Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - masterv

Dátum: 2009.02.24. 08:48:17
A C-típusú bűnözés létezik.A M-típusú is,mert tulnyomórészt aki nem C az M... Csak ahogy Archibald oly találóan kifejezte,az már valóban durva,hogy ha egy kisebbségit ér bűncselekmény,azt az összes tv-n hangoztatni kell,túráztatni kell,ha viszont az elkövető az,akkor mélyen hallgat róla mindenki.Ez így nem fairplay.Persze senkinek nem is érdeke az egyenlő súly,főképp a TV-nek meg a politikusoknak.
Csak megemlíteném: a tegnap agyonlőtt kisebbségiek ügyében 10M forint nyomravezetői díj van, a Kiskunlacházán megerőszakolt és meggyilkolt magyar kislány ügyében fel sem merült ennek ötlete. Az uzsorások által kivégzett kisebbségiek temetésén pár hónapja megjelent az atyaúristen is a parlamentből meg ki tudja hány TV,a fent említett kislányén senki.Amíg ilyen megkülönböztetés van,amíg azt sulykolják belénk úton-útfélen,hogy egy C sokkal többet kap/ér/számít,mint egy nem C,addig ne várja senki a közhangulat javulását!
Tegnap a Szempont c. műsor ismétlésébe pillantottam bele... Érdekes volt látni,hogy egy halmozottan hátrányos helyzetű annyi pluszpontot kap születése jogán felvételikre,mint egy nem HHH-s,de szerényebb anyagi lehetőségekkel bíró gyerek 2(!) középfokú vagy 1 felsőfokú nyelvvizsgával.Hihetetlen! Ne küldjem a gyerekemet főiskolára,mert felveszik helyette a HHH-t,aki még csak képességeiben sem közelíti meg és soha nem diplomázik az esetek többségében?Na ilyenkor kinyílik a bicska az ember zsebében,és ha ezt a liberális erők meghallják azonnal jön a fasisztázás.Szerintetek az vagyok? Vagy csak simán elkeseredett?
És a végére egy kérdés: a mostani születési-kihalási rátát figyelembe véve és hozzászámítva a kisebbségiek kiemelkedő pátyolgatását,védelmét,gondoljatok bele: amikor ti nyugdíjba mentek (ha megéljük még egyáltalán), ki lesz az aki kitermeli a nyugdíjatokat? Mert a "megélhetési bűnöző" aki betör a házatokba és nem kenyeret,hanem a szekrényről a márkás piát lopja el,az tuti nem...
Dátum: 2009.02.23. 19:37:26
Ha 1 zsákban van 9piros,8sárga,7zöld és 6fekete golyónk, akkor legkevesebb hanyat kell húznunk, hogy a kihúzottak között biztosan legyen min 1 zöld?
7
15
24
10

Nem elég ebből a tipusból 1 verzió? Ez a 6. fajta,ami szembejött az utóbbi 3 napban...

A Bat-Man című filmnek hány része van?
4
6
7
2

Ki az a Bat-Man? Batman a helyes írásmód!

Milyen színű a piros rózsa?
Piros
Kék
Zöld
Fekete

Bakker!Zöld!!!!!!!!! Törölni,kérdezőt eltiltani!

Milyen színű a Milka tehén?
tarka
láthatatlan
lila
zöld

Láthatatlan,mi? Egy értelmes szín még beférhetett volna...

MI TALÁLHATÓ A TOPLISTA FELETT EGYELL?
ESEMÉNYEK?
KVÍZ?
FÓRUM?
LEGENDA?

Caps Lock kikapcs,értelmes kérdést kérünk!Törölni!
Dátum: 2009.02.23. 17:39:04
Milyen márkályú acélbetétes bakancs van az alábbiak közül?
Steel
Siling
Hard Duty
Nokia

Túl speciális,törölni!

Ki nyerte a legtöbb labdarugó világbajnokságot?
Argentína
Franciaország
Brazília
Olaszország

Túl speciális!Törölni!

