Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2010.12.16. 17:58:13
gondoltam akkor szabadságoltatom magam de azért ez így elég spec. fogalmam nem volt mi alapján ítéljek... de érdekes egyébként logikával ki is következtethető ha az ember nem döbben le így és köszönöm Craslorg
Dátum: 2010.12.16. 17:17:32
Minek nincs köze a lovakhoz?

Brácsa
Zongora*
Hegedű
Nagybőgő


többször frissitettem az oldalt 3 mentőt hívtam hátha meghülyültem de ez télleg jó??ha igen akkor hosszú szabadságra megyek vki magyaráza nekem le köszönöm
ja és megjegyezném gyönyörű szép volt szerencsém látni és az a király(II.Lajos) amelyik építette elvileg ott lett öngyilkos(Starnbergi tó) ahol én laktam 1 évig (eichenau cirka30km ) úgyhogy lenyűgöző látvány pláne úgy ahogy a helybeliek mesélték akkor volt Németországba talán a legnagyobb szegénység
köszönöm és akkor majd legközelebb még1szer felhasználom javítva:D
Hol található ama kastély amit a "Walt Disney" logóként használ fel?

Neuschwanstein (Németország)*
Versailles (Franciaország)
Disneyland (Franciaország)
nem létezik, ezt a kastélyt a Disney stúdió alkotta meg

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.

mit kellett volna konkretizáljak hogy egyértelmű legyen a válasz esetleg jelültem volna meg a helyeset??:D:D ez egy jó nagy vicc
Dátum: 2010.12.14. 23:00:35
köszi Craslorg még annyit hogy kinek is?:)valami email címet mondasz nekem ? nem nagyon tudom:S
Dátum: 2010.12.14. 21:39:02
sziasztok érdeklődni szeretnék elrontottam egy őskő vásárlást osko után kihagytam a 30 at és az összeget levette telóról de ugye a tranzakció nem volt sikeres melyik topicba kell jelezem? mi a teendő? ill. van e rá ráció hogy visszakapom azt a lóvét ? ill. segítsetek köszönöm


már módosítom is nem értem hogyha nem írtam oda hogy 30 akkor mért az emelt 940ftos összeget vette le hm ez egy érdekes kérdés
Dátum: 2010.12.13. 08:40:30
Melyik amerikai államban található Fort Lauderdale?

Texas
Florida*
Colorado
Ohio

egy pöppet spec
ez kb olyan mint a híres Youtube videó mikor egy amcsi szöszi azt hiszi hogy Európa az egy város ... biztos vmi amcsi írta ezt a kérdést hogy bebizonyítsa hogy mi is hülyék vagyunk??!! egy kicsit kategóriát tévesztett:D
Dátum: 2010.12.06. 20:13:19
Idézet: Psych - 2010.12.06. 14:30:34
A halál a májra alapvetően Sing Sing dal, a Kerozin csak feldolgozta, sőt ha jól emlékszem az IHM is készített belőle egy változatot. Anyáddal jártam vagy valami hasonló címmel



köszönöm s közbe én is megtaláltam és elnézést a kérdés írójától:) a youtube nem nagyon akarta kidobni csak most amikor végig írtam:)
Dátum: 2010.12.06. 12:59:18
sziasztok sajnos a kérdést nem sikerült másolnom de így hangzott:

melyik együttes dala a Halál a májra című dal?

