Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2009.10.23. 19:22:12
Hú, arra is kell majd költeni?

Zsákbamacska lesz : 100k LE, 500 dukát, 5 választott relikvia, stb.
Dátum: 2009.10.22. 16:41:26
Nov 6.-án lesz
Dátum: 2009.10.22. 08:32:23
Kösz, most már az se jön aki jött volna, mert te itt reklámozod a titkos listát
Dátum: 2009.10.11. 15:47:51
Csak egy apró ötlet, esetleg a kalandokhoz lehessen valami színesítő képet is feltölteni, mint a legendánál is, ahogy van egy a sarokban. Nem tudom ennek volna e valamilyen akadálya, csak egy kósza ötlet
Dátum: 2009.10.11. 11:31:05
Nem állt szándékomban többet ideírni, de ne felejtsük el, hogy ez itt a VU és nem a travi. Ez természetesen nemcsak neked szól, hanem a kodosok gyöngyének is. Személy szerint is találkoztam, olyannal, hogy az mh adatokat adott ki haveroknak, szal ez nem meglepő, de a mértéktelen görénység és gerinctelenség ami onnan elüzött Ennyit a traviról, mégiscsak egy VU fórum ez
Dátum: 2009.10.07. 08:26:44
A hozzászólást mentettem, kinyomtatom, és bekeretezem
Hát kis barátom, pedig van. Ja, és bocs, hogy építjük a szövetséget, ne hari.
Dátum: 2009.10.05. 23:57:46
Idézet: Birka - 2009.10.05. 22:13:44
A citadellát senkinek nem éri meg építeni, amíg más értelmes épület van. Ez a játékban egy holtvágány. egy 20-as citadellát egy közepes szintű manakonstrukció semlegesít, cserébe az agresszor lehúzhatja magát a klotyin, mert az elismerése azonnal elpukkan ezen alattomos tett hatására...


Citadellázni tilos, mert szerinted nem jó, de rabszolgákkal építeni 500k-t zárolásig az etikus ugye? Gratulálok neked. Elismerés? Nincs szükségem olyan csalók elismerésére mint a kod.


Idézet: Birka - 2009.10.05. 22:13:44
Továbbá teljesítménye kibontakozott:
-nem kapituláltak, így drasztikus lesz a veszteségük
-kigolyózta Dorinát, ezzel a legerősebb tag az utcán (alaptalan vádaskodással, csak jól tálalva)
-visszalépteti a karaktereket, ezzel eldönti a háború sorsát.
-birka mód anti rácsot szervez, és napi szinten óriási veszteséget okozz a szavazataival a visszacsatolásos PC veszteséggel


A fellengzős, arrogáns nagyképű leveletekre a szövetség azzal reagált, hogy nem kapitulál. Nehogy már kötelező legyen, mert a kod elböfögi magát. Megtiltod, hogy harcoljunk, vagy mi?

Alaptalannak tartod azt, hogy ő közölte, hogy bár háború van, ő neki nem áll szándékában támadni az ellenséget. Ezért van kint, nem másért. Nincs az utcán, nálatok pont elfér, ha jól látom van hely, de ha olyan erős, akkor talán az építős haverok összedobnak neki egy örtornyot is.

A visszaléptetéshez végképp semmi közöm, ha annyira bejáratos vagy a szövetségünk fórumára, láthatod a felíratot, amihez az égvilágon semmi közöm.

Birka mód antirácsot szervezek? Köszönöm, hogy szóltál, intézd már el légyszives, mert én nem tudtam, hogy ezt teszem éppen. Talán a birka inkább te vagy.


Idézet: Birka - 2009.10.05. 22:13:44
Már csak azt nem értem miért éppen Dorina volt az elsődleges célpontja az összeesküvésnek, miért nem Wonder vagy Web? Ugyan úgy nem bújtak katakombába, és rengeteg csatát buktak...

