Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Tigristappancs

Dátum: 2015.02.03. 21:44:02
Nyilván én vagyok a barom, hogy az ügyfélszolgálat tájékoztatása alapján járok el és utána még azt gondolom, hogy következetesek maradnak. : )
Bankban dolgozok ügyfélszolgálaton. Ha az üf betelefonál és megkérni mennyibe kerül neki az utalás és azt mondja neki valaki dokumentáltan hogy ingyenes, majd pedig kap róla egy 10000 forintos számlát, majd az ügyfél megreklamálja, hogy de kérem én azt a tájékoztatást kaptam, hogy ingyenes lesz, akkor az az utalás neki bizony ingyenes lesz hiába van más a díjtáblában; mivel a tájékoztatásnak megfelelően járt el.
Nyilván nem a kiküldött 10 levél bosszantott, hanem az ügyfélszolgálat inkompetenciájának a következménytelensége.
Ezek a dolgok nem az fogyasztó - szolgáltató bizalom erősödéséhez vezetnek.
De amúgy valóban ezen felesleges idegeskedni, tudhatnám én, hogy hiába vagyunk EU tagok, sok helyen Európa még nagyon messze van. : )
Dátum: 2015.02.03. 10:23:38
Kb két éve hagytam abba a V5-ön, rendszeres fizető játékosként. Kb egy 100 forintos tételen kezdett el velem baszakodni az ügyfélszolgálat. A sztoriban a bosszantó nem az volt, hogy nem lett megcsinálva amit kértem, hanem először azt a jelzést kaptam, hogy oké rendben majd pedig, hogy mégsem.

A játékot 2 év kihagyás után v6-on új karival újrakezdtem. Sajnos úgy látom viszont, hogy az ügyfélszolgálat minősége azóta sem javult cseppet sem.

Tegnap elindult a Farsang, benne pedig az Átok feladat: "Támadj meg és győzz le ma 3 játékost, aki a vereség után megátkoz!"
Azóta már pontosításra került, hogy csak az AF képesség számít, tegnap viszont ez nem még nem volt így. Ennek megfelelően a feladat leírása szerint támadtam, győztem, majd megkértem a delikvenst, hogy átkozzon meg piramisból és ez meg is történt. A pontot nem írta jóvá a rendszer, így írtam egy tiketet, hogy ez így nem jó.

Erre válaszul azt kaptam, hogy bocsi, beírtuk a pontot.

Ezen felbuzdulva, letoltam vagy 10 portyát és írtam az embereknek, hogy átkozzanak meg. Ezt többen meg is tették a nap folyamán, persze ezek sem íródtak jóvá, ezért ment még egy tiket.

Erre már azt a választ kaptam, hogy bocsi, de az első pontot hibásan írtuk be, mert közben az ügyfélszolgálat rájött, hogy csak az AF számít a piramis nem, ezért a beírt pontot is elveszik.

Írtam vissza, hogy oké rendben tévedni emberi dolog, viszont én az ügyfélszolgálat inkompetenciája és téves információ közlése miatt feleslegesen töltöttem a fél délelőttömet levelezéssel, így továbbra is szeretném a pontok jóváírását.

Ez lett a válasz, amire már nem írtam vissza, viszont itt reagálnék rá.

"Szia.

Ez nem az első event, ahol ez a feladat megjelent. - V6-on ez előtt csak karácsony mini event volt, abban pedig nem volt ilyen
Eddig mindig ezzel a szöveggel ment és nem jelentett senkinek sem gondot - Kivéve ugye magának az ügyfélszolgálatnak, akik mint fentebb láttuk először szintén úgy értelmezték a feladatot mint én.
Annyit tudtunk tenni, hogy mindenkinek egyértelműbb legyen, hogy beleirtuk a feladat szövegébe is. - Köszi
Sajnos, a feladatot nem tudjuk jóváirni, mivel lényegtelen, hogy mennyi levelezés ment el erre, úgyis csak azok a csaták számitanak, ahol az ellenfelednek van átokszórás AF képessége, azt pedig automatikusan kisül, ha olyat támadsz meg. - Na itt a baj, hogy ennek a végtelenül profi és fogyasztó barát ügyfélszolgálatnak lényegtelen, hogy az ő hibájuk és helytelen információ közlésük miatt a játékosok feleslegesen pazarolják az idejüket a játékra

További jó játékot!

