Felhasználónév: Jelszó:
Szerző
Topic neve: Ügyfélszolgálat
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
101. hozzászólás - 2011.04.03. 12:56:46 (Válasz Sucurucu #100 hozzászólására.)
Ma biztosan nem fognak válaszolni, mert hétvége van.

Amúgy egy ekkora cégnek, ami több játékot is üzemeltet, biztosan a Te ezer forintod kell annyira, hogy "kicsalják tőled". Meg nekik mibe fájna beírni egy virtuális világban egy virtuális erőforrást? Nem kapsz érte valós világbeli tárgyat, terméket, csak átíródik egy szám egy adatbázisban. Gondolod megérné nekik trükközni, ezzel kockáztatva ezer forintért egy fizetős játékos elvesztését vagy rosszabb esetben a feljelentést, amivel Te is fenyegetőzöl? Kérlek gondolj bele kicsit jobban!

(Egyébként 99,99% valószínűséggel be fogják Neked írni a köveket.)
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.09
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
102. hozzászólás - 2011.04.03. 13:48:22 (Válasz Sucurucu #98 hozzászólására.)
Ennek a topicnak semmi köze a játék szervezőihez, olvasd el az első hozzászólást...
Bármilyen reklamáció: email.

Pénzbefizetés biztonságosabb (és OLCSÓBB) módja: átutalás. Ha nincs bankszámlád, akkor is megoldható az adott bankban.

Nyafogás = óvoda.
Higgadtság = felnőtté válás jelzése.

Lehet választani, a másodikat javaslom.
Pontszám: 5.25
népszerűtlenSucurucuFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
103. hozzászólás - 2011.04.03. 13:53:10
Mesterkém!
Az ilyen lekezelő módot tartogasd az ovodások részére és kikérem megamnak!!!!!!
Ez a gond az ilyen emberekkel,hogy széket tesznek a fenekük alá és azt hiszik Ők a királyok.
Annyi korkülönbség van közöttünk,hogy csókolomot is köszönhetnél,de nem koptatom tovább a számat
mert felesleges.
Egyébként olvasd el a hozzászólásaimat és rájhetsz arra,hogy nem is kellett volna megszólalnod.
Pontszám: 2.80
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
104. hozzászólás - 2011.04.03. 13:59:59 (Válasz Sucurucu #103 hozzászólására.)
Javaslom még egyszer: 1. hozzászólás a topicban rá fog döbbenteni, hogy miről szól és hogy semmi köze a játék készítőihez.
Ha már elmúltál 60 éves, akkor: Kezeit csókolom!
Pontszám: 5.25
kedvelt tagPoostmasterFérfi
Végzetúr mester
487 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
105. hozzászólás - 2011.04.03. 14:31:41 (Válasz Sucurucu #98 hozzászólására.)
Tény, hogy valóban rossz helyen reklamálsz.
Magadnak is kevesebb bosszúságot okozol, ha követed az SMS-vásárlás után levő instrukciókat.

Ügyelj az üzenet PONTOS kitöltésére, mert az SMS hibás üzenet esetén is díjköteles! Ha az SMS-re hibaüzenetet kapsz vissza, az SMS díját levonták, és az ősköveket mégsem kaptad meg, a következő címre írj: ugyfelszolgalat@voxinfo.hu Az emailben add meg a telefonszámot is, amelyről az SMS-t küldted.

Ebben is azt írják, hogy írj emailt a feltültetett címre.
Ha ez sem ér semmit, akkor van okod dühöngeni.
"Ha segíteni már nincs mód a bajon, Adj túl minden keserves sóhajon. Ki azon jajgat, ami megesett, A régi bajhoz újat keresett." (Shakespeare)
Pontszám: 6.03
népszerűtlenSucurucuFérfi
Végzetúr poronty
9 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
106. hozzászólás - 2011.04.03. 19:50:58
Az utólsó hozzászólás jogán.
Egy dolgot engedj meg,feltűnően kirívó a szemembe és ha valaki elolvassa,másnak a szemében is,hogy egy ilyen cégnek nincs az én 1000 FT-ra
szüksége. Akkor hagy vesézzek egy kicsit.
Rövid életem,folyamán többször hallottam ilyen kifelyezést,védekezést,de tovább megyek egy ilyen cégnél én is dolgoztam a cég már nincs.
- Ha nincs szüksége a cégnek a pénzemre valamint a többi jó pár ezer játékostársam pénzére.miért nem osztogatja ingye az ősköveket.
Ugye nem akarsz kiröhögtetni,elsoroljam asetleg neked,hogy mi mindenre,fordítják az általunk befizetett pénzt?
Ha ismered a céget Te is tudod...igen nyugodtan bevalhatod,hogy nagy szükség van ezekre a pénzekre.
A személyes gondom pedig azt hiszem nem a tulaj okozza,hanem az üzemeltető,talán így világosabb.
Nos ez volt az utólsó hozzászólásom,megvárom mi lesz a válasz,amit egyébként már akkor elküldtem mielőtt ide egy sort is írtam volna,de ezt ha elolvasod és értelmezed is akkor rá jöttél volna korábban.
A kezit csókolom meg jár nekem.
Pontszám: 1.51
fórumozóSuperEgo23Férfi
Végzetúr mester
1397 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
107. hozzászólás - 2011.04.03. 20:03:58
Mindenkinek üzenem Sucunk nem egy kiborulós fajta, úgy hogy jó lesz őt nem csesztetni. He nem lenne problémája ő nem jönne ide feleslegesen a mellét verni. Nem olyan mint én. Már bejelentette, ha nem változik valami akkor törölni fog. Lehet, hogy ez nem a nyilvánosságra tartozik, de ő a szövitársam és egy jellemes, vicces figura. Behora néha én is haragszom, de ha miatta töröl az már elvben is megbocsájthatatlan! Ez hangsúlyos!!

