Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Jelenlegi fejlesztések
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
121. hozzászólás - 2013.04.06. 12:16:58
Adzsi mely magyar játékok azok?
Szívesen beregizek oda.

Na csakhogy véleményt mondjak:
-a térkép event továbbra is sz.rt sem ér. Felesleges, teljesíthetetlen event.
- napi ajánlatok: lol, már megint vagy még mindig válság van itt, avagy már nincs új a nap alatt? A TF-en is már csak az a 40-50 pénzes csóka játszik. Ott KÖTELEZŐVÉ tettek dolgokat amik meglétéhez PÉNZT kellett áldozni!

Itt is eljutunk majd oda, hogy -ismétlem- nem lesz új a nap alatt de minden majd a pénzről szól? Azaz: még nagyobb lesz a szakadék táposok és nem táposok között, és ha tartani akarod a szintet még jobban költened kell.

-a relikviakupon 50 őskőért? Ehh roftl...12-es templomkristály af-el egy templomból már 30 tk megvan (alapból), 10 templom után akár 60 tk/templom is lehet ami 20 őskő...vagyis ha egy templom már 60 tk-t ad 2 templomból megvan a relikvia INGYEN de ha úgy tetszik 30 tk=10 őskő, 120 tk=40 őskő tehát aki a napi ajánlatokban veszi a relikviát 10 őskővel drágábban veszi.

Szóval nem kellene újabb forintokat kihúzni a zsebekből.

A magam részéről továbbra sem költök a játékra. Ha majd itt is tágul a szakadék max. törlök.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 6.88
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
122. hozzászólás - 2013.04.06. 16:59:44 (Válasz Kvnoemi #117 hozzászólására.)
Szerinted hány olyan játékos van aki "kényszertápol"? Hány olyan játékos van aki kihozza amit csak tud a saját erőforrásaiból (HUF-ra gondolok). Valamint a játékosállomány hány%-a olyan akit arra kell ösztönözni a napi rutinnal/napi akcióval, hogy legalább minden nap 1x benézzen?

Éppen ezért nem értek egyet Kócossal sem. Kijelentette hogy 1k őskő/hó lazán kell egy "kényszertápolós" játékstílushoz. Én úgy gondolom havi 200-250 kő költségig van az a határ, amíg "szívesen" költ az ember, amint a játék költsége e felé ment (kb 2 éve) onnantól a játékosok 98%-a válaszút elé került, és nem "jutott" kényelmesen őskő mindenre mai csak bent van a játékban.

A játék legeleje óta bentvan a LÉ hufért konverter amit lélekkút kisütésnek hívnak. Azóta csak nő azon elemek száma, melyekbe beleölheted a pénzed.
Pontszám: 6.09
népszerűKhuinFérfi
Végzetúr tehetség
244 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
123. hozzászólás - 2013.04.06. 17:39:25 (Válasz Birka #122 hozzászólására.)
Mi a baj azzal, ha nem lehet mindent megvenni? Választást kínálnak: a nem kell kupon 50 őskpért, akkor ne vedd meg! Süsd ki belőle a lélekkutat, vagy forgasd a szerencsekereket. Ne felejetsd el azt, hogy Miklósék mire hajtanak: ne legyen túl nagy a szakadék két játékos között, de mindig legyen, aki befizet a játékra. És mire jó egy relikviakupon? Ér egy bronz relikviát. Mást önmagában már nem tudsz belőle csinálni. Aktívabb térképezéssel simán kompenzálhatod azt, amit elvesztesz azzal, hogy sajnálsz érte 50 őskövet. Vagy egy templommal. Valakinek egy templom két relikviakupont ér, és templomkristályért is lehet kérni. Huszonhetet templomonként össze lehet szedni, az öt templommal tizenegy kupon. És bőven kevesebb őskövet vesz el. Persze lehet, hogy hó végére elharapódzik a dolog, és gyilkos szkarabeuszt lehet venni, de addig nem érdemes bosszankodni.
A végzetúr játék olyan, mint az ogre. Nagy, büdös, és az ember a pokolba kívánná.
Pontszám: 5.86
népszerűArielFérfi
Végzetúr mester
3532 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
124. hozzászólás - 2013.04.06. 18:03:20 (Válasz Birka #122 hozzászólására.)
Nem hiszem el Birka, hogy nem látod, hogy mi a gáz. Az új fejlesztések nagy többségét csak úgy tudod igénybe venni, ha még többet fizetsz. Fizetsz a végzet templománál, fizetsz a szerencsekeréknél, fizetsz a bolygó uránál, fizetsz ha váltani akarsz egy halódó szerverről, fizetsz a napi ajánlatokért, fizetsz a feladatoknál.
Szép dolog, hogy folyamatos a játék fejlesztése, de semmit sem ér, ha minden egyes újabb lehetőségért fizetned kell. Ha pedig nem fizetsz, a karid megy a kukába. Ilyen tendencia mellett nem biztos, hogy látni akarok bármilyen új fejlesztést...
A gyakorló állatokat is lehessen gyógyítani, a gyógyuló állatok is mehessenek gyakorolni. Pihenés közben lehessen vadászni.
Pontszám: 9.15
fórumozóCyrus CronosFérfi
Végzetúr tehetség
176 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
125. hozzászólás - 2013.04.06. 18:20:58
Ott a pont.
NEM ÉRDEKEL MENNYIRE PONTOZOL

