Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Rodriguez

Dátum: 2013.04.05. 00:36:34
Idézet: Fecsu123 - 2013.04.04. 23:44:44
Valszeg nem mi pontoztunk le, hanem Rodriguez és csapata ,de látom már helyre állt a rend. Isten éltessen.


Mucika!

Én nem pontoztam le, azt se tudtam, hogy ideírt. Amúgy is miért kellene lepontoznom, semmit olyat nem írt, sőt örülök, hogy a zomegán és az én alattvalóimon kívül más is elolvasta.
Dátum: 2013.04.03. 22:24:55
Most, hogy a világok közötti transzfer lehetősége megnyílt, Az Illuminati Lovagjai szövetség felvételt hirdet V1-V2-V5 játékosok számára a V3 szerveren, de V3-as játékosokat is szívesen várunk, ha előtte átlépnek valamelyik másik szerverre és vissza.

Amit mi kínálunk az a szerver, és a szövetség, valamint a belépés után, ha eltelt 6 hónap kapsz egy ajándék egérpadot, egy letölthető háttérképet, ami a Semmit ábrázolja és egy év eltelte után pedig egy ajándék USB-s egeret 3 féle választható színben, amíg a készlet tart.
Fontos megjegyezni, hogy a szerver és a szövetség nem kerül a tulajdonodba, csak használhatod.

V3 - a Semmi szervere

Itt nem kell figyelned arra, mikor jösz ki 15% alol, sőt alá se kell menni ha megéhezel és vadászni támad kedved, de legjobb, ha nem csinálsz SEMMIT se. Ezzel automatikusan a SEMMI egyház tagjává válsz, és megnyered az ingyenes kuponfüzetet, amivel kedvezményesen vásárolhatsz. Egyenlőre nincs benne SEMMI, de igyekszünk.

Az Illuminati Lovagjai

A szövetség nem tudom, hogy alakult, rémlik, hogy egy másikat megfenyegettünk, ha nem olvadnak bele a mi szövetségünkbe akkor rájuk lövünk a Kondor bolygón levő titkos katonai bázison elhelyezkedő Halálcsillaggal. Itt el is érkeztünk néhány fontos dologhoz, miért is különleges a szövetség.

- A szövetségnek saját, egy nagyon csinos kis bolygója van, mely körülöttem kering. Így a szövetségben garantált a 24 órás napsütés, amennyiben én úgy akarom. Szövetségünknek saját, szabadon, demokratikus eszközökkel megválasztott diktátora van (Én a Kedves Vezető) - Aki nem rám szavazott, azt kivégeztük. Szabad vallás és orvos választás van. A SEMMI egyháza szívesen fogad új tagokat, bár jelenleg SEMMI szabad hely nincs, de korrupciós várólista van, fel lehet rá kerülni. Orvos jelenleg nincs, de van egy Terike nevű nővérke, aki ellátja a sebesülteket -> sebesülés, automatikus kivégzéssel jár, a jelenlegi, igen fejlett szociális hálónk nem teszi lehetővé, hogy betegeket ápoljunk, mivel a kórházban (ami egyben a templom is) nincs SEMMI és így is marad.

- Minden héten van népszavazás, amennyiben a tagok úgy akarják, nukleáris kísérleteket hajtunk végre a Kondor bolygón, erre mindig van keret.

- Ha nincs kedved játszani és pihenni vágysz, a katakomba helyett, ingyen használhatod a Kondor bolygón levő üdülőcentrumot, ahol akár egy maraton wellness hétvégét is eltölthetsz, de ha az aktív pihenést preferálod, akkor kalandtúra keretében megnézhetsz egy atomvillanást 5 méterről, melyhez UV biztos kínai gyártmányú eredeti GUCCI szemüvegeket tudunk biztosítani. (Még nem volt rá panasz)

- Ha csak a mi szövetségünk lenne a francia szerveren, akkor a legtöbb épület, bajnoki cím és befejezett szövetségi küldetés is a miénk lenne, de ennek hiányában, ez nem így van.



