Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.02.16. 08:43:43
én evvel tisztában vagyok és köszönöm de ettől függetlenül a császári tekercs az nem aranydukátos hanem őskőves és már annyi mindenki meg is találta csak én nem


mód : igen ott van(mármint a wikin) 54es sorszámmal a császári látom én de akkor hogy lehet őskőves ? ISTI ülj le egyes!
Dátum: 2011.02.16. 08:09:52
Ühüm Köszönöm nem jöttem rá Piciklont nőül fogom kérni


mód.: muszáj értetlenkednem AH = Aukciós Ház igaz? Aukciós házban nekem nincs semmillyen Relikvia bocsi nem vok hülye csak szeretném ha okosabb lennék ... Két menüpont van AH-ban : Aranydukát szerzési lehetőség ill. Árverés megtekintése
Akkor ilyen formán van egy kérdés hogy:


Melyik anyag használható hangyaűzőként?

sütőpor
zseletinpor
kristálycukor


besorolás szerint kémia--elemek,vegyületek Nem is ez a legnagyobb probléma hanem az hogy igencsak tájjelegű a forró víztől az eceten át nagyon sok minden "hangya űző" ---ez nekem valahogy nem is túl magyaros
Dátum: 2011.02.16. 06:38:26
akkor V5 ön egyáltalán mi van? semmi oda nem jár semmi relikvia ? az érdekes mondom V4 alatt se találkoztam semmi relikviával pedig ott már a 90. szintű tárgyakat is láttam azt hiszem egy volt az egy gyűrű volt aminek nehéz a neve

ja meg emlékszem egy fertő csökkentő dologra + egy kvízkulcsra
Dátum: 2011.02.16. 06:14:46
Sziasztok jó reggelt!

A kérdésemre nem jött reakció: Miért van az hogy a lélekkufárnál vásárolható relikviák nálam nincsenek V5 ön ? A wiki szerint sztázisbubinak már a 20. szinten kéne lennie! A császári tekercset pedig a wiki az AH - ban vásárolható relikviaként jegyzi. Ez tényleg csak ott lehet hozzá jutni?

mód.: természetesen köszönöm a segítséget
Dátum: 2011.02.15. 18:27:51
mindig említitek a lélekkufárnál beszerezhető relikviákat hát nekem nem jön be ott semmi hányadik szinttől kapok oda relikviát ? most vok 34. szinten de V4 en se találkoztam velük !

mód.: a wiki szerint a sztázis bubinak 20. szinten már kaphatónak kéne legyen

pl: a császári tekercset is csak aukción lehet megszerezni? legalábbis a wiki szerint
A fővárosiak közül sem kell ám mind ismerni Azért mondható, hogy necces hisz vannak olyanok amiket meg kapásból tud az ember, és akkor az már nem is specc/érdektelen? Akkor vagy minden város színháza spec/érdektelen vagy sajnos Tokajét is meg kell tanulni.


mód.: pl én Szekszárdi vagyok! Itt van egy színház amelyik egyedül álló a országba legalábbis utolsó információim szerint. Mégsem tudja a kutya se miről beszélek (német nyelvű színház)

wiki:A szekszárdi Magyarországi Német Színház (németül Deutsche Bühne Ungarn) Magyarország egyetlen állandó, német nyelvű színháza, egyúttal Tolna megye egyetlen kőszínháza. ez az égő fiatalság nesze neked Tolna megye se Beholder kapható cuccokkal se színház
Dátum: 2011.02.15. 17:36:49
meddig kúsznak a felszerlés árak mármint az őskővesek? V4 en 7X. szintű voltam és ott kb. 13 őskő volt egy állat felszerelés
Dátum: 2011.02.15. 17:31:45
hát csak nem tudom hogy elejétől kellett volna e avagy bármikor belehet szállni
Dátum: 2011.02.15. 16:56:50
nem akartam oda bele írni . Szabad csatlakozni Bl tippversenyhez?
2011. február 15.

Milan - Tottenham 3:1
Valencia - Schalke 1:0

2011. február 16.

Roma - Sahtar Doneck 2:0
Arsenal - Barcelona 1:3
Sziasztok! Lehet hogy fiatalságom mondatja velem a következőket: 1: Nyugdíj? Nekem szerintem nem fontos! (23 vagyok lehet kicsit éretlen) Mire jönne a jól megérdemelt "pihi" addigra már a nevét is elfelejtik. Csatlakozom Miklós azon megjegyzéséhez mi szerint az idősebbek látják el a fiatalokat. Nem rég jöttem haza külföldről, a manapság divatos: mínusz pár százezerrel a zsebemben! No de most jön a lényeg: nem szégyelltem( mivel hirtelen nem volt munka), szépen elmentem napszámba dolgozni, hisz az mindig van! Láss csodát túléltem! Itt vagyok nem lett tőle semmi bajom. Igazság az hogy fiataloknak arányaiban tekintve a többségnek sajnos büdös a munka!

