Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - DurLaDur

Oldal: 123456789
Dátum: 2016.11.01. 10:05:58
Ebbe benne van minden: https://www.youtube.com/watch?v=r3N56b2qmQ0
Dátum: 2016.06.24. 08:37:34
Azt is lehetne, hogy amennyiben működik a lopás, akkor az vigyen akinek nagyobb, és ne csak a támadó.
Dátum: 2016.06.24. 08:26:10
Meg van a 120 embléma, és még sem tudom átvenni a fétisfókuszt.
Miért?
Dátum: 2016.06.22. 22:37:46
Nembiztos, hogy mindenki szeretne 50-60 ládát venni őskőért, kivéve Miklóst.
A boltban meg nincs is.
Az sem jó, ha valamit lehet fejleszteni LE-ből vagy AF-ból, akkor az ellenszert pénzért venni.
A lelakatolt láda AF képességet lehetne nyugodtan emelni, oszt jól van.
Dátum: 2016.06.22. 12:26:09
Itt a levelem:"""Leszokhatnál már rólam."

Amíg csatánként 100K-t adsz, ne reménykedj."

Bunkóság!"


Azért meg lehet oldani, hogy ne akarjon az ember támadni. Miért vagy lusta védeni a LE-t?

Nem rinyáltam, hanem elmondtam a véleményemet az ilyen játékról, ahogy többen is tették már.
Amúgy meg azt hittem, hogy a kavicsaimra mész, mert 1200 LE nem igazán érdekelt, viszont a több mint 200 kavics igen.
Dátum: 2016.06.22. 12:13:05
"Még mindig vannak emberek akik elfelejtik,hogy ez egy pvp game."

Tévedés, ez nem PvP game, csak azt is lehet benne csinálni. PvP game pl.: BattleKnight, ahol mást nem is nagyon lehet csinálni.
Az egy más kérdés, hogy vannak akik annak fogják fel, és mindent ezen keresztül néznek.
Dátum: 2016.06.22. 10:58:23
"A békés világ jobban preferálja a karakterfejlesztést, a hangsúly nem a másoktól elrabolt lélekenergián van. Ezért a többi világhoz képest a szabályok valamelyest eltérnek."

Ezért nincs igaza sok embernek, akik azt hangoztatják, hogy a V3-as karakterek mért sírnak, miért nem fejlesztettek.
Karaktert fejleszteni LE-ből kell, amiből másik világon lényegesen többet lehet beszerezni, ergo, több jut szakira, több jut tulajdonságra, több jut szerencsére.
Az így feltápolt karakter ámokfutást rendezhet és még meg is ideológiázhatja cselekedetét a BÉKÉS világon, mondván, Ti vagytok a balfácánok, mé nem védekeztek. Félóránként lenyomlak me jól tejelsz, védekezz vagy kicsinállak. Itt az emberek JÁTSZOTTAK leginkább, és nem más karakterek kicsinálásában lelték örömüket. Itt is vannak akik "optimalizálnak" és mégis van önmérsékletük. Ez annyit tesz, hogy hiába enged meg valamit a játék, de azt nem használják ki, mások szórakozásának a rovására. A játék nem csak arról szól, hogy ki a f@sza gyerek, ki a legerősebb, mert ez csak egy kis része az egésznek, de úgy látszik, hogy mégis mindig erről szól, mert pár ultraoptimizátor erről értekezik minden fórumon. Offs nem tom mért jött át, de most nyugodtan verheti a mellét féltéglával, hogy Ő vezeti a TOP listát tuliban meg szakiban.
Baromi nagy dicsőség!
Dátum: 2016.06.22. 09:07:49
Megoldásként szét lehetne választani a portyát és a lopást. Lopást egy külön gombra tenni és mondjuk eseménypontba kerüljön vagy valami másba. Amikor Offs elvisz 200 kavicsot, akkor a lelakatolt ládikó malacnak a zsebóra, az AF szintén. Amit évek óta összegyűjtöttem azt pár nap alatt lerabolta, hiába próbáltam a lopásomra +400 szakit fejleszteni, még ez is kevés. Most ha őskövet szeretnék venni, akkor nem lesz plusz kavics, ezért nem biztos, hogy veszek mostanában kavicsot. A lelakatolt ládikó AF képesség szintjét lehetne emelni, valamint a ládáét is. Az nem zavar, ha ha LE-t szívnak, mert ténylegesen alig visznek, csak közben a kavics is fogy, ami viszont már érzékenyen érint.
Dátum: 2016.05.23. 01:55:15
Aki 1 nap alatt csinálta meg az első piramist, az vagy hazudik, vagy csalt.
" A VIP prémium felhasználóknak a szerencsekerék azonnal leforog, nem kell várni rá."

