Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.05.16. 12:59:47
Asszem a sok hüle kérdés mellé bőven elfér, hogy ha valaki guglit jól használja V5 siker nekem is, most és guuugliztam

Ne hasonlítsd honfoglalóval ott a ketyegés amúgy is traumát okoz tehát tuti nincs esélyed
Dátum: 2011.05.16. 12:48:28
Kinek a felesége volt I. Mária királynő (Magyarország; II. Mária ismertebb Mária Terézia néven)?



Ez a kérdés csak számomra értelmetlen egy pöppet? Valaki finoman elmondaná nekem mit takar ez a kérdés? Másik országban 1. Mária csak nálunk 2. ? Akkor így tudnám értelmezni
Dátum: 2011.05.14. 17:54:12
Engem ez nem zavar Cras, az zavar hogy megint egy hüle gasztronómia kérdésen bukok holott nem is fogadnak már el ilyet, de olimpiára bejut a régiekből. Miért nem lehet kb 30 percet arra szánni hogy 500-1000 kérdést kipipálni ami mehet az olimpiára? ---- Mert nem több idő?!


4, 07 ről indul már valakinek sikerült Mint mindennap Annyi gerincet sem adott neki az ég, amivel a képembe vágná ,mi a baja... biztos valami ratyi figura vagy komám


Eszembe jutott még valami, hopácska!

Ha azért van sertéshúsből is, mert a borjú drága, akkor ez azt feltételezi a borjút nem mindenki engedheti meg magának, tehát ez kimondottan speciális réteg-- speciális érdeklődése a borjú iránt na szavazó show indul
Dátum: 2011.05.14. 14:39:24
Gratulálok kvíz olimpia megint megy a gájdeszba Jó lenne ha nem rendszer állítaná össze a kérdéseket hanem ki lenne válogatva egy 700 db .... Gasztronómián sikeresen buktam


Beírom hogy Bécsi szelet --- természetesen google kidob 2 fajta receptet ( Bár lehet hogy 10 et is, ha jobban megnézem) , természetesen nem sertés, de mégis van ilyen is. Tehát borjú és sertés is van így már két helyes válasz van, de tutti, hogy csak azért is a rosszat jelölöm.... inkább hagynák a fenébe...
Nem komolyan gondoltam, hogy te lettél volna elmaradt a fej
Most nézem azért valakinek sikerült ezt a jól kitalált kérdésem is leszavazni Ugye Cras nem te voltál? Azért ez már vall egy fajta humorérzékre akárki is volt
De akkor hova tegyem fel nekem annyira tetszik?! Hátha az admin kedves is derülne egy jót rajta és véletlen elfogadná
Szerintetek ?


Melyik a legvalószínűbb ok, hogy a Végzeturak és Hölgyek nem seprűn közlekednek, mint a boszorkányok anno?

1:IQ mennyiségük bőven elég egy egyszerű és gyors teleportálásra, minek akkor a seprű?

2:Nehéz páncélzatuk nem engedi őket seprűn levegőbe emelkedni, így marad a gyalog-galopp.

3:Ebben a korban a seprűt még nem igazán ismerik, hisz a személyes higiénia is tabu.

4:Közkedvelt játékuk a hátra felé nyilazás természetesen lovon, semmiért nem cserélnék seprűre.


Szerintem tetszik nekem!
Dátum: 2011.05.10. 11:46:04
Ha törlök V4 ről kavicsokat átvihettem másik világra?
Dátum: 2011.05.10. 08:36:48
Idézet: Brady90 - 2011.05.08. 10:59:53
Ki festette a 'Parisz ítélete' című festményt?
Renoir*
Michelangelo
Da Vinci
Van Gogh


Ezt ki fogadta el?

Rubens festett Paris ítélete c festményt, Parisz ítélete az egy szobor.
Ha már ilyen kérdést tesznek fel legalább helyesen lenne. valós dolgok alapján. Fél óra keresés után se találtam Renoir-tól ilyen című képet.





Egyik szövi társam ki is akadt, Spanyolban találkozott evvel a képpel és Rubens volt a festmény alatt névként megjelölve Elég nagy baklövés
Dátum: 2011.05.10. 08:32:02
Lehet jövök talira de nem ám leszavaztok Egyébként jövőre lehetne Pusztavacson a találkozó..... mindenki egyenlő feltételekkel utazik Csak kockás pléd legyen azt meguzsizunk a réten
Dátum: 2011.04.18. 17:35:58
Oksa köszi akkor én mindegyikhez csatolódok!
Dátum: 2011.04.18. 17:06:00
Kihez érdemes csatlakozni? Ki fog nyerni?
Dátum: 2011.04.17. 15:15:12
Csak hogy csatlakozzam V4 . Inkább nem is mondok semmit mert megint valaki sszavazni fog pedig: ~ˇ^^˘^˘^ˇ˘^°˘˛`€˙´˙´˙´˙


a No.1 szövetség hadat üzent nektek! A háború Ma, 10:56:06-kor kezdődik

a No.1 szövetség kapitulált, győztetek! Jutalmatok +19477 töltődés a szövetség Lélekkútjába.
--------------------------------------------------------------------

a Szuper Csapat szövetség hadat üzent nektek! A háború Ma, 12:53:45-kor kezdődik.

