Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Roseprincess

Dátum: 2008.11.13. 22:49:38
Ha nagyon megerőltetjük magunkat mindenbe bele lehet kötni... a barátom ebben profi úgyhogy jól tudom miről beszélek
Dátum: 2008.11.13. 22:10:54
Idézet: Alienkiller - 2008.11.13. 22:00:34
Idézet: Edef - 2008.11.13. 15:07:34
Melyik tevékenységgel nem lehet LE-t szerezni?
Vadászattal
Fegyvereladással
Pihenéssel
Portyázással

És akkor hogyan lehet, mikor elmentem pihenni 3 LE (lóerővel) és felébredésemkor 24 LE volt (és nem Volt).
Még is csak szereztem valahogy a pihenésemmel. Tudom, hogy kezdő vagyok...


Hát gratulálok annak az értékelőnek aki ezt a kérdést átengedte mert vagy helytelen a kérdés vagy nincs benne helyes válasz. Ugyanis pihenés közben is tudsz LE-t szerezni. Ha valaki megtámad és veszít azaz az nyer aki épp pihen akkor kap TP és ha volt a támadónak LE-je akkor LE-t is kap. Tehát ebben az esetben a pihenési tevékenység közbeni harc miatt kaphat LE-t az ember.


de azt nem közvetlenül a pihenés miatt kapod, hanem mert nyertél egy csatát. a csatáért kapod a LE-t és nem a pihenésért... ennyire erővel mindenbe bele lehetne kötni, ez már a szőrszál hasogatás határát súrolja...
Dátum: 2008.11.13. 21:56:14
hát valamit nem értek 20 percre mentem el vadászni, aztután még elküldtem a karim még 5 percre vadászni. Első alkalommal kaptam kvízkérdéseket, válaszoltam is rájuk, de most az ucsónál, amit külön küldtem nem kaptam kvízkérdést, még is azt írja, hogy:
"Az ehhez a vadászathoz tartozó kérdésre helyesen válaszoltál, +10% lélekenergiát fogsz kapni!"

De mégis hogy ha nem is kaptam kérdést?
Dátum: 2008.11.13. 16:57:12
hát jó még sem... tévedtem... valamiért úgy rémlett, hogy csak 1 szinttel kisebbeket lehet támadni... engem épp most gyepált el 8.szinten egy 11. szintű végzet úr... de az viszont tuti, hogy egy 3. szintű még nem tud támadni egy 1. szintűt most olvastam
Dátum: 2008.11.13. 16:40:21
Idézet: Aisling - 2008.11.13. 16:34:40

Ha hármas szintű vagy tudsz egyes szintűt megtámadni?
Lehetetlen
Igen
Nem
Nem tudom

Már nem emlékszem Ezt egy egyes szintű is tudja?


egy harmadik szintű biztos, hogy nem fog tudni első szintűt támadni, mivel max. 1 szinttel kisebb játékost lehet támadni, persze csak ha azt a beállítást választjuk, és feláldozunk pár portyázási pontot
és egyébként nálam a lehetetlen meg a nem is ugyan azt jeleni... most akkor melyik a helyes? meg a nem tudom is hülyeség... mert akkor akár az is lehetne helyes...

meg harmadik és első szintű csak hogy tisztába legyünk a sorszámnevekkel
Dátum: 2008.11.13. 15:43:30
Milyen szakértelmet kell fejleszteni ahoz, hogy állatokat lehesen befogni?

Csapdakészítés!!!
Prédaszalidítés
Bezsákolás
Lasszózás


minek az a sok felkiáltó jel? nem kell az ember szájába rágni a helyes választ...
és lehessen, meg ahhoz

Miért mondott le Tanaka(1974) japán miniszter elnök?

xxxbotrány
elérte a nyugdíjkorhatárt
megfenyegették
korrupció

minek a botrány elé az a xxx??? vagy ez egy ilyen speckó botrány volt, aminek ez volt a neve?
Dátum: 2008.11.12. 22:14:03
Idézet: Solven - 2008.11.12. 21:49:24
Az írt kérdésemre ez jött:
A kérdésre a válaszolók több mint 75%-a nem tudta a választ, ezért kivettük az adatbázisból!