Szövetségünkre jellemző, hogy teljesen áthatja a SEMMI és az adóterhek. Jelenleg az adó, napi 100 őskő, vagy ennek megfelelő pénz utálása a svájci bankszámlámra (a ciprusi offshore cégem jelenleg nem üzemel). Néha vidámak vagyunk, de akkor is csak én, de a szülinapomon mindenki ünnepel és mosolyog, miközben egy tört szegeznek a bordájának hű katonáim, hiába na, szeretnek. Audencia van minden évben egyszer, ilyenkor fejvesztés terhe mellett, bárki elmondhatja a problémáját (jellemzően nem jön senki, szerintem mindenki boldog). A tagok minden áldozatra készek értem, követve az örök eszmét, "Egy mindenkiért, de főleg Én értem!"


Mit várunk tőled?

Elsősorban odaadást. Add oda miden javadat, amid van. Számodra is fontosnak kell lennie a sorsomnak és hajlandónak kell lenned tenni is ezért. Pl.: extra adók, ujj csonkítás bocsánatkérés gyanánt...stb. Nem megyünk SEMMIre 3 sülthallal, az összes vagyonodat le kell adnod, hogy ne tűnj ki a tömegből, nálunk mindenki egyenlő, mindenkinek SEMMIje van, persze engem kivéve. Olyan embereket várunk akiknek nincs SEMMI mondanivalójuk és másokéra se kíváncsiak.

Értelem. Na ez az amire itt SEMMI szükséged nem lesz, hiszen egyszerűen szabadon választhatsz, hogy a rizsföldeken vagy a bányába kívánsz dolgozni és meghalni. A tagság életfogytig szól. Jelenleg a szövetség tele van, várólistára lehet felíratkozni D'Dy-nél vagy Molánál, némi pénzmagot elfogadnak, amennyiben a listán szeretnél előrébb kerülni, egyikük a kivégzési listát vezeti a másik a belépésit. Mindegy melyiküknél jelentkezel, a vége úgyis ugyanaz.


Sok szeretettel vár téged Az Illuminati Lovagjai szövetség, ahol nem történik SEMMI. Jelentkezz még ma.

kieg.: amennyiben 5 embert felíratsz a kivégzési listára, egy hellyel hátrébb kerülsz, és ha az 5 ember bármelyike is felírat 5 embert, akkor te is hátrébb kerülsz és az alattad levő is.

AKCIÓ! Aki még a héten jelentkezik, az most egy SEMMI kitűzőt és egy engem ábrázoló életnagyságú posztert kap ajándékba!
Dátum: 2013.04.01. 00:12:59
Nekem is nullázodott, én se találtam sehol, hogy ez vicc lenne, szerintem valami hiba történt. Én már írtam az ügyfélszolgálatra is.
Már külön vártam a áprilisi szöveget, hogy mit találtak ki fejlesztésnek

Teszem hozzá, egyszer az volt a tréfa, hogy szinttől függetlenül lehet lefelé támadni, és lám, ma már szubplazmával simán meg lehet tenni.
Dátum: 2013.03.31. 12:48:31
Évek óta nem dolgoznak ezeken a napokon, sőt szólok akkor neked, hogy karácsonykor se lesznek.
Dátum: 2013.03.29. 17:42:17
Neked a többség az a 10-20 ember aki ideírt? Vagy ez az összes játékos ezen a két világon? Elég bátor kijelentés volt azért ez a részedről.

Az én véleményem e témában nem mérvadó, de én pl. annak örülnék, ha nem lenne összevonás, mert akkor a v2-őn talán kevesebben lennének, és egy két aukciós relikért át lehetne ugrani, ha ott olcsóbban lehetne megvenni. Persze csak ha oda vissza nyitva a kapu. A sűrű befizetési akciók mellett néhány éve nem ment a kavicsom 3000 alá, úgyhogy simán belefér
Dátum: 2013.03.29. 17:35:02
Valaki tudja, hogy mi ez a sorsjegy a híreknél, mindenféle szöveg nélkül?
Dátum: 2013.03.26. 10:22:13
Most nézd meg, nálam már lehet.
Dátum: 2013.03.26. 10:18:29
Pont azért hagyták ki, mert akkor oda sokkal többen mennének, hiszen IQ mindenkinek kell. Így közelebb van az egyensúlyhoz a 4 pálca, mintha az IQ is benne lenne.

