Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.11.12. 08:43:10
Előre is bocs a másolásért, de ilyet még nem pipáltam. V5-ön most álltam neki eventnek és a második csatám érdekesen zajlott le.


Rohanni kezdtek egymás felé.
Az Oarthuen, a rém elmond egy lángtenger varázslatot. Gurulsz egyet, hogy a varázslat ne találjon el. Csak 90 pontnyit sérültél.
Egy vakító fény igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-27 VP). A varázslat hatással van az ellenfeledre: -40 Támadás.
Az Oarthuen, a rém egy gyors támadást indít a csápjával a lábad felé. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Egy gyors csel után a lélekivó tőrrel Az Oarthuen, a rém védtelen felsőtestére támadsz. Ellenfeled kivédte a csapást.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Az Oarthuen, a rém egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a lélekivó tőrrel. Az Oarthuen, a rém az utolsó pillanatban félreugrik.
Egy gyors csel után Az Oarthuen, a rém a hasadat támadja. Könnyedén félrehajolsz.
Minden erődet az ütésbe adod, ahogy lecsapsz a lélekivó tőrrel. Nem találtál!
Az Oarthuen, a rém egy gyors támadást indít a csápjával a lábad felé. Ütése célt téveszt!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét a lélekivó tőrrel. Nem találtál!
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Lesújtasz a lélekivó tőrrel. Ellenfeled kivédte a csapást.
Ellenfeled már láthatóan fáradt, csak arra maradt ereje, hogy valahogyan megpróbálja kivédeni a csapásaidat.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Nem találtál!
A csatában összesen 0 sebzést okoztál, és 90 sebzést kaptál.
Dátum: 2011.11.12. 08:10:23
Igen, meg ha felfelé támadás megérné akkor is szinte új "világok" nyílnának meg.
Dátum: 2011.11.06. 17:25:51
Egy kis kiegészítés Birinek: v3on olyan szinten szutyok a kari tulban, hogy el is felejtettem már 40. szinten vagyok és még nem vettem neki soha páncélt, s a pajzsom is a 3. szinten van Átlag sebzés : 600-150 mindig a javamra.
Dátum: 2011.11.06. 14:31:02
ok, persze, jelent valamennyit az állatok kis szintje, de amit Biri is írt csak elfelejtettem reagálni, a kritikek rendre besülnek ő meg kritikkel betalál holott ha nem is kiemelkedő de a környezetemet lekrittelem néhány kivétellel. A 105% kábításom olyan jól működik, hogy simán lekábít, tehát elfogadom amit mondtok és tisztában is vagyok vele abban viszont nem vagyok már annyira biztos, hogy tükör az az ellenfél, ám most már lényegtelen valahogy legyűröm a puha párnával a xenót más nem megfojtom vele.
Dátum: 2011.11.06. 11:22:20
Kösz azért kiigazítást. Akkor 400 at valahogy letudom.
Dátum: 2011.11.06. 11:10:53
Esetleg az elő fordulhat, hogy nem egyénre szabottan generálja a xenók erősségét hanem az egy adott szinten lévőket veszi figyelembe? Így eltudom képzelni a különbséget világonként.
Dátum: 2011.11.06. 11:03:37
Nézd lehet, hogy van velük gond, mert 12 szintlépős küldi miatt van 12db 3. szintű állatkám 90es alapszinttel. Elfogadom részben, hogy ez kifogásolható, de teljesen nem oldja meg a kérdés problémáját, mikor V3 on meg nem is viszek magammal állatot és látom, hogy 150 et sebződök összesen abból meg 60 at vissza is regenerálok(körönként 10). Tehát az állatelnyelés nem mindenre válasz szerintem mármint a körönként 600-700 as fizikai sebzésre biztos nem.
Dátum: 2011.11.06. 10:51:28
Köszi! Egyébként most az összes védelmet adó cuccom felvettem és így is +155 ön vagyok csak, annyi, hogy olyan fegyverem nincs ami ad védelmet is. Utána néztem a környékemen lévő fegyvereknek egyet találtam ami ad +20 védekezést is, de az is 175 összegezve. Ez annyit jelenthet?
Dátum: 2011.11.06. 10:32:45
Valaki ötletelne miért van az, hogy vakító fénnyel megyek a xenónak és rendre 91-93 negatívot össze is hozok ellene, mégis simán átüti 400+136 os védekezésem(89.sz.) ?

