Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2012.01.09. 20:38:19
nem, 40-est 90.enti-45ös szint
Dátum: 2012.01.09. 14:51:59
Phobosz írásait csak én nem látom? Kint a főoldalon ott a neve itt meg semmi.l
Dátum: 2012.01.08. 16:08:47
Igen igazad van, de a csak térkapuzás nem, kihívásozhatnék, de pont a csak térkapuzás miatt nem vagyok vele mindennap.
Dátum: 2012.01.08. 15:22:50
Thx .


(Állatod szintje+20-meggyőzőképességed)/24

Tehát 55-ös állatnál és a 20 as meggyőző képességnél ez így néz ki?:

(55+20-20)/24=55/24=2.3 morált csökken óránként?

Akkor ez két dolgot jelenthet:
-38+tt vel elvileg még nőnie is kellene
- Minél magasabb szintű vagyok folyamat fejleszteni kell ezt a szakit?---> Ez elég elkeserítő
Dátum: 2012.01.08. 15:02:02
A meggyőzőkészségről valaki kiokosítana mennyi az annyi? Elég kevés az ami írva vagyon róla: Minél nagyobb annál lassabb, na jó de hol, mi, mekkora? 20 az kevés azt már tudom, de optimalizálni szeretném. Köszi előre is.
Dátum: 2012.01.08. 10:36:32
Ez pont így történik feljön egy megerősítő ablak, ennek ellenére régen nekem sikerült így is eladjak olyat amit nem akartam, de az az én balf.szságom volt.
Biztos, hogy ezek mostanában mentek át, nem lehet, hogy a régi rendszer műve még?
Dátum: 2012.01.08. 10:07:48
Szia!

az nem megoldás, ha visszafelé fejlődünk, mert az nem fejlődés...


Előre most nincs semmi esély, egy stagnálás létre hozása is kézenfekvőbb jelen esetben.

Főleg h mindig vannak akiknek az 1:1 arány a cserében nem lesz megfelelő, aki hasznot akar húzni másokból


Aki egy romokban fekvő országnál az első 3 év alatt hasznot akar húzni, az nem a z ország felállításán működik, így követhetné a jelenlegi vezetést.

Jó meglátás viszont, ne felejtsd el hogy szükség van olyanokra akik nem a mezőgazdaságból élnek. (orvosok, kutatók, irók, festők, sportolók, rendőrök, birok, tanárok stb...)


teljesítmény bérezés*iskolázottság*befektetett energia a talpra állás során---> Ebben szerepel a megkülönböztetés, a mezőgazdaságot azért emeltem csak ki mert az alsó kasztokban azok szerepelnének akik azt hiszik vagyis állítják, hogy nem kapnak munkát. Már pedig a mezőgazdaságban mindig van munka!
Dátum: 2012.01.08. 10:00:57
Tudom Cras, csak nincs gyümi póker. No mindegy az biztos, hogy nagyon nagy üzemben működnek ezek az új oldalak. Egy gépet kellene csak leprogizni és a főoldalon a regisztráció gomb alá betenni egy másik gombot. Viszont tudom rossz helyre írtam ezt, megkeresem Miklóst evvel.
Dátum: 2012.01.07. 18:48:56
Az állat alapszintje határozza meg a beidomítási árát max. amekkora te szinted és ennek tükrében minél magasabb alapszint annál jobb elnyelés. + Sebzés természetesen tartani meg -1. szinteden érdemes már. Nem---> amint lehetőséged van rá. S tanulmányozd a wikin a keneleztetést is.
Dátum: 2012.01.07. 18:08:09
Biztos szeretni fogtok,de elvben színesítő elemet szeretnék javasolni.

Bárhova lépek mostanság a legújabb őrület kacsint vissza, mégpedig az online kaszinózás. Én személy szerint szívesen vennék egy fejlesztést Vus kaszinó irányba teljesen külön kezelve az eredeti játéktól amolyan időtöltés gyanánt s fizetőeszközként a kavicsok. S természetesen Vus témával.
Dátum: 2012.01.07. 18:01:45
Tökéletes meglátás:

"Az ember egy vírus."


Viszont onnan is igaz a dolog, hogy az emberre egy, nagyon veszélyes vírus leselkedik mindenhonnan : a számok!
Elég gagyi a következő példa, azt hiszem Bud és Terence -s filmben volt ahol is a "fő gonosz" kiakarta iktatni a számokat az emberekből. Elég nagy marhaság, de valaki átérzi ennek a lehetőségnek a súlyát és esetleges jótékony hatását is? Én kezdem azt hinni, hogy ez is egy pompás ötlet az elkorcsosult világ helyre állításában.

Más vonatkozásban: ( S McMad itt visszautalok a 3. pontra).

Képzeljünk el egy olyan steril lehetőséget, hogy az ország határnál egy jelképes pajzs igen függöny húzódik. Kitakarodva az összes külföldi tőke, hitel meg minden olyasmi amiért hála, viszonzás, kötelezettség jár. Adva van egy romokban fekvő ország. Ahol is egy ember akinek van annyi pénze, hogy helyre tegye azt ami oda való. Hozzunk létre kasztrendszert példának okáért.

