Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.03. 19:06:13
Köszi.

PRóba: Adva van az etap ami jelenleg a térképes event.

Mivel "sokaknak" nem tetszik ezért módositom,

- Tegyük fel van egy új menü a tevékenységeknél mint legutolsó eventnél is.
Belépsz oda és látsz 2 lehetőséget(ez a mód.).
Eldöntheted, ahogy eddig megszoktad úgy portyázol, kihívásozol avagy vadászol.
Második lehetőséged, hogy a plusz térkép darabokért harcba szállva válalsz némi randomot is a játékba és arra klikkelsz. Ezután eszerint dobja ki az adott lapot. Amennyiben a randomos módot választod a képernyődön teszem azt kidob egy játékos listát rá kattintasz valakire és a gép "sorsol", hogy portya avagy kihívás avagy mellőzve azt a személyt akit kijelöltél egy vadászatot ejt meg. Kb ennyi, így sem érthető? Ha nem akkor törlöm hsz-eket.
Dátum: 2011.06.03. 18:56:45
Egy kicsit offolunk, de azért kérdem és úgy sem megfelelő Peter kérdése, hogy :

Melyik esemény nem köthető az 1622-es évhez?

-
-
-
-

Ugyanis több ismert dolog történt ekkor pl: Bethlen Gábor - nikolsburgi béke

Lehet, hogy így sem megfelelő, csak ötlet
Dátum: 2011.06.03. 18:31:55
Kiegészítve gondolat menetem a térkép lopást arra váltanám, hogy aki x mennyiségnek eleget téve mind a 3 ból az kapjon biztos térkép cafatot


mód.: Látod mekkora bunkó vagy ?!!? No komment csak szavazol. asszem megyek Honfoglalózni occsó és kínai... no meg jah...
Dátum: 2011.06.03. 18:28:57
Sziasztok megint jöttem, láttam, és úgyis győzök!


Na szóval, mindjárt úgy kezdem nem értek annyira hozzá, hogy mi kivitelezhető mi sem.

"Józan vidéki" ötlettől vezérelve kérdezem. Ha már úgyis a játék része a sokszor forszírozott nem kívánt random. Miért ne lehetne egyetlen kis klikkel eldönteni (részben!!) az eventet? gondolok itt arra lenne egy gomb, és a gép "véletlen" dobna:
-portyát
-kihívást
-avagy vadászatot

Itt nem kell mindjárt széjjel szedni, miért is gondolom hogy ez jó. :

Elvileg a játék arról szól nagyon durván, hogy ki a jobb ebben, abban amabban..stb.
Tehát adva lenne az esély mindenkinek, hogy nyerjen, akár annak köszönhetően, hogy a random egy kihívást hozott ki támadójának?!
Nem kell túl bonyolítani leosztani 33-33-33% ra , (bár a pókok a vadászat miatt mindjárt leszavaznak és sikítanak )

Tudom, hogy ez így merőben kezdetleges, de aki érti kommentemet az reagálja le köszönöm
Dátum: 2011.06.01. 21:00:15
Mi van pókok szavaztok? Tán nem tetszik?

A .... ki van, miért ne lehetne olyan élvezetes mint pl. utsó event, miért kell valami hülyeséggel inkább méreggé tenni a játékot?
Dátum: 2011.06.01. 20:51:39
Elfelejtettem, hogy a V3 ra gondolok pl. mert ott pici vagyok
Dátum: 2011.06.01. 20:50:19
Sziasztok! Valaki lebontotta ezt az eventet ránk kicsikre is, vagy mi egy szükséges rossz leszünk ismét? Példának értem mikor V2 ös kis karimat egy életre eluntam Xenó eseménynél.