2: Mi a garancia arra, hogy jön egy másik ön jelölt "AtyaÚrIsten" és nem gondolja úgy na akkor most megint privatizáljunk, vagy áá ez így nem jó állítsuk fejtetőre!
Rendes hányingerem van drága politikusainktól! S mivel nem vesznek senkit ember számba így, én őket sem tekintem annak! Tehát mehetne mind a bitófára!

3: Nyugdíj.. szerintem jelen események között majdnem a legkisebb probléma! Jósolgatnak itt 400 Ft os kenyér árakat, üzemanyag árakat hogy még 100 km se menj sehova csak a munkahelyed illetve otthonod között tudj épp közlekedni( nem városra kell mindjárt asszociálni. vannak vonzás körzetek is) Nemsokára az sem biztos hogy lesz otthonod! Ami a vicc várj mondom: a cigit miért is lefele viszik? Hát kérlek alássan titeket mert aki dohányzik az majd eldöntheti, hogy hétfőn : kenyeret vesz kedden: cigit és így tovább! Ami még remek találmány: nincs elég nagy piás az országban vigyük lejjebb a szeszes ital árát is! Szokták mondani: Birka(itt nem a Vu-s Birkát bántom ) nép a MAgyar... sajnos az, pedig imádok Magyarnak lenni ! Akár megtiszteltetés is lehetne Magyarnak lenni világ viszonylatban is!
Történelem folyamán többször történt olyan, hogy fogtak ceruzát papírt és kiszámolták a napi fejadagot, kinek mennyi kell hogy egy hónapig kemény fizikai munka mellett kihúzza... Mi esetünkben annyiban más hogy nekünk egy életre számolják ki!
Istenemre mondom ha lenne legalább fele olyan jó beszéd készségem mint a tudjuk kinek, akkor már rég neki láttam volna toborozni! ez komoly nem vicc! LEhet jókat mosolyogni is rajta, de ellehet gondolkozni is meddig hagyjuk, hogy sárba, porba, sz.rba tiporjanak minket!

Köszönöm a lehetőséget!
Dátum: 2011.02.15. 09:17:46
Köszi szépen majd kispóroljuk a kavicsokat vagy elmegyek vándorzenésznek azt összegyűjtöm
Dátum: 2011.02.15. 08:43:05
.
Dátum: 2011.02.15. 08:42:49
lehet hüleséget mondok de ezt Miklós írta a Mágia fórumára :

"A prémium tagság egyszeri, 2000 Ft-os összeg, ezért cserébe a karaktered kap egy prémium csomagot, automatikus támadás gombot, használhat ékszereket és korlátlanul fejlődhet."
Dátum: 2011.02.15. 08:40:14
Én is azon gondolkodám azt a császári tekercset mire kéne ellőni?! és egyáltalán hol jutok majd hozzá? Mert úgye ezt sose tudom
Dátum: 2011.02.15. 08:30:14
Szia! Valahol igazad van én is szeretem az új dolgokat! Azt azért mellé fűzném asztrológia tényleg necces! Nem mindennapi tudomány és szerintem is van benne koholmány bőven.. de ez csak saját véleményem !

Az a Legends of the Seeker hát nem tudom lehet hogy csak nekem nem mond semmit pláne így :"hogy mi lehet az".... nagyon sok minden lehet már ha nem tudom mi is valójában.

mód.: Kulcsár Anitát meg tessen mindenkinek tudni! Legalább ennyit megérdemel a Magyar női kézilabda remek sportolója, aki nagy veszteségünkre tragikus módon elhunyt.. (ez nem neked szólt Kajtar48)
Dátum: 2011.02.15. 08:25:39
Sziasztok! Megmondom úgy ahogy van erre nyomtam egy felértékelést hisz ha már valaki valamit rossznak vél legalább egy "könnyű" magyarázatot tegyen hozzá! Köszi KosoK amennyiben helyes az adat akkor már Wikit el sem olvasom
Dátum: 2011.02.15. 06:41:37
Szégyennek semmiképp nem mondanám vannak akik rá se próbálnak hisz rögtön Game Over mint jó MAGAM is

mód.: természetesen V3 ról beszélek 7 szintű kari
Dátum: 2011.02.14. 21:12:41
Én sokat tettem, egyik Királynőt nőül is kértem!
NEMet mondott a drága, Xenó menj a p....ba!
Kedvem lankadatlan, V5ön építek szakadatlan.
Reméljük besétál a csapdánkba, mert ha nem elvész minden játékos vágya.
Ezután se csüggedj cimbora! Miklós jön és egy gombnyomásra életed megoldja!
Lesz ajándék, jókedv no meg persze torta.
Minden Végzetes Hölgy és Úr tudja minden eventnek van jelene, jövője és legfőképp múltja.




Nektek csak itt csak most Kellemes Valentint!



By Álom