Melyik egy művészeti alkotóműhely neve?
Bahia
Bahama
Bahnhof
Bauhaus

Túl speciális!Törölni!
Dátum: 2009.02.22. 23:35:51
A világűrből látható-e a kínai nagy fal?
Igen
nincs olyan hogy űr
nincs kínai nagy fal elpusztult a 3. világháborúban
Nem

De vicces... Törölni,a mókás fickót pedig eltanácsolni...
Dátum: 2009.02.22. 23:16:41
Hányas szintű játékosnak NEM eshet tárgy a térkapuból?
38. szintűnek
12. szintűnek
20. szintűnek
18. szintűnek

Ezt nem tudhatják akik még a közelében sem járnak a térkapunak meg a fórumnak... Törölni!

Melyik focicsapat beceneve az "Öreg Hölgy"?
Ajax
FC Barcelona
AC Milan
Juventus

Ha azt kérdezem,hogy mi volt Schrödinger macskájának a neve,az is hasonlóan érdektelen és speciális.Csak a szurkolóknak vagy ellendrukkereknek jelent valamit szvsz... Törölni!
Dátum: 2009.02.21. 18:40:10
Mennyit kapunk, ha 1-hez hozzáadunk 1-et?
2
5
10
1

Törölni!!!!

HOL VÉGZI A SEBÉSZ ORVOS A MŰTÉTEKET?
MŰTŐBEN
FŰTŐBEN
HŰTŐBEN
SÜTŐBEN

Beragadt a CAPS LOCK? Javítani!

Ki a holtak ura ?
Elenios
Leah
Dornodon
Raia

Túl speciális,ha nem lenne kiemelve hogy hanyagoljuk a HKK-t,még el is fogadnám,hogy ilyet kérdezzen valaki,mondván hogy hülye szegény,magától nem tudja,melyik kategóriába fog esni... Törlendő!
Dátum: 2009.02.21. 17:04:42
A Barátok Közt című sorozatban, hogy hívják Berényi Klaudia rég elhunyt fiát?
Elemér
Csaba
Béla
Ákos

Ez meg miért általános tudás?Ne degradálódjunk már le szappanopera szintre.Ez nem műveltség,hanem műveletlenség.Törölni!

I. Szent István koronázása?
1000
1541
476
1222

Lehetne kicsit bővebb a kérdés,vagy csak simán kerekebb... Indult a buszod,azért siettél? Javítandó!

A "Toplisták"-ban hány név látszik egyszerre?
25
10
50
20

Ide is az vonatkozik mint fentebb már írtam: jobbra nem futja? Lassan már a kezelőfelület minden centijéről van kérdés.Lapozzunk már valami értelmesebb irányba!

Mi a legújabb Nintendo Konzol neve?
Xii
Cii
Gii
Wii

Elavulhat bármikor...

Ki volt Andy Warhol ?
képzőművész
szobrász
énekes
focista

A szobrász is képzőművész,nem?
Dátum: 2009.02.21. 16:57:38
Ez az srácok,gyalázzátok egymást...
Bár ehelyett lehetne esetleg odafigyelni az említett scriptek esetleges jelenlétére is,esetleg a multigyanús karakterek kivizsgáltatására is.Ha 100 ember küldi el az aggályait az adminnak,az talán majd számít valamit.
Zaccmester!Mi lenne,ha megosztanád velünk a neveket,akikre gondolsz? Akkor esetleg többen is "utánaszámolhatnának", és az eredmények igazolnának vagy cáfolnának téged.Vesztenivalód van vele? Nincs.Most ott tart a vita,hogy sokan azt hiszik,hogy ész nélkül sírsz csak.Mutasd meg nekik,hogy mégsem! Ha esetleg tévednél,(ami szerintem nem biztos),akkor meg elég nyilvánosan bocsánatot kérni.
Ha pedig tudsz a scriptekről,akkor jó lenne ha ezt is megosztanád a közös tudattal,hátha zöldágra vergődünk ellene...(ha nem mi,akkor a staff)
De a lényeg:hagyjuk a veszekedést,lehet ezt kulturáltan is!
Dátum: 2009.02.21. 11:10:55
Nem tudom,hiba e a dolog,de ahogy szétnéztem a keresővel,nem nagyon kaptam értelmes választ. Jár TP az epikus harcért? Mert eddig nem tűnt fel,viszont az állatom szintet lépett epikus ütésétől!
Dátum: 2009.02.20. 23:48:34
Milyen állat a H2O nyihaha?
tengeri csik
viziló
vizes ló
nincs ilyen allát