Köszönöm figyelmetek!
Két vállra fektetett, nincs több Hsz. Néha van.
Pontszám: 4.21
népszerűPietrusFérfi
Végzetúr mester
843 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
108. hozzászólás - 2011.04.03. 20:14:20 (Válasz Sucurucu #106 hozzászólására.)
Úgy látom, kicsit félreértettük egymást, megpróbálom máshogy leírni. Természetesen tudom, hogy a játékosok pénzéből tartják fenn magukat. De arra utaltam, hogy szerintem nem 1000 forintokban érné meg csalni. De mindegy is, fogadni merek, hogy max keddre be lesznek írva a köveid.
http://vegzetur.wikidot.com/ Itt minden végzeturas kérdésre megtalálod a választ!

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."
Pontszám: 7.09
fórumozóAwenhaiNő
Végzetúr mester
1131 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
109. hozzászólás - 2011.04.06. 06:30:39
Szervusztok!

Sucurucu: Ha az az érzésed, hogy valami nem gömbölyű a kiírással, nyugodtan szólj nekik, hogy el van karmolva, javítani kéne. Igen hamar ki fogják igazítani, ha valóban hiba.
Amennyiben nem találnak hibát, nézd meg, hogy a telefonodon is hasonlóan küldted-e az üzenetet (kisbetű-nagybetű, és írásjelek pontosak?), mert mindenki emberből van, és hibázhat. Tény azonban, hogy a banki átutalás olcsóbb, és biztonságosabb. (Ugyebár a neten a közleményt copy-paste módszerrel is ki lehet tölteni...)
Alkotó szívek
Szép álmokat könnyeznek:
Világ születik.
Pontszám: 5.54
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
110. hozzászólás - 2011.04.12. 08:56:34
A napokban levadásztam rengeteg Csp-t,a kvízkérdésekre rendszeresen válaszolok.Kvíz besorolást viszont 100 kérdésböl alig-alig kapok,míg a szövetségi társaim a szövi fórumán egymás után írják,hogy milyen hamar megszerzik a kvízmedálokat.100-150 helyes besorolásuk van alkalmanként.
Na már most engem az érdekelne én miért kapok ilyen kiugróan kevés kvízbesorolási lehetöséget??????????????
Kezd kicsit elegem lenni az ilyen balszerencsékböl,legalább 3000 CSP óta tart ez a dolog amíg a társaim már 5-8 kvízmedállal büszkélkedhetnek én azt a utcsó néhány darabot alig tudom megszerezni a 2. medálhoz mert nem kapok ugyanannyi lehetöséget mint a többiek......szinte semmit!!!!!!!

