Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Sunyisszeusz

Oldal: 12
Dátum: 2015.03.17. 13:15:49
Vajon van-e értelme, amiatt írni az ÜSZ-re, hogy nálam Opera Mini-n (Android) valami elromlott az oldal megjelenítésében, mert az SZB-nél eltűnt a térképen a rácsvonal, valamint csak félig jelenik meg a csatát betöltő oldal... Vagy "játsz másik böngészőn, vagy gépen..." lenne a válasz rá? Csak mert akkor potenciálisan nem tudok játszani tovább, lévén csak egy kevés mobilnetem van jelenleg itthon. Szerintetek?
Dátum: 2015.02.05. 11:34:22
Itt mindenki szembe jön... Itt senkinek nincs, rajtad kívül "intelligencia"-ja, legyen az bármi is. Ember: akkor csináld Te is ezt a taktikát, ha még a Te reklamációdra se bannolják őket, mert akkor ez legális és nézd meg milyen gyorsan haladnak és mekkora játékélményt ad (mert el tudom képzelni), de cserébe lehetsz olyasmi erős, mint ők. Vagy ne csináld és akkor azt fogod észrevenni, hogy 2 hét alatt lehagytad őket és nem kell velük foglalkoznod. Ne idegeskedj, árt a szépségnek!
Dátum: 2014.11.19. 22:10:34
Miklós:

Azt lehetne-e változtatni, hogy a VF-eseknek ne vonjon eseménypontot az SZB? Úgysem változtat semmin, ha van, ha nincs, viszont így HH mellett, nem bírni EP-vel. (PP-ket nem is említem, tudom, válasszak...)
Dátum: 2014.11.12. 11:07:52
.
Dátum: 2014.10.12. 00:33:19
Teljesen egyetértek, ment a 10-es. Nem lenne rossz, ha esetleg Miklósék is betévednének ebbe a topicba és látnák.
Dátum: 2014.10.01. 12:01:35
Köszönjük!
Dátum: 2014.09.30. 21:19:41
Már megszoktam, hogy ez az a játék, aminél a egyedül a fórumról lehet tájékozódni, ugyanis hírnek a semmitmondó baromságok kerülnek ki 90%-ban, de hogy a kufáros EP nullázódás az ügyfélszolgálatot megkérdezve derül csak ki, egész egyszerűen vérlázító.
Ennyire nem lehet pénzéhes a Tisztelt Vezetőség, vagy ha mégis, akkor bizony azért a pénzért igenis tessék megdolgozni, valamint fejleszteni a játékot és sikerélményt adni a játékosoknak, mert ha nem kapnak, akkor sok törlés fog következni, ezt bizton állítom. Ki szeret azzal foglalkozni, ami nem jó, nem ad sikerélményt és eltitkolják előle a változtatásokat? Ezeken kéne elgondolkozni, valamint, hogy Ti játszanátok-e egy ilyen játékkal, én nem.
Dátum: 2014.09.23. 23:20:46
Valóban, akkor csak-csak jól emlékeztem, hogy gyógyultam már SZB csata alatt. Köszönöm! (így se minden bódottá azért... )
Dátum: 2014.09.23. 21:18:06
Most vettem észre, hogy nem gyógyulok a SZB csaták végén. Ez szándékos? Szerintem viszont jót tenne, ha legalább ez lenne, úgy, mint Kufár-, Xenó-, HH? csaták végén, sebgyógyítástól függően. Egyszerűen borzasztó sokat sebeznek ezek a kristályok, a csaták 85-90%-ban.
Dátum: 2014.09.16. 22:22:05
Köszi, ezt pont nem láttam.
Dátum: 2014.09.16. 21:07:36
Motivációs jogar működik a csatlósokra? Miért nem?
V2 is van, de a bajnoki nem futott le az off miatt.
Dátum: 2014.09.07. 12:14:00
Köszönöm a segítséget! Sajnos sejtettem...
Dátum: 2014.09.06. 22:28:43
Van arról valakinek információja, hogy lehet-e úgy pl. a Xenó gyűrűkristályt választani, ha már van belőle 2? Tehát lehet 4 db egyszerre nálam belőlük? Vagy ha nem, akkor visszaváltható (mint az AH-s fókuszok)? Válaszokat előre is köszönöm!
Dátum: 2014.08.25. 21:08:50
Nem. Kiválogatják azokat a szövetségeket, ahol legalább 3, 20+.szintű, aktív játékos van, majd ezeket a szövetségeket (azaz az egész szövetséget), 4-es csoportokba rendezik (tehát lesz 4 szövetség egy csoportban) és ez a 4-4-4... szövetség vív egymással a területekért egy fordulóban, pont úgy, ahogy a Hordák Harcában a 4 horda.
Dátum: 2014.08.14. 21:31:55
Ezt szerintem túlságosan leegyszerűsíted, Miklós is írta, hogy rengeteg dologból alakul a LE/TP, rengeteg olyan tényező van, ami a v1-eseknek kedvez (több idő=több epikus, több dukát->több AH-s relikvia->nagyobb táp) és a v2-n ezeket "kompenzálja"/helyettesíti a korábbi szinten kapott lassítás. A szavazást valóban mindkettő világnak kéne kiírni, az alapján lehetne megnézni, hogy a v1-es előnyök, vagy a v2-es előnyök működtek jobban. (ha nem egálban vannak)

