bele, hogy az alacsonyabb szintű vagy kevesebb templommal végzett játékosoknak mi lenne a jobb.

Ha még nem késő, akkor szerintem érdemes lenne ezt átgondolni, hogy a kicsiknek is megérje befizetni, még ha nem is ők a legnagyobb bevételi forrás, azért még nem kéne figyelmen kívül hagyni az ő érdekeiket. (Bár nekem a pálca mindenképp jobb, csak gondoltam jelzem, hogy nem mindenkinek kedvezőbb.)
Dátum: 2013.06.06. 19:54:05
Idézet: Jennyfer - 2013.06.06. 19:52:23
sziasztok!

Ha más fizeti be helyettem az őskő árát, akkor milyen adatokat kelltudnia.
Elég csak a felhasználónév vagy más is kell?


Karakterszám és hogy melyik világ
Dátum: 2013.06.06. 19:53:29
Idézet: Dozer - 2013.05.17. 18:06:16
Tiss akik nem tudnak elmenni a talalkozora (nekem pl kb 1800 Km-re van sajnos ) azoknak iden is lesz lehetoseg megvasarolni az extra jutalmakat az oskovek melle?


Én elintézem neked ha akarsz befizetni/nem akarod kihagyni az akciót, csak hívj fel, mert nincs meg a számod, mióta elhagytam a telefonom.
Dátum: 2013.06.02. 22:47:20
Idézet: Büyük - 2013.06.01. 12:35:32
Idézet: Rodriguez - 2013.06.01. 00:16:40
Ilyen a tipikus külföldön élő magyar. Dögöljön meg a szomszéd tehene is mi? Te az életben is mindent így intézel, hogy vastagon fizetsz mindenért, mert azzal mindent el lehet intézni? Nem csodálom, hogy nincs egy ismerősöd akiben megbízol, hogy befizet neked. Ha nekem küldenéd el a pénzt, én is odaadnám az első hajléktalannak inkább

Nem azért szenvedsz hátrányt, mert nem tudsz elmenni, hanem mert ilyen iritáló vagy Mielőtt bezárod magad mögött az általad annyira lenézett ország ajtaját, ne felejtsd el leadni a személyidet is


Ne is haragudj,de nem te voltál véletlenül v3-on aki gyakorlatilag kiröhögött,hogy sokkal több pénzed van mint nekem mert te külföldön dolgozol,és ne is próbáljak hordát váltogatva elérni téged?Mert te úgyis mindig abba a hordába fogsz váltani mint én,hogy ne tudjalak támadni, és úgyis tovább bírod pénzzel?Most akkor ki is fizet vastagon mindenért?
Ezek szerint te csak egy külföldön dolgozó(de nem ott élő) tipikus magyar vagy,aki lenézi az itthon boldogulni próbálókat?

Nem nagyon akartam belefolyni a vitába de brutális megnyilvánulásaid vannak ,és ráadásul úgy forogsz mint egy szélkakas.
Megpróbálhatnál egy kicsit több tisztelettel viszonyulni az embertársaidhoz.


Nem az nem én voltam, valakivel biztos összekevertél.

Ha hűen a valósághoz akarod leírni a történteket, akkor ugye, ha jól emlékszem úgy történt, hogy te megírtad, hogy hány ezer köved van és hogy vagy 5000 kiégett mellé, így hiába váltok, neked lesz rá köved, hogy átmenj másik hordába és üssél engem. Erre írtam neked a válasz levelemben, hogy a szerencsés árfolyam átváltás miatt, nekem biztosan kevesebb gond folyamatosan követni téged, mint neked. Én valami ilyesmire emlékszem. Tehát nem én írtam neked az első levelet teljesen lekezelően közölve veled, hogy nekem több pénzem van, mint neked. Ugye? De javíts ki, ha tévedek.

Én ugyan úgy fizetek "vastagon", mint bárki más, de egyáltalán nem verem ezzel magam a fórumon, hogy vegyék figyelembe az én akaratomat/érdekemet/hozzászólásomat, mert én "vastagon fizetek mindenért". Amennyiben találsz tőlem ilyen hozzászólást a fórumon, hajlandó vagyok neked vastagon fizetni.

Az, hogy élek vagy csak dolgozom, igazság szerint a magánügyem, de sokkal inkább élek itt, mint dolgozom Egyáltalán nem nézem le azokat, akik otthon próbálnak túlélni, sőt, leginkább őket tisztelem érte, mert az ám az igazi művészet.