Hát ez baromi vicces... Gondoltam nem olyan hülye a kérdező mint amennyire látszik.Tévedtem.Szerinte ez viziló...Szerintem meg nincs ilyen állat! Azonnal törölni!
Dátum: 2009.02.20. 11:47:17
Mi a neve a hörcsögnek a Volt című animációs filmben?
Hörry
Góg
T-Rex
Szörcsög

Egyre jobbak ezek a filmes kérdések.Esetleg a közeljövőben kiadandóak tartalmából nem akartok kérdezni? Oké,hogy a "klasszikusok" benn vannak,de ez azért túlzás,nem gondoljátok?

Hogy hívják a híres Sötét elfet?
Krusk
Galadriel
Drizzt
Gimli

Híres? Mindennapos sztár a hírekből vagy színész a srác? Egy fantasy sorozat nem tesz híressé,már csak azért sem,mert csak egy speciális érdeklődési körű réteg olvassa a Do'Urden könyveket.Akkor viszont spec. a kérdés!
Dátum: 2009.02.20. 09:09:55
Nyugi van,most látom,hogy Baraty már rajta van a probléma kiküszöbölésén.Az akadémia-fórumban írta.
Dátum: 2009.02.20. 09:01:05
Az én ajánlásom sem jött meg mára,pedig átlagosan 700 körül szokott lenni,tegnap pedig őskővel volt megspékelve.Remélem ezen nem bukunk őskövet.
Dátum: 2009.02.19. 15:55:08
Ki találta fel a gőzgépet?
Márk Opóló
Na Pali
Albert Eintsejn
James Watt

A kérdés jó, a válaszok siralmasak. Javítani kell vagy eltüntetni...


Egy újszülöttet milyen időszakonként tanácsos etetni.
1-2 óránként
Élső 1-2 hónapban mindíg igény szerint. Utána kb 2-3 óránként.
2-3 óránként.
1/2 óránként.

Kérdés kérdőjel nélkül? Első(nem értem hogy lehet élsőt ütni,mikor állati messze van a két karakter egymástól), a mindig pedig rövid i-vel helyes... Egyébként meg azért ne kelljen már mindenkinek tudni ezt a dolgot.Itt gyerekek is játszanak,az ő tudásukat meghaladja.Gyakorló szülőknél oké hogy van sejtésük,de ez akkor sem általános...

Mikor kezdődött a középkor?
475
476
477
474

Ki szerint,plusz évszámos tiltást tökéletesen megszegi.Főleg így a 4 egymás utáni évvel. Törölni,a kérdezőt pedig megróni.

Hányszoros Bek (Bl) gyöztes a Real Madrid?
10
9
20
7

Ez olyan nagy hír,hogy tananyaggá kéne tenni?Túl spec. , törölni!

