Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.09.11. 09:36:12
Biri az a nyers azt takarja, hogy építés szaki nélkül épített. Mivel póknak indult annak idején nem az építés szaki volt a legfontosabb neki. Ám az elmúlt fél hónapban a kutunk 500k emelkedett, ám a szövi építési átlag ennél is borzasztóbb nekik. Egyszerűen maga az érzés, hogy egyik pillanatban még tagnak számítasz, a másikban meg eltűnik a küldetés felirat csak azért mert valaki betolt 1.5 millát.
Dátum: 2011.09.11. 09:10:43
Köszönöm Ezüstszél, tökéletesen értetted problémámat, ami végülis nem az enyém, hanem ahogy mondod a kicsiké. Meg a szövié.

Biri: 3- 1 nek 4* es az építése. Miért kell elrontani csak azért a karit, hogy a programozásnak megfelelően részesülhessen akármiben is??

Mód.: Mielött érthetetlen lenne a 4*es építés ami mégsem elég a szövi építés feléhez, sokat épített a kari simán nyersen, ez most bosszulja meg magát. Ám ez miatt valaki hátrányba kerüljön ez a V5 koholmánya.
Dátum: 2011.09.10. 20:36:37
V5 ösöket kérdeznék igazából. Nem érzi egyik szövi sem ott, hogy kicsit abszurd, hogy egyik pillanatban még aktív tagnak számítasz és mivel építésed éppen 50% os még csinálhatod is a szövi küldid, közben valaki épít 1 millát és máris nem számítasz aktívnak??? KEdves programozok!!! Nálunk 3 ember is van ilyen... Amellett, hogy eléggé elfuserált érzés lehet nekik, még kicseszés is, hogy a szintlépősnél az akkor aktív tagoknak számító emberek miatt kb 20 szintlépést katunk, most meg 3 mal kevesebben kellene ezt teljesíteni... Ennek kéretik utána nézni.

mód.: Nem beszélve arról, hogy ez "diszkriminatív" a többi világgal szemben.
Ugyan már fiúk, lányok! Kinek lenne célja az, hogy akár a jelene valamelyik családnak is biztosítva lenne. Akkor ki menne heti 40 óránál többet dolgozni? Jelzem éhbérért. Nem gyanús, hogy ámbár röhejes, de lassan fillérre!-pontosan ki van számolva az a pénz ami arra elég a többségnek, hogy éhen ne haljon és bírja a napi 12 órás melót. S, bár a bank nem mondta, hogy fel kell venni deviza hitelt, de az utat arra fele kövezte ki, mármint, hogy bele kényszerülj. Nem gyanús az sem, hogy szó szerint maga a Bolygó el van adva? Hol a bank, hol az a bizonyos felső száz természetesen ott van és egyik a másikat nem zárja ki. Én komolyan gondolom és vélem, hogy ez annyira abszurd és visszafordíthatatlan, hogy próbálom amennyire lehet kiélvezni az életet mert tuti, hogy valami lesz és kell is lennie. Én emberbarát vagyok, s közben mégis annyira gyűlölettel tudok csak a fajtánkra gondolni, hogy egy komolyabb pusztítást javasolnék is az emberi fajra. Ma-holnap ott tartunk, hogy mehetünk vissza az arénákba, ha akarunk, ha nem. S hogy mi köze van ennek a témához? Olyan szorosan fonódnak(s közben íródnak is) össze a dolgok, hogy azt lehet el sem tudjuk képzelni. Félreértés ne essék, nem vagyok összeesküvés elmélet függő és gyártó. Ám biztos vagyok abban, hogy nincs visszaút, annyira értelmes lett a fajunk, hogy főre pontosan ki van számolva, hogy mikor mennyi ember szükséges a továbbiakban, s ennek megfelelően hogyan lehet nyomorítani azokat akikre már nem lesz szükség.
Dátum: 2011.09.10. 13:11:43
Ok, tehát a lényeg a lényegben, hogy a tárgyakkal és az állatokkal nem a LE nagyságát lehet növelni, inkább biztosítani lehet, hogy mindig a maximumot hozzam el.
Dátum: 2011.09.10. 12:23:20
Köszi! Akkor lényegében mindig fix Le-vel kell számolni akkor mire a "nagyobb befektetés"? Mármint a Le szívásra tök felesleges egy bizonyos szint után befektetni. Talán csak a térkapuzásnál lehet jelentősebb különbség.
Ha egy színész James Bond szerepére pályázik, melyik követelménynek kell megfelelnie az alábbiak közül?

