Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Thurak

Oldal: 12
Dátum: 2008.10.25. 12:16:20
Szerintem jó lenne ha a vadászatnál a képre kattintva meg lehetne nézni a HKK lapot!!!
Dátum: 2008.10.20. 16:25:47
Miért kapok minden értékemre -2 őt??????????????????,,,
Dátum: 2008.10.20. 16:24:56
Ez nem Kvíz hanem panasz és ez most főleg az adminisztrátoroktól kérdem hogy mér kapok minden értékemre -2 őt???????????????????????????????,,,,,,,,,,,,,,,,,
*Thurak a törp a fáratságtól félájultan ledönt egy kupa bort és elszív egy pipát majdelalszik~Valószínű hétfőig alszom sőt tuti talán vasárnap este fölébredek de nem biztos...
-Na nekem újra mennem kell hétfőn tudok csak följönni.
elég nehéz volt megszerezni egy rókagyík kuckójában volt
-Meghoztam a fát * szólt egy érdes hang és előjött a törp.
-És van itt neked még valami trinigan ezt az erdőben találtam te biztos tudod mi ez*egy izó zöld követ tartott jobb kezéne..
Na nekem mennem kell enni de azért folytassátok lehet h csak hétfőn jövök na csá
*A törp iszákjából egy kis szárított fűszerkeveréket vesz elő.
-Ez a legfinomabb fűszer keverék womath-hoz úgy csíp mint az istannyila.
-Én már nagyon éhes vagyok, és ha az ogre visszajön a favágásból és nem lessz kaja nagy baj lessz tudjátok hogy az ogrék érzékenyek a hasukra.
-Hát megjöttél barátom? Mit fogtál...?
-Egy kiadós vacsora rám is rámférne hosszú napunk volt de a raktárat be kéne fejezni holnap jön a bor a pálinka meg a dohány.
*Azzal a törp serényen újra munkához látott.
*Egy-két perc és a sorjázás kész.
A törp azomban újabb munkához lát odaszól az ogrénak hogy hozzon egy nagy követ mejből kifaraghatja a pultot.
*jaja lassan itt kéne lenni a pálesznek is
-Lassan meg kellene érkeznie a pálinkának.
~Ennél rosszab bort még nem ittam le kéne öblíteni egy kis pálesszel.
-Na és persze a finom bor.
*A törp az ogre segítségével nekilát kivájni a szellőzőnyílást.
A munka akövetkező az ogre nekifutásból betöri a falat a töp meg kiigazítja nyílász. a szellőző pillanatokon belül kész lessz, és az üreget sűs szellő tölti be
~Csak verekedni kell oszt mindent megkapok, mekkora mázlim van még egy ilyen balga munkaadót nem találok.
*Azzal megfogott egy 2-mázsás kőtömböt és kihajította a barlangból.
-Természetesen nem kérnek érte plussz órabért.
-Sztavrogin barátom ha kell még munkaerő csak szólj van még egy pár szakmabeli ismerősöm.
Oldal: 12