Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Laszlo27

Oldal: 123
Miklós ilyenkor találkozó idején nem lehetne valami online eseményt berakni (őskő kedvezmény vagy hasonló) azoknak akik pl nem tudnak elmenni a találkozóra?
Én személy szerint terveztem a felmenetelt de sajnos a munka az első viszont jól jött volna egy pár őskő kedvezményesen.
Ez csak egy ötlet.
Dátum: 2015.04.06. 11:07:22
Sziasztok.Black írtam pm-ben.köszönöm
Dátum: 2014.08.29. 07:03:28
Bár lehet hogy butaságnak hangzik de ezt a szövetségi bajnokságot lehet állandósítani némi változtatásokkal,pl:havi szinten változnának a csapatok több beváltható tárgyal és persze azért magasabb token árakért.
am végig próbáltam nyálazni a topicot de lehet hogy átsiklottam felette de egy 50-s állathozz mennyi le szükséges?thx
LanMaffia mit nem értesz rajta?
Egy film idézetével talán megérted.
"Minimális befektetéssel maximális profit."
Értsd jól.
nekem pl esélyem sincs a templomos dolgokra max 4-5 karikára.De akkor is mi esélyem van olyanokkal szemben akik több 10 ezret költenek erre a játékra?
sok olyan dolog van amit lehet pénz nélkül is játszani és vagy élvezni.
Kérdezem én mikor lesz olyan fejlesztés amit nem csak a"kiváltságosok" fognak tudni élvezni vagy esélyt adni arra hogy a sok ember ne csak azt mondja "húúú neked ilyened is van?"
ne már.ez megint csak a pénzeseknek kedvez.
Dátum: 2012.06.19. 00:12:38
Idézet: Truth80 - 2012.06.18. 21:02:32
Én már meg sem vagyok lepve hogy harmadszorra is 2 tulajdonságnövelést kaptam. Harmadszorra kaptam meg a vásároljak varázslatot. Ráadásként 3 ősköves küldim is van (szimuláció, manalötty, fókuszkristály).

Látom akkor nem csak én vagyok ennyire lehangolva a dolgoktól.
Nem vagyok VT ellen sőt nekem a felsorolt problémáim ellenére is segített de tényleg át kéne nézni a dolgokat a fejlesztőknek és valamilyen módon orvosolni a dolgokat.
Szerintem.
Dátum: 2012.06.18. 12:46:18
ezüstszél ezt is tudom hogy kapok a végén bónuszt de most ha belegondolsz mit értem el ha elköltöm a 12k-t plusz ott vannak egyéb apróságok áldoz fel ennyi meg annyi LE-t és ugye itt már a második dekrétumról beszélek(12k).
Szóval hiába tekerem csavarom kavarom elbukom a Tul vagy Szaki verseny-t.
Dátum: 2012.06.18. 10:11:40
Köszönöm válaszod Offsboy csak hogy itt is akad kis gebasz.
Megnéztem ezt a dekrétumot dolgot és mivel kis karakterrel vagyok jelen és nem vagyok prémiumos igy kb 12 le elég nagy érvágás lenne.(1 dekrétumot már használtam) vagyis ezt a dolgot valahogy tényleg jó lenne ha orvosolnák a fejlesztők.
Vagy az fentebb említett dologgal vagy a dekrétumot kéne fixálni valamilyen módon.
Nekem a 12k le a dekrétum elhasználásához kb 6-7 tul összeg kiesést jelentene.
Dátum: 2012.06.18. 07:39:25
Sziasztok.
Nem tudom találkozott-e már valaki a következő dologgal.
Minap megkezdtem V5-n a 3-ik V templom és egy elég komoly problémával találtam magam szembe.
Az egyik feladat hogy adjak állataimnak 3-szor felszerelést.
Ezen dolgokat lélekgyémántér és őskőért lehet venni
Nos ez nekem (de lehet hogy nem csak nekem) elég rosszul jön ki mivel ezeket a dolgokat lélekgyémántér és őskőért lehet venni és bizony én még prémiumra sem tudok költeni,vagyis ezt a templomom elbuktam.

Lehet hogy nem értelmeztem megfelelően a dolgot?
Idézet: Helion1988 - 2012.05.01. 17:08:11
Idézet: Laszlo27 - 2012.05.01. 14:04:17

Véleményem szerint ez is segítené a szerver stabilitását ha nem lenni ennyi off karakter.



Ez miért segítené a szerver stabilitását?


