Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
121. hozzászólás - 2009.12.03. 13:25:06 (Válasz Eardog #118 hozzászólására.)
Idézet: Eardog - 2009.12.03. 12:59:07
Idézet: Kocos - 2009.12.03. 12:55:48

Ha az ilyen automatizmusokat el akarjuk kerulni miert lehet kennelbe kuldeni az allatokat? Ott miert elfogadhato az az alapallas - miszerint nem varjuk el, hogy te a gep elott ulj folyamatosan, joszivuek vagyunk egye-fene ejszaka 3-4 orat alhatsz), es miert elvaras ez azzal szemben aki gyogyitani akar vagy idomitani. Raadasul ebbol az elobbi ugye kifejezetten a kennel alternativaja.


Az azért más, mert ha nem lenne kennel, akkor éjjel-nappal folyamatosan kéne portyázni, hogy az állat morálja ne csökkenjen...vagy ha gondolod Miklós biztos szívesen elintézni csak neked, hogy Te ne használhasd a kennelt, és akkor naponta 4 állatra rákölthetsz 10K Le-t, amire felvidítod őket


Dehogy kene, dehogy kene. 80-as meggyozokeszseg.
Ugyanakkor a javaslatodat, miszerint ahelyett, hogy egy mindenkinek kedvezo fejlesztes keruljon be, keruljon be inkabb egy engem szivato fejlesztes rendkivul eloremutatonak tartom.
Pontszám: 6.69
irritálówinnieNő
Végzetúr mester
2177 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
122. hozzászólás - 2009.12.03. 13:32:54 (Válasz Crimson #89 hozzászólására.)
Idézet: Crimson - 2009.12.03. 07:55:15


Hozzátenném még (mielőtt winnie bebootolja magát), hogy Dutch gyenge, és egyébként is csak sírni tud.


de most komolyan. ezért a marhaság miatt? mi mást mondjon az ember? tudom, lehet, hogy csak példát akar statuálni, érzelmileg akarja zsarolni a JV-t és visszahozza magát (hiszen tudjuk, hogy a törlés, izé, hibernáció, igazából csak arra jó, hogy ne romoljon az átmeneti időszak alatt az állatok morálja).

szóval minden frusztráltság ellenére van játékos, aki csakazértis megmutatja, hogy akkor is tud boldogulni, ha ő került a hím nemi szerv másik végére, s van játékos, aki, még, ha nem is azt kommunikálja, feladja, mert neki csak az a játék a játékban, amit lekorlátoztak, másképp nem tud magának élményt generálni, illetve máshogy nem tud LE-t szerezni.
Pontszám: 7.11
népszerűCaveMaNFérfi
Végzetúr mester
2421 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
123. hozzászólás - 2009.12.03. 13:39:14 (Válasz winnie #122 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.03. 13:32:54
(hiszen tudjuk, hogy a törlés, izé, hibernáció, igazából csak arra jó, hogy ne romoljon az átmeneti időszak alatt az állatok morálja).


Elég rosszul tudod Dude, ha van kedved próbáld ki mondjuk 2 hónapos hibernációs időszakra.
Craslorg legrosszabb klónja - ÉN dobtam vissza a kvízkérdésed (A többiekét is)

Viva la pontozókommandó
Pontszám: 7.44
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
124. hozzászólás - 2009.12.03. 13:43:14 (Válasz winnie #122 hozzászólására.)
winnie, te mazochista vagy? ha valakinek beletalpallnak az arcába azon mosolyogjon? istenuccse te vagy a munkáltatók álma.
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.35
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
125. hozzászólás - 2009.12.03. 13:48:35 (Válasz winnie #122 hozzászólására.)
Nem akartam érzelmileg zsarolni a JV-t, egyszerűen csak felbosszantott a szolgáltató hozzáállása. Sajnálom, hogy feladtam, mert ezzel igen sok gyengébb képességű játékosnak szereztem örömet, de már csak az ilyen Winnie félék meg az ő kommentjeik miatt sem kérném vissza a karakteremet.

