Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - antilop

Oldal: 123456789
Dátum: 2010.05.30. 11:58:44
valahol olvastam a tombolát, lehetne a játékon belül az aukciós házban vásárolni valamennyi aranydukátért hetente és a hét végén mindég lenne egy húzás pár kisebb tárgyért.
Dátum: 2010.05.27. 17:01:18
a kviz besorolásnál keveslem a lehetőségeket pl a vallásnál van kereszténység és zsidó vallás története azonos ha olyan kérdés találok ami mind a kettöre igaz mit jelöljek be?
Dátum: 2010.04.07. 17:03:08
szerintem nem érdemes megismételni ezt mert milyen az hogy kétszer kel felderíteni azt a területet de olyan esetleg lehetne hogy hasonló jutalom mellet az élővilágot keljen feltérképezni melyik kufár készíti el a legrészletesebb kisállat határozót.
Dátum: 2010.04.04. 17:31:21
az event végén kaphatnánk egy térképet is hogy kerek legyen a történet.
Dátum: 2010.04.01. 17:15:28
én amikor elkezdtem olvasni akkor hitem benne de mikor a végére értem már kételkedtem benne erősen és beugrott hogy milyen nap van ma. ezután a részletekre kattintva igazam lett
Dátum: 2010.02.11. 11:30:29
inkább lelehessen tölteni mint a travianál és így a szervert sem fogja lassítani.

sok játéknál van lehetőség hogy amíg az ember nincsen gépnél ellehet küldeni dolgozni a karaktert.
itt is lehetne valami hasonló pl. elehetne küldeni a karaktert kincskeresésre, lenne: temető, rom város, elhagyott vár. és közben lehetne kincset találni. És itt akár lehetne használni a zárnyitás, csapdaészlelés, mászás szakértelmeket úgy mint a kalandoknál és lehetne csata is amiben mindíg max épéről és vpről indulunk.

így képzelek el egyet:

a mai napon elhatározod hogy felderíted a közelben lévő temetőt. A sírok között bolyongva egy kriptára leszel figyelmes, közelebb érve észreveszed hogy az ajtaja zárva van, se baj hisz járatos vagy a zárnyitásban igy nem lesz nehéz bejutni. 46os zárnyitás 45+3 siker a zár halkan kattan a füldön mindenhol csontok hevernek a sarokban megmozdul valami hisz ez egy csontváz a harc elkezdődött

csata leírása

az egyik törött kőkoporsóban egy sárga gyógyitalra bukkansz.
a mai napod sem telt el semmittevésben.
Dátum: 2010.02.10. 12:50:27
két térkapus fókuszkristály illeszthető bele
50% eséllyel elmarad ellenfeled utolsó támadása
Dátum: 2010.02.05. 12:27:54
még valami

lehet hogy vannak olyan emberek akiket érdekelne a hkk de nem tudják hogy hol nézhetnének utána jobban, esetleg személyesen is találkoznának és kipróbálnák a játékot esetleg a csak a lapok érdeklik őket, de nem ismernek senkit akivel beszélhetnének róla ezért kéne egy kis részt csinálni ahol lehetne szűkíteni településre hogy ott van e olyan ember aki megmutatná nekik hogy mi hogyan van a hkk ban. én szarvas és Békésszentandrást elvállalom.
Dátum: 2010.02.05. 11:26:05
pár ötlet

lehetne új fejlődési irányok, lehetne olyan amit mindenki csinálhatna és lehetnének olyanok amiket csak gyógyultak és olyan is amit fertőzőtek választhatnának. ezt ugy képzelem el mint a horda bónuszt. pl vadász, kínzómester, gyilkos, mindegyik más bónuszt adna. és ezeket ugy lehetne elérni hogy a hozzá tartozó küldetés sorozatot megcsináltuk. és csak a 100% vagy0% fertőzőtek csinálhatnák.

esetleg az alanori krónika újra indulhatna és lenne benne egy olyan rész ami a a végzet ural foglalkozna lenne benne egy kupon ha visszaküldjük őskövet és komponenseket kapnánk amikből relikviákat lehetne gyártani magunknak, ehhez lenne egy új szövetségi épület a kovácsműhely egy relikvia recept mondjuk igy nézne ki bármilyen fókuszkristály+kiéget őskő+a komponens esetleg 2

ere esetleg egy kérdőívét is kilehetne tölteni hogy kik vennék és megérné, és lehetne egy felhívás is hogy ki mit látna szívesen az újságban és akkor lehet hogy megérné újra kezdeni a kiadását.
Dátum: 2010.01.16. 15:40:41
van egy ötletem ha megnézem egy játékos profilját akkor legyen ott egy gomb kémkedés felirattal így ha leakarok kémlelni valakit akkor sokkal gyorsabban megy és egyszerűbb
Dátum: 2010.01.12. 17:52:59
Írok pár ötletet
lehetne pár új szakértelem olyanok amik csak fertőzőtek vagy csak a gyógyultak tanulhatnak

fertőzőteknek
1. sötét oldal a varázslatok negatív hatásait lélekszívás/-védekezés/-támadás stb nagyob hatása lesz.

sötét aura:az ellenfeled az általa okozott fizikai sebzése X% át elszenvedi.


gyógyultak
mentor: ha segítőkezet nyújt akkor +szint*0,5% all többet ad és szint*1%al kevesebbel csökken a segítő kéz adójának a tulajdonságai.