Mi a World of Warcraft MMORPG játék legújabb kiegészítője?
The Frozen Throne
nincs kiegészítő hozzá
The Wrath of the Lich King
The Burning Crusade

Ma még igen,de ki tudja mit hoz a holnap.Arról csak óvatosan szólok,hogy nem közismert,sőt erősen szubkulturális tudás.WOWozz kevesebbet és tanulj többet,pajti,akkor talán menni fognak az értelmes kérdések is! Törlendő.
Dátum: 2009.02.18. 17:28:27
Idézet: Liadas - 2009.02.18. 16:30:18

Még egy kis "érdekesség": múlt héten hallottam a rádióban, hogy minden rendőrkapitányt kommunikációs tréningre küldenek, hogy ne fogalmazzanak "félreérthetően" a közvélemény felé. (Értsd: nehogy ki merd mondani az igazságot!) Pedig a rendőröknek lehet rálátása a dolgokra.


Bizony ám! És jól elmagyarázták,most aztán veszettül kapaszkodnak a székükbe,mert le lett ordítva a hajuk...
Dátum: 2009.02.18. 16:57:20
Az ember szervezete elő tudja állítani a C-vitamint?
...?!
Igen.
Talán.
Nem.

Elcseszett válaszok! Ha két válaszlehetőség van egy kérdésre,akkor ne tedd fel olyan helyen,ahol négyesélyes a válasz! Törölni!

Mi alapján dől el, hogy a karakterek általános toplistáján ki kap jobb helyezést szinten belül?
Szakértelem- összeg
Szerzett LE differencia
ABC sorrend
Tulajdonság- összeg

Hibás kérdés,bármelyik szerint rendezhetem,a fejlécre kattintva... Kicsit konkrétabbá téve a kérdést maradhat is akár...

A Gyűrűk Urában,ki volt a gyűrű hordozója?
Aragon
Legolasz
Frodó
Isildur

Ennyi helyesírási hibát!!! Vessző felesleges,Aragorn,Legolas...

Mikor tölthetsz fel magadnak saját képet?
ha eléred a 3-as szintet
ha megveszed őskőért
bármikor
ha prémium tag leszel

Nem akarok szőrszálhasogatónak tűnni,de ha prémium tag leszek(ami természetesen helyes válasz),akkor azt nem őskőért veszem meg?

Hány játékvezető szerepel egy NFL (amerikai futball) mérkőzésen
7
3
8
2

Túl spéci,nem populáris sport mifelénk...

Ki a Sikoly trilógia főszereplője?
Neve Campbell
Nelly Furtado
Charlize Theron
Dennis Farina

Ezt miért kéne mindenkinek tudnia? Közepes film(vagy még rosszabb) Spec,törölni.

Hány aranyásó ment a hegyek közt a vízesés felé?
2
3
4
1

Ez meg mi a manó lenne??? Ilyen butaságot! Törölni.
Dátum: 2009.02.18. 16:09:22
Inkább rendezzék meg szociológusokkal,börtönőrökkel,nyomozókkal és sok-sok liberális védelmezővel egy frekventált helyen,ahol már tetőzik az a bizonyos nemlétező helyzet.Megnézném az arcát a kedves védőknek,hogy mit szólnának amikor egy cigiért képen törlik egy sötét sikátorban. De a tekintetes urak bölcs szeme nem lát ki az általuk épített elefántcsonttorony ablakán.Nem,nem vakok.Csak akkora falat húztak maguk köré hülyeségből,gyávaságból és kapzsiságból,hogy nem látnak ki az utcára tőle.
Érdekes egyébként,hogy minden éles helyzetben tanácsadókra hallgat a vezetés.Senki nem tudja honnan kerülnek ki ezek az emberek(haver,sógor,koma),milyen végzettségük van szakirányban (általában),az pedig legkevésbé sem történik meg,hogy a honatyák "kimenjenek terepre" mint anno Igazságos Mátyás" a mondák szerint.Az kéne nekik,talán felnyitnák a szemüket az utca emberei...
Dátum: 2009.02.18. 16:01:05
Mi van a kvíz menüpont alatt?
segitség
GY.I.K
fórum
játékleírás--->!

