Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2010.08.08. 18:23:18
Én is igen régen nem láttam a v1-es aukción tárgynyereményt, csak direkt VU nyereményeket.
Dátum: 2010.08.07. 19:41:30
10 pontos ötlet!
Dátum: 2010.08.06. 10:38:19
Én a pénzzel kapcsolatos összes kérdést az Egyéb tudományok-> gazdaságba rakom.

Szerk.:
Grat Yaksee, én még csak 1390-nél tartok de már közel a vége!
Dátum: 2010.08.05. 22:07:12
Égek mint a rongy, de azért köszi!
Máskor jobban szétnézek...
Dátum: 2010.08.05. 19:28:12
"A kreatív affinitással naponta szerezhető lélekenergia maximalizálva van a karakter szintje és valóságformázás szakértelme függvényében."
Valaki erről tudna bővebben nyilatkozni?

Köszönet az előző kérdésemre adott válaszért Semelyiknek.
Dátum: 2010.08.05. 15:33:30
A meg nem kapott eszenciákat is beírta Baraty, köszönet érte!
Dátum: 2010.08.02. 21:31:31
A térkaput a megfelelő legendában (24.) találod amit akkor olvashatsz el ha már meglépted a 25-ös szintet.
Keress rá a szövegben a térkapu kifejezésre vagy olvasd el az egészet és kattints a megfelelő szóra.
Dátum: 2010.07.30. 16:11:46
Felgyűlt a LGY-om és költenék egy kicsit a jószágokra de nem tudom hogy megéri-e?
Csak a biztonság kedvéért (és mert lusta vagyok ténylegesen utánajárni) a kérdésem a következő:
Az aranyhám lélekenergia (+3%) bónusza mire értendő, számítandó? Kalandokban érvényesül ez a bónusz?
[Miklós posztja szerint működik a térkapuban.]

Előre is köszi!
Dátum: 2010.07.28. 12:25:33
Dozer, egy "nehéz" kaland mivel sok ép-t és egy kevés vp-t is elbukik az ember. Így találta ki a kalandíró. Ennyi.
Ha nem szereted az ilyen szívatós kalandokat dobd el.
Itt vannak a megismert kalandok remélem segít a szemezgetésben.
http://vegzetur.wikidot.com/kalandlista
Én személy szerint jobban szeretem a 8 próbás kalandokat (legyen benne akármilyen próba) mintha 1-2 próba után adna 30 LGY-ot.
Mellesleg lehet az élen lévő játékosok még örülhetnek is az ilyennek hiszen nem képességpróbákkal van tele ami ott fent igencsak sok KP vesztéssel járhat.

szerk.: kimaradt egy nem szócska így az utolsó mondat értelmetlenné vált.
Dátum: 2010.07.26. 14:25:48
Én úgy tudom gradulátummal:
1+lépett szint/20=eszencia
1+(60/20)=4

Az alapszint nem játszik.
Dátum: 2010.07.26. 13:30:19
Altair, ez pont olyan mint a gyorsítás szövege:
"A maximális portyapontok megnövelése, kínzókamrába vitt játékosok jelölése a portyalistán, öltözet váltás egy gombnyomással, a befogott állatok automatikus kisajtolása (csak min. 60-as léleksajtolással)"
A sajtolásnak is 60 a maximuma normál esetben.
Dátum: 2010.07.23. 21:48:49
Kettőt kérek!
Dátum: 2010.07.23. 13:23:20
Köszi! Akkor megvárom a prém végét.
Dátum: 2010.07.23. 12:42:05
Ha jól tudom zárolás alatt nem nő a csp.
A kérdésem, hogy ha prémium tagság alatt zárolnak akkor a tagság x napja is el van bukva a csp regennel együtt?
Dátum: 2010.07.18. 16:17:55
Respecializációs ital
Az állat/ok szakértelmei újraoszthatóak
2 őskő vagy 2000 Lgy Szint: 10

Kalandozó modul
+1 kaland tárolható (összesen 11)
4000 LGY 10 őskő Szint: 45


Szerk.:
Átszerkesztettem kicsit a pongyola fogalmazás miatt
Dátum: 2010.07.18. 13:28:20
Pesszimizmus, rosszindulat (még mindig) on:
A legjobb az egészben, még ha meg is találnánk a megoldást így varázsütésre, akkor sem történne semmi. Nincs fórumadmin aki leadja a drótot. Miklós nem olvas fórumot (vagy igen?). Baraty gondolom hegeszti a Mágia mestereit és a TF online és a Végzetúr őszig elfekvőpályát kap mert kaptunk néhány új épületszintet állatszakikat (amiket ezúton is KÖSZÖNÖK!) na jó lehet még szeptember előtt beteszik az alkimista tornyot és a hozzá tartozó ősköves motyót. Ennyi! Ubiszezon van, kint pedig forróság.