Ez teljesen felesleges volt, mert így ki lett herélve a szerencsekerék, azaz pont a lényeg lett eltörölve, mert amíg pörgött, addig is izgultam, hogy hol fog megállni, tippelgettem, hogy fekete vagy kék, esetleg piros. A VU-ban van olyan feladat, hogy nyerj ritka vagy ultraritka kincset, és ezt is rögtön lehetett látni. Először azt hittem, hogy valami hiba, csak miután olvastam a híreket, jöttem rá, hogy ez a játékosok kérésére lett megcsinálva. Nem tudom kik azok a türelmetlenek akik pár másodpercet nem tudnak várni, de szerintem felesleges volt hallgatni rájuk. Kérem vissza a pörgetést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2016.03.09. 10:53:03
" A VIP prémium felhasználóknak a szerencsekerék azonnal leforog, nem kell várni rá."

Ez teljesen felesleges volt, mert így ki lett herélve a szerencsekerék, azaz pont a lényeg lett eltörölve, mert amíg pörgött, addig is izgultam, hogy hol fog megállni, tippelgettem, hogy fekete vagy kék, esetleg piros. A VU-ban van olyan feladat, hogy nyerj ritka vagy ultraritka kincset, és ezt is rögtön lehetett látni. Először azt hittem, hogy valami hiba, csak miután olvastam a híreket, jöttem rá, hogy ez a játékosok kérésére lett megcsinálva. Nem tudom kik azok a türelmetlenek akik pár másodpercet nem tudnak várni, de szerintem felesleges volt hallgatni rájuk. Kérem vissza a pörgetést!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dátum: 2016.02.18. 12:57:46
Jelentem a szövetségi küldetésbe nem számít bele a VV, hiába írta Baraty.
Dátum: 2016.01.16. 09:12:04
Ki volt Lénárd Fülöp?

Magyar nemes
Magyar Nobel díjas Fizikus
Egy parlamenti képviselő
Egy építész

Német állampolgárságú volt Lénárd Fülöp. Magyar Nobel-díjas tudós egyedül Szentgyörgyi Albert.
Van egy másik kérdés is, ami azt kérdezi, hogy ki volt az első magyar Nobel-díjas, és ott is Lénárd Fülöp a jó válasz, de a fentiekből következik, hogy nem.
Az ilyen típusú kérdéseknél, ha a származást kérdezi, az a helyes megfogalmazás.
Dátum: 2015.12.25. 09:10:38
Dec. 24. és 25. dél között béke honol a Végzetúrban: a játékosok nem tudják portyában egymást támadni és lelekenergiát zsákmányolni, így békében fejlődhetsz. Az állatok morálja sem csökken ezen időszak alatt, és a LE-ért kapható gyógyitalokra 20% kedvezmény lesz.

Ehhez képest a morál csökken.
Dátum: 2015.01.31. 10:16:43
Melyik királyunk uralkodása idején "mosta három tenger országunk partjait"?

Soha nem mosta 3 tenger országunk partjait.
Ez legenda, tehát a kérdést törölni kéne.
Feleslege marhaságokat terjeszteni.
Dátum: 2014.10.24. 13:14:29
Lolburst nem mészáros, Lolburst a bajnok.
Ezek a befizetési akciók nem veszik figyelembe a fizetések érkezését.
Az, hogy az állami szektorban dolgozók 3.-án megkapják a fizetésüket, az egy dolog, de mi van azokkal akik nem az állami szektorban dolgoznak.
A jogszabály szerint 10.-e a fizetések határideje, és ezért sokan elesnek a kedvezményes befizetéstől.
A találkozók időpontja is ilyen hülén van megszervezve.
Ha mán pénzt akarunk a játékosoktól minél többet, akkó ezekre is oda kéne figyelni.
Szerintem.
Dátum: 2014.10.06. 10:31:24
Mivel nem vagy borász, azé nem kapsz.
Az is lehet, hogy nem voltál koleszos, vagy rossz koleszba jártál.
Kérni tudni kell.
A jövő hét biztosnak látszik.
Esetleg holnap.
Oldal: 123456789