Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2012.01.21. 10:55:01
Az event végén a tárgyat vissza kell szolgáltatnod a hordaparancsnoknak és eltűnik a karakterlapról.
Dátum: 2012.01.19. 21:24:05
aham köszi!
Morsinai (Morzsinay) Erzsébet

Wiki szerint y-nal van, bár azt max. helyes írással dobták volna vissza, viszont elég specnek tűnik, lehet nem akarták avval visszadobni, így adtak még egy esélyt.
Dátum: 2012.01.19. 20:14:51
Sziasztok! Én is mechanizmussal kapcsolatban kérnék útba igazítást. Még pedig az alkímos valóságformázással kapcsolatban.

Ha ellövök egyet az nekem cirka kicsit több mint 8h ig van érvényben. A +20 pontnak köszönhető +5 ppt, hogy osztja el? Napi 3 at kell ellőjek ahhoz, hogy 5 ppt kapjak? Vagy a 8 óra alatt osztja? Bár ezt nem hiszem mert akkor napi 3-mal +15 ppt lehetne összeszedni. Viszont amennyiben 3 kell hozzá akkor meg folyamat ppt bukik, mivel nem lehet összekötni a belötyizéseket. Vagy elég esetleg, hogy hajnali 3kor legyen ilyenem és akkor megadja az 5-öt?


Mód.: ehh már megint valaki, szabad itt egyáltalán kérdezni? Vagy csak ha nem tud válaszolni akkor is lenyomja, vagy alapból degenerált az illető ?
Dátum: 2012.01.16. 21:50:07
Belőlem készült 15 klón azt én terhelem le.

Egyébként is nem kellene már aludnotok?



Dátum: 2012.01.15. 17:14:15
walesi futball - kiemelkedő alakja


Ryan Giggs?!?


Nem az, max. érdektelen számotokra. Majdnem nem szeretem a focit, Giggs azért innen-onnan ismerős nekem is. Magisterikus Ákosunk most nem veled akarok ám vitába szállni.
Dátum: 2012.01.15. 16:17:38
Ez a meglepetés éve lesz!

Ad 2 : Még sosem volt módosítás event alatt? Pláne mikor rájönnek 100 an , hogy jajj nekem az van már, brühühühü....
Dátum: 2012.01.15. 15:17:40
Biztos lesznek új cuccok, nem szorgalmazták volna karácsonyi ajándékozást ezen event által támogatott nyereményekkel, amennyiben nem lennének újak.
Dátum: 2012.01.15. 15:12:35
Áá nem most nem erről volt szó, tudok idézni, hogy hány szőlő fajtára írták már azt, hogy a borok királya. Mivel ezt nem ismertem így oltári baromságnak véltem, hogy valaki így ezt lefektette, mert ugye idézőjel nélkül simán kijelentésnek számít, viszont idézőjellel aha ezt mondta már valaki, NEM mindegy annak aki nem hallotta még.
Dátum: 2012.01.15. 14:37:42
Minimum az idéző jel hiánya.


Nekem eddig nem utalt semmire.
Dátum: 2012.01.15. 11:32:41
Na ez mindjárt más akkor természetesen csak pontosítani kell. De így ebben a formában egy undorító kérdés ami bántja a szívem.