És kíváncsi lennék, hogy most tényleg ennyire nehéz, vagy csak pont olyanok kapták meg, akik nem akartak gondolkozni rajta?

Szóval itt a kérdés:

Mi a sorozat következő eleme: 1, 2, 4, 8, 16, 23, 28, 38, 49, 62, ?

63
70
81
93



hehe, a 70 lesz a helyes, és a logika: az aktuális szám, plusz a számjegyeinek összege, így:
49+4+9=62
és 62+6+2=70

a virágokat az öltözőmbe kérem

de megsúgok egy nagy titkot, erre ám nem én jöttem rá, a programozó barátom súgta a fülembe
Dátum: 2008.11.12. 20:06:45
Idézet: Rammstein - 2008.11.12. 19:03:09
Melyik Ország bocsáltja ki a legtöbb üvegházgázt? Éves szinten?
Japán
USA
Oroszország
Kina

És még 5 kérdést utánna légyszi...



és nem üvegházgáz, hanem üvegházhatású gáz!!!
és nem bocsáltja, hanem bocsájtja valamint egy vessző az első kérdőjel helyére
Dátum: 2008.11.12. 16:16:53
Mi Magyarország legmagasabb hegye?
Himalája
Csomolungma
Bükk
Mátra


hm... ha már legalább Magyarország, akkor magyar hegyek is szerepelhetnének a helyes válaszban... meg szerintem a Csomolungma egyébként sem hegy, hanem a Himalája egyik csúcsa, egész pontosan a legmagasabb.
Dátum: 2008.11.12. 12:44:36
Ki találta fel a Golyóstollat ?
Bíró László
Kosztolányi Dezső
Babits Mihály
Karinthy Frigyes

Ha már feltalálásról van szó, akkor talán másik 3 lehetőségnek nem írókat kellett volna írni, hanem feltalálók neveit. De egyéb kifogásom nincs ellene
Dátum: 2008.11.11. 23:36:11
de nem az volt a kérdés
Dátum: 2008.11.11. 23:34:40
hát pedig valamelyiknek kellett hogy előbb legyen, vagy talán csak illúziók rohangálnak az udvaron?
Dátum: 2008.11.11. 23:09:51
Idézet: Kölök - 2008.11.11. 23:05:58
Idézet: Roseprincess - 2008.11.11. 22:41:49
Idézet: Redy - 2008.11.11. 22:24:27
Van egy kérdés: Mi volt előbb, tyúk vagy tojás. A megadott helyes válasz az, hogy nem bizonyított.
Szegény feltevő nem tud a hüllőkról, és a tyúk előtt élt ősmadarakról, akiknek szintén volt tojásuk.


ebbe csak úgy bele kell gondolni... úgy szépen végig gondolni az evulúciót... azt hiszem nem kell töpprengeni rajta sokáig, hogy rájőjjünk a tyúk igen csak nagy eséllyel előbb volt mint a tojás... meg ha már őshüllők, ősmadarak, annak is kicsi az esélye, hogy egy ősmadár tojást rakott és abból hirtelen lett egy tyúk...

az már problémásabb kérdés, hogy a zebra fehér alapon fekete csíkos, vagy fekete alapon fehér


Mit lovagoltok ezen?
Ez egy közmondasos kerdes, annak megfelelö a valasza. Lelkes Darwinistak nyissanak uj topicot


ki itt a Darwinista? de nézhetjük a teremtés szempontjából is a dolgot, akkor is a tyúk volt előbb
Dátum: 2008.11.11. 22:41:49
Idézet: Redy - 2008.11.11. 22:24:27
Van egy kérdés: Mi volt előbb, tyúk vagy tojás. A megadott helyes válasz az, hogy nem bizonyított.
Szegény feltevő nem tud a hüllőkról, és a tyúk előtt élt ősmadarakról, akiknek szintén volt tojásuk.


