Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Péter001

Oldal: 12
Dátum: 2011.02.10. 06:58:08
Melyik Terminator filmben lépett színre a T-1000 tipusú gép a "higanyember", mint Arnold Schwarzenegger ellenfele?

Vajon, ha a Transzformerek című film egyik főszereplőjére kérdezve a kérdés rossz volt, mert csak egy speciális érdeklődéskörű réteg tudja a választ, akkor a fenti kérdés vajon miért került be a kérdések közé?
Igazán szeretném elcsípni az elbírálók logikáját, hogy jó kérdésekkel járulhassak hozzá a KVÍZ játékhoz.
Dátum: 2011.02.02. 15:42:27
Melyik ország nem tartozik a Eukarióták doménjéhez (rendszertani besorolás)

Kedves bíráló csoport. Vajon van-e különbség az ország, és az osztály között?
Úgy látom nincs, mert a kérdést elfogatták.
Most nem hogy szőrszált hasogattak, mint az én bármely kérdésemnél, hanem ebben a formában az egész elfogadott kérdés, egy nagy baromság.
Tisztelettel Sárkányölő
Dátum: 2011.01.06. 15:45:51
Teljesen egyet értek. És akkor felteszem a kérdést. Kiszabadulhat a szellem a palackból?
Dátum: 2011.01.06. 15:43:21
Megígérem neked, hogy ha majd oda át leszek azoknál akik meghaltak, tudni fogják a véleményemet. Most sajnos nincs rá képességem, hogy nekik magyarázzak. Viszont ez tényleg nem vicc, és továbbra is fent tartom az álláspontomat, hogy a halál beszedi a vámot, ha akarja, mindegy, hogy mivel védekezünk ellene.
Dátum: 2011.01.06. 14:31:44
Én az összeesküvés elméletek híve vagyok, és ezért azt vallom, hogy ha támadni fog valamilyen halálos vírus, akkor az váratlanul támad, és nem a H1N1 vírus, hanem összetevő szempontjából ismeretlen lesz. Én ezt az egész H1N1 hisztériát, a gyógyszergyártó cég reklám fogásának tartom.
Dátum: 2010.12.31. 14:11:20
Köszönöm az útba igazítást.
Dátum: 2010.12.31. 13:49:00
31-es szinten vagyok, a tanulási szakértelmem 30-as, és nem tudok tovább lépni a 31-re, mert hiába van lélekenergiám megfelelő mennyiség, a zöld plusz nem jelenik meg. Miért?
Dátum: 2010.12.21. 07:42:37
Melyik mai ország(ok) terültén fekszik a "temékeny félhold"?

Nos ha nem tévedek ez a kérdés helyes írás szempontjából a rossz kérdések kategóriájába tartozik, még is szerepel a kérdések között. temékeny, vagy termékeny. Vajon melyik?

Van e vajon különbség a hátinyúl és a házinyúl között? Mert ha igen akkor az a kérdés is rossz.

Mi lenne azonban, ha a kérdés feltevésnél a gép helyesírás ellenőrzést tudna végezni, és megszűnne a macera a helyesírás körül?
Dátum: 2010.12.20. 08:45:45
Ki dolgozta ki a gazdasági válság ellenszerét Amerikában?

És vajon melyik világválságét?
A 30-as évekét, vagy a 2008 -ast?
Dátum: 2010.12.12. 11:15:23
Szerintem ha abból a szemszögből nézzük az adó "reformot", hogy a Magyar állam polgárai vagyunk, akkor igen is céltudatos, és nem kísérletező jelleggel valósul meg. A reformot azért tettem idéző jelbe, mert ez az adózási rendszer egyszer már volt Magyarországon, valamikor régen talán Mátyás király idejében, amikor is rá jött a mi királyunk és tanácsadója, hogy annyira elszegényedett az a réteg, akiktől az adót sarcolták, hogy már nem lehet fokozni tovább az adó terheket. Így aztán kénytelen kelletlen meg kellet adóztatni a tehetősebb rétegeket is, amit persze csak módjával tehetett, mert a hatalma ez által bizonytalanná vált. Az intézkedés azonban bejött. A szegények bár terheik nem csökkentek még is igazságosnak kiáltották ki, a gazdagabbak kompenzációkat kaptak a királytól, az állam kincstár a Magyar történelem során soha nem látott mértékben gazdagodott. Remélem a mostani intézkedés során, nem csak a "király " jár jól, hanem mindannyian részesülünk majd az állam kincstár gyarapodásából idővel.
Lehet, hogy tényleg nincs új a nap alatt?
Dátum: 2010.12.11. 18:51:35
Egyedül az ember képes szabad akaratából úgy szeretni, hogy még az életét is hajlandó feláldozni azért, akit szeret. A létező világ ebbe a szeretetbe próbál bele kapaszkodni, így ez a készség adja az emberi élet célját és értelmét, és ez az emberi létezés célja.
Dátum: 2010.10.17. 15:14:59
Hol találok tájékoztatót a lélekgyémántról?
Dátum: 2010.10.16. 16:19:07
Nem mondom meg, de nagyon köszi.
Dátum: 2010.10.16. 15:47:17
Tessék mondani mindenkinek van a vadászat mellet ilyen nyilacskája, és ha igen akkor pontosan hol? én az enyimet nem találom.
Dátum: 2010.10.16. 14:38:08
Köszike
Dátum: 2010.10.16. 14:24:35
Hogyan indíthatok húsz vadászatot egyetlen gombnyomásra
Mert nagyon izgatott voltam, és nem olvastam el újra. Sajnos ha izgatott vagyok, nem vagyok elég körültekintő. Ez a sok közül az egyik hibám.
De még egyszerűbb lett volna, ha azt írom Sci-fi
Vissza utasították a kérdésemet azzal az indokkal, hogy egy szűk csoport érdeklődési köre a Transzformers című film. Elfogadtam a bírálatot egészen addig amíg a következő kérdést nem tette fel nekem a gép: Mivé alakulnak át a Transformerek? Tisztelettel megkérdezem ez valami kettős mércés elbírálás? Különben pedig a Saen ficions filmekés képregények rajongói nem kis táborral dicsekedhetnek.
Dátum: 2010.10.12. 19:01:31
Köszönöm a segítséget, ha két életem lett volna akkor sem jövök rá, hogy miért vannak a + jelek a tulajdonságok előtt.
Oldal: 12