Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.04.04. 22:06:22
Persze, hogy értem mit mondtok, de mikor ezek a portyák voltak kis szö vel projekció nélkül voltak így nem tudom milyen védelemre gondolsz/tok? Most már mindegy túl tettem magam rajta, hisz úgyis a "rendszernek" van igaza
Így ahogy felsoroltad Miklós, ebben a sorrendben csuknám be ezen cégeket. Én nem vagyok fővárosi, de sejtem mekkora probléma fent közlekedni és szükség is van tömegközlekedésre, ám ez így nem járja. Minden költségvetési vita ott kezdődik, hogy 100 millát avagy 200 millát adjanak a BKV- nak. Kinek zsebéből? Kinek a zsebébe?


Egy biztos, tudok gratulálni mindazoknak aki megtették Viktorunknak azt a szívességet hogy kis királyt játszhat! Köszönöm/Köszönjük! (Nem vagyok Mszp-s még mielőtt valaki innen közelít.) JA! Lehet menni éljenezni ezeket az embereket akik nyomorba döntik a szüleimet, a szüleiteket, engem, téged mindenkit. Mikor majd, a rendőrség elég erős lesz, ne csodálkozz , ha esetleg szüleiteket a saját szüleiket megverik, mert esetleg elegük van a "diktatúrából".

Egyre figyeljünk, nem sokáig lesz arra idő, hogy egyáltalán egy ilyen szabad fórumon akármilyen politikai helyzetről is beszélhessünk...szabadon...!!!

Témához: Nem akarok hülyeséget kérdezni. Nincs valakinek információja avagy tapasztalata, hogy környező, jobban működő országokban nem éri meg jobban magánnyugdíj pénztár tag lenni? Tehát ott fizet és nem itthon magán-tag. Tudom hogy nem kevés pénzről beszélünk, de biztonsági szempont szerint akár előny is lehetne.



Üdvözletem
Jó akkor nem spec!, mert eltaláltad. Csak kicsit értelmetlen, de nagyon szigorúak voltak!
Ezek szerint tényleg spec. No nem baj: Van másik!
Dátum: 2011.04.03. 20:03:58
Mindenkinek üzenem Sucunk nem egy kiborulós fajta, úgy hogy jó lesz őt nem csesztetni. He nem lenne problémája ő nem jönne ide feleslegesen a mellét verni. Nem olyan mint én. Már bejelentette, ha nem változik valami akkor törölni fog. Lehet, hogy ez nem a nyilvánosságra tartozik, de ő a szövitársam és egy jellemes, vicces figura. Behora néha én is haragszom, de ha miatta töröl az már elvben is megbocsájthatatlan! Ez hangsúlyos!!

Köszönöm figyelmetek!
"NYAKAS a parasztgazda faragatlan fajta, kajla bajsza alatt KACAG ha dagad a FLASKA." Melyik 3 szinonima helyettesíthető be maradéktalanul?

makacs-röhög-palack
bájos-zavartalan-demizson
aranyos-felhőtlen-butykos
rettenthetetlen-gondtalan-kulacs



Visszaküldték, hogy : SPEC! Hát én olyan jót röhögtem, írták volna, hogy nem világos mit akarsz te b.nkó?! Nem volt több karakterem azért nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést.
Nem jelölök helyes választ, ha kitaláljátok akkor nem spec.
Dátum: 2011.04.02. 21:28:54
Köszke
Dátum: 2011.04.02. 20:18:10
Hadd okoskodjak illetve mindjárt tanuljak is: Mi van akkor ha emelkedik a tengerszint magassága is? Akkor lehet hogy csökken egy hegy mérete vagy hogy állapítják meg hogy honnan mérjenek? Nem akartam most nagy hülyeséget kérdezni, így kérlek ha nektek egyértelmű is akkor is szép finom választ kérnék.

Köszönöm
Dátum: 2011.04.02. 17:44:04
Most ezt nem mondod? Ennyire szívatás? És rendesen benyeltük? baszki akkor inkább törlöm...


De akkor legalább ma jó lett volna egy közölni hogy ne legyéé hülye mert ez csak szívatás
Dátum: 2011.04.02. 17:23:21
Sziasztok! Beszívtam no csak április 1-et
Dátum: 2011.04.01. 13:16:49
Az alábbiak közül melyik egy létező kard neve a játékban?

Enyészmester
Ősi kard
Aclmester
Acélpenge


Ezt nem tudhatja egy kezdő semmiképp.
Az igazsághoz az is hozzá tartozik pont 1 órája találkoztam hasonló kérdéssel ami az ENSZ- t firtatta hasonló témakörben, úgyhogy max a szerepeltet kapta volna.
Dátum: 2011.03.31. 20:16:45
Azért, hogy te is tudj valamit. Nálam a helyesírás az kedély állapot függő és ezért rossz pillanatomban találtál meg!

Fájó szívvel, csekély hittel arra kérlek: Okos, ne más hibájában legyél.
Halkan suttogja zakatoló elmém, balga ki, tőled egyáltalán mást remél.
Testem, lelkem egyet mesél: Okos csak akkor légy, ha te más hibájával soha, semmiképp nem élsz!

by Álom Csak neked!
Dátum: 2011.03.31. 17:51:43
Milyen messze van Szeged Budapesttől?

kb 320 km
kb 130 km
kb 170 km
kb 200 km

Hol? Levegő, autópálya, főút....? Javítandó.
Dátum: 2011.03.31. 17:03:31
Ne okosíts!
Dátum: 2011.03.30. 19:49:17
Neked meg mi a jó nagy bajod? Tán metálos vagy? Kötekedni csak most fogok, ha menten békét nem hagysz nekem!
Dátum: 2011.03.30. 18:54:47
.
Dátum: 2011.03.30. 12:31:53
Mi a Kalmah nevű zenekar stílusa?

melodic black,death,speed metal
hard rock
heavy metal
doom metal


gőzöm sincs....híresek? simán spec. szerintem törölni, csak ne hogy megkövezettek drága metal- osok
Dátum: 2011.03.30. 08:33:48
Köszönjük a gyors reagálást! Enyém el is fogadták.
Dátum: 2011.03.30. 08:20:47
Csatlakozom Becksimhez bár nekem csak egy napja vár. Úgyszint max 2-4 óra alatt elszokták bírálni.



Lan : Nem tudtam kérdést másolni, de pontosan írtam le mert nagyon feldühített és megjegyeztem Tehát : Mi volt Peter Parker nagynénjének a szomszédságában lakó kislánynak a neve, akit később feleségül is vesz. --Nem mondom, hogy nincs jól megfogalmazva, de ettől ez még most is feldühít
Nem beszélve arról, hogy 3 válasz annyira egyforma volt, hogy a tippelés is kis eséllyel ért volna célba. Mary Jean..., Mary Jane... -----szerintem spec


Poostmaster: Köszi szépen válaszod!