alldj.org
Armin van Buuren: A State of Trance
Above and Beyond: Trance around the world

Ferry Corsten: holdin' on
Oceanlab, Claudia Cazuci, Fei-Fei, Sophie Sugar, Katy Rutkowski, Suzy Solar.
Pontszám: 5.53
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
126. hozzászólás - 2013.04.06. 18:47:39 (Válasz Birka #122 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.04.06. 16:59:44
Szerinted hány olyan játékos van aki "kényszertápol"? Hány olyan játékos van aki kihozza amit csak tud a saját erőforrásaiból (HUF-ra gondolok). Valamint a játékosállomány hány%-a olyan akit arra kell ösztönözni a napi rutinnal/napi akcióval, hogy legalább minden nap 1x benézzen?

Éppen ezért nem értek egyet Kócossal sem. Kijelentette hogy 1k őskő/hó lazán kell egy "kényszertápolós" játékstílushoz. Én úgy gondolom havi 200-250 kő költségig van az a határ, amíg "szívesen" költ az ember, amint a játék költsége e felé ment (kb 2 éve) onnantól a játékosok 98%-a válaszút elé került, és nem "jutott" kényelmesen őskő mindenre mai csak bent van a játékban.

A játék legeleje óta bentvan a LÉ hufért konverter amit lélekkút kisütésnek hívnak. Azóta csak nő azon elemek száma, melyekbe beleölheted a pénzed.


A Napi rutin egy jó fejlesztés volt. Kiégettet is ad, napi aktivitásra sarkall, nincs költsége. Ezt összemosni az ajánlattal hát minimum erős csústatás.

Nem mondtam, hogy KELL 1K őskő, azt mondtam, hogy badarság amit írsz, hogy nem lehet elkölteni értelmesen nem is tudom már mit írtál, talán havi 300-400 követ. El lehet. A kényszertápolásnál ez több, lazább, ebben bőven kényelmi költségek is vannak, például, hogy a térkaput gyorsítsd (az is majdnem 2 őskő/nap).

Te azt kérdezed, mennyi ember van aki kényszertápol, én visszakérdeznék: mekkora része származik a bevételnek ettől a szerinted kis látszámú csoporttól? Szerintem nem túlzás azt mondani, hogy a fele.
És ez valamivel mérvadóbb, mint a darabszám, szerintem.

Érdekes megfigyelni, hogy mint a játék minden aspektusában itt is szent meggyőződésed, hogy a te játékstílusodban játszik a játékosok 98%-a, és az a 2% olyan kevés, hogy nem számít. Birka ideje észrevenni, hogy nagyon kevesen vannak, akik mindent úgy csinálnak mint te, tehát azok a 2%-ok, melyek valószínüleg nem 2%-ok a játékosok túlnyomó töbségét lefedik összességében.

