Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.04. 20:33:54
Pont V1 en utsó vadászatom volt 5 ös szinten egy sima óriás skorpió 9 Le -ért


Mód.: bocsi kevertem mert 3. szintű vok ott de a többi ugyanaz
Dátum: 2011.06.04. 20:31:28
Mindamellett, hogy ezt már nem a játékosok bírálják, azzal a sok fóbiással amivel találkoztál meg én is azokat játékosok fogadták még el. egyébként, ha nem is spec. akkor is egy szerepeltet kaptál volna. Ami pozitívum számomra, hogy "történetbe" tudtad foglalni.
Köszi, mindenkinek. Sokszor saját magamon érzem a hibát!


Egy festő hajdanán született, 3 korstílust is magáévá tett. 1848 az év, mikor Európa "több fronton is révbe ért". Kinek születése, festészet éltetése?

1. Eugène Henri Paul Gauguin*
2. Tiziano Vecellio
3. Leonardo da Vinci
4. El Greco

Így ?
Dátum: 2011.06.04. 18:41:24
Igen valami ilyesmire gondoltam ezek szerint volt is? Kerestem kufárnál, s mivel nem láttam ilyet azért bátorkodtam írni.
1848-as év fontos esztendő volt nekünk,de ebben az évben megszületett Európa másik felén az festő aki 3 korstílusban is remek képeket alkotott. Ki ő?

1. Eugène Henri Paul Gauguin*
2. Vincent van Gogh
3. Salvador Dali
4. Tiziano Vecellio

Lehet, hogy nem tetszetős, csak gyorsan írtam.
Dátum: 2011.06.04. 17:50:11
Akárhogy töröm agyam, kicsiknek 20. szint környékén nem sok választásuk van. A térképkeresés szakértelem is eléggé félre viheti a fejlesztést, bár nem drágítja azt. Tehát javaslom, hogy más nem egy prém tárgyként valamilyen kövecskét belevinni a kufárhoz. 1-2% os bónusszal, de a legjobbnak az állatfelszerelésként tudnám elképzelni, ez elég alacsony szinten is van már és még mindig fontosnak tartom az állatok szerepét.
Dátum: 2011.06.04. 17:28:46
Kalandok során lehet majd térkép darabot találni?
Dátum: 2011.06.04. 11:14:01
Nem mondom, hogy nincs gond, de tudom miért írtad, tény, hogy sokszor feleslegesen kérdezek. Viszont általában megpróbálok nem személyeket megbántani, bár már Behot sem szoktam emlegetni, mert beláttam, hogy emberek vannak ott is.


Mód.: azért az belátható, hogy az információk nem minden esetben jutnak el szövi szintig a játékosokhoz.
Dátum: 2011.06.04. 11:10:53
Mit jelent az ablakok esetén a "k" érték?

az üveg átlátszósága
az üvegrétegek száma
a légkamrák száma
hőátbocsátási tényező


Szerintem nem vagyok üvegező .... spec.
Dátum: 2011.06.04. 10:51:01
Hallod melyik kommentemben hülyéztelek? Te ..... Ezt nem lehetett volna normálisabban közölni?
Dátum: 2011.06.04. 09:15:13
Mivel hosszasan írtál és te is azok közé tartozol akik megérdemlik, hogy mindenképp reagáljak így most megteszem:

Elhiszem, hogy tapasztalatuk van és nem is ezt vonom kétségbe. Sőt tiszteletben is tartom. Nem is ők szavazgatnak, ebben is biztos vagyok. Azok szavazgatnak akiknek érdekeik nem kívánják,hogy én itt bármit is mondjak.



Más: Maradjunk a topic témánál, ha színt akartok belevinni akkor mindenképp egész Vu-s társadalomra gondoljatok ne csak saját igazatokra, tehát a negatív vissz jelzések ellenére, ha valami eszembe jut ami szerintem érdekessé és nem ellenszenvessé teszi eventet azt ide fogom még a hétvégén írni.
Dátum: 2011.06.04. 09:05:51
Álommanó


Max. lehetséges szakértelempontja az alapszint helyett az alapszint 1,3-szorosa.
Sárkánykígyó


Az általa használt állatfelszerelés minden egyes hatása duplán hat (a TP-t adó csak másfélszeresen. a max szakértelempontot nem erősíti).
Mágiatündér


Ha harcol, bármely állatod varázslatelnyelése 100%-kal hatékonyabbnak számít.
Őrült démon


Ha harcol, állataid a harcban +10% sebzést okoznak.