és lehetne több uj tárgy is mind a két frakciónak

lehetnének a térkapus ékszerekben szettek

sokk helyen olvastam arról hogyan kéne a térkapus tárgyakat átadni a kisebb társainknak
íme egy megoldás ami egyáltalán nem tápos a kincseskamra kapna egy 16. szintet és az azt tudná hogy mindenki aki akar beteheti azt a térkapus relikviáját amire nincsen szüksége és ha van bent mogyuk minimum 50 darab csak akkor működik bárki aki akar szerencsét próbálhat és befizet 5000let és kap egyet véletlenszerűen a bent levőkből zsákbamacska szerűen.
Dátum: 2009.12.01. 17:40:38
Az ötletem kicsit(na jó nagyon) meredek, és rengetegbe kerül. Lehetne egy rajzfilmet készíteni a végzetúrból (csak nehogy a dragon ball sorsára jusson az erőszakósága miatt.
Dátum: 2009.11.08. 16:06:41
lehetne egy új esemény a zarknod ébredése után
xenó invázió.
xenókra kéne vadászni ez idő alatt a térkapukból is xenók jönnének és az újonnan kapott epikusok is xenók lenének. a számolás a különböző hordák között szerintem úgy lenne igazságos hogy a hordatagok átlagát vennék alapul. esetleg egy olyan kitétel hogy az x szintűek, vagy egy bizonyos ideje játszó karaktereket számolja a program hogy ne lehessen egy frissen regisztrált karakterrel lenyomni az egyik horda átlagát.

és lehetne egy totem épület ami úgy épül hogy ha megölünk egy xenót akkor kap egy pontot és mondjuk 5000 pont kel neki hogy felépüljön. azt hogy mit ad azt találja ki nálam okosabb.
esetleg lehessen találni a kalandok során kaland tárgyakat úgy mint a térkapuban levő tárgyakat.
ezt úgy értem hogy van egy térkép ami 4 db áll ha össze gyűjtjük akkor megkapjuk a hozzá való kalandot
én a kari lapomra kiírom hogy miket csináltam én.

általam tervezett kalandok.
A pók markában
Az elhagyatott ház
a csatáknál amikor kiválasszuk milyen szörnyet szeretnénk berakni ellen félnek lehetne egy olyan opció amiben meglehetne adni egy lény csoportot, hogy csak abból agyon a gép ellenfelet.

pl pók, orling, xeno, élőholt, yeti, elementál,...stb igy akár gyorsabban is kilehet választani az ellenfelet hogy passzoljon a történethez.
Dátum: 2009.10.29. 14:53:18
Beküldött kalandodat az adminisztrátorok elfogadták! (+32 lélekgyémánt, +2 kiégett őskő)


A pók markában.
erő
harc

ez volt az első próbálkozásom
Dátum: 2009.10.21. 19:14:31
mint a blizzard a diablo2 vel de ha olyan lesz akkor nem lehet panasz az biztos
Dátum: 2009.10.15. 17:53:15
pár ötlet relikviára

kristály kulcs
relikvia
naponta + 1 szer használhatod a térkaput

kínzó ostor
relikvia
a csatába +1 állatot vihetsz csak akkor van veled ha te támadsz és az első harc után elályul

kártyapakli
relikvia
ha valaki megtámad x% eséllyel az ellenféllel aki megtámad nem csatázol hanem kártyacsatát vívsz aminek a nyerési esélye valamilyen tulajdonságokhoz lenne kötve

szétrágott labda
relikvia
hozzárendelheted 1 állathoz aki minden órában kap 1 tp emellet az állat bármit csinálhat.
eböl a relikviából csak 1 lehet nálad
Dátum: 2009.10.10. 16:26:01
lehetne a kalandban olyan lehetőség is hogy bizonyos pontjain két irányba mehetnénk tovább és ezzel mi döntsük el hogy merre megy tovább a történet.

például

felkel menünk egy hegyre dönthetünk úgy hogy felmászunk a sziklán ide nagyobb erő kel és mondjuk találunk az egyik sziklában egy kiéget őskövet.

vagy keresünk egy ösvényt ami felvezet de ott egy hegyi kecske állja el az utunkat és meg kel küzdeni vele hogy tovább menyünk.
Oldal: 123456789