Nem tudom pl mert nem lenne leterhelve nem foglalnák a sok helyet?
Szerintem ez is használ valamit.Vagy nem?
Nem értek hozzá csak mondtam valamit.
Idézet: Craslorg - 2012.05.01. 08:01:32
Olyan károkat írnak jóvá, amit bizonyítani tudsz. Ha törölted a csatát és az archívumban sincs, akkor nem fogják bemondásra jóváírni nyilván. Egyébként az, hogy te törlöd, nem jelenti, hogy törlődik, csaka jövőben neked nem jelenik meg a csatalistádnál, lévén ugye az ellenfeled nem biztos, hogy törölte.


Kihagytad a templomot de fenti válaszoddal is vitakozhatnék.Pl te jegyzed kit versz le?
Ez akkor sem fair dolog.
Mostanában elég sok a probléma.
Sajnos szembesülni kell azzal a problémával hogy a dolgok kezdenek rossz irányba terelődni.
Egyre lassabb a szerver egyre több script és scriptelő van,rengeteg sok az inaktív karakter ráadásul most ezek a szolgáltató hibák.
Én adnék egy tanácsot Miklóséknak.
Próbáljanak valami olyan dolgot összehozni amivel az inaktiv karaktereket ki lehet szürni.
Véleményem szerint ez is segítené a szerver stabilitását ha nem lenni ennyi off karakter.
De nem értem mi az a kár?
Akkor írhatok én akár mit is nem?
Pl elbuktam 300k LE-t vagy 40 kiéget követ.
Tudom hogy meglehet nézni de erre mondhatná bárki hogy töröltem a csatákat mérgemben,vagy pl a templomban az utolsó feladatomat ez miatt buktam el.(pedig 1-t sem csinált.)
Akkor mit tud tenni a vezetőség?
Én mondjuk nem szenvedek ez miatt de ilyenkor azért ezen dolgokra is gondolni kéne.
és akkor addig aki be tud lépni és portyázgat vígan kedvére?
Akkor miért nem rendelnek el a VU-n tüzszünetet?
Dátum: 2011.12.31. 12:10:56
rendben nagyon thx a választ.B.U.É.K
Dátum: 2011.12.31. 10:35:56
de ha nem lép ki és nincs relikvia akkor is megszünik?
Dátum: 2011.12.30. 21:37:52
Sziasztok.
Egy érdekes kérdésem volna.
Hordaváltáson gondolkodunk ez egyik barátommal de egy kis akadályba ütköztünk.
A kérdésem az lenne hogy ha pl én kilépek a szövetségből(gyémánt) és a barátom marad bent egyedül és hordát vált akkor is megszünik a szövetség vagy az is átlép abba a hordába amire átvált a srác?
Köszönöm
B.U.É.K
Dátum: 2011.12.01. 18:24:33
Sziasztok.Tudom most sokan le fognak barmozni de
Nekem sem tetszik a portya rendszer.
Elöször is mocskos módon nem stimmel hogy a sok 6-8 farm karakterrel és full premcsivel rendelkezők akik saját szintükön top1-k bedarálnak uazon szinten pl 3-400 vagy még kisebb tul és vagy szakösszegel rendelkezőket.
A viadalok is egy kalapot érnek mivel marhára nincs esélye egy közepes szintü karakternek a fent emlitettek ellen.
Javasolnám hogy a sok felesleges fejlesztés helyet erre találjanak ki valamit.
Sokkal jobban lehetne élvezni a játékot ha pl a prémiumos noobok nem támadhatnának nem prémiumosokra vagy a nem prémiumos kapna pl 50% pluszt a szak és tul összegre a prémiumosok támadása ellen.
A viadalokat is megreguláznám pl csak egy egyszerü mozdulattal.prémiumos nem prémiumos viadal és vagy meghatároznák egy X szak és tul összeget ami alatt ill felet folyna a viadal.
Pl:1500 tul és szak alatt és felett.
Van nagyon sok ismerősöm aki a fent emlitett dolgok miatt törölte magát,és ezért is van sok sok off karakter is.Ha ezen nem változtatnak a fejlesztők hamarossan az egész játék elveszti értelmét.
Ha ez igy megy tovább
Dátum: 2010.09.18. 14:37:44
Mely ország területén található Ártánd ?

Szlovákia
Románia
Jugoszlávia
Ukrajna

Legjobb tudámosom szerint is Magyarország szóval delete a bázisból.
Mivel nyáron ott voltam "nyaralni".
Oldal: 123