a válaszokat pontosan nem tudom de ott volt a Kerozin is és kidobta nekem a végén hogy rossz válasz Sing sing énekelte??? ez vagy direkt rossz válasz lett megadva vagy nem tudom...ha direkt rossz akkor ne tehessen fel kérdést többé köszönöm:(
Dátum: 2010.12.05. 18:49:47
igazad van szekszárdi lévén nem egyszer használtam már én is a kifejezést bornál pláne a forralt bornál:D nem de télleg lehet mondani a bornál is igazad van
Dátum: 2010.12.05. 18:47:52
Idézet: Craslorg - 2010.12.05. 18:29:01
Ez a kérdés valóban spec, viszont mindenképp javaslom a Galaxis utikalauz stopposoknak című könyvet, illetve a folytatásait elolvasni (kiadták az 5 kötetet egy kötetes verzióban is), mert a kérdés oda tartozik (még ha nem is pontos).
Nagyon remek humorral megáldott könyv Douglas Adamstől. Persze lehet, hogy ez a fajta humor nem fog bejönni neked, de egy próbát megér. Készítettek filmadoptációt is, na azt hagyd ki, mert nagyon lerombolja a könyvet (a maga nemében nem olyan vészes, de a könyvhöz képest az).


ez már mindjárt jobb megközelítés és megfogadom ajánlatod elolvasom:)
Dátum: 2010.12.05. 18:17:33
Idézet: Makkmarci - 2010.12.05. 18:04:22
Kicsit többet kellene olvasnod, s talán tudnád

ne akarj oktatni mennyit kellene olvasnom ez így egy igénytelen kérdés igénytelen válaszokkal (s szerintem eleget olvasok)
Dátum: 2010.12.05. 16:46:07
ezt azonnal törölni


Mi a válasz mindenre?

42*
Nemtudom
Annyi
Pont az


mi ez a baromság? de most az ilyen hogy mehet át?
Dátum: 2010.12.05. 10:16:18
Mi az Egyesült Királyság államformája?

félprezidenciális köztársaság
királyság
alkotmányos monarchia
technokrácia

szerintem meg parlamentáris monarchia hivatalosan ha tévedek bocs ha nem akkor javítsatok lécci köszönöm
Idézet: Semelyik - 2010.12.03. 12:52:03
Azért remélem senki nem végeztette ki Jézus lábát.


[és a vessző után szóköz is kell]

továbbá
én nem találtam utalást a lébmosásra
ilyesmiről egy bűnös nő villan be, aki a hajával törölte aztán Jézus lábát szátazra
itt nincs utalás:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Quintus_Pontius_Pilatus
de utánenézek még
(ebben távedhetek)



köszönöm már elis fogadták de biztos vagyok benne hogy pontius pilatus mosta meg neki a lábát:)

szerintem pont a legendákban kéne benne lenni ami épp szerkesztés alatt van mert mint sok más minden semmisem bizonyitott teljes mértékben:)
muszáj ide is írnom valaki segítsen hibát keresni:D

Jézus lábát mosta,majd nyomás hatására kivégeztette. Ki volt ez a legellentmondásosabb személy a Krisztusi történelemben?

Quintus Pontius Pilatus
Marcus Aurelius
Heródes király
Vespasianus

+javítok érdemes vissza rakni? köszi
Idézet: Semelyik - 2010.12.03. 12:10:56
Hát a központozásod borzamas.

Ha a mondatszerkezet bonyolult, én jobban szeretem a több mondatot (ez szubjektív, sokan épp a másik véleményen vannak, tudom).
Valamint a válaszlehetőségek közé tuti bedobnám Heródest.



a Heródes az jó télleg a központozásom nem tudom miért ilyen nem bántottam senkit de különösebben nem is érdekel én nem szoktam szavazni sose elég fairtelen dolog ez a pontozás de mind1:)

a kérdést így gondolod?:

Jézus lábát mosta, majd nyomás hatására kivégeztette.Ki volt ez a személy a Krisztusi történelemben?
jó köszönöm akkor ezt is lécci:):


Ki volt az a legellentmondásosabb személy a Krisztusi történelemben aki először Jézus lábát megmosta majd nyomás folytán kivégeztette?

1.:Quintus Pontius Pilatus
2.:Marcus Aurelius
3.:I. Claudius császár
4.:Vespasianus
Idézet: Semelyik - 2010.12.03. 11:20:33
Mint sejtettem, a zsidó nem megengedett szó.


akkor csak a zsidóval van gond ? a kérdés az jó lehet? bár nem értem pedig magyar zsidó volt Teller:)