Lehet élni a farok rossz oldalán is, de ahhoz nincs kedvem (legalábbis nekem) rááldozni a szabadidőmet és a pénzemet, hogy direkt sz*passanak, ha jobb vagyok az átlagnál bármiben. Márpedig ez a játék (és Miklós minden intézkedése) hosszútávon arra törekszik, hogy senki se tudjon kitörni, mindenki maradjon hasonló szinten, és ezért mindenki pumpálja tovább a pénzt.
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 0
népszerűOtoaakFérfi
Végzetúr mester
678 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
126. hozzászólás - 2009.12.03. 14:04:49 (Válasz Ricardo #99 hozzászólására.)
Mi értelme volt egy csomó karaktert megnyomorítani, meg tönkretenni, ha utánna ilyen könnyen eldobod az egészet? Vannak jópáran akik a te tevékenysége miatt töröltek. Ha meg is érdemelted valaha is azt az LE-t amit szereztél azt a mostani huzásoddal teljesen érvénytelenítetted. Azok akik miattad szívtak részben benned éltek tovább, most már csak egy hisztis bunko vagy aki kiakadt egy huszadrangu ironikus hozzaszolason és ertelmetlenne tette azt amit eddig csinalt.

Amugy tényleg savanyu a szolo. (ironia) Tekintve hogy soha semmit nem ertem el meg ebben a jatekban es soha nem volt meg egy onallo gondolatom sem, abban elem ki magam, hogy masokra irigykedek.
Yworl - the dead terrorist
Pontszám: 0
népszerűKocosFérfi
Végzetúr mester
7685 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
127. hozzászólás - 2009.12.03. 14:14:14 (Válasz winnie #122 hozzászólására.)
Idézet: winnie - 2009.12.03. 13:32:54
[...] ő került a hím nemi szerv másik végére, [...]


Tudom nem tartozik a targyhoz, de a te interpretaciodban melyik vege a masik?
Pontszám: 8.90
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
128. hozzászólás - 2009.12.03. 14:14:54
Szerintem előbb-utóbb mindenki rátalál a maga ösvényére, arra a taktikára amit maga követni tud gondolok a saját beütemzett vadászós napokra, a láthatatlanság/térkapu/portya/láthatatlanság kombóra vagy bármi más játékmenetre. Mindenki máshogy játszik, valaki hamarabb tud kitörni, valaki később. Igen, arra is volt példa.

Nem vagyok egy hűdenagy valaki de a szintemen jó vagyok és ez nekem elég. Nem húzom fel magam, ha az erősebb lecibálja az államat, inkább kérek tőlük tanácsot. Tapasztalatból mondom, 99%-ban segítőkészek voltak velem szemben.

Ez egy ilyen játék, vannak és lesznek olyanok akik hamar megtalálták a jó taktikát vagy éppen jó időben váltottak egy másikra.

Véleményem szerint a törlés az nem a jó megoldás, csak akkor ha okulva a hibákból új karit indít valaki. V+-on a szintemen a top 3-ban vagyok, mert mikorra elindult, már volt annyi játéktapasztalatom, hogy egy erős karaktert építsek - de megtartottam a V1-es karit is. Kihívás a javából. (Pl amikor Endoria, Hjapy, vagy a nagyok lezúzzák a képemet)
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.22
fórumozóRicardoFérfi
Végzetúr mester
1600 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
129. hozzászólás - 2009.12.03. 14:16:16 (Válasz Otoaak #126 hozzászólására.)
Azok a karakterek akiket állítólag megnyomorítottam mit tettek annak érdekében, hogy ez ne így legyen? Amellett, hogy elköltötik a lét (amit már kismilliószor leírt nem egy ember) simán vissza lehetett volna rabolni. A homlokomra volt írva több hónapon keresztül, hogy "tele vagyok lével, ha látsz a portyalistában csapj le és jól jársz" mégis összesen 2 karakter (Harcos Kard és Maedhros) voltak azok, aki 5-10k LE-s rablásokat csináltak rajtam.