A lélekkút kisütés költsége még most is 20 őskőben megáll havonta, nem tudom eldönteni, hogy amikor ezt felhozod, akkor ténylegesen nem érted meg amit írtam (lásd a korlátlan szót), vagy inkább nem akarod érteni.
Pontszám: 8.63
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
127. hozzászólás - 2013.04.06. 18:49:27 (Válasz Ariel #124 hozzászólására.)
Idézet: Ariel - 2013.04.06. 18:03:20
Ha pedig nem fizetsz, a karid megy a kukába.


Erről beszélek. A kényszertápolásból a kiszállás nem a laza játék, hanem az abbahagyás az esetek 99%-ában.
Pontszám: 8.83
kedvelt tagDozerNő
Végzetúr mester
1276 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
128. hozzászólás - 2013.04.06. 19:11:49 (Válasz Kocos #127 hozzászólására.)
eloszor inkabb azt kellene eldonteni hogy miert is jatszik a jatekos, mi az ami "oromet" okoz neki... hisz ezert jatszunk nemde? Van akit az hoz lazba hogy minel tobbet epitsen, van aki portyazni szeret csak, van aki imadja a TP-t...stb
Ha ez megvan, akkor megnezni hogy a valasztott jatekstilus mennyi anyagi befektetest igenyel es csak arra kolteni amire SZUKSEG van... En TOVABBRA sem hiszem hogy horribilis osszegbe kerulne ez a jatek... jatszottam en pl traviannal is, ne tudjatok milyen osszegek repkedtek ott 1-1 accountban...

Szoval nem kell itt mindent megvenni, lehet maskepp is elvezni a jatekot
V3-Alíz
Pontszám: 7.33
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
129. hozzászólás - 2013.04.06. 19:18:40 (Válasz Dozer #128 hozzászólására.)
úgy biz

A többiek érvelésében is látok igazságot. Ha többen abbahagyják a játékot egy új fejlesztés miatt, akkor az én játékom se fog érni semmit az után...
A hozzászólást LanMaffia módosította 2013.04.06. 19:18:52-kor
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.67
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
130. hozzászólás - 2013.04.06. 19:28:25
Birka: Szerinted ha ez a fejlesztési irány, ami "minden újat csak őskőért és abból is minél többért" normális, akkor szerintem miért húzza a száját rajtad kívül majdhogynem mindenki emiatt?

Elmondom. Valamikor viszonylag sokáig volt egy általánosságban használható fix költsége (mondjuk 200 őskő) azok számára, akik fizettek is mindenért. Ezt a játékosokból mondjuk vállalta a 30% (a számok fiktívek, de az arányok miatt kellenek).
Ez ugye kezdett egy időben elszállni és akkor az állatfelszerelés költsége csökkentve lett, így visszatért egy alapállapot, amit az az adott 30% továbbra is kihasznált.
Bejöttek az új fejlesztések:
- végzet temploma: havonta 3-4 dekrétum és/vagy ősköves feladatok, mondjuk 80-100 őskő, de ennél több is lehet
- szerencsekerék: 60 őskő, amíg nem pottyan a néhány értelmes tárgy, de van, aki utána is, hogy minden táp meg lehessen.
- feladatok: akár max-1 dekrétum, de mondjuk ez legyen szintenként 10 őskő, ami nem a topon havi 20-40 őskő.
- napi ajánlat: eddig 3 nap alatt akár 65 őskő, mi lesz 1 hónapban? Mondjuk az értelmesebb tárgyakra költve havi 100-150 őskő minimum

A Bolygó ura eventet nem sorolnám ide, mert azt akár kavics nélkül is meg lehet csinálni, csak top 15 miatt érdekes az őskő.

Alsó hangon havi +250-400 őskő.

