Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Valmont

Oldal: 1234
100-ból 10 panasz!Ez szerinted jó????
Ember az elég szar PPM( !
Nálunk az autóiparban 1000 000-ból 10 panasz is elég gáz !-pedig az autóipar is megéri a pénzát:jó nagy maffia!
Dátum: 2009.08.01. 21:24:53
Szia Bármelyik adminisztrátor vagy aki az Üzemeltetőnél illetékesnek érzi Magát !

Írtam már a info@-ra,Miklósnak,Baratynak de még egy választ sem kaptunk!
A probléma a következő:
A mai (2009.07.31.)szerverleállás miatt nem tudtuk berakni a licitet a kincsekamrába ezért licit nélkül elvitte egy koldus az Adamantit csodagyűrűt.
Ezt szeretnénk visszakapni mert egy nagyon hasznos tárgy volt és nagyon sok Kp-t adtak volna érte.Ezenkívül meg mit kezdene egy koldus egy egy harci gyűrűvel.Inkább adunk neki tejet+kenyeret .
Légyszives válaszoljatok valamit,legalább azt,hogy ki az illetékes és mi az elérhetősége
Várom válaszod és üdvözöllek,
Valmont / Ronin
Idézet :
"Mennyi 169 négyzetgyöke?
12
11
13
15

A helyes válasz(ok):+/-13 !

Könyörgöm rúgjátok már ki azt,aki az ilyen és hasonló ,kiváló kérdéseket helyesnek fogad el!

A következő kvízkérdésem:
Hogyan végzik feladatukat egyes kvíz-értékelők ?
a,Kiválóan
b,Briliánsan
c,Tökéletesen
d,tessék-lássék ! (ez a helyes) "

....hát ma fel is tettem;az eredmény:nem tehetek fel kvízkérdést 72 óráig .Hümp-hüp,hogy sajnálom
Ezeknek sem humorérzékük ,sem önkritikájuk.Mondjuk azért egy indokot odakanyaríthattak volna,. Ja ,hogy nincs !Az más.
Dátum: 2009.07.24. 22:40:46
Mennyi 169 négyzetgyöke?
12
11
13
15

A helyes válasz(ok):+/-13 !

Könyörgöm rúgjátok már ki azt,aki az ilyen és hasonló ,kiváló kérdéseket helyesnek fogad el!

A következő kvízkérdésem:
Hogyan végzik feladatukat egyes kvíz-értékelők ?
a,Kiválóan
b,Briliánsan
c,Tökéletesen
d,tessék-lássék ! (ez a helyes)
Dátum: 2009.07.14. 07:03:28
Kedves Lanmandragoran,
lehet,hogy rosszindulat és bosszú nincs,DE helytelen ám jónak jelőlt,bugyuta,félreérthető(vagy pontatlanul megfogalmazott) és ismételt kérdés van!Minden 40 kérdésben van legalább 1-sajnos.
Dátum: 2009.07.09. 21:30:34
Idézet: Byzon - 2009.07.09. 21:26:10
TrueeBlood volt első, lekörözte Sharpát is bizony szintben


Elfogadom ha többen is ilyen biztosak vagytok beenne-bár én nem emlékszem,hogy 1 helyen láttam volna.
Dátum: 2009.07.09. 21:16:51
Jelzem Trueblood sohasem volt az első helyen,legjobb helyezése a 3. volt.
Mindemelett maximális elismerésem ,mert Ő ismerte alkalmazta elöször -és tudtommal csalás nélkül- a pók taktikát és utánna képes volt elfogadni ugyannek a taktikának a a zsákutcáját is .
Kár,hogy nem várta meg legalább a fertőzés leküzdését.Kivcsi lettem volna,hogy feljut-e a csúcsra,legyőzi -e Sharpát bajnokin.....
Dátum: 2009.06.23. 06:47:09
Mi az a colgate?

fogvíz
fogkrém
fa
fogkefe

Szerintem a márkanév nagybetűvel kezdődik és a Colgate forgalmaz fogkefét és fogkrémet is.
Dátum: 2009.06.16. 19:59:54
Melyik oszág csapata lett a 2008-as EB-n ezüstérmes?
Portugália
Spanyolország
Hollandia
Németország

Kisszevem csak azt felejtette el megkérdezni,hogy melyik sportágban?
Légyszives töröljétek vagy-mivel a helyes válasz :Németország-közöljétek Mindenkivel ,hogy a football-ról van szó!
Dátum: 2009.05.25. 00:18:36
Lépj már túl ezen Citadellán Kiskedvenc !-kérlek!
A javslataimat nézd,éa modj véleményt !
Dátum: 2009.05.24. 22:04:23
A VM vs. Ronin!(és nem Rónin-please) lezárására javaslat:
0.ezt a háborút már végig csináljuk,nyer aki nyer.
javaslat 1.:jöttök 3-4 hetente és újból végigcsináljuk eztaz 1 vagy 2 vagy 3 hetes balhét Mindenféle nem tettszésünket félre tesszük-ígérem
javaslat 2.: kijelőltök 5 embert ,mi is 5 embert és 10-en megküzdünk (a többiek epikusozhatnak,fejlődhetnek.
javaslat 3.: az nincs
Várom az építő jellegű hozzászólásokat.
Dátum: 2009.05.24. 00:36:55
Nem értek Veled egyet Dutch!Szerintem itt mindenki saját maga tükörképét vagy vágyálmait nevelgeti.Akiben van játékosság és értelem az felfogja,akiben meg nincs az sértve érzi magát ha rászólnak.
Dátum: 2009.05.24. 00:31:54
Kedves Nasdafil !