Van itt valahol 100 őskő?
Dátum: 2011.06.04. 08:53:45
Igen mert ti 10-15 alatt lenyomtok x mennyiségű portyát..... Ettől még nem vagytok királyok...
Dátum: 2011.06.04. 08:35:44
Hozzá vetőlegesen írtam és én csak azokra gondoltam akik 10 órában nyomják az pedig mennyi lehet legyen akkor 1500 és evvel legyünk elégedettek!?! Mind 100 valamikor izgalmas lehetett induláskor ez a játék, de így még fél év után se lehet itt beilleszkedni azok akik itt vannak 3 éve nyomatják a saját igazukat. Ennyi.....
Dátum: 2011.06.04. 08:14:20
Érdekes nekem egyik alatt sem jelenik meg V5 ön


Látjátok ? Attól, hogy igazságot írok és szerintem evvel nem bántottam senkit erre nyomtok egy leszavazást..... Ez az értelmi szint!
Dátum: 2011.06.04. 08:03:31
Teljesen igazad van.


Az már akkor lényegtelen, hogy kivételt lehetne tenni egy event során, mert még a kicsiknek is van Szö je, sőt talán még több is mint Tu., de mind1. Valahogy majd lemegy ez az event is. Akiknek van hozzá karijuk még több fényes ékszerük lesz, akik meg nem 10 órát ülnek itt, avagy nem optimalizálnak ezerrel, esetleg csak közepes karira futotta, mert nem rég kezdte ( klánomban is van 3!!! új aki max 1 hónapja kezdte egész Vu-s pálya futását) azok meg majd vagy bejön valami vagy nem. Azt hiszem nem is számít itt, az a lényeg hogy legyen egy 500 as bázis létszám akik 12 órában falják a játékot, ahelyett hogy lenne egy 2000 vagy több létszámú játékos aparát.
Dátum: 2011.06.03. 21:04:24
Megint egy ötletelés:

Mivel végig állatpárti voltam játék során, így hamar 4 kis kedvenc volt mellettem. Ebből kifolyólag színesíthetné egy két prémes tárgy eventet ismét amit most állatoknak lehetne adni, pl: 1% kal nő esélye, hogy találsz térképet, azért tartom ezt is viszonylag fontosnak, mert így előtérbe kerülhetne ismét egy legtöbb beájult állat vagy valami hasonló. Nem beszélve állat ölős szakik valamilyen szinten megint teret nyerhetnek, stb.


mód.: nem miattam gondolom a színesítést ha nem mert azért vannak kedvencek, hogy hasznuk is legyen
Dátum: 2011.06.03. 19:45:02
Jó rendben, azért írtam, hogy a hátteréről nincs fogalmam. Evvel csak késztetést lehetett volna vinni bele, hogy ne a lopáson legyen a hangsúly, hanem némi rizikóval, de tuti térkép cafat jöjjön.
Dátum: 2011.06.03. 19:39:19
Milyen állat a skorpió?

Rák
Pókszabású
A skorpió egy növény
Rovar

Igen a skorpió egy növény.....fatal error

2.Londontól merre található Cambridge? kb. ez volt a kérdés, szerintem tökéletesen spec. még ha tudom is.

3.A Vatikánban mi jelzi az új Pápa megválasztását?

A pápai palotára felvonják a keresztes zászlót
Lángost árulnak a pápai palota előtt
A pápai palota kéményéből fehér füst száll föl
Az új pápa misét celebrál a pápai palotában


Hát ez csak mosolygásra késztetett.
Dátum: 2011.06.03. 19:17:49
Tény és való nem sok 1622-eseményt találtam..

Max 2 amire ráfogható, hogy ismertebb.