Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Maxipotzak

Oldal: 1
Dátum: 2010.12.14. 21:46:59
Volt a kvízolimpián egy kérdés. Az hogy 1 pint sör az hány decinek felel meg vagy valami hasonló. 1 pint sör az nem 1.4L szerintem, hanem kb 0.5L, vagy nem jól tudom? Hála isten el is szúrtam még pár kérdést, mert elszállt az agyam rendesen.
A másik kérdés pedig: Ted Bundy mióta követett el 100 gyilkosságot? Vagy kinek a képzeletében? Senki nem tudta bebizonyítani a 100+ gyilkosságot, tehát eleve a kérdést sem kellett volna elfogadni. Ehh, csak felhúzom magam.
Dátum: 2010.10.29. 23:27:09
Köszi, már én is utánanéztem, de ez mekkora egy faszság má' megbocsássatok... Na ennyivel is többet tudok.
Dátum: 2010.10.29. 23:05:00
Üdv! Ez vajon mi lehet...? Hogyan kaptam én itt ki?

Maxipotzak
Smaragd Horda
VS

Fürge Rhemedyl
Gyémánt Horda
Idomított állatod, Thücshök koma, egy 9. szintű móleon is részt vesz a csatában. Tombolva vetitek magatokat a csatába.
Fürge Rhemedyl feléd dob egy vakító fény varázslatot. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni.
Futás közben egy energiagömbök igéjét mormolod. (-80 VP). Fürge Rhemedyl félrevetődik. Csak 21 életpontot vesztett.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Fürge Rhemedyl egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Ellenfeled magasra emeli a fegyverét, az ősi rúnakorbáccsal gyorsan alulról támadsz. Eltaláltad, 70 sebzés! Thücshök koma acsarogva támad. 7 sebzés!
Fürge Rhemedyl egy gyors támadást indít a mithril hosszúkarddal a lábad felé. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors csel után az ősi rúnakorbáccsal Fürge Rhemedyl védtelen felsőtestére támadsz. 47 pontnyit sebeztél. Thücshök koma is ellenfeledre veti magát. Célt téveszt.
Fürge Rhemedyl egy gyors támadást intéz feléd. Könnyedén félrehajolsz.
Egy gyors támadást intézel ellenfeled irányába. Fürge Rhemedyl 36 pontnyit sérült. Thücshök koma acsarogva támad. Mellé!
Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 181 sebzést okoztál, és 0 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 481 lélekenergiát.
Vissza
Oldal: 1