Korábban, aki nem használt mindent volt mondju erőben 20% hátránya, ezt bevállalta és jó taktikával csökkentette, akár meg is szüntette.
Abból a 30%-ból mondjuk van 10%, akinek semmilyen pénz nem számít, mert olyan melója, úgy keres. A maradék 90% pedig minden újabb fejlesztésnél dönt, hogy ezt bevállalja-e vagy sem. Segítek, sokan még egy szintig elmennek, el tudnak menni, de afölé nem és mivel így már mindenki látni fogja, hogy a néhány embertől lemarad az addigi erősebb karakterével, inkább abbahagyja és az egész szájíz sokkal rosszabb lesz. A végén marad az bizonyos 10%, akik mindent tudnak fizetni és 15 szintenként marad egy táp játékos.
Sok, többszörös bajnok karival rendelkező játékos is húzza a száját ezek miatt és azon gondolkozik, hogy abbahagyja. Olyanok is, akikről egy éve még ilyet messze nem lehetett elképzelni. Nyílik az olló a gazdagok és többiek között, mégpedig exponenciálisan, nem lineárisan. Aki eddig is top karaktert nevelgetett, mert X pénzt rá tudott szánni és így a többi top karakterrel harcban volt, az abbahagyja, mert ezt már lehúzásnak érzi, ahogy itt, ebben a topicban nagyon sokan leírták előttem. Hiába mondod, mondják, hogy 1 relikviakupon nem olyan nagy előny, de - ahogy Kócos is írta - havonta 2 helyett 3 kupon bizony baromi nagy előny hosszú távon.
Pontszám: 9.50
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
131. hozzászólás - 2013.04.06. 19:32:46 (Válasz Kocos #126 hozzászólására.)
Te direkt kiforgatod ki a szavaimat, vagy egyszerűen összemosod csak amit olvasol a sok postban?

Egy szóval nem mondtam azt, hogy az én játékstílusom a menő, sőt tudom, hogy mivel nem hajtok rá kényszeredetten minden 1/2% bónuszra, valamint gyúrok a megaesszenciákra is (néha vadászva) ezért vannak sokkal erősebb játékstílusok is.

Te egyszerűen ignorálod azt, hogy amennyiben valaki NEM az élbojban verseng a TP-ért, úgy az idő alapú erőforrások számára nem jelentenek pluszt. Arányosan hány karakter van kb a top50-ben (tételezzük fel hogy az összes kényszertápol) a szerverek létszámához képest? Minden más játékosnak szerintem hót ziher mindegy, hogy egy idő alapon kapható erőforrásból mennyivel rendelkezhet. Csak az számít esetükben, hogy ezt mennyire "hasznosan" tudja érvényesíteni a karakter buildjében. Éppen ezért van az, hogy a "sípolás" mely 1-1 idő alapon kapható erőforrás őskövesítése kapcsán jön csak nagyon kevés ember szájából hangzik jogosnak. (Te pl pont az vagy aki jogosan mondja, hogy x portya ital meg y vadászat ital ne lehessen megvehető őskőért, mert az neked hátrány, ha nem veszed meg.)

Teljesen más aspektusból meg jelenleg is vannak olyan lehetőségek, ahol LÉ-t veszel őskőért. Azokhoz képest a megismert 4 tárgy alapján a napi ajánlat a fasorban sincs, és remélem nem is lesz olyan tétel benne, hogy -20% TP a szintből, +10 süti, +1 lélekkút katalizátor stb...
Amíg jön a csp, pp, gyógyital, sisakszilánk, tkp stb. (idő alapú erőforrások), addig az egész napi akció csak egy "opciós" tétel, amit vagy megveszel vagy nem, ha nem hajtasz az abszolút erőforrás elsőségre a szervereden belül.
Pontszám: 5.38
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
132. hozzászólás - 2013.04.06. 19:42:12 (Válasz Dozer #128 hozzászólására.)
Idézet: Dozer - 2013.04.06. 19:11:49
Szoval nem kell itt mindent megvenni, lehet maskepp is elvezni a jatekot


Lehet. De azoknak akik most kvazi mindent megvesznek, az a szint nem lesz elegendo.
Pontszám: 8.05
kedvelt tagBirkaFérfi
Végzetúr mester
4520 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
133. hozzászólás - 2013.04.06. 19:44:44 (Válasz Craslorg #130 hozzászólására.)
Bejöttek az új fejlesztések:
- végzet temploma: havonta 3-4 dekrétum és/vagy ősköves feladatok, mondjuk 80-100 őskő, de ennél több is lehet
- szerencsekerék: 60 őskő, amíg nem pottyan a néhány értelmes tárgy, de van, aki utána is, hogy minden táp meg lehessen.
- feladatok: akár max-1 dekrétum, de mondjuk ez legyen szintenként 10 őskő, ami nem a topon havi 20-40 őskő.
- napi ajánlat: eddig 3 nap alatt akár 65 őskő, mi lesz 1 hónapban? Mondjuk az értelmesebb tárgyakra költve havi 100-150 őskő minimum

A Bolygó ura eventet nem sorolnám ide, mert azt akár kavics nélkül is meg lehet csinálni, csak top 15 miatt érdekes az őskő.

