Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.02.21. 16:58:47
hát bejött csak épp karakterem nincs:(

minnyá reméljük lesz és csak én voltam balfék
Dátum: 2011.02.21. 16:23:53
én tudom miért volt... mert a könyv pakolós küldiben 15 perc alatt 4szintet kezdtem volna el
Dátum: 2011.02.21. 16:17:03
várunk egy pöttyet
Dátum: 2011.02.21. 16:11:26
frankón összeomlott a ,mágia!! forbidden van
Dátum: 2011.02.21. 16:11:17
.
Dátum: 2011.02.21. 13:48:35
Idézet: Kajtar48 - 2011.02.21. 10:07:22
Melyik futballistát választották a Barcelona szurkolói minden idők legjobb Barcelona játékosának 1999-ben?
Johan Cruyff
Kubala László*
Ronaldo
Diego Maradona

Lexikális és spec.
Miért kell nekünk tudni részletesen a sporttörténelmet?


Szia! Nem kell tudni a sporttörténelmet! Mindamellett hogy én imádom a sportot én se tudok mindent róla. Ha van olyan kérdés amire azt lehet mondani, hogy érdemes ki googlizni akkor ezt hadd vegyem védelmembe! Nem beszélve arról, hogy a magyar sikerek ne csak irodalom avagy kémia, fizika stb. kategóriában legyenek érdekesek! Feljön egy 12 éves igenis googlizza ki, hogy ki volt Kubala László !


mód.: ezt aztán tényleg le kellett szavazni hülye gyökerek nem a leszavazásért jár a fej! Hanem sok a kasuki!
Dátum: 2011.02.20. 19:42:22
Kínos csend azért megtudja pluszban őrjíteni az embert... senki nem várná, hogy vasárnap Miklós vagy akárki itt üljön és válaszolgasson meg ténykedjen..no de nem is tudom . Mikor egy "nagyobb esemény" a végéhez közeledik csak csak érdekelne a dolog, pláne hogy némi gixer volt is a dolgokban!


Valamelyik nap viccnek szántam ha mindegyik szervert összeengednék egy nagy közös püfölésre(már ha gyakorlatilag lehetséges), de egyre nagyobb a meggyőződésem még az is sokkal jobb lett volna hisz baráti összekovácsoló ereje lett volna.. de így phhh
Dátum: 2011.02.20. 18:59:37
én csak ezt a nagy aránytalanságot nem értem a szerverek között .. nem is nagyon örülhetek lassan hogy V5 ön megvan hisz a feltételek nem ugyanazok..
Dátum: 2011.02.20. 15:37:43
Nem köztes volt! Folyamatos! nem volt közte megszakítás! elkezdtem vadászni, kiírta 2,5 óráig alacsony az ép-d...ok. nekiálltam vadászni, visszajöttem egy óra múlva, még volt másfél órám az alacsony ép-ből, és közben hárman betámadtak...

Chili
45. szint
Ma, 13:36:38
Chafám nem véletlenül akkor talált meg amikor újra levitted az Ép-det..tudod én is jártam már úgy hogy kettő között találtak pont be,,

Chafa
42. szint
Ma, 12:52:10
Gyerekek! Már második napja vagyok úgy, hogy alacsony az ÉP-m, kiírja, hogy nem támadhatnak..bla..bla..bla... és érdekes módon mégis támadnak! Ez hogy lehet!? Valakinek ötlet




Ez ma történt én nem tudom ez előfordulhat? segítséget köszönöm
Dátum: 2011.02.20. 14:37:59
Ezt teljesen támogatom mert pont ugyan így van egyik szövi társam Ugye nem te vagy Stef ? Na de komolyan pont ugyanez a problémája neki is


mód.: mondjuk azt nem értem miért csak Vodafone hisz (bár nem tudom Ukrán szolgáltatókat) de mint a telenornak a megfelője O2 így biztos Ukrán oldalon is van valami megfelelő szolgáltató
Oksa csak mindig zavaró még ha más is írja hogy a jópofa ötletek nem mehetnek át és akkor találkozok egy ilyennel...

