Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - oliwers

Oldal: 123
Dátum: 2008.12.22. 15:09:10
Tisztelt Programozó!

A Pusztitás Citadelláját nem tudjuk deaktiválni. Két tag aktiválta és amikor szerették volna deaktiválni üres lap jön be nekik (blanck page).

Szeretnénk az adott épületet deaktiválni. A P..C - 2. szintű és 2 szövetség ellen próbálkozott 2 tagunk aktiválni.
Mivel ezek az aktiválások nem aktuálisak szeretnénk ezeket megszüntetni, hogy használhatni tudjuk a Pusztítás Citadellájét.

Előre is köszönöm a megoldást!!
Dátum: 2008.12.21. 11:14:00
PROGRAMOZÓ ÚR!! -- r e k l a m á c i ó !!!!!

MEGÉREM VÉGRE HOGY A TEGNAP REGGEL KICKELT (kirúgott) TAG NE LEGYEN MÁR A SZÖVETSÉGBEN???
AZÓTA ÁLLANDÓ TÁMADÁSOKAT KAPUNK AZ ADOTT KARAKTERRE ÉS MIVEL HÁBORÚBAN VAGYUNK EZ ELÉGGÉ FÁJDALMASAN ÉRINT....MEDDIG LESZ MÉG EZ A BUG A PROGRAMBAN...??

KÉREM A KIRÚGÁSTÓL SZÁMÍTOTT MINDEN NYERT ÉS VESZETT CSATÁJÁT TÖRÖLNI!!
EZ VOLNA IGAZSÁGOS......

ÍGY LEHETETLENSÉG HÁBORÚT VÍVNI HOGY A PROGRAM SZÁMOLJA A MÁR KIRÚGOTT TAG VERESÉGEIT, GYŐZELMÉT...EZZEL AZ ERŐVEL AKÁRKIÉT HOZZÁADHATJA A MI EREDMÉNYEINKÉRT!!

A TAG NAVE: HARCOS - KÁOSZ ÉS VÉR SZÖVETSÉG
(EGYBEN AZ ELLENSÉGEINK IS FIGYELEMBE VEHETNÉK EZT....DE EZT NEM VÁRHATOM EL TŐLÜK)
Dátum: 2008.12.20. 16:58:24
Sziasztok Játékvezetők!!!

Egy hibára szeretném felhívni a figyelmeteket és kérem azt korrigálni!!!
Ma reggel 2 tagunkat kidobtuk ugyanabban az időben (szavazás is megtörtént) :
egyikük neve Tökmag őt rendesen ki is sikerült kickelni.....ugyanakkor ugyanabban az időben lett kidobva a Harcos nevezetű karakter is...de őt a rendszer továbbra is a szövetségen belül tartja!

Mivel háborúban vagyunk a Tyrant szövetséggel ők addig többször is ütötték a már kidobott karaktert és ez kedvezőtlenül érintette győzelem/vereség arányunkat.

Kérem ezeket a vereségeket amelyet már rég kidobott karakterünk elszenvedett ez idő alatt megsemmisíteni.....ez kb 3-4 vereség ami Harcos nevezetű karaktert érte ez idő alatt!! (de pontosan láthatő hogy mikor történt a logotokban)

Várom sürgős válaszotokat evvel kaocsolatban!!!

Üdv: Skandar Graun - Harcos Pap
Dátum: 2008.12.17. 19:50:22
Sziasztok!

A problémám az hogy a szövetségből egy tag véletlenül beépített a béke csarnokába.....eszünk ágában sincs azt építeni...most tanácstalan vagyok hogy mit tegyünk? Mindenféleképp a Háború csarnokát akarjuk építeni....mi a teendő most??? Hogy tudom semlegesíteni ezt?
Dátum: 2008.12.02. 08:19:35
REKLAMÁCIÓ!

November 29-én a Láng Müv. központban befizettem 100 őskövet a saját karakterem részére, és vettem még 60-at amit az ott lévő hölgyel és úrral megbeszéltem hogy 20 tagú szövetségem minden tagjának 3-3 at ajándékképp jóváírnak......ők ezt meg is ígérték hogy megteszik.

Sajnos a mai napig semmi ilyen nem történt.

Adatok a befizetési igazoláson: 347 és 2090 Ft-ot befizetett VILÁG 1.
(remélem hogy nem más kapta meg az ősköveket helyettem!!)

Üzenetet várok az oliwers1@gmail.com címre, (vagy üzenetet kérek a játékon belül) hogy mi van az őskövekkel és mikor lesz jóváírva a fenti összesen 160 őskő!!!
Mielőbbi választ várok a levelemre!!
NYÍLT LEVÉL Mordarneth és nem utolsó sorban a TOPIC VEZETŐ RÉSZÉRE!!

