Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.11.19. 13:52:17
bocsi igazad van, auto a térkapura gondoltam.
Dátum: 2011.11.19. 13:50:54
Valaki segítene privátban, hogy kell egy fegyver maximális sebzését kiszámolni? Maxos Af képességgel is túl nagy a szórás 1200-600 között. Mondok egy relatíve nagy baromságot : Ha van egy olyan támadás szintem amivel átütöm ellenfelem védelmét és e mellett teszem azt 1000 es erőt fejlesztek mondjuk a Gintak pengét használva (120-465) mekkora maximumot lehet kihozni? Köszi előre is.
Dátum: 2011.11.19. 13:39:33
A stimulátor csak egyszer megvásárolható relikvia?



Igen.
Dátum: 2011.11.19. 10:08:44
Biri ezt tegnap írtam:

Idézet: SuperEgo23 - 2011.11.18. 18:07:39
Bár nem nyertem, de ami miatt mégis szimpatikus ez a fajta bajnoki, hogy 99% ban kilövi a randomot, ugye a több körös rendszernek köszönhetően, így most sokkal reálisabb ellenfél ellen buktam.


Ettől még az 5 meg a 8 nem ugyanaz. Ellenben még egyszer: én elégedett vagyok evvel a bajnokival.
Dátum: 2011.11.19. 09:36:26
Tök mindegy ki, hogy ironizál Blacknek addig igaza van, hogy aki 8 al jut el annak 3-mal több esélye volt bukni és a számok törvényei + a Beho rnd együtt vezethet bukáshoz is.
Dátum: 2011.11.19. 08:27:47
Igen ezt díjaznám és szerintem ne feledjük el, hogy ha többet nyújtana ez a fajta regen mekkora szerepe lehetne a vérbajnokin. Szerintem üde színfoltot lehet belőle csinálni, ezért kérdeztem.
Dátum: 2011.11.19. 08:07:25
Miért attól mert nulla tps még erő forrás zabáló! Nem? mondjuk 100 kihívásos? Nem értem miért lenne olyan nagy előny.

Amikor egy kalandért kapsz 340-et?


Én még bónusszal sem kaptam soha ennyit max 192 azt hiszem. Ennek alapján mondtam egy példa számot. S indokoltan helyeztem 15 kalandon belülre. Mivel a portyásnál is ugyan így van a 15 kritik varázslat és a 40 kábítós.
Dátum: 2011.11.19. 07:57:07
Persze ilyet a büdös életbe nem fogunk kapni



Hát igen ha a másik cuccba is lehetne a 8% Le szívást választani akkor csináltam volna 400 csatát.. és akkor hol van még a TOP?
Dátum: 2011.11.19. 07:37:23
Igazából arra is gondoltam, hogy van 4 fajta eventünk, s valahogy úgy érzem, hogy Mi EH-sok, hátrányba kerülünk ezen eventek miatt. Lehet dobálózni, hogy ott a térkifordító( ez amit rögtön ki is vennék a játékból, vagy legalábbis havi szinten maximalizálnám), de AF gyilkos és sok sok bónusz relikkel is olyan lassan szedegetem a pontokat, hogy semmiért nem válnék meg nagy nehezen kifejlesztett EH-s szakiktól. Tehát 4 ből legalább 3 visszafogott fejlődésre van kitalálva ami Ön magában is szerintem über-eli az Eht(kivétel az extrém esetek mikor portya alatt beesik pl.: 30k Le 7 tp-ért. Ám rohadt ritka.) Ami a lényeg: I.K. : Rendben lenne amit mondasz, hogy a TOP-ot díjazzák jobban, amennyiben nekem is Eh-sként ugyanannyira megérné a Top-ban lenni. Az event elejétől fogva 800+200 cspn ülök!! Remélem érthető mit akarok kihozni mondandónak.
Dátum: 2011.11.19. 07:25:42
Én még mindig azt mondom jó lenne a kihívásos részlegre orientálni egy ism. küldetést, talán a legnagyobb sikere lenne. Vagy pedig még egy küldit a kalandokra amolyan szerezz 1000 Lélek gyémántot mostantól kezdve. Talán így meg a kalandos feladatoknak lehetne nagyobb motivációja.
Dátum: 2011.11.19. 06:31:49
A tartalékolással semmi gond, de nekem nem kell pl 1600*61 tp ezekért a relikekért, sőt ...
Dátum: 2011.11.18. 18:17:41
Halihó! Egy kérdés: A körönkénti regenerálásnak magasabb szinten lesz szerepe? Eléggé satnyának találom amit összelehet szedni. Nagyon tetszik, a 41 es karimmal a xenó ellen a +10 es regen. Viszont 89 es karimmal a +3 lópikula.
Dátum: 2011.11.18. 18:07:39
Bár nem nyertem, de ami miatt mégis szimpatikus ez a fajta bajnoki, hogy 99% ban kilövi a randomot, ugye a több körös rendszernek köszönhetően, így most sokkal reálisabb ellenfél ellen buktam.
Dátum: 2011.11.17. 18:10:58
Cras még tegnap olvastam mit írtál csak nem volt erőm reagálni. Viszont Psych és Awenhai leírták ami megfogalmazódott bennem is válasz gyanánt. Annyival hadd egészítsem ki ezt az egészséges nem egészséges dolgot. Valaki mesélje már el nekem egy nagyi lekvár mitől is lesz egészségtelen? Attól a pár deka cukortól, akkor a benne lévő gyümölcs vitamin már smafu is? Teszem rögtön hozzá, hogy egy sárga barack lekvárhoz talán nem is kell cukor. Egyébként is ki-mi dönti el, hogy valamilyen összetevő alapján ez most egészségtelen?! A bio termékek részlegén a szép paradicsomok csak a gazda szeretetétől őrzik meg hibátlan külsejüket igaz? Ne nevettessen már ki senki! Máshonnan megközelítve: Akkor a zöldséges bolt miért nem fizet fele annyi adót mondjuk mint pl egy kávéház?