+

Ha megtennétek én kérdéseimről alkotnátok egyfajta véleményt köszönöm


köszi Craslorg
Dátum: 2011.02.20. 12:02:38
Teljesen korrekt kifejtés Galvani azt hiszem békázott?! Remélem jól emlékszem
Dátum: 2011.02.20. 11:46:36
Akoska: mikor kifejleszted a szakit de min.: 4. szint



Más: Ukrajnából szeretne egyik szövi társam rendelni őskővet ! Lehetséges vagy vmi amiben eltér?
Idézet: Becksim - 2011.02.13. 16:38:32
Ehhez mit szóltok?

Végzet Úr áruhitelt szeretne felvenni őskövek vásárlásához, melyik konstrukciót érdemes választania?

Rubin Kincstár: kamat: 1%, THM: 5%
Zafír Takarék: kamat: 2%, kezelési költség: 2%
* Smaragd Bank: kamat: 2%, THM: 3%
Gyémántkredit: kamat: 4%, kezelési költség: nincs!



na ma találkoztam egy ilyennel:
Mi is pontosan a reálhozam?

Az infláció ugyanabban az öt évben átlagosan évi 4,25 % volt.
A reálhozam a befektetés vásárlóértékének változását mutatja.
Melynek az elmúlt öt évben átlagosan 8,5 % volt a hozama.
21,25. Tehát a kalkuláció reálhozama az elmúlt 5 évben.

Tehát Becksim ötlete nyugodtan átmehet!!
Dátum: 2011.02.20. 10:32:59
lehet hogy személyre szabott én viszonylag V5 ön nem panaszkodhatok, nem azt mondom minden 3. nál de 10 ből egyszer ad tehát nálam 2 naponta amit viszont nem ad : Fókusz kristályt bele!!
Sziasztok! Jó reggelt! Kérnélek titeket világítsátok át eme kvízkérdéseket. Előre is köszönöm.

1:Hány db. "b" betűvel kezdődő megye található Magyarországon?
A: egy
B: kettő
C: négy*
D: öt

2:Miről mintázták a BMW autómárka emblémáját?
A: bicikli kerékről, a stuttgarti lobogó szín össze állításaival
B: óramutatóról, a gőg kedvéért és evvel is szimbolizálva, hogy az angol precizitás Németországban semmit se jelent
C: ventilátor lapátról, ellopva az ötletet északi szomszédjuktól a svédektől
D: repülőgép propelleréről, a bajor lobogó szín össze állításaival*

3:Milyen "szimbólumot" építettet a BMW autógyártó cég, saját központjának Münchenben(építés:1972)?
A: egy 4 hengert megformáló iroda épületet*
B: egy gumiabroncsot megformáló monumentális épületet
C: egy "18-as" szerszám kulcsot megformáló épületet
D: Fritz-Joseph Meyer úgy vélte és gondolta, ha már a Föld forog akkor forogjon vele a központ is így alakult meg a " bihydrodecimális" épület


Remélem tetszetősek és jók is de mindenképp megköszönöm ha elemezitek!
Dátum: 2011.02.19. 22:34:47
igen
semmi sértődés ! és köszi linket minnyá stresszes lettem!
sejtettem de akkor miért nem spec ? Egyébként van fogalmam róla(nem azért mert betege voltam valamelyiknek is! Kaptam egy oklevelet oktatásról iskolákban) Mindegyik drog és a dohány okozz legnagyobb pszichés elvonást.
Az alábbi drog fajták közül melyik jár, FÜGGŐSÉG típusa szerint a legsúlyosabb pszichés zavarral?

dohány
koffein
ópiátok
barbiturátok

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!


Egy szövi társam kapta vissza és semmi értékelés hogy miér ennyire utolsó..... a kérdés?