Nem érzem brutálisnak a megnyilvánulásomat, egyszerűen csak rossz volt nézni, ahogy a delikvens itt vergődik a fórumon, javaslom olvasd át még egyszer amit lerendezett az elmúlt napokban, és akkor mindjárt nem érzed annyira sértőnek és tiszteletlennek amit írtam. Valószínűleg, ha más ír ilyet leszarod, csak azért ugrottál rá, mert én írtam, gondoltad majd jól megmondod most. Természetesen megteheted, csak akkor ne egy kiragadott részletet ossz meg a privát levelezésünkből, hanem a előzményeket is. Köszi.
Dátum: 2013.06.01. 00:16:40
Ilyen a tipikus külföldön élő magyar. Dögöljön meg a szomszéd tehene is mi? Te az életben is mindent így intézel, hogy vastagon fizetsz mindenért, mert azzal mindent el lehet intézni? Nem csodálom, hogy nincs egy ismerősöd akiben megbízol, hogy befizet neked. Ha nekem küldenéd el a pénzt, én is odaadnám az első hajléktalannak inkább

Nem azért szenvedsz hátrányt, mert nem tudsz elmenni, hanem mert ilyen iritáló vagy Mielőtt bezárod magad mögött az általad annyira lenézett ország ajtaját, ne felejtsd el leadni a személyidet is
Dátum: 2013.05.14. 01:46:02
Idézet: Birka - 2013.05.13. 20:27:39


Miklós engedni akar a tápolósok szavának,


Idézet: Miklós - 2013.05.13. 12:57:45


Kocosra gondoltam, hogy ő legszivesebben az egészet a mágiára kérné, gondolkodtam is rajta, hogy lehet ezt úgy megoldani, hogy ő is elégedett legyen. A választhatóság jó megoldás, de ez eléggé megbonyolitja, ezt még átgondolom.



Talán egyszer én is megélem, hogy úgy fejlesszék a játékot, ahogy én szeretném. Nagykirály érzés lehet...
Dátum: 2013.05.10. 13:48:40
Legalább 10x annyi mint ami nekem van, pedig aktívan játszom. Ezek szerint valamit rosszul csináltam, hogy ilyen nagy a lemaradásom AF-ben....

Vagy más világon könnyebb és gyorsabb AF-t gyűjteni?
Dátum: 2013.05.04. 08:44:47
Nekem 11 van de nem vehetem meg. Most akkor hogy is van ez? .
Dátum: 2013.05.01. 15:48:39
A lépj két szintet helyett már csak X TP-t kell szerezni
Dátum: 2013.04.22. 10:55:21
Elég sok hülyeséget írtál. A játékot azért tartják fent, mert ez egy üzlet, ami bármily meglepő, profit orientált. Nem fognak valamit úgy üzemeltetni, hogy közben termeli a veszteséget, de te élvezed a játékot. Ha jól emlékszem, egyszer emeltek árat az őskőn, azóta sose, inkább több lehetőség lett, hogy vásárolj a játékban.

Ha megnézel bármilyen más játékot, sokkal többet kerül, mint a VU. Nézd meg, hogy mennyi volt akkor 5000 forint, amikor a játék elindult és ma mennyi? Anno nekem 350 őskövet befizetni komoly tervezést igényelt, ma ugyanez már kb. olyan, mint fagyizni, vagy elmenni moziba.


"Több éve játszom, ráment a párkapcsolatom
Régebben tényleg rohantam szexelés közben dukátért, manázni."

Bocs, de ezen ugye nem csodálkozol?
Dátum: 2013.04.16. 10:12:20
Idézet: Kocos - 2013.04.16. 00:01:57
Idézet: ADZSI76 - 2013.04.15. 09:00:08
Reflexek könyve Pechpont: -328


A nem kerek pechpont értkeket fenntartassal kezelem, ezt pedig majdnem kizártnak artom.


Az 330, csak amikor pörgeti a kereket és nem frissit, akkor a pechpont is az első pörgetésnél levő ppontot mutatja.
Dátum: 2013.04.13. 12:46:42
Nekem 93 terkepdarab van
Dátum: 2013.04.11. 00:03:50
Hát ebből (vadászzsákmány) van 130, viszont nem értem ez miért nem mehet kiégettért...