http://hu.wikipedia.org/wiki/Magyar_gasztron%C3%B3mia


Itt meg is találtam, de így akkor sem megfelelő. Minimum az idéző jel hiánya.
Dátum: 2012.01.15. 11:14:38
Na akinek megint nincs véleménye de szavaz, fejtse már ki akkor, hogy mi az álláspontja erről. Bizonyítottan királyok bora csak Tokaj vidéki volt? A borok királyát meg már leírtam, egy adalék 2003 vagy 2004 ben már nem tudom pontosan, 10 éremmel jött haza az én borvidékem míg mindegyik más ennél jóval kevesebbel. Nézettek meg egy villányi borkultúrát, rá néztek magára a városkára és le rí róla, hogy itt hajdanán királyok dínom- dánomoztak. Amiről egy fővárosinak fingja sincs csak szavazni tud. Mert a boltban a legdrágább a tokaji akkor az a legjobb. Egyben az első a legnagyobb cukorfokkal készítik itt a borokat és ezért lehet sokak számára nyerő. S ez miatt is a legdrágább. Amennyiben valaki megnézi a jégborok árát azt fogja tapasztalni, hogy mindenhol az a legdrágább. Mivel magas szinte már mazsola magasságokban jár télen a cukortartalom. Egyébként is erős túlzás azt állítani, hogy a királyok bora pont magyar. Kérdezzük meg a franciákat mi is a véleményük erről.
Dátum: 2012.01.15. 10:49:02
Idézet: Craslorg - 2012.01.15. 10:45:48
A borossal mi a probléma? Elég régóta nevezik az ottani nedűt ennek. (Tudom, szerinted Szekszárdról lopták, de ettől még a tokajit hívják így a gyorsan fellelhető minden forrás szerint.)



Látom Cras emlékszel. Az, hogy a helybéliek így nevezik az semmit sem ér, a borok királya minden évben más, a legjobb esetben Bordeaux ban döntik el melyik az adott év királya.
Dátum: 2012.01.15. 10:36:31
Melyik borvidéken készül a királyok bora, a borok királya?
Tokaj-hegyaljai borvidék*
Villány–Siklósi borvidék
Badacsonyi borvidék
Pécsi borvidék

Törölni, sürgősen.



Hány játékos kell a tengó labdajátékhoz?
2
1
8
4*

Akkor ketten már nem is lehet?
Dátum: 2012.01.10. 19:24:30
Akkora eséllyel, hogy.... Összetettebb a dolog, elsősorban te szívásod kontra ellen védelme. Másodszor v5ön vagy így tuti Eh s vagy ezért van olyan, hogy alapból elhozod amit lehet és nincs már mit szívj. 3* a 20% így látatlanba is kevés azt akár egy jó páncél is lefogja.
Dátum: 2012.01.10. 19:14:53
Nem mert 10-30-60-100 és elviekben 150 lenne a következő kör. Akinek van szívósság öve annak van max 145 ami nem elég.
Dátum: 2012.01.10. 19:10:57
A lélekszívás hogy működik pontosan? pl van 20% szívásom akkor az azt jelenti, hogy 20% eséllyel szívok x-t (itt az x a sebzésem egy konstans része) vagy y eséllyel (mi szintén egy konstans gondolom) szívom a sebzésem 20%-át?



Az azt jelenti, hogy a sebzésed 20%át tudod elviekben szívni, viszont ellenek fontos a Le védelme ami ezt csökkenti. Állataid mancsa pedig a rabolható Le mennyiséget növelik, leginkább térkapuban fogod észre venni a különbséget.
Dátum: 2012.01.10. 19:10:31
Látod Cras, lehet válaszolni is. Alapból ez volt a kérdés:

MEnnyire borítaná meg a mostani harc modellt, ha az alkím mega esszenciánál valamikor beterveznének +5 szívósság bónuszt?


Nem tudom, hogy pl.: felvetés gyanánt, ez miért akkora hülyeség, hogy más nem tud rá válaszolni csak szavazni. Áá seize egyébként is kapásból magát Pécset hordtam le nem személyeskedtem, hol mi féle ölebekkel...
Dátum: 2012.01.10. 18:48:20
NA jó ki az a gyámoltalan pöcs aki még ezt az ártatlan hszt is én miattam lenyomja és annyit sem mond, hogy hülye vagy? Ez annak szól aki: Minap letetveztem Pécset mikor büntetni akart egy közterület pincsi. Tudod mit letetvezlek téged is, így frissibe kis szánalmas görény.
Dátum: 2012.01.10. 17:49:48
Sziasztok! Kérdés erejéig: MEnnyire borítaná meg a mostani harc modellt, ha az alkím mega esszenciánál valamikor beterveznének +5 szívósság bónuszt?

Jelenleg : 60(alap)+5(tt gyógyultaknak)+40(szívósság öv)+40(ultra esszencia)=145 és +5-nél amit adna véglegesen egy mega esszencia jöhetne még egy kör elviekben. JA és nem magam miatt csak ötletelés gyanánt.