Dikó István
Végzetúr Játékvezető"


Szóval ez a helyzet, rohadt deja vu-m van, megint egy piszlicsáré tételről van szó, megint először azt kapom, hogy persze megcsináljuk aztán meg azt hogy lényegtelen mit akarok. Ez a hozzáállás egyszerűen nevetséges.
Dátum: 2015.02.02. 21:04:48
a legfaszább az lenne, ha az áthozott ilyen-olyan maradék event izéket át lehetne váltani az éppen aktuálisra
Dátum: 2015.01.31. 23:51:38
Idézet: Fsanyi82 - 2015.01.31. 18:45:37

és egy hülye kérdés :- lesz farsangra befizetési akció? ha nem is nagy tápokkal ?

Megvalami olyan cucc mint karácsonykor volt, hogy ha elköltesz X őskövet az event alatt akkor kapsz + tápokat
Dátum: 2015.01.30. 18:36:27
Pár relikviakupon kiesik, az bőven jó nekem v6-ra
Dátum: 2015.01.30. 18:34:37
Thaaaanks
Dátum: 2015.01.30. 17:48:32
kúl
Dátum: 2015.01.29. 18:08:26
Jelenleg mindent meg kellene tenni azért, hogy 50 után is maradjanak játékosok, ebbe nem fér bele szerintem, hogy komplett játékelemek maradnak ki "mert csak" alapon.
Dátum: 2015.01.26. 20:09:57
karácsonykor fel volt oldva a regenerációs kristály, én legalábbis akkor vettem (aszem)
Dátum: 2015.01.24. 11:20:16
Nem tudom
Dátum: 2015.01.24. 10:09:38
Az Aukciós Háznak szintén nem annyira sikerült elindulnia... : )
Dátum: 2015.01.17. 10:37:42
A kvízolimpia jelenleg nem fut

Napi ajánlat
1 kvízmedál
Megveszem 50 őskőért


xDDDDDDDDDD
Dátum: 2015.01.16. 16:56:36
Túl van ez magyarázva. Azért nincsenek új játékosok mert nincs marketing. Azért nem maradnak itt, mert a játék semmilyen magyarázattal vagy támogatással nem szolgál az elején arra vonatkozóan, hogy mi is ennek a játéknak a lényege. A 90 évekbeli dizájn láttán pedig maximum a legelvetemültebbek tesznek egyáltalán próbát. Olyan dolgokról, mint mobilverzió meg már nem is beszélek.
Dátum: 2015.01.11. 07:57:14
Ezt kifejthetnéd bővebben.
Mármint a top lassítást.
Meg azt is, hogy ezt ki kérte.
Dátum: 2015.01.03. 20:32:18
kvízolimpia volt, de most már megint nincs
Dátum: 2014.12.29. 20:12:45
Kvíz relikvia

1/2/... kvízmedállal több ilyen plecsnid lehet
Dátum: 2014.12.29. 18:21:52
v6-on (tehát kb másfél hónap játékután se)
41 zöld, 36 fehér és 12 vörös kristályitalom, ezzel tényleg igen jó lenne kezdeni valamit, vagy valóban váltsa ki a megivás (mondjuk úgy hogy vegyél 2 kristály italt vagy igyál meg 4-et) vagy a kristálypontokat valóban lehessen már beváltani platinára az szintén teljesen jó lenne
a küldetés teljesítős feladat szintén meglehetősen bosszantó tud lenni
Dátum: 2014.12.23. 13:01:29
+1
Dátum: 2014.12.21. 16:48:36
Amiatt hiba, hogy ez a V6 esetében nem az alacsony szintűeket érinti, hanem mindenkit. Mivel a v6 esetében a két halmaz azonos.
Dátum: 2014.12.21. 11:59:14
Karácsonyi küldetéseimből 3 teljesíthetetlen, mert még egyszerűen nem tart ott maga a szerver sem.

Kihívó
Győzz egy nap alatt 3 kihívásban!
Csatlósok ura
Adj csatlósodnak 5 csatlóskristályt!
Felemelkedés
Csatlósod lépjen 1 szintet!

A csatlósokhoz kapcsolódó feladat már az esemény elejétől kezdve foglalja a helyet, de most még megkaptam mellé a Kihívást is. A 7 többször teljesíthető feladatból így 3 eleve kiesik teljesíthetetlenség miatt.
Emiatt mérsékelten vagyok lelkes.