Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2009.12.06. 20:45:37
Idézet: Vaczakka - 2009.12.06. 20:26:36
Kocos kérte, és ő benne is volt a csapatban


Akkor az jogos legalább
Dátum: 2009.12.06. 19:26:36
Akkor talán a VU-s csapatnak volna csak joga követelőzni, nem? Nem az élősködöknek, hanem aki tett is érte.
Dátum: 2009.12.06. 19:20:33
Akkor minek neked kompenzáció? Van családod, ez sokkal nagyobb öröm, mint 5%. Akkor inkább én kérek kompenzációt

Én arra írtam, hogy szánalmas, hogy kapsz valami ajándékot, és azért is kompenzációt kérnek az emberek. Ha nincs is hétvégén időd, hétfőn már bőven megoldható a dolog, én ezt levezettem, hogy miért, de megoldódott a dolog, Miklós megígérte, hogy kompenzálja nekünk a semmiből jött jutalmat. A sírás és a rinya, óriási méreteket öltött már a játékban, mert az emberek azt veszik észre, hogy ezzel ha kitartóan csinálják, sok mindent el lehet érni.

Kieg: Ha valami olyanért kérnének az emberek kompenzációt amiért LE-t költenek, vagy öskővet, stb. megérteném, de az, hogy - ha jól emlékszem 12 ember - olyanért, amiért mások egy kicsiny csoportja megküzdött, és ajándékba kapja a +5%-ot sok 100 vagy 1000 ember, ezekután nekiáll itt vergődni és követelőzni, hát kicsit furának tartom Remélem sikerül megérteni amit írok, egy mondatban azt írnám, hogy ajándék lónak ne nézd a fogát. Ha valaki nem érti, miről írok, nyomjon nyugodtan egy egyest, biztos nagyon fog zavarni
Persze, egy müveletlen barom vagyok, biztosan nem értem amit kérdeztél. Befejeztem veled, nem ütöd meg azt az értelmi szintet, ami kell ahhoz, hogy feltegyél egy kérdést. Sajnálom
Kicsit utána olvasnál, akkor tudnád, hogy olyan kérdést semmiképp nem fogadnak el, aminek a lehetséges válaszai között olyan van, ami a kérdést feleslegessé teszi.

Pl Mikor lőtték ki a magyarok az első atombombát?

1900
1901
1902
soha

Akkor minek kérdezem, hogyha meg se történt.

Az, hogy milyen indokkal utasítja vissza az admin lényegtelen. Érdemes tájékozódni, mielőtt nemzeti vergődésbe megy át az egész
A válaszok között a semennyit miatt kaptad vissza, minek kérdezel olyat, amire lehetséges válaszként nullát, semmit jelölsz meg. Az ilyet mindenképp visszadobják, szarnak arra, hogy téged ez mennyire sért meg.
Dátum: 2009.12.05. 12:40:11
Egy hét az, előtte és utána le tudod vadászni a csp-t, nem rövidítenek meg semmivel se. Olyan mintha korábban feküdnél le aludni, nem értem ezt a rinyát a részetekről, ha nagyon optimális akarsz lenni akkor 3kor úgy ér a bónusz vége, hogy nulla csp-d van. Tehát dél körül neki kell esni az utolsó csp-knek. Annyira szánalmas, mikor egy ajándékra is kompenzációt és plussz időt kértek.
Dátum: 2009.12.04. 10:28:01
Köszönöm, köszönöm, virágokat az öltözőbe

Paul, azért e a rajtad verik el a port, nem teljesen igaz, hiszen több számban is exploittal indul Birka, bár kétségtelen a papírzsebkendőre neked fog kedvezményt adni a kufár
Dátum: 2009.12.04. 02:50:51
Ó drága barátom, gyönyörű tövig benyalást hajtottál végre! 10 pontos gyakorlat!

Mivel a szabályokat nem változtatják meg, ezért csináljunk egy házibajnokságot.

