Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.06.25. 17:44:09
Kínában elég sok a szem ellenzős emberke, ami nem mondom, hogy feltétlen rossz dolog hisz tudjuk, mi ma Kína és mi lesz a jövőben. Én személy szerint utálok mindent ami nem magyar, vagy esetleg ami a magyar létet hívatott tönkre tenni. (ld. minisztereink) Tehát én kimondottan nem tudom szét választani a kettőt. "Gazdaságilag előnyösebb", ha még azt a 3 embert is eltakarítják az útból. Annyit viszont tudok, hogy nagyon örülök, hogy az éghajlatunk, földünk inkább a szőlő termesztésre alkalmas és nem rizs ültetvénynek. Amennyiben Tibet szempontjából nézem a dolgokat, ha befogják a szájukat akár már Pekingi olimpia alkalmával is kaphattak volna egy kis részt a tortából, gondoljunk csak a gyönyörű vidékre. Azt hiszem náluk is az lehet gond mint nálam, próbálnak a múltjukban, hagyományaikban élni, sajnos ez náluk se, meg nálunk se működik. Annyi különbséggel, hogy ott(Tibetben) mindenki tiszteletben tartja és követi ezt az elgondolást, még ha nem is ért vele egyet, míg itthon mindjárt lehurrognak azok akiknek nem fontos a múltunk.
Dátum: 2011.06.25. 16:45:18
Hát .... Tibet? Mikor a magyarokat is elteszik az útból, ha arról van szó, akkor ezen nem csodálkozom, különben is gondolom hatással volt a kínai kormány erre, márpedig, ha azt akarjuk, hogy a sok 100k kínaiért cserébe jöjjön valami zsozsó, akkor Orbán "Miniszterelnök Úr" sem tehet ez ellen semmit.
Dátum: 2011.06.25. 16:15:40
Köszi, meglesz.
Dátum: 2011.06.25. 13:45:07
Tudtok egy jó tippet egy szutyok karinak mivel keseríthetné meg támadói életét?

Másodlagos támadás? Amennyiben nincs állata akkor mi jöhet még szóba, ott ahol nincs szkarabeusz?
Dátum: 2011.06.25. 12:44:33
Volt mögötte besorolás mikor ezt a kérdést megkaptad? Ha nem volt akkor ezek szerint ez miatt kaptál ilyen választ. Amennyiben nem rég fogadták el, akkor jogos a felvetésed.
Dátum: 2011.06.25. 10:48:48
Ez így korrektebb megfogalmazási mód, de ha bizonytalan vagy sikerességében, először tedd fel a Vajon elfogadják... topicban a kérdésed, ott biztos segítenek a játékosok és nagyban nőni fog az esélyed, hogy el is fogadják majd. Rengeteg biztos kérdés feltevő is jár oda, hisz soha nem lehet elég jól megfogalmazott kérdést írni.
Dátum: 2011.06.25. 10:17:52
Biztos enged, csak asok kérdőjelből ítélve, türelmetlen vagy. Vagy pedig cseszed elolvasni, hogy mekkora képet enged. Vegyél vissza lendületből és akkor is reagálni fog valaki.
Sziasztok!

1:

Immár 42 éve "gyerekek szellemes meséje" vagyok. Másodvirágzásomat élem, melyik rajzfilm lehetek még sokáig, remélem!?

A: Scooby-Doo
B: Mézga család
C: Tom és Jerry
D: Bugs Bunny

2: Kiskunfélegyháza szülötte, Szeged temette. Ifjúság "kincskereső" ködmönje, mai napig őrzi nevét. Ki volt ő?

a: Móra Ferenc
b: Benedek Elek
c: Molnár Ferenc
d: Jókai Mór
.
Dátum: 2011.06.23. 20:59:28
Hát erről lemaradtam Nem figyeltem ennyire lent a topicnál, sebaj majd hétvégén.
Ti kis "drogosok".
Dátum: 2011.06.23. 20:56:43
Teljesen jogos, mi a játék ha nem ez.
Dátum: 2011.06.23. 17:44:20
Nézd, szerintem nem fogják. A platina fokozat az egy plusz azoknak akik már végig mentek a lépcsőkön. Nekünk meg akik nem azoknak ezüst, arany dukál, ez így teljesen rendben van.
Dátum: 2011.06.23. 17:41:54
Nem arra gondolt, Ariel tegnap javasolta neki ha talál egyet akkor váltson csapatot.


Demon ha nem elsők vagytok magasan akkor szerintem maradj én legalábbis nem váltok, de vannak zsenik akik már tudják a végét, hátha segítenek neked benne.
Pont azért mert ez nem olyan mint az előző itt nem jár alapból.

Lesavazás miért is? Tán rosszul mondtam? Előző 11M on se járt....

Csak építősön. Vagy emlékeim megfakultak?
Dátum: 2011.06.23. 12:57:00
Ha nem jön össze, nyugodtan reklamáld meg, mert kavicsod is van benne.
Dátum: 2011.06.22. 22:01:18
Viszok nyomtam egy felfelét, mert .

Ne komolytalankodjuk el a problémáját, én már első nap jöttem reklamálni, ő még finom.
Dátum: 2011.06.22. 20:40:48
Cras, azért ez csak egyik része, legalább 3-4 nek szaki nélkül is bele kellett volna neki férnie, nem?

Demon: Fejleszd ki azt a szakit, 8as szintű kari szakival, térképvessző nélkül:

Te eddig 10 térképdarabot találtál.
Eddig 320 eseménypontot gyűjtöttél
Dátum: 2011.06.22. 19:56:36
Dátum: 2011.06.22. 19:41:55
Végül is ettől még kellett volna találnod.

Kieg.: 24. szinten 8 szaki pont kell rá az ott nálad kb 30-40k kell, hogy legyen, de ahogy jónak véled. Akkor várj még esetleg szakértőbbekre.