2.: Ezen voltam legjobban meglepődve Cras. Hogy havi ezer forintot még kilehet bírni. Persze, hogy ki lehet csak a sok kis ezrest nem fedezi a minimálbér. Meg különben is kinek van joga még mindig az én telkemen adókat kiszabni amit már ezerszer kifizettem??? Ki meri venni a bátorságot erre? És aki ennek még szalutál is..... NEm egyáltalán nem jogos egyik adónem se, kivétel az az eset amit előttem már leírtak.
Dátum: 2011.11.16. 19:51:26
Teljesen jogos a chips adó! Ettől (is) aztán olyan egészséges lesz mármint a pénztárca, nem fog "túl súlytól" szenvedni azt meg kell hagyni. Csak egy hétig azt kívánom, hogy valami arábiai nép legyünk talán akkor tennénk valamit annak érdekében, hogy a szőnyeg a talpunk alatt maradjon. Most hallom a legújabb szenzációt ami, ha lehet még jobban szomorúságra sarkal: Eb adó kb 6k pénzért. MArhára kicsesztek, no nem velem, hanem 2 szegény kutyusommal. Én nem fogok még 12k évente kipengetni és nem az álltok tehetnek róla, hanem az az ultra "egészséges pénztárca". Akik ezeket az adó kérdéseket eldöntik, igen a drága politikusainknak kívánok, sőt szívesen adok 700k es fizetést havonta, egy feltétellel: KÖLTSE az UTOLSÓ centig az ÖSSZESET Önmaga GYÓGYSZERÉRE! Szerintem evvel nem túloztam, ha már akasztani nem lehet őket...
Dátum: 2011.11.15. 21:29:24
Recesszió .... boccs ezt nem hagyhattam ki.
Dátum: 2011.11.15. 21:25:30
Budapest -Munich- Budapest Nightline megteszi? Csak előtte felmegyek autóval Szegzárdról.

Biri ne szívass tényleg ződ párti a Beho? Na ara is van megoldás..
Dátum: 2011.11.15. 21:10:51
Ez jó kérdés, én is autóval megyek...
Dátum: 2011.11.15. 20:22:43
Gyerekek hát ma megint sikeresen fel..ták agyamat. LEkvár az egészségtelen adót neki!!! Valamit csináljatok ott fent abban a nagy faluban, meee ez így nem kerek.
Dátum: 2011.11.15. 20:05:21
LEhetne már minél hamarább ez a tali, mert úgy néz ki, hogy 26. ra már arany áron jutok el hozzátok.