1. Gyorsasági verseny: Aki előbb ér el a közértbe és vesz egy 100as papírzsepi csomagot, és a legrövidebb idő alatt telesírja, kompenzációt kap, egy hónapig 10%-os kedvezmény a zsebkendőkre (kamillásra 15%)

2. Táblázatkezelő verseny: Az a nyertes, aki a legrövidebb idő alatt kiszámolja excelben, hogy az átlag vadászata, osztva a sajtolásra elköltött öskövek számával, szorozva a napi csp-jének és az átlag sajtolásának az összegével, mínusz a szövetség tagjainak átlagszintje, osztva a manakostrukció szakértelmével. Ezen összeget a szövetség minden tagjára ki kell számolni.

3. Kreatív verseny: Birka vs. Wart különszám

Az excellogó képének feltöltése karakterképnek. Szintidő: 24 óra

4. Játékformálás: 168 órán belül egy relikvia lekorlátozása, vagy használhatatlanná tétele (Birka -84 órával indul, tekintve, hogy profi)

5. Kitartási verseny: Event utáni kompenzáció, kompenzálásának elérése, sírás és rinya-ringu engedélyezett!

6. Ajánlási verseny: Egy karakter alá, a legtöbb reg. összeszedése, tesó, nagyi, anyós engedélyezett.

7. Orgyilkos verseny: Közös háború alatt, a másikkal való jó szándék elhitetése, és az alkalmas pillanatban való hátbaszúrása.

8. Szappan verseny: Egymás kérésére való kölcsönös citadella csapások mérése, lovagi torna kiegészítéseként. Hiszen ez egy békés világ

9. Számláló és puffer verseny: Egy héten belül egy számláló kisirása, vagy valami pufferelhetőségének elintézése.

10. Nyelvi verseny: A következő szavakra, magyar megfelelőt találni: exploit, ballansz, typo, drop effect, ezután pedig nyelvújítás, 5 új szót kell kitalálni.

11. Celeb verseny: Összeadjuk a szövetségek celebjeit, ahol több van az nyeri a pontot

+1 Szájkarate verseny (by Tseby): Egy-egy tag kiáll és küzd. Minden egyes szó jogdíjjas, Tseby-nek lehet tejelni.


Talán némelyik szám, egyik másik szövinek exploit, de majd rakunk rá ballanszot, és ha ez egyben drop effekt is, akkor az nagyon látványos lesz. Bocs, ha sok a typo, kicsit fáradt vagyok.

Aki pedig zöld, piros vagy fehér, az töröljön a v3-ról, mert csirkék vagyunk mi a nagy kékekhez képest



Kieg: Egyik szövetséget és tagjait se áll szándékomban megsérteni, mindanyiukat tisztelem, nézzétek el ezt az irományt nekem, hiszen bolond vagyok, egy pszihikai eset
Dátum: 2009.12.04. 02:16:11
Melyik miniszterelnök töltötte be leghosszabb ideig posztját 1988-2009 között?
Medgyessy Péter
Antal József
Gyurcsány Ferenc
Orbán Viktor

Fletó nyert, 21 évig volt miniszter! Srácok, lemaradtam valamiről?
Idézet: Eliteninja - 2009.12.03. 21:51:40
Így van, ez a téma szal fertőzötteknek is lesz relik?^^


A kérdés tetszik nekem is, és engem is érdekel, mégha óránként fel is teszed
Dátum: 2009.12.03. 16:36:38
A nevükre rá kell katintani a leírásban, mintha egy link lenne.
Dátum: 2009.12.03. 16:22:49
Ahá, szóval fertőző! Csak nem Mási-tól kaptad el?
Dátum: 2009.12.03. 16:12:14
Nem tudom nálatok, hogy van ez, nekem a függőségem igényli a játékot vagy a játék a függőségemet. Én se tudom már Viszont ma reggel besütött a nap, holnap pedig elhagyom a lakást, mert dolgozni fogok
Dátum: 2009.12.03. 16:03:05
Ahhoz képest, hogy anno azt írtad, hogy tiszta vagy és kigyógyultál, amit itt ma és tegnap összehordtál, csak azt tudom ajánlani, hogy sűrgősen fordulj orvoshoz
Elég havonta egszer benézni, hogy nyertél e a bajnokin, remek
A barátságosan ölelkező tevéket kihagytad
Nem úgy volt, hogy te már tiszta vagy és nem játszol már? Erre elkezdted a v3-on rontani a levegőt Vagy ez csak nekem tünt fel?
Itt pikk-pakk visszahoznak a "halálból", behonál van defiblilátor
Még én is keverem a sok golyót