Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Dnamax

Oldal: 12345
Én sajna elmenni nem tudok de ha ott lennék még kétt javaslatom lenne a játékfejlesztéssek kapcsolatban.
1.Szövetségi küldetés jutalmak megreformálása
2.Kémedés átalakítása

1. Pontra az hogy pl.: egy 130 de írhatok 190. szintű vagy nagyobb játékos kap 10 af-t és 150kp-t a lélekenergia mellé
szerintem elég csekékyke.
Ide kellene kiötletelni valamit vagy berakni hogy 10-20karakterszintenként nőnének vagy mondjuk a már meglévő jutalmak mellé jöhetne mondjuk x dukát , x mytó csomag ...

2.ponthoz.
Jó most lett reformálva, most már látom mennyi % af-t kap.Ok kit érdekel engem nem.
Ami érdekelne:
-online aktivitás (szövetségi szinbeosztást lehetne itt is használni )
-jelenleg milyen fétisű csatlós van betöltve
-épp betöltött csatlós szintje
-a mytók álltal kapott bónuszok
Kb. ennyi
Dátum: 2015.11.20. 17:46:19
Háború a legjobb üzlet a világon, hát még egy hosszú hónapokig-évekig tartó bombázás hullám.
Azért egy kisebb bomba árán is itthon egy házat lehetne venni.
Nem beszélve a repülők üzemanyag fogyasztása, kiszolgáló személyzet stb...
nagyobb üzlet mint egy szárazföldi csapással pontosan lecsapni adott helyen.
Inkább ledobunk több millió eurót\dollárt egy nap alatt oszt hát ha esetleg egy kórházat bombázunk szét semmi baj kicsit háborog a világ de2-3 nap és elfelejtik.
Dátum: 2015.11.16. 11:51:51
Mint reggel egy rádiós beszélgetésben elhangzott(Morning show ,Nógrády) azzal hogy most Franciaország megint elkezd bombázni semmit nem ér .
Egy álltalános szárazföldi beavatkozással lehetne csak hatékonyan fellépni az I.Á és társai ellen.De semelyik ország se fog ilyenbe belemenni mivel a vezetők nem szeretnének választást-választásokat elbukni halott katonák miatt.
Dátum: 2015.11.14. 10:40:36
Nógrády Györgynek adok igazat, a titkos szolgálat mi a fenét csinál , majd szépen pár nap múlva kiderűl hogy figyelték őket csak hát a jelentések fenn akadtak a rendszerbe vagy valami ilyesmi.

De nem baj engedjük csak be szépen a "menekülteket" ellenőrizetlenűl az E.U.-ba .
Dátum: 2015.11.13. 11:49:52
Látom nem ment át a mondandóm
Egyszerűsítve:
Átlag játékos=játék adta lehetőségekbő jut kavicshoz és\vagy havonta-2havonta vesz kavicsot
Neki lehet akármennyi csatlósuk ha 250 fölé allig tudja nyomni a csatlósszintet.
Dátum: 2015.11.13. 10:31:54
Egész elfogadható ez a templomos megoldás de a csatlós szintest miért kell nyomatni?
Csatlós nem lép olyan "könnyen" szintet mint egy idomított állat.
Egy átlag játékos nem rendel annyi kavicsot hogy 250 felett is végtelenségig tudja húzni a csatlóst kék mytóval.Fétisből se lesz végtelen mennyiség így egy idő után szinte lehetetlen csatlóst szintet léptetni.Erre azért gondolt valaki remélem
Dátum: 2015.11.04. 11:20:46
Talán mert af 60.szintől van
Dátum: 2015.11.03. 11:23:12
Köszi ezt jó tudni hogy törik a kobakot:)
Dátum: 2015.11.03. 11:05:03
Kiégett kavics azért jobban fájt

Azért jó lenne tudni templommal lesz kezdve valami legalább v6-on, mert jelenlegi formályában teljesíthetetlen 7-8 deki alatt.
Dátum: 2015.11.01. 10:00:01
Ok, tévedni emberi dolog
Pedig már megtanulhatnám igazán sörözés közben ne akarjak méllyen szántó gondolatokat megosztani
Dátum: 2015.10.31. 18:51:36
Mytós faladatokkal amúgy nincs bajom csak az alacsony szinten való erőltetéssel.
100.szint alatt berakni nagyon rossz ötlet.Univerzum piramisos feladatként elment oda tényleg ötletes dolog volt, de pl. zöldet ott se kellett szerezni .Ezt templomba se kellene erőltetni.
Kék meg jó legyen max dekizem mint a kavicsosokat álltalában ahogy az átlag játékosok zöme.

