Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Willow

Oldal: 12
Dátum: 2010.09.28. 11:57:02
Nekem a kvízolimpia rosszul méretezett ablakban jött be v1-en és v2-n is, nem látszik a kérdés vége, a negyedik válasz és a kész felirat sem, így most két világon is ugrott az olimpiám, a többin nem merem elkezdeni. Mitől lehet?
Dátum: 2010.09.16. 21:11:03
Egy egyszerű kérdés: az itt normális, hogy olyan névvel engedélyezve lett egy csapat, hogy MAGYAR GÁRDA (V2) ??? Mert nem gondolnám, hogy az olyan megnyilvánulásoknak, amik pl a szövi lapján szerepelnek, ebben a játékban lenne a helye. Vagy akármilyen játékban. Meg egyáltalán.
Dátum: 2010.08.10. 10:41:31
Lehet valamit tenni az olyan kérdésekkel, amikre teljes marhaság a jó válasz? Mert a tömérdek helyesírási hiba, az csak egy dolog, de amikor képtelen zöldségeket fogad el helyesnek, az már elég gáz. Nem ellenőrzi ezeket senki? Ha egyszer átjutottak a rostán, akkor már ott is maradnak? Van, amikor már a kérdés is rosszul van feltéve. Szóval nem ártana időről időre átnyálazni a rendszerben lévő kérédseket, és kiszűrni belőle a szemetet.
Dátum: 2010.07.13. 00:29:46
Köszönöm a gyors segítséget, akkor az a hiba oka, hogy még csak 1-es. Már kezdtem aggódni
Dátum: 2010.07.13. 00:07:10
Sziasztok, nyilván marhaságot kérdezek, de vagy egy órát kutakodtam különböző topikokon, és nem találtam választ. Elkezdtem fejleszteni a tudatturbó képességet, de nem bírok rájönni, hogy tudom használni. Árulja el valaki, légyszi!
Oldal: 12