A ősdrágakő alacsony szinten jó, ott elfogy, csak magasabb szinten jön több, mint amennyit elhasznál az ember, én 50-el kezdtem, már jóval 100 felett járok. Szerintem az lenne jó, ha pl akinek nincs vf-e az beállíthatná, hogy kettesével használja és akkor nem +50% ad hanem 75%-ot
Dátum: 2013.04.10. 00:05:56
Na ez a pechpont nagyon nem okés szerintem, sokan a létezését is kétségbe vonták, akkor most ezek az emberek azt mondják, majd, hogy ez lehúzás, mert olyanért fizetnek, amit nem is látnak.

Akkor inkább adtatok volna 15 sorsjegyet, vagy 5 darabot is akár, X őskőért vagy 4X kiégett kőért.

Ez a pechpont nagyon nem kézzelfogható... szerintem
Dátum: 2013.04.09. 23:43:32
Ariel

Az AFP-t szerintem nagyon jól megoldották, már elkölthető.

Kupon és pálca szerintem se legyen így is lehet szerezni és én szeretek érte megküzdeni, így, hogy simán megveszem, az nekem se tetszik. Bajnoki medált se lehet venni, ez a játék lényege, hogy elérjünk valamit, amint megvehető, elveszti a varázsát.


Más:

Én szeretnék több követ költeni, oké ne táp legyen, de évek óta nem ment a kövem 3000 alá, jelenleg is 6000 (úgy, hogy már nem vadászok csak vadászzsákmánnyal) felett vagyok, ennyiért pedig kényelmi funkciót fejleszteni igen nehéz lenne. Erre nincs jelenleg használható ötletem.


Miklós:

Értem és elfogadom, hogy öskőért lehet venni a napi ajánlatot, sosem volt ellenemre, hogy támogassam a játékot pénzzel. Így, hogy kiégett kövekkel is lehet fizetni, ez is szerintem nagyon jó, mert nem hagy rossz szájízt a pénz nélkül játszóknál se, a 3x-os kiégett ár is elfogadható. Ha lélekgyémántért is lehet majd kiváltani az pedig a kánaán lenne talán, természetesen szintfüggő árral és hasra így 1 őskő=10 teljesített kaland átváltással szerintem jó lenne. Bár személy szerint én jobban örülnék ha használható vagy kényelmi vagy akármilyen relikviákat lehetne venni magas szinten LGY-ért. Sisakszilánkkal nekem nincs gondom, vf-nélkül haladva ami jön azt megveszem és elköltöm és marad egy kis tartalék bár én nem szedem ki mindennap a maxot.
Dátum: 2013.04.09. 23:30:13
Idézet: Kocos - 2013.04.09. 17:42:50

(Ráadásul BU még csak 1 volt, nomál ügymenetben meg kettő lesz.)




Ezt nem értem, mi az hogy normál ügymenetben 2 lesz?
Dátum: 2013.04.07. 00:04:47
Pont akartam már írni, hogy többet már nem szívjál, mert sok lesz
Dátum: 2013.04.07. 00:01:26
Na ilyenre gondoltam ami most van, tegnap is így kellett volna 50 kő vagy 150 kiégett.
Dátum: 2013.04.06. 23:57:35
Ők írták, hogy lesz opció a kiégett elköltésére. Ez csak egy ötlet volt. A lényeg, hogy szerintem illene kiégett opciót mellé rakni, akár 3-4-5x áron is, mondom mindezt úgy, hogy engem nem érint a dolog.
Dátum: 2013.04.06. 23:50:57
Az én véleményem az, hogy tök jó, lehet mire elkölteni a követ, hiszen minden akciót kihasználva, egyre csak növekszik az ősköveim száma, annak ellenére, hogy már napi 5 kőért veszek italokat is.

Aztán kicsit jobban átgondolva és elolvasva amit írtatok, hát van benne valami, tényleg nem kellene már ennyire sok ősköves költést berakni. Vagy lett volna mellette opció hogy 50 kiégett kő meg 50ezer lélekgyémánt az ára, vagy 50 sima kő és akkor azt mondom korrekt.

De így tényleg csak olyan, mintha a nyaralásra gyűjtenék a pénzt. Ahelyett, hogy azt programoznák ami ugye fontos, helyette napi ajánlat van, mert abban van a pénz...