Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - SuperEgo23

Dátum: 2011.03.25. 13:56:20
Elvileg elképzelhető lenne ha nem V4 ről beszélnénk van neki 46 os tanulása abból 13 kell a tr.proj. hoz van állata min: 1idomítás min1 csap.készítés az már 15

de tudjuk v4 most a Le termelő szakikról szól így spektr.man amihez 18 as tanulás kell , meg netán ele.fúzió és akkor már nem is fér bele tr.projekció
Dátum: 2011.03.25. 13:46:32
Komolyan vicc most már ez a portyázás megint betámadtak vittek 500Le-t 15mp visszatámadok és csak az Eh által adott valamit nyerem

Még mielött valaki megint azt mondja hogy biztos elköltötte biztos hogy nem költötte el mert aki annyival megy portyázni hogy ennyit tud vinni annak nem az az első hogy megy és elkölti pláne egy jó Le diff.fel rendelkező nem. Ez tuti hogy nem fair és elegem van egész nap pár csatát bukok pl rabolnak 2000-t és sima Eh val kell visszahoznom mert +Let nem kapok jó lenne ha ez a Le szerzés is nem random ízű lenne
Dátum: 2011.03.25. 13:03:30
Ez teljesen egyszerű: A több mondatos szerkezet "szépsége", hogy az első mondat lehet "bármi" (természetesen rejtsen magába információt)! Igazából látom sokat nem fogadnak el neked, ha elfogadsz egy tanácsot : -Kezdj el több mondatos illetve összetett mondatokban gondolkodni mikor kérdést teszel fel!

Volt egy kérdésem anno:

Pieter Brueghel egyik legismertebb festménye A betlehemi népszámlálás. Ki(k)nek az életében játszott szerepet ez a momentum?

Mária és József
Sámson és Delila
Káin és Ábel
Mózes

Lényegében az első mondatnak a kérdéshez annyi köze van hogy A betlehemi népszámlálás. Ettől még tartalmaz egy + infót, és ettől lehet jó egy kvíz kérdés. Hangsúlyozom ez személyes megítélés!
Dátum: 2011.03.25. 11:20:30
Szia! Engedd meg, hogy én reagáljak rá mert, ha megnézed a "vajon elfogadják..." topicot, ott pont az szerepel, hogy szerettem volna egy festővel feltenni ezt a kérdést, hogy kicsit könnyítsek rajta, világosabb legyen. Úgy visszadobták rossz kérdésként. Ezért javítottam 4 festőre és így valójában a ténylegesnél nehezebb lett.

Besorolás szerintem : Képzőművészet,...építészet
Dátum: 2011.03.24. 23:19:15
.
"Menten leheveredek Eszteremmel, persze megmentheted egy helyes felelettel! Felelj sebesen eme nyelvre eszperente nyelven"!

-Eszter nem lehet a tied!
-Eszterrel senki sem beszélhet!
-Esztert neked nem engedem!*
-Eszter se szeret téged!

ez már túlon túl rossz? Bocs ilyenkor 21 kor fog az agyam
Köszi szépen legközelebb átkozottul mocskos leszek!

Crassel meg intézzétek le a dolgot!
Köszi Lanmandragoran! Kb. értem mi a baj vele, v4 en elutasították voltam olyan pofátlan V5 ön is feltettem immár 4 festővel . Kiváncsi leszek


Egy más kérdés : Egyébként mehetek ez irányba tovább? Ilyen fajta kérdések vannak még bennem, csak nem tudom mi az a mennyiség amire jóízűen rábólint a kedves Admin, tehát mikortól lesz majd típus kérdés.
No de hát kötelező megadni 4 festőt ? Miért nem fogjuk fel úgy , hogy még egy kicsit könnyítettem a lehetséges válaszon? Mert ugyanis célom ez volt ,hogy nem véletlen választottam őket
"Ha én Petőfi lennék, Szendrey Júlián kívül mást nem szeretnék! Kérdem én tőletek, ki lehetne alább, aki megfesti felsőbb testemet"?