Esetleg javaslat? Menjek totál varázs cuccba ezáltal neki is alacsonyabb támadási rendszere lesz? Amiért fontos lenne az az , hogy rendre minimálissal nyerem a csatákat és sokat sebződök V2ön. V3 on a szaki irányos karimmal 3200 max éppel szó szerint 20 csatát bírok az erőssel v2 ön 23000 max épről meg jó ha 7 et.
Dátum: 2011.11.05. 18:32:14
Grat! Ám azért na....
Dátum: 2011.11.05. 06:52:51
Egy kis házban öt kis szoba sorakozik szépen, öt kis ember bújik oda melegedni télen.
Takaró
Kesztyű*
Panel
Garzon


Ötletnek nem rossz, de kérdem én, admin drága aludt? Ezt nem régen engedhették be, de hol itt a KÉRDÉS?


mód.: A Hanyadszor rendezték meg az indiai futamos friss kérdést meg nem is jellemzem.. Jövőre már nem is lesz jó.. Azt hiszem ez az új rendszer teret ad a hülyeségeknek pláne így V4 ek idején...
Dátum: 2011.11.04. 19:11:33
Én mán semmit sem értek a randomon kivül... 300 al kikaptam egy olyan karitól akit naponta csak 3* szoktam rommá verni kb úgy 4-6k sebzés különbséggel. GRt.
Popeyt sajnálom több v4en összefutottam vele, nem szép na, mondom ezt úgy, hogy én is szeretek élcelődni, nem gúnyolódni..
Dátum: 2011.11.02. 17:56:20
Relax!
Azon felül, hogy "kösz" nem is reklamálok, mert kicsit bonyolultabb, mivel értelmezés után van végrehajtás is, így a helyes válasz 4olvasás, 4 értelmezés, és 3 végrehajtás is van.
Dátum: 2011.10.31. 08:43:59
A logika arra enged következtetni, hogy 150 nél lenne a következő +kör. De ez már csak az igen nagy királyok fogják elérni, mondjuk a játék 10. évfordulóján.
Dátum: 2011.10.30. 17:50:00
No most lett igazán aktuális a kérdés számomra. Hétfőn árokban landoltam egy céges kocsival. Kedden már Vuztam. Elég kocka? Ja és nincs szerencsétek agykárosodást nem szenvedtem(ami volt az maradt is), így tudom mit tettetek tavaly nyáron!
Ezt a kérdést egyszer látod, memóriád kipróbálod, látom bambulva sem vágod, közben mennyi volt az elméleti/agyban mozgásod?

a: 7 db.: 4 olvasás, 3 helyes értelmezés.*
b: 8 db.: 4 olvasás, 4 helytelen értelmezés.
c: 4 db.: 2 olvasás, többre nem "futotta", mármint idő hiány miatt.
d: 3 db.: 1 olvasás, 2 helytelen értelmezés.


No lehet elsőre ijesztő, de a megadott válaszok egyértelműsítik.
Simán csak annyit jelent az egész, hogy képesek vagyunk tagolni egy összetett mondatot a veszőknél. Várok hideget-meleget!
Na lépjen csak két szintet adunk neki.
VAn az úgy, hogy rászorulunk 88. szinten, hogy egy karit 3-5 ször is meg kell támadjunk egy nap. (Saját esetem pont ilyen), ám általában kulturáltan el tudjuk intézni, mint pl napokban Dubi-val Manchikával, s bár Monster nem írt nekem, de sajna én is kellemetlenkedtem neki. CSak, hogy a jó példák is ide essenek a korrekt játékosokról.
Dátum: 2011.10.30. 09:10:28
?


Fullos Ehval sem merek a kalandok környékére nézni!