Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Heudan

Oldal: 1
Dátum: 2010.07.28. 00:55:03
kÖSZI
Dátum: 2010.07.27. 03:06:19
Ma, 03:01 Heudan Sura Te nyerted a csatát.
A jutalmad 27 lélekenergia és 5 TP. Csata leírása P
Ma, 03:00 Heudan Larodar A csatát ellenfeled nyerte.
Elszívott tőled 41 lélekenergiát. Csata leírása
Dátum: 2010.07.27. 03:05:48
és ezt ütöttem utánna.

Ellenfeled épp pihent. Ez kemény csata lesz! Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Futás közben egy villámcsapás igéjét mormolod. (-40 VP). 61 sebzést okoztál.
Sura ajka hangtalanul mozog, és máris létrejött egy vérforralás. Gyorsak a reflexeid, próbálsz félrevetődni. Csak 13 pontnyit sérültél.
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Fegyvered ártalmatlanul pattan le Sura páncéljáról.
Sura egy gyors támadást intéz feléd. Eltalált, sérültél 31 pontnyit. Ellenfeled lélekenergiát szív el! (-1 lélekenergia)
Erősen markolva fegyveredet, elsöprő erejű támadást indítasz. Ellenfeled kivédte a csapást.
Sura vicsorogva sújt rád a mithril hosszúkarddal. Melléütött!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az ősi rúnakorbáccsal. Sura az utolsó pillanatban félreugrik.
Sura a mithril hosszúkarddal a felsőtestedet célozza! Ütése célt téveszt!
A csatában összesen 61 sebzést okoztál, és 44 sebzést kaptál.
Te nyerted a csatát, jutalmad 27 lélekenergia és 5 TP!
Vissza
Dátum: 2010.07.27. 03:03:49
Sziasztok nem értem ma este beütöttem ezt a tagot és még maradt 107 ÉP akkor miért vesztettem?

Ahogy meglátjátok egymást, rohanni kezdtek.
Larodar rohanás közben megidéz egy vérforralás varázslatot. Futás közben szaltózol, hogy kikerüld a varázslatot. Csak 7 pontnyit sérültél.
Egy villámcsapás igéjét idézed ellenfeledre, ahogy közelítesz felé. (-40 VP). 96 sebzést okoztál.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Larodar egy alsó támadást indít. Ütése célt téveszt!
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az ősi rúnakorbáccsal. Talált, 49 sebzést okoztál.
Védekezőn felemeled fegyvered, de ekkor Larodar egy alsó támadást indít. Elegánsan elhajolsz az ütés elől.
Oldalt szökkenve, az ősi rúnakorbáccsal Larodar feje irányába ütsz. 58 pontnyit sebeztél.
Larodar az ősi rúnakorbáccsal a felsőtestedet célozza! Talált, 61 ép-t sebződsz.
Megcélzod ellenfeled felsőtestét az ősi rúnakorbáccsal. Larodar 48 pontnyit sérült.
Larodar rád veti magát, az ősi rúnakorbáccsal sebezhető pontot keres. 54 pontnyit sebzett rajtad.
A csata teljesen kifárasztott, már csak arra maradt erőd, hogy valahogyan megpróbáld kivédeni ellenfeled csapásait.Ellenfeled egy gyors mozdulattal megadja neked a kegyelemdöfést.
A csatában összesen 251 sebzést okoztál, és 122 sebzést kaptál.
Ellenfeled nyerte a csatát, elrabolt tőled 41 lélekenergiát.
Dátum: 2010.05.27. 23:04:25
Sziasztok!

Érdeklődnék 5 világba nyomom 4 a tanulásom de nincs szinguláris ismeretek miért????
Oldal: 1