Alsó hangon havi +250-400 őskő.


-VT-ben a direkt ősköves tételek tényleg növelték a költségeket (kb 20-40 őskő reálsi is), ezt Miklós is belátta, így "engedett" a 2 ősköves állat felszerelésekkel a költségeken.
-Szerencsekerék sajnos egy undorító RND fejlesztés, de mint te is írtad a top kivételével inkább opcionális egy idő után.
-Feladatok lé/tp értéke még mindig tragikus. Alapból egy olyan fejlesztés, amire nem kell költeni így.
-Napi ajánlatban jelenleg csak a kupon az izgalmas, és honnan tudjuk, hogy esetlegesen nem "szivatja"-e Miklósékat a saját RND-jük, és az első 3-4 nap nem a top cuccokat dobálja be?
-A BU event megcsinálható szerinted őskő nélkül, azaz "termeli" az őskövet? Én meg úgy látom annyi vadászatot kér, hogy a top kivételével csak a VF-eseknek éri meg megcsinálni...

De unom, térjünk vissza a napi ajánlatok kérdésre, ha már 20-25 tétel ismert lesz...
Pontszám: 5.88
kedvencKvnoemiNő
Végzetúr mester
844 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
134. hozzászólás - 2013.04.06. 20:08:28 (Válasz Birka #133 hozzászólására.)
Te honnan tudod ilyen biztosan, hogy másoknak mi az "opcionális" és mire "nem kell költeni"? Az ilyen kijelentéseid alapján mondják neked többen, hogy csak a saját szempontjaid alapján ítélsz. Próbáld meg egy kicsit távolabbról nézni a játékot, akkor észre fogod venni, hogy vannak itt még rajtad kívül néhányan (és persze nem vagyunk egyformák szerencsére).

És mégis mire várjunk? Ha 4 tételből 3-at károsnak ítélünk, akkor ez jobb lesz 31 tételből? Arányaiban valóban, de a tényleges kár ettől nem csökken.
V6 - Ludmilla, Árral Szemben
Pontszám: 9.06
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
135. hozzászólás - 2013.04.06. 20:08:56 (Válasz Birka #131 hozzászólására.)
Idézet: Birka - 2013.04.06. 19:32:46
Egy szóval nem mondtam azt, hogy az én játékstílusom a menő, sőt tudom, hogy mivel nem hajtok rá kényszeredetten minden 1/2% bónuszra, valamint gyúrok a megaesszenciákra is (néha vadászva) ezért vannak sokkal erősebb játékstílusok is.


Te Biri, kérlek olvasd el mit írtam:
Érdekes megfigyelni, hogy mint a játék minden aspektusában itt is szent meggyőződésed, hogy a te játékstílusodban játszik a játékosok 98%-a, és az a 2% olyan kevés, hogy nem számít.


Meséld már el nekem, hogy ebből a mondatból te hogy olvastad ki azt, hogy menő, vagy azt, hogy erős.

Te egyszerűen ignorálod azt, hogy amennyiben valaki NEM az élbolyban verseng a TP-ért, úgy az idő alapú erőforrások számára nem jelentenek pluszt.


Birka itt TE vagy az aki csak a saját játékstílusát tekinti egyetlen járható útnak, és nem ignoráltam semmit, olvass érts, ügyes vagy okos vagy menni fog. Megjegyzem itt szó nem esett TP-ről, meg élbolyról, itt arról volt szó, hogy egy réteg számára a játék csak addig élvezhető, amyg minden pénzért vehető erőforráshoz hozzá tudnak jutni az általuk meg feláldozható keretből. Ez ugyan szerinted nyilán az élboly, de első kézből állíthatom, hogy ez messze nem igaz.