ebbe csak úgy bele kell gondolni... úgy szépen végig gondolni az evulúciót... azt hiszem nem kell töpprengeni rajta sokáig, hogy rájőjjünk a tyúk igen csak nagy eséllyel előbb volt mint a tojás... meg ha már őshüllők, ősmadarak, annak is kicsi az esélye, hogy egy ősmadár tojást rakott és abból hirtelen lett egy tyúk...

az már problémásabb kérdés, hogy a zebra fehér alapon fekete csíkos, vagy fekete alapon fehér
Dátum: 2008.11.11. 22:15:07
A legendás "Aranycsapat" halóőre nem más volt mint..

a mint után talán helyesebb lenne egy :
halóőre??? hmmm... ez a hálóőr akarna lenni?
Dátum: 2008.11.11. 18:02:00
jah, ok... én másfél napra másfél tyúkban gondolkodtam, nem pedig 6-ra... így már világos
Dátum: 2008.11.11. 17:50:46
Ha másfél tyúk másfél nap alatt másfél tojást tojik, akkor 6 tyúk 6 nap alatt hány tojást tojik?
12
6
36
24

lehet én vagyok hülye a kérdéshez... na de ezt elég nehezen képzelem el... hogy létezik másfél tyúk? és az egy nap alatt hogy tojik másfél tojást?
meg aztán aszem a helyes válasz nincs is benne... mert akkor ha elvonatkoztatunk attól, hogy másfél tojás és másfél tyúk nem létezik, max a vágó deszkán, akkor az én értelmezésem szerint... ha minden másfél napra másik tyúkot nézünk 3 tyúk 3 nap alatt 3 tojást tojik, vagyis 6 tyúk 6 nap alatt akkor 6 tojást tojik, és a helyes megoldás mégis a 24 volt... persze lehet én vagyok ilyen hülye, és értettem rosszul a kérdést...
Dátum: 2008.11.11. 11:52:29
hát igen, aki mondjuk nem igazán játszik vele az nem ismerheti az ilyen játék beli becézéseket...
Paladin=pala, rugó=zsivány (Rogue), Hunter=hunti, sámi=Sámán, lock=Warlock ... szóval ha már valaki ilyen kérdést tesz fel, legalább ne elygen rest kiírni a teljes nevet
Dátum: 2008.11.11. 11:34:27
Idézet: Aisling - 2008.11.11. 11:20:02
A World of Warcraftban milyen kasztú karakter nem lehet?
remete
sámán
rugó
druida

Spec, még akkor is, ha kitaláltam


meg egyébként is, csak hogy én is kötekedjek egy kicsit Ha már kiírta, hogy sámán meg druia, akkor igazán kiírhatta volna azt is, hogy zsivány...
de ne vegye magára senki azt csak úgy megemlítettem
Dátum: 2008.11.11. 08:52:14
Idézet: Awenhai - 2008.11.11. 07:36:36
Szervusztok!


Roseprincess: Neked is kiemelem: A Nap jelen ismereteink szerint nem lesz szupernóva, ahhoz túl kicsi a tömege. A pontos tömegértéket nem tudom, de a szupernóvává válás úgy tíz naptömegtől kezdve lesz aktuális végállapot. Utóbbi adat pontosítását, ha játszik csillagász a játékkal, magam is szívesen venném.


Nézd én 2 évet lehúztam csillagász szakon, de szupernova téren igazad van, csak felfúvódik, az viszont biztos, hogy fehér törpe lesz élete végén, feltéve ha "megéli" azt.
És annak elég kicsi az esélye, hogy másik csillaggal ütközzön, legalább is még jelenleg... 3 milliárd év múlva már nem annyira elképzelhetetlen De ha pontosan érdekel a szupernovává vállás kritikus tömege, majd utánna nézek a régi jegyzeteimben, hátha találok róla pontos infót 3 év sok idő