A játékos társadalom a felsőbb szinteken annyira eltunyult, hogy az eszméletlen. Nehéz elhinnem, hogy a 60-80k LE-s rablásaimra, amiket kiírogattam a fórumra senkinek nem villant be az a szabály, hogy "csak annyit rabolhatsz, amennyi nálad is van". Egyszerűen szokássá vált, hogy az emberek csak 4-5 szintet lefelé támadva portyáznak, saját szintjükre vagy felfelé pedig sohasem. Én a legtöbb esetben már 15% és 30% ép között vadásztam, mert tudtam, hogy úgy sem csap meg senki.

Szóval mielőtt végleg egy darab sz@rnak könyvel el mindenki, akit valaha is leraboltam nem ártana azon elgondolkozni, hogy az illető tett-e valamit valaha annak érdekében, hogy ne rabolják le? (a panaszkodáson kívül)
Szabályosan játszom és mindent megteszek azért, hogy mások is így játszanak. Ha ez nem tetszik, nyugodtan nyomj az egyesre.

Hentes őrmester - Fekete Liga ~ a legridegebb gonosz
Pontszám: 0
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
130. hozzászólás - 2009.12.03. 14:21:14 (Válasz Kocos #127 hozzászólására.)
Te ezt komolyan tudni akarod?
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.52
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
131. hozzászólás - 2009.12.03. 14:27:51 (Válasz Otoaak #126 hozzászólására.)
"Mi értelme volt egy csomó karaktert megnyomorítani, meg tönkretenni..."

(hegedűszó, a háttérben szélben hajladozó fák és szurtos képű, otthontalanná vált, síró gyerekek)
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 9.73
fórumozóRodriguez
Végzetúr mester
673 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
132. hozzászólás - 2009.12.03. 14:29:27 (Válasz Crimson #131 hozzászólására.)
A barátságosan ölelkező tevéket kihagytad
Pontszám: 5.36
kedvencCrimsonFérfi
Végzetúr mester
1046 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
133. hozzászólás - 2009.12.03. 14:30:15 (Válasz Rodriguez #132 hozzászólására.)
Az egy másik történet lesz, ide drámai képsor illett
V3 - Lord Edmund Feketevipera (A Fekete Liga)
Pontszám: 8.52
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
134. hozzászólás - 2009.12.03. 14:40:22 (Válasz Ricardo #125 hozzászólására.)
Idézet: Ricardo - 2009.12.03. 13:48:35
Sajnálom, hogy feladtam, mert ezzel igen sok gyengébb képességű játékosnak szereztem örömet........ Márpedig ez a játék (és Miklós minden intézkedése) hosszútávon arra törekszik, hogy senki se tudjon kitörni, mindenki maradjon hasonló szinten, és ezért mindenki pumpálja tovább a pénzt.


Figyelj, eleg ezekbol a lekezelo "en vagyok a iq bajnok, mert pok vagyok, mindenki mas hulye" megjegyzesekbol... Eleg unalmas... Raadasul pont az ellenkezojet bizonyitod vele...
Miklos, meg a baltas szabalymodositasok.. Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket.. Az hogy eppen hogyan teszi, az mas kerdes, azon lehet normalis modon vitatkozni, javaslatokat tenni, stb.. Es mostanaban meg neha meg is fogadja a felveteseket.. Sok dolog van, ami nekem se tetszik.. Egy reszuket az ember lenyeli, mas reszuket megkritizalja.. Aztan Miklos vagy belatja, hogy az adott dolog nem jo, vagy nem... De neki kell valamifele rendet vagni a kaoszban, es mukodesben tartani a rendszert.. Ezt azert fel kene tudni fogni....................
Pontszám: 0
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
135. hozzászólás - 2009.12.03. 14:40:59 (Válasz Crimson #131 hozzászólására.)
ezen könnyesre röhögtem magam.