Arányosan hány karakter van kb a top50-ben (tételezzük fel hogy az összes kényszertápol) a szerverek létszámához képest?


Nézd erre egyszer már válaszoltam:
Te azt kérdezed, mennyi ember van aki kényszertápol, én visszakérdeznék: mekkora része származik a bevételnek ettől a szerinted kis látszámú csoporttól? Szerintem nem túlzás azt mondani, hogy a fele.


De most tovább megyek. A nem kényszertápolók játékélménye érdemben nő az 50 őskőért vehető relikviakuponnal? Sok lesz köztük, aki azt mondja, de jó, hogy van ilyen mostantól nem költök kerékre, amivel pórolok 60 követ, de helyette veszek egy relikviakupont havonta? És mennyi olyan aki azt mondja, de jó, hogy van ez a lehetőség, ugyan én erősen szelektálok, hogy mit veszek meg, de emiatt a kupon miatt befizetek havi + 50 kőre.

Teljesen más aspektusból meg jelenleg is vannak olyan lehetőségek, ahol LÉ-t veszel őskőért.


Hallgatlak. Természetesen nem elfelejtve az eredeti felvetésembe beleírt és egyszer már kihangsúlyozott apró, ám nem teljesen lényegtelen korlátlanul szócskát.
A hozzászólást Kocos módosította 2013.04.06. 20:09:20-kor
Pontszám: 8.05
kedvencAurriFérfi
Végzetúr mester
791 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
136. hozzászólás - 2013.04.06. 22:25:37
Szerettem volna egy igenhosszút írni, olyat amit megszokhattatok tőlem az elmúlt hónapokban-években. De nem látom értelmét.
Óriásit változott a játék képe az elmúlt ~ egy év alatt (ennek lehetséges okait a békesség kedvéért inkább nem feszegetném) és ez nekem tovább már semmiféle kommentárral és kompromisszummal nem fér bele. A napi ajánlat már csak a kegyelemdöfés volt. Nagyon sajnálom mert ez egy piszok jó játék (volt) és nehéz lesz olyan hobbit találni ami képes pótolni.

További legjobbakat minden harcostársnak,
A.


u.i.: Akit komolyan érdekel egy igazi full optimlaizált ős v1-es karakter: http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,817.20#hsz40.
"Tehát ha ez nem is bug, de hibás tervezés. Azonnal korrigáljuk..."
Pontszám: 9.70
népszerűChanaNő
Végzetúr tanonc
28 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
137. hozzászólás - 2013.04.06. 22:50:19 (Válasz Aurri #136 hozzászólására.)
Tudom, hogy manapság a pénz beszél, de számomra amíg "néma" volt a játék, élvezetesebb volt. Két ősköves fejőstehénnel kevesebb... csatlakozom az előttem szólóhoz (aki egyébként szövitársam is).
Pontszám: 8.47
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
138. hozzászólás - 2013.04.06. 23:09:49 (Válasz Birka #131 hozzászólására.)
Na most én is hozzászólok valami magvasat.

"élbojban"

lyally

(bocs )
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.01
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
139. hozzászólás - 2013.04.06. 23:50:57
Az én véleményem az, hogy tök jó, lehet mire elkölteni a követ, hiszen minden akciót kihasználva, egyre csak növekszik az ősköveim száma, annak ellenére, hogy már napi 5 kőért veszek italokat is.

Aztán kicsit jobban átgondolva és elolvasva amit írtatok, hát van benne valami, tényleg nem kellene már ennyire sok ősköves költést berakni. Vagy lett volna mellette opció hogy 50 kiégett kő meg 50ezer lélekgyémánt az ára, vagy 50 sima kő és akkor azt mondom korrekt.

De így tényleg csak olyan, mintha a nyaralásra gyűjtenék a pénzt. Ahelyett, hogy azt programoznák ami ugye fontos, helyette napi ajánlat van, mert abban van a pénz...
Pontszám: 7.63
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3348 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Jelenlegi fejlesztések
140. hozzászólás - 2013.04.06. 23:52:42 (Válasz Rodriguez #139 hozzászólására.)
Jaja, ez a vagy-vagy vásárlási opció nekem is tetszik.
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 7.35
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!