Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PoloSanyi

Oldal: 123
Dátum: 2011.03.10. 00:58:26
De akkor sem "minimum 3 szintet" áldozol be:). Szóval azért ne túlozzunk. Én csak 200 CSP-t fogok ellőni, mert még 20 kell a kereskedelemre, hogy max legyen, azaz 200 CSP-ért kapok +20 kereskedelmet, ami kb 350K LE spórolás. Szóval nem feltétlen kell belehalnia a dologba. Ráadásul tényleg feldobja az "unalmas" mindenkit agyonrablunk tevékenységünket
Dátum: 2011.03.09. 15:55:34
"400 vadászattal indulna, ami jelen állapotomban minimum 3 szintet jelent"

Ez biztos annyi? Feltételezem hogy a vadászatból származó TP-t szinthez igazítják, és nincsenek extrém eltolódások magasabb szinteken, mint pl a tied vagy az enyém (40.).

Ha én levadásznám a 400-at, azért kapnék durván 12000TP-t, ami max 1,5 szint.... kicsit sokkalom hogy MINIMIUM 3 szintet jelentene ugyanennyi vadászat a szinteden, bár már rég voltam 24:).

Amúgy én is pók vagyok, de szerintem is belefér ennyi. Nagyobb szívás lenne, ha az aukciós házban 5PP-ért kapnék 2 dukátot naponta pl:).
Kicsit utána kell számolni, de nem vészes.
"Lehet mert így akarnak latinúl írni, hogy lásd ők milyen műveltek.
Vagy lehet hogy egyszerűen csak románok."
Ez nagyon kemény volt:).
Nem azért írtam be srácok, hogy most ezen filózzunk. Ez egy fun topic, térjünk vissza a a címhez:).
De amúgy igen..., hihetetlenül hálás vagyok ilyenkor a szüleimnek, hogy iskoláztattak és egy gyerekszobában nőhettem fel. Sajna őt így nevelték, ez van.
Eszem a szívét, de morci lehetett:D
Kösz a segítséget, eddig azt hittem valami szép szonettet írt, de ezt valóban jobb lett volna nem tudni:).
És ez egy nő állítólag, legalábbis a karaktere az...
Az a fordítás pedig nagyon kéne Hell, én nem találtam sehol:( Pedig zseniális az a levél:D
"a lényeg csak annyi volt, hogy 100x többet sebeztem bele, és kb esélye nem volt"
A fenti sor amúgy sem nagyképűsködés, ezek a tények, 100X többet sebeztem bele, és esélye sem volt, ez van:). Matek, nem egó. De mind1, offoljuk a dolgot.
Mindenesetre az eddigi legjobb támadási indok volt:P És jót röhögtem, és reméltem, hogy más is jót fog, örülök, hogy ez sikerült:).

V5: Delma nevű végzetúrnő zseniális levele egy győztes portya után, kb egy szót sem érteni:D.
"bagamias pulan mata bozgoru pulii mele bozgor retardat analfabeta, futeai pe mata-n gura retardatu pulii mele"

Írt egy másikat is a folyamatos rablások hatására, de az már sajnos nincs meg, de két részletre emlékszem:
"te nunko fatyu" (valószínűleg bunkó fattyú, bár ez még azóta is feldolgozás alatt van:))
"játszani nem csak szeretni, kell tudni is" (magáért beszél:D)
Örülök, hogy azért van aki érti az iróniát:). Neked meg sok boldogságot az élethez Sleeper, láthatóan rád fér:).
Így vissza olvasva tényleg elég egoistának tűnik a bejegyzés:). Túlrészleteztem a dolgot, a lényeg csak annyi volt, hogy 100x többet sebeztem bele, és kb esélye nem volt, a támadása indokául pedig az szolgált, hogy leüsse az állataimat, és ezen jót szórakoztam, hogy igen bátor:).

Minden esetre köszönöm, hogy felhívtad a figyelmemet a stílusra, valóban rosszul fogalmaztam, és a jövőben majd figyelek rá!:)
(most már beférek egyenes is)
Nekem ez volt nagy élmény:
V5-Warasy
Egyik délután látom, hogy piros az eddigi csatáim:

Ellenfelednek egy gyors mozdulattal megadod a kegyelemdöfést.
Ellenfeled ájultan esik össze.
A csatában összesen 1115 sebzést okoztál, és 12 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 0 lélekenergia.

Gondoltam írok neki, hogy akkor most ennek mi értelme volt:

"Szia!
Csak kíváncsiságból: miért támadtál meg?"

A válasz:

"Épp küldetést probálok teljesiteni
Ki kell végeznem egy állatot."

Azért ügyes próbálkozás volt és igen nagy bátorságra vall, hogy a 47. meg 43. szintű állataimnak neki ment, akik kb egymaguk agyonvernék:). Kicsit útbaigazítottam, hogy ne a top pókok között keresgéljen, mert nem lesz jó vége.
Szóval ilyen magyarázatot sem kaptam még arra, hogy valaki miért megkarcolta meg az ÉP-m:)
Dátum: 2011.01.07. 14:51:16
Akkor sem értem ezt a dolgot. Van 6 aranymedálom, szeptember,október-november 2-2, és most decemberben 2 ezüst.
Az adatlapomon így jelöli: kis arany medál: fölé viszem: 4 medált ír ki, nagy ezüst: fölé viszem: annyit ír, hogy ezüst medál. Ez akárhogy is számolom max 5. Ha bajnokinál megoldható az összeadás, akkor itt miért nem? Grat mindenkinek!
Dátum: 2010.12.06. 01:19:15
De jelenleg ez akkor sem jó:). Ha a nagy a friss (novemberi), a kicsi a régebbi (októberi), az még mindig csak 2. Ha a kicsi fölé viszem, kiírja, hogy 2 aranymedálom van. Úgy lenne a jó, hogy van 1 darab nagy, ami ugye aktív, mivel egyszerre csak 1 fejti ki a hatását, és alatta lenne egy kicsi medál, ami fölé érve a kurzorral kiírná, hogy 4 medálom van. Vagy valamit nagyon nem értek?
Dátum: 2010.12.06. 00:03:24
"A medál látszani fog a karakterlapon, de ha több medálja van, akkor egyszerre csak egyet jelenitünk meg (de ha ráviszed a kurzort, felsoroljuk az összeset)."

Ez sajnos nem így van. Hiába van 4 medálom (októberben és novemberben is kettő-kettő arany), van a nagy medál, ha fölé viszem nem történik semmi, és van alatta egy ugyanolyan kis medál, aminél kijön, hogy összesen 2 medálom van. Pedig 4. Ha a bajnokinál ez megoldható volt, akkor itt miért nem? Messze nem néz ki annyira jól:)
Oldal: 123