Örülök,hogy valaki értelmesen használja a topicot!Van igazság abban ,amit leírsz .Viszont nem az elején kezted a történetet.
Vezetőnk,TLO elkeseredésében nyúlt az egyébbként nem etikus őskövet-citadelláért akcióhoz.
Nem etikus tényleg ,de nem játékszabály és nem jog ellenes!-szerintem.Ezt majd eldönti egy benfentes-ha olvassa.
Az,hogy most harcolunk az nem azt jelenti,hogy hazudtunk mikor azt állítottuk,hogy felhagyunk a háborúzással;hanem azt jelenti,hogy belekényszerítettek a 7. hadüzenetetekkel a háborúba......gondolom Veled is volt már az életben ,hogy tele lett a f...od valamivel és az elveid ellen is tettél,azért,hogy megszüntesd a bosszantó szituációt.
Hozzáteszem egyetlen őskövet sem adott még senkinek felajánlása óta-tudtommal.
A gond az,hogy mindenkinek vannak érvei és elvei de mindig csak addig,amíg a saját érdekeivel nem ütközik.
Sajnos nem Mindenki tekint a VU-ra szórakozásként.
Dátum: 2009.05.24. 00:16:01
dehogy megyek,várom,hogy a Végzeturakat nyomja el az álom
Te se menj ,nyomj inkább citadellát a VM--nek -csak vicc volt.
Dátum: 2009.05.24. 00:08:55
Nem fenyegetés.Ígéret !Nem tudom mi az az IRL?!
Dátum: 2009.05.23. 23:48:35
Ja és ha már ennyire a gazdagok és befolyásosak ellen vagy akkor gondolkozz el fiatal , hacker-párti agyacskáddal azon,hogy vajon minek az analógiájára jött létre a citadell egyezmény(akár akarattal ,akár akaratlanul).
Ha nem sikerül kitalálnod-segítségül hívhatod kíváló szövetségi társaidat a rejtvény megfejtéséhez-akkor segítek megfejteni Beholder találkozón !
Dátum: 2009.05.23. 23:33:51
Balkán,Ti nem gonoszak vagytok hanem csacska kisgyerekek .
Dátum: 2009.05.22. 07:58:50
Mennyi, gyök alatt kilenc?

9
1
3
18

Szerintem ez egy pontatlanul feltett kérdés,rossz válaszokkal(a szerzője szerint a a helyes válasz:3 )
Javítani kellene-ha van rá mód-a helyesnek vélt válasz:+/-3.
Dátum: 2009.05.06. 22:50:48
Kiváncsian várom a végeredményt Miklós!
Véleményem szerint Jerikó és Otoaak féle javaslat a jól megírt történet ,szépen kidolgozott mellékszálakkal újabb izgalamak hoznának az ellaposodott Vu-ba .Ha nincsenek ezek az elemek benne a beholder fejlesztési dokumentációjába akkor nem hoz valódi új szerelmet csak egy-két hetes tavasz végi zsongást.
-Az NPC hordákba egyébként kerülhetnének valódi karakter is-árulás ,sorsolás vagy fertőzés okán-,akiknek a játék ezen szakaszának végig maradniuk kellene az"NPC hordában"....ez kicsit összébrázhatná a valódi karakterek közti távolságokat.Aztán attól függöen,hogy nyer-e az NPC horda ,Ő is nyerne(kicsi valószinüséggel de sokat)
-Mindenképpen támadónak,agresszíven támadónak kellene lenniük és elsősorban a toplista első 5-10 oldaltával szemben.Így talán el lennének foglalva a top karakterek a túléléssel(akár vissza is eshetnének szinte(ke)t bizonyos nagyságú sebzés elszenvedése után és az alattuk lévők feljönnének jobban >sűsűsödne a mezőny,MERT VÉGÜL IS ENNEK KELLENE LENNIE A VÉGSŐ CÉLNAK,UGYE!?
-Valóban jó lenne-a történet húzása szempontjából- ha a fertőzés legyőzés után valamiféle előörsök,felderítők jönnének és csak aztán a nagy NPC hordák.
Na ezek az ötletek,lehet megköpködni
Dátum: 2009.04.20. 11:05:06
Melyik agyfélteke felelős a beszéd képességért?

jobb
egyik sem, a szájunk a felelős a .....
bal
mind kettő

A kitalálója -és a köztudatban -a balagyfélteke.
Viszont atudtommal a magyarnyelv kivétel mert a mi anyanyelvünk az egyetlen,amely mindkét agyféltekét "használja".
Ezt nem én állítom,hanem a feleségem a tanárai egy egyetemen.Bár a válaszomat jónak fogadta el a rendszer De kiváncsi vagyok a véleményekre .
Másrészt ha igaza van a tanároknak akkor :hol lehet kérni a javítást?
Oldal: 1234