Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sucurucu

Oldal: 1
Dátum: 2011.11.26. 20:21:21
Nézem a véleményeteket,hozzászólásotokat,amit ezúttal szeretnék megköszönni.
Nos úgy tűnik valóban akkor fog kiderülni ha majd előbújok a katából.
Mindenesetre egy észrevétel,valóban jól lenne egy kis lap amin követni tudná bármej ik játékos ,hogy hogy áll az átlag építésben.
Az első küldink teljesítése közben,ha ez nem volt meg akkor nem jelent meg a küldetés felirat onnan tudtam ,hogy építzenem kell,ha
teljesitettem az átlagot megkjelent a küldi.
Az összes többi küldetésnél semmi ilyesmit nem tapasztaltam.
Apropó nem én lennék,ha nem köszönném meg az adminok felvilágosítását!!!!!!! -(
Dátum: 2011.11.25. 20:45:11
4 vagy 5 szintet léptem
Dátum: 2011.11.25. 19:17:54
Szevasztok.
Miklós lenne egy kérdésem a szövetségi küldetéssel kapcsolatban.
Az 5-ik világban most azaz a mai napon fejeztük be a küldetést.
Meglepetéssel tapasztaltam,hogy semmi jutalmat nem kaptam,holott a szövetségem épületeit használtam az elejétől részt vettem a küldiben,ecetera-ecetera.
Azaz a kiírt előírásoknak megfeleltem.
Annyit szeretnék még hozzáfűzni,hogy jelenleg katában vagyok és azt nem tudom,hogy ez hátráltatja-e a jutalom átvételének a lehetőségét.
Várom válaszodat.
Előre is köszönöm.
Dátum: 2011.06.26. 12:27:11
Szevasztok!
Az előző V4-en otthagytam az ősköveimet,hogy a mostanira áthozzam.
Csak ma tudtam indítani de az ősköveket nem kaptam meg.
Tippeket kérek mit csináljak.
Dátum: 2011.04.03. 19:50:58
Az utólsó hozzászólás jogán.
Egy dolgot engedj meg,feltűnően kirívó a szemembe és ha valaki elolvassa,másnak a szemében is,hogy egy ilyen cégnek nincs az én 1000 FT-ra
szüksége. Akkor hagy vesézzek egy kicsit.
Rövid életem,folyamán többször hallottam ilyen kifelyezést,védekezést,de tovább megyek egy ilyen cégnél én is dolgoztam a cég már nincs.
- Ha nincs szüksége a cégnek a pénzemre valamint a többi jó pár ezer játékostársam pénzére.miért nem osztogatja ingye az ősköveket.
Ugye nem akarsz kiröhögtetni,elsoroljam asetleg neked,hogy mi mindenre,fordítják az általunk befizetett pénzt?
Ha ismered a céget Te is tudod...igen nyugodtan bevalhatod,hogy nagy szükség van ezekre a pénzekre.
A személyes gondom pedig azt hiszem nem a tulaj okozza,hanem az üzemeltető,talán így világosabb.
Nos ez volt az utólsó hozzászólásom,megvárom mi lesz a válasz,amit egyébként már akkor elküldtem mielőtt ide egy sort is írtam volna,de ezt ha elolvasod és értelmezed is akkor rá jöttél volna korábban.
A kezit csókolom meg jár nekem.
Dátum: 2011.04.03. 13:53:10
Mesterkém!
Az ilyen lekezelő módot tartogasd az ovodások részére és kikérem megamnak!!!!!!
Ez a gond az ilyen emberekkel,hogy széket tesznek a fenekük alá és azt hiszik Ők a királyok.
Annyi korkülönbség van közöttünk,hogy csókolomot is köszönhetnél,de nem koptatom tovább a számat
mert felesleges.
Egyébként olvasd el a hozzászólásaimat és rájhetsz arra,hogy nem is kellett volna megszólalnod.
Dátum: 2011.04.03. 12:36:43
Köszi!
Ezen már túl vagyok!
Nem félek tőle,megjön majd a válasz két nap múlva.
Valahogy kezd a púpom telelenni az egésszel.
Ja és majd kiírják nakem újra a 9 ősköves telefonszámot mint a múltkor.
Egy biztos ha ugyanolyan lesz az elintézési mód,költeni fogok egy negatív reklámra,hogyan ejtsük pofára a játékosokat,hogyan szedjünk be
tövénytelenül,csalással még több pénzt.
Dátum: 2011.04.03. 12:24:23
Szevasztok!
Előre írom ,hogy ideges és dühös vagyok a jóvóltotokból.
Második alkalommal rendelek 30-őskövet az alábbiak szerint:
06-90-646046: 30 Őskő (díja 750 Ft+ÁFA)
küldendő üzenet: OSKO30 H8-10667-SUCURUCU

Ez ugye írd és mond 30-db őskő.A múltorira is hiba üzenetet kaptam rossz formátum,most is / Ma /.
Akkor elfogadtam,hogy rossz telefonszámot ütöttem be ezt viszont második alkalommal nem vagyok hajlandó megenni.
Ha pénzre van szükségetek miért nem kértek többet az őskőért.
Ez már bocsi de pofátlan pénzszerzésnek tűnik a számomra. Mivel nem vagyok mai gyerek tudom,hogy a törvény is bünteti.
Még a mostani esetre,rendelésre vonatkozóan nem kaptam meg a választ .
Egyre nagyon kíváncsi volnék,ha beütök egy telefonszámot,hogy változik meg,vagy csak a Ti magyarázatotokban?
Választ várok és lehetőleg még ma.
Dátum: 2011.03.15. 09:26:13
Ez a legújabb Kvíz ?
Nem kell válaszolni a kérdésekre és megmondják az eredményed!!!
Tegnap óta nem tudok belépni az olimpiára!!!
Hali itt mindenki alszik? Csak én szedek béres-cseppet?
Oldal: 1