Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Gritta6

Oldal: 1
Egy felszerelés neve Démoni tiara állatoknak való szerszám.
Sziasztok!

Kaptam ma egy levelet egy játékostól a V2-n, mert túllicitáltam az aukciós házban. Lehet érzékeny a lelkem, de ez nem esett jól, azt hittem nyugodtan licitálhatok bármire.

Küldő:Deadknight
Üzenet címe:(nincs cím)
Dátum:Ma, 15:10:37
A faszom beléd bazdmeg így is prémiumos vagy és el is lopod előlem azt a szart. Fuck
Kik készítették az első repülőgépet, amivel 1903. december 17-én emelkedtek először a levegőbe?

Wright fivérek
Bell
Grimm testvérek
Jancsi és Juliska


Se hárfája, se gitárja, mégis szól a muzsikája. Milyen állat ez?

Tücsök
Hangya
Medve
Aranyhal

Hogy hívják a Sex és New York sorozat főszereplőit?

Carrie, Charlotte, Samantha, Miranda
Szende, Szundi, Morgó, Hapci
Bonnie és Clyde
Wemdy, Nico, Victory

Megközelítőleg hány méter a világ lehosszabb haja?

6 m
20 m
10 m
1 m
Most már zsinórban a 4. kérdésemre kapok rossz értékelést, pedig úgy itélem meg nem tettem fel sem nehezet sem pedig olyannyira speciálisat, hogy ne lehetne a tök tudatlanoknak 10 másodperc alatt megtalálni a választ a google.com-on.
Igazából nem értem, hogy mi nem egyértelmű abban, hogy kik találták fel a repülőgépet. Én sokszor viszont olyan kérdéseket kapok pl.: XY futballista mikor igazolt át egyik csapatból a másikra, mert ezeket még a googlban is csak több perces keresgéléssel lehet megtalálni.
És nem értem még, hogy miért van, hogy valaki értékelhet kérdést valaki meg nem, mert ha éppen rossz kedve van az illetőnek mindegyikre negatív véleményt mond, mert ez neki jó móka, vagy lehet nem is érdekli, hogy a véleménye ténlyeg számít. Vagy mindennki értélkeshessen kérdést vagy senki, vagy ne lehessen kérdést feltenni, de ez így kezd bosszantó lenni.
Sziasztok! Van egy sztorim, de nem tudom hol kiadni magamból, de gondoltam ebben a topicban jó lesz.

Szóval van egy végzetúr, aki alacsonyabb szintű nálam és a véletlen úgy hozta, hogy több egymás utáni nap betámadtam - hozzáteszem nem direkt. Én azt támadom akit le tudok verni biztosan. De hát istenem ilyen ez a játék az erős leveri a gyengébbet, engem is levernek nap mint nap erős karakterek és kibírom, kemény csaj vagyok.
Annyi történt, hogy a srác nagyon szívére vette a dolgot és most lelkizős/fenyegető üzenetekkel bombáz. A legújabb pedig, hogy fenyegetőzik, hogy leveri a szövetségemben a gyengébbeket és mivel erős szövetségben van - erősebb mint az enyém - majd jól le fognak minket verni.
Aranyos kis történet, nevet nem említek, de szerintem már más is kaphatott tőle hasonlókat. Azért a szerény véleményem, hogy ez mégiscsak játék, nem vérre megy. Persze mindenki annyira veszi komolyan, amennyire neki jólesik.

További jó játékot mindenkinek!
Dátum: 2008.11.13. 11:14:10
Sziasztok!
Olyan problémám, kérdésem lenne, hogy a a szövetségebne a lélekkútba, hogyan lehet, vagy lehet-e egyáltalán lélekenergiát betenni?
A másik ehhez kapcsolódik: a velem egy szövetségben lévő játékosok az állításuk szerint, hogy ha építkeznek akkor levonja tőlük a lélekerőt, de az nem jelentkezik meg az építkezésben. Hogy lehet ez? És nem lehet, hogy amit beadtak az a lélekkútba ment?
Üdv: D
Oldal: 1