Ricardo, remélem azért erősen gondolkodsz a "vissza"-törlésen. bár Dalen is visszajönne...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 0
népszerűLanMaffiaFérfi
Végzetúr mester
3353 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
136. hozzászólás - 2009.12.03. 14:42:36 (Válasz Endyr #26 hozzászólására.)
:D Én is ott voltam:P
Végzetúr discord: https://discord.gg/bUQc6nY9XU

LanMaffia - Azúr Légió - ex-Tyrant - ex-VM (V1)
Káoszfatty - Lélekhozók Testvérisége (V2)
Kataklizma - Ködkapu Strázsái (V3)
Pontszám: 8.36
kedvelt tagKethiosFérfi
Végzetúr mester
442 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
137. hozzászólás - 2009.12.03. 14:45:13
Én személy szerint Petur-t hiányolom. Bár ez már tényleg nem ide tartozik.
V. 1: Kethios - Világépítők
V. 3: Kethios Burningsoul - Abydos Gate
V. 4-Gamma: Kethios - HTF
Doomlord - W1: Kethios - Masquerade

Doomlord fórum moderátor. At your service, Sir.
Pontszám: 6.22
népszerűS0larisFérfi
Végzetúr mester
908 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
138. hozzászólás - 2009.12.03. 14:45:15 (Válasz Solina #134 hozzászólására.)
Idézet: Solina - 2009.12.03. 14:40:22
Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket..


most hirtelen nem tudom eldönteni hogy a HT-ra vagy a KH-ra gondolsz-e...
V1 - s0laris - Zugivó Italbarátok.

"Forged in blood, tempered in battle, we are the living weapons of humanity, the Space Marines."
http://www.youtube.com/watch?v=aFHKIFDjk9I&feature=fvw
Pontszám: 6.35
fórumozóSolinaFérfi
Végzetúr mester
533 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
139. hozzászólás - 2009.12.03. 15:15:44 (Válasz S0laris #138 hozzászólására.)
Idézet: S0laris - 2009.12.03. 14:45:15
Idézet: Solina - 2009.12.03. 14:40:22
Termeszetes, hogy Miklos belenyulkal a dolgokba.. Ha nem tenne, pillanatok alatt jatszhatatlan lenne a jatek, mert egy-egy egyensulytalansag annyira szetfeszitene a kereteket..

most hirtelen nem tudom eldönteni hogy a HT-ra vagy a KH-ra gondolsz-e...


HT... Koc kulon topicot nyitott ra, hogy megoldast keressunk.. Akik epp akkor birtokoltak, azt mondtak, hogy jo ugy ahogy van, nehogy hozza legyen nyulva, kulonosen mi ne otleteljunk mar... Tessek, nem lehetett semmifele kozos allaspontra jutni, Miklos sajat kutfobol megoldotta a dolgot.. Ez kellett nektek, most lehet bevonulni a sarokba, es atgondolni a dolgokat..
KH... 1001x lett mondva, hogy boviteni kene oket, mert kezdnekek az elboly utan is portya gondok lenni, server terheltseg, es egyeb okokbol eddig Miklos ezeket a felveteseket rigorozusan visszautasitotta..
A hozzászólást Solina módosította 2009.12.03. 15:27:05-kor
Pontszám: 7.12
népszerűMortimerFérfi
Végzetúr mester
4247 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Új lélekgyémántért vásárolható tárgyak
140. hozzászólás - 2009.12.03. 15:24:55 (Válasz Solina #139 hozzászólására.)
Ja, megoldotta.

Kaptunk egy 150 milliós puttonyt a nyakunkba, TGY meg valami 350 milliót. Elitet már ki se számoltam.

Ti meg közben folyamatosan, azóta is kapjátok a bónuszt. Ez aztán reform volt.
Az egészséged érje el a szinted kétszeresét!

Minden információ a Végzetúrról! Küldetések szakértelmek felsorolása, és még LE-t is kapsz, ha használod!http://vegzetur.wikidot.com/
Pontszám: 5.35
Dobókocka - a sokoldalú kiegészítőRésföld - a HKK legújabb kiegészítője