Én itt ötleteltem egyet:
http://forum.vegzetur.hu/index.php/topic,270.1006
Befejeztem a topic szétoffolását (egyenlőre).

Szerk.:
Új gombok a térkapuban, köszönjük Baraty!
Viva Végzetúr! Talán még nincs minden veszve?
Dátum: 2010.07.18. 13:02:44
Szőrszálhasogatás de 2 hónap különbség alatt ki is érhetnek egymás ütőtávjából és akkor nesze neked statok jobb felszerelés mivel nem egy légtérben játszanak egyáltalán nem számít a kettőjük szempontjából.
Rosszindulat on.
Bocsánat!
Dátum: 2010.07.17. 13:59:16
Érdemes minél lentebb támadni a kevés tp-ért csak emiatt ütnek.
Fejlessz sebgyógyítást és legalább visszagyógyulsz egy ilyen pofon után valamennyire.
Miért nem éri meg portyázni? - teszi fel a halandó végzetúr a kérdést.
Mert nem nagyon van benne LE inkább csak Tp! - válaszolják rá a többiek.
Már értem! Az üres Tp nem kell! - válaszolja a visszafogott végzetúr. Mert az nem túl optimális...

Mit lehetne kezdeni a portyával? Mivel bárki vadászhat nyugodtan 15% alatt és ha elkölti mielőtt ütőtávba gyógyul nem veszít csak kiégett őskövet már ha van. Ezért nem mindenkinek éri meg sima portyában elverni a pp-ot. Erre könnyebb megoldás a kihívás ott 8 csata zsinórban lemegy és az ember semmit sem veszít maximum egy kevés tp-t az állatoknak és néhány kp-t. Én már arra se veszem az energiát, hogy megnézzem kinek több a szakiösszege fogom magam és lezongorázom a kihívásokat. Néha veszítek, ennyi!

A portyát fel lehetne dobni ha a másodlagos erőforrásokból is lehetne rabolni.
Kristálypont
Lélekgyémánt
Aranydukát

Miért ezek?
Mert ezen erőforrásokból legalább 1-et mindig tart magánál az ember, mert általában gyűjti az ember.
Itt sem az a cél, hogy valakit teljesen kifosszon az ember hanem az, hogy legyen zsákmány amiért érdemes ép-t vp-t időt áldozni. Csak akkor lehessen a másodlagos készletből lopni ha a portyában veszített LE vagy (nyert) LE egy bizonyos szinthez kötött értéket alulmúl. Teszem azt a védekező 300 LE-t veszít és a szintjén 500 a fix érték akkor a támadó tovább kutat nála kincsek után. Valamekkora eséllyel találhat nála egy kevés (itt akár lehet egy szaki vagy képesség próba is vagy akármi) kp-t vagy lgy-t.
Mondjuk ellenfeled átkutatása közben feltörtél egy védő pecsétet veszítesz X életpontot. Ügyesen tértél ki a pecsét pusztító sugara elöl a jutalmad y lélekgyémánt vagy z kristálypont vagy mindkettő.
Az aranydukát ellopása igencsak exploit szagú így csak támadó portyánál történhet és maximum 1 darab ellopására van lehetőség portyánként amire 1% esély van inkább csak optikai tuning mint valódi lehetőség.

Fejvadászat: Ellenfeled legyilkolt állataiért a hordaparancsnokod fizet neked b mennyiségű fabatkát
Igen egyszerűen lebeszéléssel exploitolható.

Ez megint csak egy kósza ötlet ha nagyon szörnyű akkor kukába vele.
Dátum: 2010.07.16. 16:53:26
OFF:
Hát ezt sajnálattal hallom.
Én ott látnék benne potenciált, hogy akinek neadj isten van felesleges ősköve bajnokira entitáshoz állatgyógyításhoz vesz külön felszerelést. A relikviával lehetne őket cserélgetni büntetlenül. Ergo többet költ az állataira mint egyébként a felszerelése is megmarad és leadhatja az új állatoknak. Ez szerintem egy kis pozitív visszacsatolástis kiválthat játékosok részről.
Persze aki mindig a legjobb felszerelést veszi meg a jószágnak annak lehet nem számít, főleg ha még ezeknek az ideiglenes dögöknek is vesz tárgyat.
(Nálam pl. 2 tudatserkentő van 1 implantátum és 1 arany korona a lények érkezési sorrendjében.)