Kapituláltatok a Szuper Csapat szövetséggel szemben, a Lélekkutatok töltöttsége csökkent 41784 ponttal.


Ez mi? Ez a nagy igazság? Elsőért megszenvedtünk védekezőként, második meg gyors kapituláció... Gratula! Aki fent van V4 en tudja hogy No még nagyobb is .
Dátum: 2011.04.10. 20:25:03
ABC Szia Tedd hozzá, hogy V4 en. Ott semmi extra egyenlőre még csak annyi, ahogy Helion is mondta minnél kisebb Épje legyen Állatnak
Dátum: 2011.04.10. 20:19:48
Látom valaki rám van állva, szavazásilag, hát üzenem neki, hogy tövig bééé ny...t !!! Valaki, ha leszavaz mondja mi a problémája, ne csak a színfalak mögött veregesse.....mármint a billentyűt



mód : ahelyett, hogy leszavazol dobj egy scriptet, légy szíves , hogy ne is lássam ezeket a számokat Engem idegesít, ha erre utaztál elérted célod, igazi nagy ratyi vagy és való életben csak egy kés hiányzik a hátadból!

Slussz
Dátum: 2011.04.10. 20:17:46
Köszi megvan Most lehet én vok lüke, de nem teljesen tisztázott a cikk szerint, hogy mit is találtak?! Ciprus az biztos van benne, de van ott mamutfenyő stb..
Dátum: 2011.04.10. 19:27:27
Köszke rájöttem Mármint, hogy a linkelés is elég lett volna, de ami a legjobb, hogy erről eddig nem is hallottam, így a kvíznek köszönhetően okosabb lettem.
Dátum: 2011.04.10. 19:18:34
Itt egy újság cikkből való részlet miszerint 11 millió éves, azóta változott?

Megmentésükön a
Herman Ottó Múzeum munkatársai dolgoznak.
A bükkábrányi bányaterü-
lethez hasonlatos üzem jó
néhány akad a világon. Ám a
nagyjából egy hónappal ezelõtt
munka közben talált, még a tudósok számára is felbecsülhetetlen értékû leletegyüttes örökre be-
írta Bükkábrány nevét az emberiség történetébe.
A bányabõvítés során bukkant
a felszínre az egyelõre 16 fából álló,
sokmillió éves, felsõ miocén kori
erdõrész. A Kárpát-medence akkor
még sokkal alacsonyabban feküdt,
és hazánk területén a Pannon
tenger hullámzott.
Veres János, a Herman Ottó
Múzeum vezetõ régésze szerint
ilyenrõl álmodni sem mer egy ré-
gész. Az ölünkbe hullott ez a kincs,
de nemcsak a régészek, hanem a
természettudósok és az egész ország számára is. A világ vezetõ
nagyhatalmai ugyanis dollár-százmilliókat költenek a sarkvidéken
jégmag-fúrásra – részletezte a
munkálatokat vezetõ szakember –
ebbõl próbálnak következtetni a
klímaváltozás adataira. Most viszont csak meg kell köszönni
Mata Tibor bányaigazgatónak és
csapatának körültekintõ munká-
jukat.
Szomor László bányatechnoló-
gus élénken emlékszik az egy hó-
nappal ezelõtt történtekre:
„Elõször csak a kíváncsiság hajtott minket, hogy vajon mi bukkan
majd a felszínre. Majd amikor láttuk, hogy ez nem egy, hanem több
fa lesz, akkor kis kotrógépekkel körbeástuk a fákat.”
A napvilágra került lelet vízzel telített szivacsos állagú, ezért a régé-
szek számára roppant bonyolult feladat, hogy szállíthatóvá és késõbb
a nagyközönség számára is látogathatóvá tegyék. Ám addig is a
Mátra Erõmû bükkábrányi bányá-
ja vezetõségének nem áll módjá-
ban mindenki számára biztosítani
a mocsári cipruserdõ maradványainak megtekintését, tekintettel arra,
hogy veszélyes bányaterületen található. De a cél természetesen az,
hogy a vizsgálatok után a miskolci
Herman Ottó Múzeumban mindenki megtekinthesse a világ legrégebbi erdejének maradványait.
TIZENEGYMILLIÓ ÉVES FACSOPORTOT TALÁLTAK
Egyedülálló lelet Bükkábrányban
Most már a régészeké a terep. Veres János
(képünkön jobbról) vezeti a feltárást.
Fotó: Dobrik Rezsõ
Közel egy hónappal ezelõtt, napi munkájuk során sötét foltokat vettek észre a megmozgatott földterületen a Mátra Erõmû
bükkábrányi bányájának munkatársai. Akkor még senki sem
gondolta, hogy a világon egyedülálló leletegyüttes bukkant a
fels
Dátum: 2011.04.10. 16:21:23
Igazából azért érdekelt már annyira mert már lassan hülyén jön ki, hogy ideírom hogy hiba közben jó, de nálam mégsem jó. Tehát akkor egy apró hibáról beszélhetünk amit jó lenne javítani.