Mellékesen bónusznak megkaptam a 15szintes csatlós.
Ezzel viszont semmilyen formában nem értek eggyet.
Ugyan úgy ahogy nincs lépjen állatod x szintet sem a templomba sem a feladatoknál így csatlós szintes miért van ?Logika?
Dátum: 2015.10.30. 09:06:34
V6 templom:
Szerezz 30kék-30fehér-30vörös-30narancs-20zöld mytokronitot

Na kössz, elmehet a jó... aki ezt kitalálta.
Erősen gondolkodom hogy abba kellene hagyni ezt a játékot .
Dátum: 2015.10.25. 11:53:07
Idézet: Mortal55 - 2015.10.24. 08:28:11
A templomot mondhatjuk mini piramisnak, a piramisnak van új szintje, akkor a templomnak mért ne lehetne, így nem a meglévő templomi feladatok híznának úgy hogy hely nincs, hanem nyílhatna egy új szint a templom pincéjében teszem azt 70. szinttől. Oda rakhatóak mito feladatok és az új szint adna új deki lehetőséget. A teljesítési idő nem hosszabbodna. Aki akar választhat hogy megcsinálja e az új szintet is. A kecske is jól lakik meg a káposzta is megmarad.


Támogatva:)

Ezek a mytós templomi hülyeségek inkább egy szívás főleg v6on. Annyi helyről lehet mytókat szerezni , hogy pl.: v6on nekem nem éri meg a narancs-vörös detektor kiváltása eggyenként 20k mittudomén mennyi lgy-ért. Ha elérem a 110-120as szintet akkor kényszerből ki váltom de addig lgy-nek van jobb helye.Amúgy szerintem v6on kevesen tudják kiváltani a két detektort .
Dátum: 2015.10.22. 13:30:26
Hm, nézzük a jó oldalát is , ha szombatig eléri az 1órás késést nem kell átállítani a szerveridőt téli időszámításra
Dátum: 2015.10.21. 11:59:30
Ezzel a 8!!! perces szerveridő késéssel lehetne már kezdeni valamit mert k@szottul idegesítő .Vagy csak nekem?
Dátum: 2015.10.14. 13:16:52
A Kristály szövetség citadellálya is bedöglött, délben elmaradt a szokásos csapás , nem mintha hiányozna v6-on
Dátum: 2015.09.08. 09:30:24
Amiről nem volt szó még a kvóta rendszer.
Akkor mekkora balhé fog kitörni ha pl.: németektől elkezdik elszálítani más , bevándorlók által nem preferált , országokba.
Gazdasági válság még itt lebeg Európa felett, ha elkezdik kötelezni az uniós tagországokat x.ezer bevándorló befogadására az is egy kisebb ha nem egy nagyobb gazdasági válsággal érhet fel.Olasz gazdaság épp csak tartja magát, görögök ugye ismert.
Mindenki arrók beszél hogy emberségől kötelessége befogadni a bevándorlókat de azt nem mondják meg hogy miként tartod el őket.
Amiket meg kell oldani befogadó országnak:
1. elhelyezés ,nem fognak végtelenségig táborokban békésen meglenni
2. élelmezés, természetesen ez sem megy ingyen , adományokból örökre
3. Befogadó ország nyelvének megtanítása\tanítás sokan olyan társadalmi körülmények között élt hogy sem szakma,sem nyelv tanulására nem volt lehetősége
4. Munka, na ez érdekrs lesz
5.orvosi ellátás
Ezek mind súlyos miliárdok, egy gazdaságilag széteső ország nem fog ezekkel bírni.
Dátum: 2015.09.07. 18:39:47
Azért mai Merkel nyilatkozat burkoltan de világosan kifelyezi amit azért már lehetet tudni hogy idővel megteszik.
Légyege röviden:
-Németek nem fogadják be az összes menekültet .Megj.: két uti céljuk van Németország és Anglia.
-Szépen kiszűrjük az értemiséget akik maradhatnak, meg pár ezer olcsó munkaerőt a többi mehet haza

Így kicsit növelik a német gazdaságot, bezsebelnem ilyen olyan címen egy rakás Uniós támogatást a befogadottak után.

Jelzem ez csak az első kisebb menekült hullám volt.
Usa megmondta nem hajlandóak befogadni menekülteket, Európa oldja meg. Naná majd hülyék lesznek potenciális teroristákat beengedni.
Érdekes senki nem akar Oroszország v. Kína felé menni .
Írom ezeket úgy hogy déli határtól alig 40kmre lakom.
Beszéltem én is családokkal akik javarészt NEM A HÁBORÚ MIATT JÖTT EL hanem mert jobb életet jobb munkát jobb fizetést szeretnének.
Csak azt nem fogják fel hiába az ő ottani fizetéséhez képest többet kap ugyan de többet is fog költeni.Sokan úgy gondolják majd segít a befogadó ország.
Dátum: 2015.07.17. 15:54:51
Bár én jobban szeretem szövin bellül megbeszélni a dolgokat , de ez a robbanás dolog nálam is kivágta a biztosítékot, főleg amikor az ember 30-50k-s robbanásokat kap.
Alap ötlet jó mert szoros csatákat lehet vele megfordítani.
Ami nem igazán jó hogy összeadódnak a csatlósok robbanás képességei és ebből van a gond.
Szerintem a kijelölt csatlós robbanása lehetne 100%mint eddig utánna amelyik nincs kijelölve azok robbanás képességi adódjanak ugyan össze de ne 100%ot érjenek.
Pl.: van 10csatlós mindegyik rendelkezik robbanással .Aktív csatlós 100%-al nem aktívak meg 20-30% -al járulnak hozzá.Így talán elfogadhatóbb lenne a dolog szerintem:)
Oldal: 12345