Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Freez

Dátum: 2010.09.13. 19:15:02
Én ma egymás után csatáztam 3-at és a 3 csata alatt lecsalt 4 kábítást a progi. Valószínűleg nem szerit a középső gombos támadást.
Dátum: 2010.09.09. 16:56:43
Teljesen jól hangik!

Valamint tessék pp-t csp-t tartalékolni ezerrel mert aztán lesz sírás, hogy senki nem szólt hogy ez kell az eventhez.
Dátum: 2010.09.08. 22:59:18
Tetszetős fejlesztési tervek!
Annyi kérésem lenne:
Öltözésnél ne kelljen már megerősíteni az új garnitúrát felvételét. Ha nem jót veszek fel ugyanannyi kattintás lenne mint most a normál öltözés.
Az aktuális öltözet neve megjelenhetne a felső menüben (akár új sorban) [már ha mentett öltözet van az emberen].
Harcoló állatok gyakoroljanak gomb.
Dátum: 2010.09.05. 19:06:35
Blacksheep, mivel a BCS régebbi ezért lehet csak nem javították a leírást. Bár lehet rossz helyen tapogatózok.
Dátum: 2010.09.05. 18:51:39
Átfogalmazom:
A VF hatott Z eljövetelénél és a kalandokban is kevesebb tp jár (személy szerint lv68 12tp/szörny).
Dátum: 2010.09.05. 18:26:22
Esetleg az ellenfélnek lehetett BCS-je az talán csökkenti a nyereményt.
Dátum: 2010.09.05. 18:24:31
Sőt még a kalandokra és az eseményekre (pl.: Zark) is hat a VF.
Dátum: 2010.09.05. 14:08:38
Ahogy feletted is kérdezték csak az 50-es laboresemény nem véges. Minden más lejár idővel.
Dátum: 2010.09.02. 22:12:45
Autosajt:
Ha x időn belül több állatot kell sajtolnia akkor ezt csp-ért vagy őskőért teszi. Természtesen kikapcsolható.
Dátum: 2010.09.01. 23:33:51
A lélekszívás hatásfokának csökkentéséről nem ártana tudni mennyivel módosult mielőtt felnyársaljuk/négyeljük/karóba húzzuk Miklóst. Amennyiben ez az érték 5-10% körül mozog még akár bele is férhet (bár értelmét nem látom).
Előrelapoztam a wikin a 111-es vari 20% lélekszívást ad a következő hasonló kaliberű pedig 119-en már 35%-ot biztosít. Esetleg ezt az ugrást hivatott balance-olni a módosítás.
Ez csak okoskodás 70 alattról, úgyhogy megyek is inkább szundítani.

Szerk.:
Az állatszakik megoldása igen tetszetős.
Dátum: 2010.08.21. 21:26:28
Offtopic:
Csak mert még mindig a +tp-s tárgyakon van a pörgés.
Új relikvia:
Izébizébizgentyű
Állatfelszereléseid ezentúl permanensen megmaradnak (visszaválthatóak lesznek). Csak akkor cserélhető ha az állat nem gyakorol, gyógyul stb.
Kb. Ár: 50 őskő és/vagy 10000 LGy és/vagy 50000 LE
Megvásárolható 60.szint
Az árat mondjuk csökkentheti ha valaki megvette a kényelmi funkciókat és vica-versa.
Ezentúl a fizetős játékosok kb 30% (hasra ütöttem) használná ki a bónusz TP-s tárgyakat ennél a küldetésnél. Lehetne öltöztetni az állatokat is helyzetnek megfelelően (térkapu kaland bajnoki entitás).
Ez nerfelné azokat akiknek olyan állatfelszerelésük van ami újrahasznosítható így ezen játékosok kaphatnának egy kis +-t mondjuk a felszerelésük ad 5% lélekszívást (has).

