Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Lord Hari

Oldal: 123
Köszi! Csak az a baj, hogy tele vagyok ötletekkel, de nekem csak egy elfogadhatóra van szükégem, hogy teljesíthessem a küldetést...
Viszont ha az összeset beírom tesztelés céljából, megtelik a topic... Azért itt van egy utolsó.

Edgar Allan Poe híres műve. A kút és ...

- a vödör
- az inga
- a víz
- az örvény

Üdv!
Üdv!
Szóval akkor szerinted ne is próbálkozzak vele?
Na és ennek van esélye:

A Biblia szerint melyik tengert választotta ketté Noé?

- a Vörös-tengert
- a Holt-tengert
- egyiket sem
- mindkettőt

Vagy ez túl alattomos?
Á, én csak azt köszöntem meg, hogy szántál némi időt a kis szösszenetemre...
Egyébként remélem, hogy a kedves kompetens személyek is hasonlóképp vélekednek majd róla.
Szia!
Köszönöm. A csúzli valójában csak üde színfoltként került a válaszlehetőségek közé ( jól hangzik...).
Üdv!
Lőjem le a poént? Na mindegy, az a fontos, hogy tudjam teljesíteni a küldetést...
Kard.
Üdv, Hölgyeim és Uraim!
Segítenétek eldönteni, hogy vajon az alábbi kérdésemet elfogadják-e?

A legenda szerint mi volt Attila, hun király híres fegyvere?

- ostor
- csúzli
- kard
- parittya

Segítségeteket előre is köszönöm!
Dátum: 2010.07.24. 12:53:02
Szia!

Kedves vagy, hogy szántál rám némi időt, és köszönöm a tanácsokat! Megpróbálom megfogadni őket, de akkor is el vagyok keseredve, hogy a " hősöm " a karakterlapja alapján olyannak tűnik, mint egy megroggyant, béna bokszoló... Ha itt ennyit számít a szerencse, akkor - mivel engem nem igazán kedvel Fortuna - a karakterem valószínűleg már az első felszínen megtett lépései során kitörte volna a nyakát...
Azért Neked további sok sikert!

Üdv: Lord Hari
Dátum: 2010.07.24. 10:55:04
Üdv!

Azt kérdezném, hogy van-e értelme fejlesztenem a karakteremet, vagy hagyatkozzak pusztán a szerencsére a portyáim során? Az ugyanis a problémám, hogy erős felszereléssel ellátott, viszonylag jó képességű harcosommal hiába választok gyengébb fegyverzetű/erejű ellenfelet, akkor is legyalulnak! Rendkívül frusztráló, hogy ekkora szerepe van a szerencsefaktornak...
Nem érdekel a LE veszteség, de az rettentően zavar, hogy a vereségeim tönkreteszik a statisztikáimat! Nem lehetne erre megoldást találni? Ne a szerencse legyen a legfőbb befolyásoló tényező! Mit tegyek, hogy javuljon a győzelmi rátám?

Maradok tisztelettel: Hari
Oldal: 123