Vajon az Illu miért nem rúgta ki Raint? Ő is főleg vesztette a csatákat, nem ütött vissza, sőt vele is beszélgettem néha (pl szolisról, első triászról, az akkori illu helyzetről stb...)?


Miért akarod te ezt annyira érteni? Semmi közöd hozzá az égvilágon. Sy és Wonder legalább kész volt részt venni a harcban, tettek a szövetségért maguktól, nem kellett noszogatni, kérni, hogy ugyanmár, háború van, támadjanak már. A Mohír nem a te klánod, így az égvilágon semmi közöd ahhoz, hogy ki megy katakombába és ki nem. Az Ilu-hoz is kb. ugyanennyi közöd van szerintem. Ezek a mi belügyeink, söprögess a saját portádon inkább.

Részemről ezt lezártam, remélem nem baj, ha nem kapitulálunk, ha megtámadnak, remélem nem gond, ha játszunk, mert valahol szerintem ezért vagyunk itt, vagy neked az lenne a jó, ha mindenki akkor kapitulál amikor te mondod?
Dátum: 2009.10.05. 11:20:41
V3 - Kicsit Mogorva 43. szint és 100.-nál tart

Azt nem tudom, hogy vett e császári küldit, de a pók bölcsességét ő vitte, az mellett, nem hiszem, hogy maradt neki kapacitása arra is.
Dátum: 2009.10.03. 19:25:20
Én élnék vele
Dátum: 2009.10.03. 17:52:38
A missziós dolog szerintem nagyon mókás lenne, mindenképp támogatnám, de a többi se rossz.
Dátum: 2009.10.01. 22:32:22
*
Dátum: 2009.10.01. 10:56:54
Csak jeleztem, hogy egy napja állat nélkül van, és se ő nem támad felétek, se te nem ütöd őt, és milyen furcsa ez.

Ez spicliség? Arra voltam kíváncsi, hogy van e valamilyen megállapodás a háttérben, hogy ő miért nem támad titeket és ti őt nem. Háború alatt ez feletébb furának tartottam.
Dátum: 2009.10.01. 09:29:29
A tény:

Dorina magától nem akart résztvenni a háborúban.
Egy napig állat nélkül volt, őt nem támadták, ő se senkit a kodból.
Miután kértem hosszasan, Dorina megtámadott egy tagott, majd nyert, aztán gyorsan egy olyat is aki ellen saját bevallása szerint nincs esélye és bukott nála. Ezekután befejezetlennek értékelte a részéről.
Wart az én levelem hatására (saját bevalása szerint) megtámadta egyszer Dorinát.

Kb. ennyi röviden.
Dátum: 2009.09.30. 22:44:04
Azért nem adtad fel, csak kirinyáltad baratynál a kis extra LE-t
Dátum: 2009.09.30. 22:43:09
A beépített kod közeli terminátorokról nem is beszélve, nem is értem mit keres a Mohirban még mindig egy kodos. Bár sejtéseim vannak azért.
Dátum: 2009.09.29. 20:03:49
A lovagi tornát De a Mohírban parasztlázadás volt a reggel. ami annyira nem lovagias
Dátum: 2009.09.28. 22:33:00
igazad van
Dátum: 2009.09.28. 10:14:49
Szerintem a tárhelynővelő és a dupla kvíz jó, talán az utóbbinál lehessen választani, hogy mind az 50 kérdésre akar e válaszolni, hátha van, aki szereti kínozni magát a kérdéseken. A vadászat gyorsításának 57-ről 111-re való növelése viszont szerintem szinte vállalhatatlanul drága. Hiába a gyógyulás, túl sok Le-be kerül az a néhány másodperc. Talán egy olyan alternatíva jó lenne, hogy egy-egy szint nővelése mondjuk 3-5 csp-ből is megtörténhessen, így pl nekem simán megérné szépen lassan megvenni. Persze ez csak a saját laikus véleményem. Viszont további tápot nem adnék neki semmiképpen se.
Dátum: 2009.09.27. 15:44:40
Több, mint valószínű, hogy nem.