Miért ez az óriási külömbség? (Kivételezésnek is vehetné az ember az ilyesmit.)
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.04.12. 08:57:56-kor
Pontszám: 5.22
kedvelt tagADZSI76Férfi
Végzetúr mester
764 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
111. hozzászólás - 2011.04.12. 09:18:43 (Válasz Sucurucu #98 hozzászólására.)
Már elég alkalommal vásároltam ösköveket,az elején 2x hibásan küldtem be a kódot figyelmetlenségböl,pedig 100%-ig meg voltam gyözödve arról hogy nem hibáztam.Beírtam nagy fennhangon hogy miért nem kapom meg az ösköveket?1
Erre jött a válasz szerényen,udvariasan hogy milyen számról küldtem az sms-t.Megadtam a karakterszámomat,melyik világon játszom a telefonszámot is amiröl az sms ment.Megint válaszoltak,közölték hogy elírtam az üzenetet,de mivel elküdtem az sms-t így fizettem érte korrigálták az én hibámat és 1 napon belül megkaptam az ösköveket.
Azóta sokkal jobban odafigyelek és egyszer sem adódtak problémák,mindíg idöben és hiánytalanul azt a szolgáltatást kapom amiért befizettem az aktuális összegeket.
A hozzászólást ADZSI76 módosította 2011.04.12. 09:19:37-kor
Pontszám: 5.22
fórumozóCzibulaFérfi
Végzetúr poronty
1 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
112. hozzászólás - 2011.04.26. 15:18:09
Helló!!Segitsetek !!!!!!Akartam öskövet igényelni el is küldtem az sms-t de az a válasz jött hogy OSKO30 nem létezik..mit tegyek ilyenkor??az sms dijat természetesen levonták a telómrol..
Pontszám: 5
kedvencGalvanelemFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
113. hozzászólás - 2011.04.26. 15:38:36 (Válasz Czibula #112 hozzászólására.)
. Hülyeséget reagáltam.
A hozzászólást Galvanelem módosította 2011.04.26. 15:39:09-kor
Pontszám: 7.80
kedvelt tagDiablo666Férfi
Végzetúr tanonc
27 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
114. hozzászólás - 2011.06.02. 11:43:30 (Válasz ADZSI76 #110 hozzászólására.)
Nekem is hasonló a problémám, naponta maximum 5 besorolást tehetek és nem többet! Szeretném tudni h milyen szabályok vonatkoznak erre? Előre is köszönöm a választ!!!
Lords of Destruction
Pontszám: 5.75
kedvencGalvanelemFérfi
Végzetúr tehetség
119 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
115. hozzászólás - 2011.06.02. 12:11:18
A korábbi kérdéseket, amiket már kellő számú játékos besorolt, ahhoz már nem jár ez a lehetőség, csak az újakhoz.
Pontszám: 8.00
irritálóGiganticusNő
Végzetúr tehetség
215 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
116. hozzászólás - 2011.06.11. 22:43:14
Sziasztok !

Az előbb rossz topicba írtam, de most már jó lesz (remélem)
10 napra most külföldre megyek, és a 3-as világon rábíztam a Giganticus nevű karakteremet egy Darklady117 nevű szövitársamra.

Kérlek ne zároljátok ezalatt az idő alatt se őt se engem.

Köszönettel:
Giganticus
A 3-as szerveren a karakterem lassan kezd hasonlítani a nevére.
Pontszám: 3.69
népszerűCraslorgFérfi
Végzetúr mester
11552 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
117. hozzászólás - 2011.06.12. 06:39:37 (Válasz Giganticus #116 hozzászólására.)
Ez se jó, az ilyenekről mindig email! Egyébként ha mindketten prémesek vagytok és aki helyettesít, semmilyen PvP elemet nem csinál (azaz nem portyázik), akkor nem fogják zárolni. Persze ez a hivatalos.
Pontszám: 7.43
fórumozóHerceg83Férfi
Végzetúr poronty
2 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
118. hozzászólás - 2011.06.24. 13:49:13
Sziasztok!
Panasszal szeretnék élni,hiszen már eég sok kvízkérdést tettem fel és még egyet sem fogadtak el,szerintem szándékosan "pikkelnek" rám.Oda figyelek arra,hogy pontosan tegyem fel a kérdést és mindig azzal dobják vissza,hogy már szerepel az adatbázisban.Nem ma kezdtem a játékot,de még az általam feltett kvízkérdések közül egyikkel sem találkoztam.
Tehát a kvízkérdéseimet szeretném fellül bíráltatni.Ezt hol és hogyan tehetem meg?
Mellesleg hátráltat ez a visszafogás a játékban is,mivel ezzel a húzásukkal a kvizesek egyik küldetésem megoldását is íly módön lehetetlenné teszik.
Remélem tud valaki segíteni ez ügyben.
Üdvözlettel:Csacsi
Pontszám: 5
népszerűSemelyikFérfi
Végzetúr mester
1294 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
119. hozzászólás - 2011.06.24. 14:15:08 (Válasz Herceg83 #118 hozzászólására.)
Ebben a vezetőség nem nagyon segít.
Olvasgass a kvízes fórumokban, oda írj.
Pontszám: 7.47
fórumozóMantraFérfi
Végzetúr
77 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Ügyfélszolgálat
120. hozzászólás - 2011.06.24. 14:57:10 (Válasz Herceg83 #118 hozzászólására.)
A találkozón votl róla szó, lesz 1 gomb, amit a kvízadminok nyomkodhatnak majd, hogy ugyan már benne volt a kvízkérdések között, de attól még elfogják fogadni.
Pontszám: 4.56
HKK - Zén minikiegészítő: Zén Legendái: A sötétség gyermekeiAz Idő Kereke tovább forog! Megjelent a befejező trilógia utolsó része!