Ariel által leírtakkal teljesen egyetértek, ha nem lesz olvasztás/valami játékkedv fokozó, abból sok törlés lesz, a fizetős erős karik átmennek őskőért (ha átmennek, mert sokan közülük a szövetségi társak miatt maradtak eddig is), utánuk mindenki töröl.
Dátum: 2014.08.14. 01:07:22
Egyik negatív tényezőt sem látom akkora problémának, mint azt, hogy hány aktív játékos van v2-n. A világoknak kiírt szavazást én támogatom, nem látja át senki jobban ezt a helyzetet, mint a világok lakói.
Dátum: 2014.08.13. 18:02:12
Nekem mindez nagyon tetszik, hogy lett új eventek közti event, de azért nem lenne rossz, ha pl. nem arról kapnánk értesítést,hogy átvettük a jutit, mert az valószínűleg feltűnik mindenkinek, hogy jé tényleg átvettem, hanem inkább arról, hogy mondjuk kész lett a bizonyos feladat... A helyesírási hibákat, valamint a magyartalan megfogalmazásokat a leírásokban is jó lenne magyarítani, valamint a többi játékelemnél megszokott stílushoz igazítani. Arról tényleg ne beszéljünk, hogy pl. manaitalt kér a feladat és pl. egy kezdő játékos mit tud venni a kufárnál? Varázsitalt... No offense, de tényleg ezeket érdemes lenne átgondolni, mert az össze-visszaság nem sok friss játékost fog vonzani. Egyébként köszönjük a törődést, a fejlesztői munkát!
Dátum: 2014.06.11. 14:44:43
Egy kis feedback:

Működik, érdekes, de az jól látható, hogy nagyon fogy a pp, így én is inkább valami csak erre valósi erőforrást tennék bele, amivel részt lehet venni benne, mert annyira nem éri meg portya helyett, az elég erős kristályok ellen nyomulni, küldik is lassabban pörögnek stb.

Egy apró hibát is találtam:
A csata ablakában, a 'Bezár' gombra rányomva eltűnik az ablak, ami jó, viszont utána, ha a térképre kattintok, akármelyik területre, inaktív marad a 'Támadás 1 pp-ért' gomb. Ha frissítem az oldalt, újra aktívak a támadás gombok.

Még nézelődök.
Dátum: 2014.06.01. 22:25:28
V4 is elszállt, nem tudok belépni. Gondolom egy szerveren laknak...
Oldal: 12