u.i.: relikviakuponért pedig bármikor beszerezhető
Dátum: 2013.03.26. 10:05:59
Nem teljesen értem a logikát. Egy kufárhoz nevezhetek, ahol védelem pálca és kürt van. Ha már alku láncom, miért nem nevezhetek oda, hogy a másik opciót a támadás pálcáját megszerezhessem? Amúgy is egy unalmas event, és akkor még a legrosszabb helyre kényszerítve kellene neveznem?

mod: valami történt, most már több helyre van lehetőségem nevezni
Dátum: 2013.03.25. 22:58:34
Hát én soha nem fogok gondolkodni már kérdésen, és igen én se venném a fáradságot, hogy kérdést írjak. Néha, ha nincs mozgás akkor benézek a kvízes topicba is, hogy felidegesítsem magam, hogy a kvíz adminok milyen magas lóról hintik el a köznép között az észt. Pedig ugyan olyan büdöset szarnak, mint bárki más, de olyan nagyon műveltnek hiszik magukat, mikor sok idegen szót használnak a hozzászólásaikban. Viszont egy kimásolt kérdést, aktív küldetésnél visszadobni... kell hozzá egy jó nagy adag rosszindulat
Dátum: 2013.03.25. 21:35:09
Én is úgy szoktam, ha kérdést kell írni küldetéshez, hogy kimásolom azt amit kapok. És akkor azt az üzenetet kapom, hogy a kérdés már szerepelt az adatbázisban, de a küldetésed teljesül. Ezek szerint már ez se müködik?
Szerintem ez nagyon jó árukapcsolás, mivel nem érezheted, hogy kötelező megcsinálni. Nem olyat kapsz, ami miatt lemaradhatnál másokkal szemben, hanem kényelmes és értékes ajándékot, de nem pótolhatatlant. Ha pl templomi pálca lenne, akkor én is mennék, mert muszáj, de így szerencsére nem KELL menni, csak annak aki pár kavicsot akar megspórolni, aztán lehet, hogy ott ragad.

Sokkal jobb ez, mint a paklikba rakott relikvia kód.
Dátum: 2013.03.17. 11:53:09
Akkor is szintet tudsz lépni, ha nem minden feladatot csinálsz meg.
Dátum: 2013.03.13. 15:25:42
Guatemala kisebb piac, de a hindu az már nagyobb szelet tekintve, hogy vagy 10 országban beszélik a nyelvet India mellet
Dátum: 2013.03.10. 22:14:06
Hát ez mindenképpen cáfolnám.
Dátum: 2013.03.02. 17:18:29
Idézet: Taspi - 2013.03.02. 13:59:52
az még büyükért is sok lenne


Szerintem annyit simán megér, hozzá képest én csak a játszótér ura vagyok.

Addig is megyek és begyűjtöm a szendvicseket a kicsiktől
Dátum: 2013.03.01. 20:12:10
Felhasználható lélekgyémánt: 518754

Nem lenne rossz, ha valamire használni lehetne
Miután megvettem az értelmes relikviákat, 100. szint körül, azóta csak gyűlik. Pajzsra, páncélra és sisakra ami elmegy, az aprópénz.
Dátum: 2013.02.23. 03:45:32
Hát ha a következő BU eventen nem szerzel ősdrágakő deketort, akkor is kitart még neked egy ideig.

Én korábban írtam már, hogy az AF képességgel együtt szerintem többet szerzek, mint amennyi elmegy.

Az akcióban kaptam 50 ősdrágakövet, jelenleg már 100 felett járok.


Szóval ez nem hiba, nincs mit javítani, te vettél meg hülyeséget Nem mellesleg, ha ide írod, senki illetékes nem fogja olvasni...
Idézet: Craslorg - 2013.02.22. 23:12:07
Akkor teljesen kikerült az LE a szerencsekerékből? Az pozitív! 10 pont.


Nem, csak a piros került ki, most pöriztem nemrég egy kéket és egy zöldet is, de a piros volt a lényeg