Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - PoloSanyi

Oldal: 123
Dátum: 2012.01.02. 10:13:27
Na, most már jó. +1
Dátum: 2012.01.02. 05:47:32
A következő, sima bajnoki viadal időpontja: Ma, 03:00

Gratulálok, senki nem nyerte meg a viadalt semmilyen katagóriában!

Csak így tovább
V5 - Dolman

Bemutatkozó szövege:
"Amint meglátom hogy kínzókamrába viszel nem vadászok és nem potyázok azért írtam ki csomóan nem tanulnak az esetből mindég kínzóba visz csak nem veszi észre 0 LE amit tőlem kap."

Igen bölcs ember!
Dátum: 2011.11.21. 22:29:53
Köszi az infót!

Amúgy ha ennyire érdekel, hogyan szedett össze ilyen marha sok győzelmet a srác, kérdezd meg tőle Írsz egy levelet neki, és annyi. Általában ennyi az élet.
GL!
Dátum: 2011.11.21. 21:07:05
Elnézést, hogy megint beleszólok a nyomozásba, de akkor most tulajdonképpen az a helyzet, hogy tök mind1 melyik LE szívót ütöttem ki az elsőn, most CSAK ugyanazt tudom választani, és esély sincs rá, hogy mégis a másikat választhassam?

Tehát nem kell várnom, mert nem lesz javítva, hogy CSAK láncba tehetőt választhatok, ami már nem kell, mert gyűrűs kéne, amit meg nincs. Mert akkor választok mást helyette, csak szeretném tudni, hogy ez most egy végleges állapot?
Szóval ha most csak láncba tehetőt látok, és az már megvan, akkor ne is várjak gyűrűbe tehetőre?
Dátum: 2011.11.21. 14:40:23
Ha "szerepjátékailag" nem fér bele, hogy aki láncos lé szívót választott, az most gyűrűset választhasson, akkor az miért fér bele, hogy megint választhatnék láncosat? Ami teljesen felesleges.
Szóval csak ezt nem értem. Vagy: ne is lehessen most le szívást választani, ha az előző event-en már választottunk, vagy ha ismét lehet le szívásos kristályt szerezni, legalább legyen a másikfajta . Ez nekem kicsit logikátlan.

Az a gondom, hogy egyáltalán lehet választani, de csak ugyanolyat, mint amilyen már van.
Dátum: 2011.11.21. 13:32:52
Beszélhetnénk fontos dolgokról is? Mint például hol a fenébe van a gyűrűbe rakható LE szívó kristály, ha már van láncba tehető? És ha már van egyáltalán le szívó jutalom, miért nem olyan van, ami még nincs meg?
Dátum: 2011.11.21. 11:43:14
Elnézést, ha hülyeséget kérdetek, de nem úgy volt, hogy a lélekszívó jutalmak közül valószínűleg választható lesz az, ami még nincs a birtokunkban, viszont az biztosan nem, amit már kiszedtünk az előző event-en?

Én anno a xénó lánckristályt választottam, még van is belőle 1 nálam, meg 1 láncban, és most nagy bőszen kattintottam volna a gyűrűkristályra, de csak a lánc van ott. Szóval megint csak azt tudnám választani, ami már a birtokomban van.
Ez egy bug? Vagy lemaradtam valamiről?

Előre is köszönöm a segítséget!
Dátum: 2011.05.16. 15:13:32
Köszi szépen! Hajrá az első helyhez!
Dátum: 2011.05.16. 14:50:00
Sziasztok!
Lenne egy kérdésem:
ha egy korábbi eventből meg van a kufár gyapjas öve, ami ad +20 kereskedelmet, akkor ha most kiüti valaki az alku aranymedálját ami ad +30 kereskedelmet, akkor összeadódnak? Azt olvastam, hogy két alku medálja közül, az erősebb számít, nem adódnak össze, felülíródás lesz, DE ez két különböző relikvia, csak a hatás ugyanaz.