Brit származásúnak kell lennie.
Szolgálnia kellett a seregben tiszti rangban.
Büntetlen előéletűnek, erkölcsileg feddhetetlenek kell lennie.
Nemesi származással és legalább egy diplomával kell rendelkeznie.


Így elsőre én nem találok benne hibát, nem tudom, hogy a HA- val kezdődő mondatokra mennyire allergiás a rendszer, talán evvel lehet a baj, de nem biztos.
Dátum: 2011.09.10. 11:39:06
Köszi, lényegében működik.

Egy kérdés a Le szerzés mechanizmusáról. Úgy tudom Le-t szívni akkor lehet, ha van az ellenfélnél Le. Ám, ha van nála Le akkor elvileg a sima rablott Lenek is nagyobbnak kellene lenni mint az EH által adott Le. Na már most több olyan portyám van ahol van Le szívásom és mégis csak az alap Eht kapom tőle. Ez miért van?
Dátum: 2011.09.10. 09:38:09
Aham így már értem,akor térkapuban 4 állatot igencsak észre kell vegyek mennyiségre?
Dátum: 2011.09.10. 09:23:25
Köszi Biri, de ez csak szöveg. A tékapus csatákban sem szív semit legalábbis írva nincs az állatsebzés után. S márpedig ami nincs írva az nem is működik. Tehát potyára volt ez is.
Dátum: 2011.09.10. 00:10:17
Sziasztok!

Állatok lélekszívása hogyan működik? Próbaképp felszereltem 4 et is 10% ossal ebből egyik familiárisos tehát 20% os. Viszont nem látom sehol, hogy bármit is érne? Remélem azért ér valamit...
Dátum: 2011.09.07. 20:52:44
Semmi nem esik ki, 220 csata és nuku AF pont gyűjtő füzet. Már csak azért sem mert ugye jól jönne. Hátulról jól fenékbe billenteni aki ezt hátráltatja, mármint azt a neves randomot. Egyébként is milyen szó már ? Random! Arról nem beszélve, hogy így nem lesz Tuszkos Fila hátizsákom se! Vagy az nem ez a téma?
Ez a V4 en szokott muris lenni igazán
Dátum: 2011.09.05. 22:04:03
Lássuk be! Akár első akár nem, 25k Tp-ért "sokallom" a 4 dukátitalt na...
Dátum: 2011.09.05. 21:16:55
No most tudom miről beszélek. Csak úgy szövin belül nem igazán rágtuk át a dolgot, s mivel ma lett kész a kastély így meglepi az, hogy máris megy a küldi, holott ki volt neki az is írva, hogy 19 szavazat kell a többségihez és ő tovább nem olvasott, hisz csak a véleményét nyílvánitotta ki az 5 szavazatával. Ám legyen, ma sztrájk van amúgy is.
Dátum: 2011.09.05. 21:08:42
Háde, háde ezt megint ki fia találta ki??

Ne hogy már ilyen lényeges momentumban egy ember .... Jesus gyermeteg hibák ...
Dátum: 2011.09.05. 21:01:47
Nemmáá egyszer kétszer hadd boruljon már ki Xena is, legutóbb v4en hallottam, láttam...


Egy sokkal nagyobb probléma: Nálunk egy ember megszavazta a küldetés felvételt!! Pedig csak 5 szavazata van és 19 kellett volna. Most akkor mi is a a helyzet?
Dátum: 2011.09.05. 20:52:24
NEm én úgy döntöttem, hogy a relikeket kiütöm. Óriási a különbség. Egyébként is sztrájk van.
Dátum: 2011.09.05. 19:31:13
hoppácska már majdnem meg van a kötet.... még pár millió tp.... olyat tudnék írni látván, 2000 benyelt tp után mikor ad egy fortyogó manaitalt... Kedves Tervezők! Akkor már inkább ne adjon semmit! Nem kell teljesen lezsibbasztani...
Vagy pedig érik a III-IV.: v. háború?! Ezt most nem viccből kérdem avagy kijelentem. Túl gőgösek lennénk beismerni, hogy a világ és benne az érdekek helyezkednek?!