Orlai Petrich Soma
Ybl Miklós
Amerigo Tot
Frenák Pál

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
A kérdésre megadott válaszaid nem voltak egyértelműek ill. rosszak voltak.


Ma kötekedős kedvem van már szövimből is kiléptem úgy hogy ezt sem hagyom szó nélkül Szerintem ha nme jelölöm meg helyes választ akkor is mindenki tudja melyik az.

-1: Mert Sománk festett egy ilyet Petőfiről
-2: Mert a többi nem festő más-más művészet kíváló egyénei voltak
a nagy testvér mindent lát elven már értékeltek csak épp állítólag rosszak voltak vagy nem voltak egyértelműek Pedig szerintem ennél egyértelműbb nincs is akár honnan közelítem mert több írányból is csak egy jó megoldás van
Ez utóbbit feltettem még délelőtt, de ma nem nagyon értékelnek adminok. No nem baj biztos sokkot kaptak. MErt én igen
Dátum: 2011.03.24. 11:12:44
Melyik egy ismert mesegyűjtemény címe?

Rémkoppantók
Háború és béke
Minden napra egy mese*
Egri csillagok


Ki fia gondolta volna?
Igen sejtettem ezért jöttem csak fel, mert több mint valószínű, hogy már szerepeltet kap.

De nem adom fel!!

"Ha én Petőfi lennék, Szendrey Júlián kívül mást nem szeretnék! Kérdem én tőletek, ki lehetne alább, aki megfesti felsőbb testemet"?

Orlai Petrich Soma*

Ybl Miklós

Amerigo Tot

Frenák Pál


Ha ez sem akkor majd holnap új lendülettel
Sziasztok! Felébredtem így felteszek egy kvíz kérdést amiről véleményeket várnék, köszönöm!


"Nagy emberek legendája, nyolc vagy több országnak is hallhatatlan királya. Magyar népmesék jellemes alakja; ki volt ő, ki az igazságot a magyar népnek adta"?

l. Mátyás király*
ll. András király
lll. Béla király
lV. István király
Dátum: 2011.03.23. 14:09:32
tökéletes gyűrű gyűrű 30 1 1 1 1 1 1 1 10%-al kevesebb LE-be kerül a Fertőzés csökkentésének költsége


epik cuccokból másoltam , de igazad van csak az a baj entitásnál csak a fontosabbak vannak kiírva nekem meg más célból kellett volna ezt tudnom

Köszi!


Mód.: köszi Gamer!
Dátum: 2011.03.23. 12:23:04
A következő kérdéssel nem vagyok teljesen tisztában, hogy jól van -e megfogalmazva avagy pontos -e ?


Mi Beográd magyar neve?

Békásmegyer
Röszke
Nándorfehérvár*
Baja

Természetesen egyértelmű ,mire gondolt a kérdés feltevő, de szerintem Beograd magyar neve: Belgrád

2 eshetőség van : - Mi Beográd eredeti magyar neve? (wiki is így fogalmazza meg)
--- - Mi Beográd jelentése? kb.: fehérvár
Dátum: 2011.03.23. 11:44:16
Sziasztok! Lenne egy problémám : végig néztem wikit, de én tökéletes gyűrűt csak epikből látom,hogy lehet szerezni. Se entiből, se térkapuból! Fontos lenne számomra egy kielégítő válasz ezzel kapcsolatban , hogy ténylegesen csak epikből szerezhető avagy tévedhet a wiki is?! Köszönöm előre is! Álom
Itt találtok némi infót, de sajnos tényleg nem igazán lehet rátalálni:


http://www.rubicon.hu/megrendelheto/termek_cikkek/a_kozepkor_tortenete_eloszo/ 16/4/0
Először is leszögezem :nekem tetszik a kérdésed!

Talán abban látom a problémát, hogy mint te is mondottad, Cellarius professzort nem nagyon tanítják manapság sem. Így az ő elmélete arra vonatkozóan hogy mikor kezdődött az újkor az csak egy tény. Sokszor volt itt vita pont erről, hogy ahány féle nemzet annyi féle évszámhoz köthető.

Nekem tetszik mind a kérdés tanító jellege, mind a meghatározott válaszok hozzá.