Szerintem meg a GY.I.K és a fórum is alatta van,ha helyileg nézzük.Ha meg értelmileg,akkor a kvíz leírása,jelentkezés az olimpiára és eddigi kérdéseid értékelése szerepel a menüpont alatt... Mindenképp bugyuta kérdés,nem való ide.
Dátum: 2009.02.17. 17:58:06
Ezt a "gyilkosságért ritkán szabadul 15 évnél előbb" gondolatot honnan vetted? Egy gyilkos,aki pl hirtelen felindulásból agyoncsapott valakit a kocsmában legrosszabb esetben is kint van 7-8 év után,sőt,általában hamarabb.Munkámhoz kapcsolódik,elhiheted,hogy így van!
Ahogy Awenhai is mondta és én is említettem már:aki más jogait nem tartotta be,nem vette figyelembe,annak ne adjunk már több jogot.Vegyük el az övéit inkább.Ez a bazinagy liberális gondolkodás csak további romlást eredményez így sem jó helyzetünkön.A bűnözők nagyonis kihasználják jogaikat,de a relatíve ártatlan kisemberek kapják a legkomolyabb büntetéseket.Ezt meg kell változtatni.
A bíróságokról meg csak annyit: a kollégámat közvetlen közelről fejenszúró köcsög törött sörösüvege nem élet kioltására alkalmas eszköz,csak ha 100 szakértő mondja,míg egy 10 méterről a bíró felé dobott műanyagszék(ugye emlékeztek az esetre?) viszont azonnal annak minősült ám!Lenne itt min változtatni bőséggel!
A törvényeket szigorítani kell,de racionálisan,a máshol jól bevált tételeket átvenni,a mostani elavult selejteket kivágni.
Szerintetek mennyire röhög a képünkbe egy XXX külföldi vagy egy vadiúj Bömbivel száguldozó újgazdag suttyó,mikor odaverek neki egy 20K-s csekket? És ez mennyire taglóz le egy 3 gyerekes apukát-anyukát,aki véletlenül elfelejtette felkapcsolni a világítást? Még jó hogy egyéni hatáskörben mérlegelhetek! De akkor vajh rohanna apuci picikicsimilliomos fiacskája(esetleg apuci),ha tudná,hogy bukónál ugrott a verda + vagyon%-os büntetést is kapna? Ez mennyivel korrektebb!Szerintetek?
Dátum: 2009.02.17. 17:33:28
Ki az a Gyurcsány Ferenc?
Megyar Skinhead
az egyetlen
A Fekete Vonat frontembere
Magyarország jelenlegi Miniszterelnöke

Ekkora elcseszett kérdést! Azonnal törölni! Meg azt is eltiltani,aki átengedte!

Melyik az a márka amiből van tv is meg kocsi is?
Daewoo
Samsung
Milka
Delma

Legalább írtál volna autómárkákat vagy tvmárkákat... De így törlendő!

Mi volt a 3.-ik halál ereklye a harry potter 7.-ik kötetben?
Egy varászbot
Egy láthatatlanná tevő köpeny
Egy repülő seprű
Talán egy mágikus szőnyeg

Potter a király! Ilyen sokan kérdeznek belőle? Hmmm... Akkor lehet hogy nekem is be kéne hódolnom a Potter-mániának? Kizárt! Túl spec! Törölni!

Ki volt Markos György társa?
Koos János
Hofi Géza
Nádas György
Kádár János

És még volt társa számtalan kiváló humorista és művész is(pl.:Boncz Géza).Kicsit pontosítani kéne a kérdést!

Milyen mese megy az annime csatornán 20:00 kor?
Fullmetal Alchemista
Bleach
Kukucska
Digimonok

Na ez azért még az animefüggő kockáktól is súlyos!Esetleg a szombati lottószámokra nem lennél kiváncsi? Törölni!!!!!

Melyik az a stílus, amiben a legtöbb öngyilkosságot követik el ?
goth
Disco
Emo
rock

Ezigen... Erre már statisztika is van? Legjobb esetben is érdektelen tudás,törölni kéne.