Respecializációs ital. Törli az állat szakértelempontjait és újraoszthatóvá teszi.
Ár 1000 Lgy
szint 40

On:
Úgy látszik nagyjából körvonalazódnak a küldetések kb. mikor számíthatunk az élesítésre? (nem kell pontos dátum csak nagyságrendileg érdekel 1-2hét/hónap).
Dátum: 2010.08.21. 17:10:38
Ha megtanultál egy szakértelmet az általában passzívan működik a játék során. Természetesen nem mind ilyen (pl. lélekenergia sajtolás az állatok fülön belül tudod használni, manakonstrukció építés fülön jelenik meg).
A kalandok teljesítése után 40. szinttől.
Bár ez inkább a Kérdezz, és mi válaszolunk 2.-be tartozik.
Dátum: 2010.08.15. 17:27:34
Ismételhető küldetés, kíhívás.
Nyerj x kihívást zsinórban.
Én olyan 25-re állítanám be.
Dátum: 2010.08.13. 23:40:44
Zu'lit helyesen írta nyugodtan töröld a fókuszkristályt (ha visszaváltható) megjelenik a többi között (ha éppen van) vagy új kategóriában ha éppen nincs másik kristályod.
Dátum: 2010.08.13. 11:01:12
Off: Ezüstszél, ha van kiégett kavicsod akkor pont a dupláját kapod a kavicsnak és így kijöhet a Birka által említett őskő ár.
szerk.: 1 év 40-es lopás kb. 3000 kiégett kavics
On: A kihívásos véleményeddel egyetértek.
Térkapu betesztelve 25 csata 9 kincs bár 1 példa nem túl reprezentatív.
Dátum: 2010.08.12. 15:26:57
10 pont a téma felhozásáért.
Az entitásos legtöbbünknek felejtős ahogy Kócos is kifejtette, esetleg az alacsony szintű játékosok sakkozhatnak vele.
(Leveri majdnem 0-ára az épjét, megvárja a 3 napot felveszi a küldetést lezavarja mindkettőt).

60 krit ütés egy próbát megér.

15 állat szintlépés:
Kicsit több logikázást igényel és kb. kötelezővé teszi az autosajtot.

Ejts el 20 kisebb méretű szörnyet!
Mindenképpen üdvözölendő, átlagos szerencse felett nem lehetne nagyobbakat fogni?

szerk.:
Idézet: Darah - 2010.08.12. 15:23:36
A 10 térkapus tárgy ha most van rá kb annyi sansz, mint a 25 térkapusra, még mindig random, a fene nem fogja csinálni, amikor a 25 az tuti.

Én 30 Térp-vel bevállalnám a minap is sikerült és talán 2 Térp-al jobban is jártam így talán nem lesz annyira orosz rulett szaga.
Dátum: 2010.08.12. 15:04:15
Scriptek amiket jelenleg én használok:
Vadászat összegző:
http://kepfeltoltes.hu/100812/vad_szscript_www.kepfeltoltes.hu_.png
LE összesítő (kedvenc):
http://kepfeltoltes.hu/100812/LE__sszegz_s_www.kepfeltoltes.hu_.png

szerk.:
Az hogy ebből mit is akartam kihozni lemaradt. Vannak olyan szkriptek melyek valódi előnyt nyújtanak/hatnak és vannak olyanok amik nem sok előnyt (vagy semmit) mégis megkönnyítik áttekinthetőbbé teszik a játékot.
Egy másik böngészős játék szabályzatából mely az ismert scripteket kategorizálja:

Engedélyezett scriptek és eszközök
A listában a ********* által elfogadott scripteket és eszközöket láthatjátok. Ezek semmilyen előnyhöz nem juttatják a használóját, csupán a játékon szinesitenek, segitenek.
Amit ezen a listán nem hagyunk jóvá, azt tilos használni! Ha valakinek új script vagy eszköz van a birtokában, kérem írjon egy privát üzenetet *****nek a script pontos elérhetőségével és funkcióinak leírásával és megnézzük, hogy használható-e a játékban.
FIGYELEM! Ha valaki azelőtt publikussá teszi az új scriptjét, hogy azt elfogadnánk tiltást kaphat mindenki, aki kapcsolatban áll a script készítőjével és találunk arra utaló jelet, hogy használta a scriptet az engedélyezés előtt!
A készitőknek pedig köszönjük, hogy szinesitik, könnyebbé teszik a játékot.
Ha valamelyik link nem működik, akkor szóljatok, és megpróbáljuk javitani.

A mindenképp tiltott scriptek:

* Autmatikus frissítők
* Közvetlen beléptetők
* Támadás jelzők és társai
* Automatikus Város és Játékos keresők
* Bármi, ami szimulálni tud akár egyetlen ****** Plusz tulajdonságot is
Dátum: 2010.08.12. 11:58:57
Az ötlet becsülendő de ennél egy jóval egyszerűbb megoldás lenne a KH-t mindenkinek projekt, mert azzal már van tapasztalat.
Dátum: 2010.08.09. 13:08:18
Igen, pont olyanra.