Valaki tudja a választ? (és elnézést, ha már elhangzott)
Dátum: 2011.04.19. 00:42:00
"amúgy is jobb LE-t ad a magasabb szint"

Mármint az eventen belül jobban meg fogja érni a felfelé ütés? Mert amúgy pont, hogy rosszabb Le-t ad a magasabb szintűek ütögetése.
Dátum: 2011.04.17. 18:52:30
Imádom a portya tiltást:D Ugyanis 15% alatt sincs nagyon senki ilyenkor, és ahogy letelik a 24 óra, a sok kis farmom teli van, és akkorát lehet kaszálni:D
Jók ezek a pók fortélyok:P
Dátum: 2011.04.16. 22:41:02
Nem mintha napi 12 órát igényelne a VU Szerintem aki akarja, az tud rászánni húsvét hétfőn 20 percet erre. És 21 nap alatt bőven összehozható bármi. Szóval ne vinnyogjunk már megint valamin. Végre lecsengett a LE/TP mánia, most meg jön ez?
Dátum: 2011.04.11. 01:59:12
Nem volt kedvem végignyálazni a kérdésedet, ezért csak vaktában válaszolok:
A sonkásat jobban szeretem, de néha tényleg jobb a baconos.
V5 - Megyek nevű karakter bemutatkozó szövege:

"Ami nem öl meg azt Én ölöm meg

A nevem Megyek,így mindenkin végigMegyek.
Ha a szövetségemet ütöd,duplán végigMegyek,és nem csak rajtad "

Zseniális
Dátum: 2011.03.27. 01:25:48
De ráértek:D
Köszönöm a hozzászólásod Viki! Azért a biztonság kedvéért menjél és mossál fogat!
Az a baj, hogy kifejtették, hogy mi vagyunk a szerencsések, így mostantól MINDIG kapni fogjuk a PC-t... már elkezdtük a szövetkezést, mi is visszatoljuk rájuk mindennap, meg lassan beszállnak mások is, de ha nem érdekli őket, és csak arra mennek, hogy kicsesszenek velünk, akkor olyan mind1, hogy mekkora PC csapást kapnak és mennyit. Szóval nem lehet ellenük mit tenni cliens oldalról.

Szerintem ezt az egészet csírájában kéne elfojtani, mert nagyon megöli a játékélményt. Remélem valaki majd felfigyel erre.
Sziasztok!

Lenne egy kérdésem, ami kicsit talán fura lesz, de számunkra igen kellemetlen a dolog, és szeretném ha rendeződne.

V5-ről van szó, és komoly gond van az egyik szövetséggel: Harcosok a nevük.

Azzal kezdődött minden, hogy az egyik tagunk megtámadta az ő egyik tagjukat, jött a szép levél bájos cizellált stílusban, kikerült az adatlapjukra, hogy idióták vagyunk, csak a szokásos, ez még belefér. (azóta ez már eltűnt, mivel szóltunk nekik, hogy zárolás lesz... megjegyzem sajnos, mert így nem tudtunk zároltatni)

De már 3. napja kapjuk a PC-t csak úgy, bosszúból. Próbáltunk beszélni velük, hogy ez nem éri meg, meg ne csinálják, de szerintem nem is nagyon értik a dolgot, mert 5 darab bájos román állampolgárból áll a szövetségük értesüléseim szerint. (nagyon törik a magyart, valószínűleg fordítógéppel káromkodnak, és többen jelezték, hogy tuti románok).

Beszéltünk más szövetségekkel is, és mondták, hogy nekik is volt már velük bajuk, indokolatlanul PC-ztek, meg anyáztak.
A szövetség 5 gyenge építőből áll amúgy, és szerintem erre tették fel az életüket, hogy egészséges gyűlölettel megkeserítsék a rendesen játszó, FIZETŐS játékosok életét (ezt azért szúrtam be, hogy biztosan elolvassa az illetékes:) )
Az a konkrét kérdésem, hogy - annak ellenére, hogy az anyázó leveleknek már nincs nyoma - , megfelelő háttértámogatással rendelkező kérés benyújtása során lehetőség lenne-e arra, hogy ezeket a szimpatikus embereket valahogy korlátozzuk?
Ez alatt azt értem, hogy pl a TOP 10 szövetséggel együtt megkérjük a Miklós TEAM-et arra, hogy pl ne használhassanak PC-t. (amúgy minek van egyáltalán Pc a játékban?)
Szóval korlátozást szeretnénk kérni rájuk annak ellenére, hogy nem követtek el szabályszegést(bár az etikát és a játékélményt eléggé rombolják, szóval szerintem nem lenne kellemes, ha ezek miatt többen is abbahagynák a játékot szerintem).

A választ előre is köszönöm!

Tisztelettel:

PoloPanda
Dátum: 2011.03.14. 01:40:56
Ha még sokáig pörögtök ezen a PP-CSP-PÓK-VADÁSZ-JAJMILESZ-NEMJÓ-DEJÓ-DENEMJÓ-DEJÓ marhaságon, kénytelen leszek megpingelni a szervert...
Oldal: 123