De mivel ez más adok egy esélyt és megkérdem: Azok akik lopást akarnak belevinni, hogy gondolták? Itt pl. én szintemen lépten-nyomon pókokkal találkozok, most akkor ti miattatok kezdjek rohanni és még félre szakizgatni is? Tudom sokat hisztizek, de akkor tényleg inkább idítsanak egy szervert külön pókoknak, mert ők még többet! Nem elég, hogy játékban ő miattuk kellene napi 10 órát gép előtt ülni, de akkor még mindig a saját malmukért sírnak. Nem csak ti vagytok és én személy szerint besokallok tőletek, hisz ha egy rendesen végig vitt karit akarok legjobb számításaim szerint is én sem költök játékra kevesebb lóvét mint ti!
Dátum: 2011.06.01. 20:28:05
Köszi Cras átvizsgálom tüzetesen.
Dátum: 2011.06.01. 20:27:03
TErmészetesen egyet értek.
Tán nem tetszik a jobb és baloldalnak a hozzáállásom? Hát a politika topicban elmondhatom : Beny.lhattok!!! Úgyis mondhatnám, hogy Szebb jövőt!


U.i.: Viharfelhő lassan megvan havazással, úgyhogy drukkolok, segíts, hogy meg is tarthassam!
Dátum: 2011.06.01. 04:07:57
Ez meg nem olyan érdekes topic, látom. Lehet, hogy másik érdekesebb topicot kellett volna offoljak. Látom, hogy mit küldtek vissza, de most ne tudom, hogy mit értenek fogalmazási hiba alatt, ha visszaküldöm még egyszer rosszul akkor végleg törlik csak ezért szerettem volna ha hozzáértő segít nekem. Köszönöm
Dátum: 2011.06.01. 03:59:54
Pörgönc felvetésével értek egyet lopás kérdése alatt. NEm kevesen vagyunk mi sem akik még nem vettek előzőn részt, erre lehet is mondani, hogy a mi bajunk. Sőt azt is eldönthetjük, hogy ebben részt kívánunk e venni. Én szeretnék részt venni, de nem úgy, hogy a közepes karimat haza vágom még azzal is, hogy most neki állok iszonyú léptékkel lopást fejleszteni, bőven elég neki a térkép szaki. Tudom, hogy valakiknek ez a vélemény se tetszik mert már ők túl vannak ezeken a szakikon, de gondoljunk mindenkire, egyébként is nem csak azok játsszák Vu-t akik itt fórumoznak, bár az is igaz mindenkinek adott a véleményét elmondani. köszi
Dátum: 2011.05.31. 19:22:22
Sziasztok, szuper , hogy megint event lesz de előző térképnél még nem voltam. Lehetne alapinfókat valahonnan szerezni a lényegéről, mert ugye van ilyen szaki is.
Dátum: 2011.05.31. 18:22:36
Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elutasították (de még kijavíthatod a Kalandtervezés oldalon). Indok: Fogalmazási hibák
A végén le kell irnod, hogy lélekgyémántot találtál.

Evvel kaptam ma vissza a kalandomat. Mivel első ilyenem volt, azt szeretném meg tudni, hogy akkor csak ez a hiba volt benne? Tehát ez személyre szabott válasz?
Dátum: 2011.05.29. 18:57:06
Köszi, de akkor pack z ilyen 20.000 Huf-ot takar?

Mert egy pakli 1100 Huf--- kicsit sokallom a 20k et érte.. Akkor a kavicsos simább ügynek tűnik.


Sandman a hordázás szakidat nyomasd majd valamikor, Tanulás szint 38, 4állatot pedig 60 as szakival vihetsz
Dátum: 2011.05.29. 17:49:18
Elhiszem és szeretem is ha valaki előnyben részesíti fórumot, de Isten bizony "ritkán" tudom csak követni monológjaidat!
Dátum: 2011.05.29. 16:52:35
Köszi szépen Cras!


Megint eszembe jutott valami, most már nagyon szeretnék familiárist és még mindig nem vok 100% ig biztos hogyan jutok hozzá?

Veszek Hkk kártyát? (ha igen akkor melyikeket?)
ezekben lehetséges kód?
Dátum: 2011.05.29. 15:59:20
Lehetek én is a viharfelhő fokozat tagja?


Más: Irányított vadászat esetén 50 es szintű vagyok, és az elejtett állataim mekkorák ilyenkor?



Edit: Az előbb már hópelyheim voltak.. népszerűtlen voltam.. Szeretnék én is tag lenni
A feltett kvízkérdésed "Jó kérdés" értékelést kapott, ezen az oldalon átveheted a jutalmadat!



Köszönöm véleményezéseket.
Dátum: 2011.05.29. 15:52:23
Hiba, még nem maradtál le