Címzett:
Mordraneth
Üzenet címe:

****Skandar Graun Harcos Papp Intelmei****

Dátum:
Ma, 10:50:48
Skandar Graun
Harcos Papp Intelmei

Üdvözlet!!

Sajnos nagyot csalódtam benned.....addig még az ELIT hordát támadtad tényleg fenomenális dolognak látszott hogy megmutatod hogy mennyire jól ismered a játék gyenge pontjait és kihasználod ezt....mert azért tudnod kell a győzelmed NEM a karakterednek köszönheted, hanem a játék gyengéjének hogy:
VIRTUÁLIS SZÖVETSÉGKÉNT ( A SZÖVETSÉG TÖBB EMBER EGYÜTTESÉT JELENTI)
győzted le őket - nem kellett a társaiddal törődni (igen ez a szövetség)!!
Ezt hívják minőségnek!!

De ezután a bölcseség, a tiszta szív és nem a bug tudásnak (mert azt megmutattad) kell működnie. (itt ez a játék örömének hívják)
De ezt csak az IGAZI HARCOSOK tudják.....

Menj és állj ki szövetség nélkül...szerezz bajnoki címet és akkor felnéznek Rád.....de ez jellemző sajnos a mai világra és ez valójában TÉGED FERTŐZÖTT MEG!!

Amit írok az Gyógyír Neked --- A Jellemednek és a problémák megoldásának!!

Ez 1 szer becsületesen meg lehet tenni...és Te megtetted...Grat ...
DE itt jön a másik oldala a dolognak: most már látom exhibicionista lettél....és most már sportból üzöd ezt a nem fer játékot!

Átestél a ló másik oldalára - nem tudtál Hősként Megmutatkozni.....pedig megvolt az esélyed...

Bemutatkozó lapodon még sajnáltatod magad...hogy adakozzanak....na ne....

Alkalmazd a Gyógyírt - barátként mondom mert az utókor Nem Hősként fog emlegetrni!!
a MINŐSÉG FONTOS NEM A MENNYISÉG!!!

A hősök így mindig az ELLENFELEID LESZNEK - mert az ÚTON JÁRNAK és nem az ÚT MELLETT !!

Remélem segítettem kinyitni a szemed........nézz a szívedbe....már elegem van a világban az ilyen hozzáállásokból. és itt is találkozom vele.....a csalás öröme...

Harcosaimnak megmondtam hogy NE TÁMADJANAK.....nyerj ellenfél nélkül...tegyél tükröt magad elé és ketten lesztek...
De mi levegőnek nézünk......
VIDD az LE-t és Isten áldjon!

Skandar Graun
Harcos Pap
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??
(Gyógyír)

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth (Győgyír 1 személyes tagju szöv) egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....
Dátum: 2008.11.08. 21:58:26
Kedves "Játékvezetők" !!

Meddig megy még ez a bohóckodás az 1 személyes háborúkkal??

Nem lehet 1 ember hogy 20 ellen menjen és győzzön a háborúban....bajnoki viadalon ez műxik....LOLmekkora hibák a játékban és a szervezők ezt engedik....ilyen nincs....csak ebben a játékban!!

Mordarneth egy exhibicionista és jót röhög rajtatok hogy ezt meg lehet csinálni..... ez mutatja meg a játékotok hibáját..és meddig engeditek meg az ilyen nem életszerű dolgokat.....ez nevetséges...ha így folytatódik itthagyom ezt ajátékot....és sokan mások is....szervezzzetek viadalt ott műxik ez!!

No comment...nagyot csalódtam.....
Dátum: 2008.11.06. 21:51:30
A KÁOSZ és VÉR Szövetség min 12-es szintű jó PVP-s karakterisztikákkal rendelkező harcosokat keres most 3 szabad hely van!! (esetleg 11 szintű is szóba jöhet....magas tulajdonságszintekkel)
Magas szintű harci helyzetek, háborúk és nem utolsósorban vidám csapat - fejlődés magas szinten!
Mindez egy helyen: Káosz és Vér Szövetség!!
RÁD van szükség!!!
JELENTKEZZ!!
Skandar Graun
Harcos-Pap
Dátum: 2008.10.03. 22:32:26
Sziasztok...a játék jó...csak az nem teccik hogy nem tudom visszavonni, vagy megsemmísíteni a békekötési ajánlatot...azonos "tipusu" hordák ne köthessenek békeszerződést, hisz nincs értelme mert nem támadhatják egymást...
Véletlenül kötöttünk azonos tipusu hordával békeajánlatot...hogy kell ezt visszavonni? Ez a kérdésem.

Várom megoldásotokat a kérdésemre!! Köszi!!
Oldal: 123