Én úgy számoltam 6 rendszerbe osztva a népességet lehetne kiküszöbölni a nagy társadalmi különbségeket. Az én képzeletembe ennek később nagyon nagy szerepe lenne. Mindennek az alapja a csere kereskedelem pénz nélkül. HA dolgozol (bármit és itt ugye a mezőgazdaságról beszélek hangsúlyosan) nem kerülhetsz olyan kaszt rendszer alá ami a létminimumod 2*-e. Alapjában véve nagyon nehéz lenne a jelenlegi helyzet alapján kevesebb kaszttal megcsinálni mert így nagyok lennének a társadalmi különbségek az átalakítás kezdeténél. No és a lényege az egésznek pénz mint fizetőeszköz nincs többé, hanem jöhet a teljesítmény bérezés*iskolázottság*befektetett energia a talpra állás során. S pénz helyett szépen jöhet az 5 zsák kukorica 1 malacért elv.

No még mielőtt valaki hamm ez is csak elmélet.
Dátum: 2012.01.07. 10:37:29
Áhá, no ez ami nem igaz. Ha csak Egyiptomi időkig megyek vissza a háborús időszakok kb 7-8 ezer évig tartották egyensúlyba a világot. Amióta büdös nagy öntudatra ébredt azaz emberbarát életet kezdett élni az emberiség, cirka 2-300 éve azóta iszonyatos gyorsasággal kezdett felborulni az egyensúly és látjuk, hogy csak évei vannak hátra---> és igen tudom hogy ez idő alatt volt 2 Vh is, de sajnos eme téveszme mármint az emberbarát, köpönyeg forgatós sajnos győzött, így nem biztosította a megfelelő elhullást. Bármilyen nehéz ezt elfogadni, igenis a birodalmak mindig is a háborúktól virágoztak.

Ám ebben az esetben szó sincs ilyesmiről, én csak egy puccsról ábrándoztam mondandómban, ami katonailag kivitelezhetetlen hisz az nincs, helyette van a saját anyját feljelentő orbán pincsi rendőr(Tisztelet a kivételnek). Tehát maradna a nép amihez cirka 2 millió polgár egyidejű összehangolt gyülekezése kellene, de ez sem megy mert Cras nem akar menni. <---na ez csak geg Cras Cras igen is jönne
Dátum: 2012.01.07. 09:42:49
2. ???
----> ő lenne a pénzember akinek jó a felfogása, hogy ezek a népek (Kína is) bőven elegendő létszámmal rendelkeznek ahhoz, hogy Magyarország végre az lehessen, ami: Éléskamra, s természetesen nem amit fosztogatni kell.


6. ???
: ----> itt sokkal inkább mg. szerkezet struktúra problémákra gondoltam.

Idézet: Tseby dr akula - 2012.01.07. 00:09:40
Superego sürgősen keresse fel orvosát, gyógyszerészét!
Kissé zavaros eme iromány amit idefirkantott.......


Nem, csak a mondandóm ezen pontok szerint teljességében előadva hosszú lenne így csak a váz kicsit lehet dilisnek tűnhet, Tseby, de lehet, hogy épp nem?
No elmondom, hogy ez az idézet:

Írta: McMad
Tegnap, 23:55:48 [Idézet ebből]

Kieg.: Kicsit forradalom szagú a hozzáállásod. Való igaz, hogy konkrétan, törvényesen nem nagyon sűrűn ítéltek el társadalomellenes bűnökért sok embert a világon. Az viszont történelmi tény, hogy egy forradalom minden csak nem megoldás. Csupán erőszakos hatalomátrendezés.


---->Igaz!

Ne haragudj, lehet igazad van, sőt biztos, sőt azoknak is igazuk van akiket itt olvasok és feldühödök rajtuk, valójában reálisan látjátok a helyzetet, csak épp a nagyon nagy dolgok a történelemben mind a realitás talajától elrugaszkodva születtek.
Dátum: 2012.01.06. 21:44:34
Nem is értem miről beszélünk, vagyis nem akarom megérteni. Mi az, hogy nincs kiút? Dehogy nincs sőt minimális fájdalommal.
1: Elűzni ezeket a senkiházikat teljes vagyon kobozással, börtön meg miegymás.
2: Egy olyan ízig vérig magyar 56 os emigráns akinek nem mellesleg orosz és indiai kapcsolatai vannak
3: A külföldi tőke teljes karanténja.
4: Te ezt mennyiért vetted? Ja hogy koronénként csak 10 ft ot fizettél? Ez a föld többé nem a tied.
5: Elő az 50 esekkel 80 asokkal. Közös talpra állítása a mezőgazdaságnak. (JA hogy te Tsz elnök voltál? -Ne is álmodj , hogy Juliskáddal megint egy irodában henyéltek.)
6: Reális áru kínálat felállítás, Kína neked mi kell? Szója? 5 évig +3500 Tonna? Meglesz ne aggódjatok.
7: 100ft no nem dohányzás büntetésre, hanem besúgásra, féltékenykedésre, irigységre és az ez miatt esetlegesen előforduló árulkodásra, stb.
8: Törvénybe iktatása a lopást ezentúl csonkítással bünteté!
9: S annak a hű magyar pénzembernek aki 56-ban menekült, majd sok év után úgy dönt, hogy segít a birka magyaron, annak koronát a fejére amennyiben szíve tiszta és erős.
Dátum: 2012.01.02. 20:55:10
Mit lehet tudni a sisakokról jönnek- nem jönnek?
Dátum: 2011.12.29. 18:30:07
Köszönöm!
Dátum: 2011.12.29. 18:20:37
Dátum: 2011.12.29. 17:51:03
Dátum: 2011.12.29. 17:19:36
.