Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Mendelas

Oldal: 1
Dátum: 2014.02.14. 08:35:21
Hm... Ez mondjuk igaz
Dátum: 2014.02.13. 17:56:13
Ez most komoly? Milyen speciális érdeklődésű kör? Akik ezzel a játékkal játszanak?

Miben különbözik a 4-es világ a többitől?

Békés világ, nem lehet portyázni
Agresszív világ, csak portyázni lehet
Véges ideig tart
Nincsenek szövetségek

A kérdés "Rossz, hibás kérdés" értékelést kapott!
Kérdésedre az értékelők szerint csak egy speciális érdeklődésű réteg tudhatja a választ.
Dátum: 2014.02.12. 17:06:23
Az előző hozzászólóval teljesen egyetértek, én is szövetség engedélyezésére várok, mert nincs egy sem a gyémánt hordának. Új világ indulásánál talán ere jobban kéne figyelni, még ha az a gyors világ is. Nem tudok haladni a játékkal, mert a feladatokban már mindenhol jó eséllyel lesznek szövetséggel kapcsolatos feladatok... Mint ahogy most is van.
Dátum: 2012.09.07. 16:52:37
De a kivégzésnél egyből kivégez, nem a csata végén. A csata elején még sebzett belém. Akkor az utolsó sebzésénél ki kellett volna végeznie. Legalábbis ha én végzem ki az ellenfelem, akkor nem megy tovább a csata, hanem abban a körben vége is van. Ehelyett ő a csata végén végzett ki.
Dátum: 2012.09.07. 08:07:55
Ha megnézitek a csatát, akkor látszik, hogy az utolsó 3 körben már nem is ütött belém. Szívóssága nyilván nincs meg hozzá...aztán sebzés nélkül kivégzett...
Dátum: 2012.09.06. 08:07:07
Hali.
Győzz 50-szer egymás után küldit csinálom. Nyomtam egy csatát, (a franc se tudja már hanyadik volt a küldiből) gondoltam sima győzelem. Hát nem. Kivégezett az ellenfél, de úgy, hogy még volt kb 2800 életem.... Ehhez ha jól számoltam majdnem 400-as kivégzés kéne. Nem hiszem, hogy akinek 980 körüli szakértelemösszege van, annak ekkora lenne a kivégzése... És még azt az 5 lélekenergiát is én szívtam el tőle... És milyen jó, hogy nullázta is a küldetést...

http://vilag5.vegzetur.hu/index.php? m=nyilvanos_csataleiras&csata=mendelas_vegzetur_online_jatek_18311294_csataja
Nekem ezt a kérdésem tartották rossznak.
Körülbelül hány rendeletet hozott II. József Magyar király? A válaszlehetőség természetesen 4 különböző szám volt.
Indok: csak egy bizonyos érdeklődési csoport tudná rá a választ.
Ez Magyar történelem!
Amúgy meg most jött egy kérdés nekem : Melyik mesterséges épület látszik az űrből? vagy valami ilyesmi. A helyes válasz a kínai nagy fal. De igazából kamu. Az sem látszik az űrből. Tehát nincs hozzá jó válasz megadva, mert a helyes válasz is rossz.
Kérdést hogy lehet töröltetni?
Oldal: 1