Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Kopi09

Oldal: 12
köszi!ez kicsit megnyugtat végre.de akkor is az a véleményem játékos ne értékeljennnnnnnnnnnnnnn
Legyen ön is milliomos innen vettem a kérdést,akkor ők is bénák
Melyik nép mitológiai alakja volt Merlin varázsló?

görög
hindu
kelta
római
ezt már csak elfogadják,nehogy ebben is találjanak valamit ugye nem?nyugtassatok meg.több kérdést nem akarok feltenni csak egyet a küldi miatt de a sok ......na mindegy
Hogyan ébresztik fel Csipkerózsikát a mesében?

muzsikával
csókkal
forró kávé illatával
egy vödör vízzel

ezt vajon elfogadnák?
látom nem értitek ha eddig elfogadták akkor most miért nem????????????????????????????akkor azokat sem lett volna szabad,de látom mindegy mit írok
Ciripnek írnám,ha a te kérdésedre írják ezt akkor nem ezt mondod főleg mikor küldit csinálsz vele és ha eddig jók voltak ezek akkor ezután is legyen az,nem kellene kivételezni
Tegnap, 19:31 A feltett kvízkérdésed "Rossz kérdés" értékelést kapott!
Indoklás: Kérdésed az értékelők szerint érdektelen lexikális tudásra hivatkozott. ezt kaptam erre a kéerdésre:Melyik megyében található Murakeresztúr?több tíz ilyen kérdés van már és azok jók?????elegem van abból hogy sok nem mondok inkább semmit rájuk,rossz értékelést ad.nem szabadna játékosoknak értékelni
44szintü vagyok nem tudom ütni lehet csak provokál embereket
Küldő:Végzet11
Üzenet címe:szar vagy
Dátum:Ma, 15:52:44
Szar vagy te geciszájű faszfej.
ezt a levelet kaptam,azt sem tudom ki ő!ilyenkor mi van?
Dátum: 2009.04.01. 18:00:27
állatot préseltem,erre kiírta,nem megfelelő állat nem kaptam LE-t állat eltűnt ilyenkor mi van?
Dátum: 2008.12.30. 17:03:09
hello!szeretném megkérdezni hogy van e arra lehetőség hogy egy gépről ketten is beregisztráljunk nem multizás céljából csak én már be vagyok regisztrálva és a barátnőm is szeretne játszani.köszi előre is.
Helo épp a toplistát néztem és egy ilyennel találkoztam, hogy: Ha meg akarod csinálni az akárhány LE/TP-s küldetést, vagy csak 15% alá akarod üttetni magad, hogy nyugodtan vadászhass, elmondom mi a teendő:

Keress valakit, aki teleírta a karakterlapját segítőkészségnek álcázott szánalmas kunyerálással, és kövesd az utasításait.

Remélem értékes segítséget nyújtottam N(!)eked, és hozzájárultam életed további boldog alakulásához. (Ide meg képzelj behízelgő szmájlikákat.)

Karakterem a világ1-en: Crimson, Rubinpalota <------ de itt a lényeg egy világon csak egy karakterünk lehet nem?
Dátum: 2008.12.19. 16:14:08
Helo
Egy ilyen kérdéssel találkoztam hogy: Létezik e jobb internetes játék a végzetúrnál? <--- ez alapbol megválaszolhatatlan kérdés
a választási lehetőségek: 3 pozitív a végzeturral kapcsolatban de nem azok voltak a jó válaszok hanem ez: Helytelen válasz! A helyes válasz a következő lett volna: Igen. A Végzetúr egy ötlettelen, unalmas és elavult játék, létezik sokkal jobb.
Oldal: 12