Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Roseprincess

Dátum: 2009.01.20. 16:41:20
Idézet: Liadas - 2009.01.20. 16:32:21
Idézet: Roseprincess - 2009.01.20. 16:23:37
Mi volt Michael Jordan mezszáma a Chicago Bullsban?
#9
#32
#23
#12


ezt tudni kell?

Tudni bizony! Minden idők egyik legnagyobb (de lehet hogy A legnagyobb) kosárlabdázójáról van szó! Mellesleg a kedvenc kosárlabdázóm. A helyes válasz: 23.


az volt
és én is tudom, hogy a világ egyik legjobb és leghíresebb kosarasa, de nem vagyok benne biztos, hogy a mezszám is kötelező tudás lenne, és nem érzem, hogy több lettem attól, hogy ezt megtudtam.
De ha más nem így gondolja, felőlem maradhat, meg biztos fél perc alatt kidobja a google is, csak én nem érzem, hogy annyira fontos lenne. Persze ez az én külön magánvéleményem, és ez nem azt jelenti, hogy nem ismerem el Jordan nagyságát és tudását, egyszerűen csak nem hiszem, hogy ez a legfontosabb, amit tudni kellene vele kapcsolatban...
Dátum: 2009.01.20. 16:37:28
Ez örök dilemát okozott nekem, mert hát ugye mikor kiérünk Pestről, emlékszem, hogy a határa után ott van a Pest megye határát jelző tábla tábla, csak hát ugye mivel azt tanultam, hogy BP Pest megye székhelye, így nehéz volt elképzelni, hogy lehetséges ez, de akkor lehetséges
Köszönöm, hogy segítettél szegény kis buksimban helyre tenni a dolgokat
Dátum: 2009.01.20. 16:23:37
Mi volt Michael Jordan mezszáma a Chicago Bullsban?
#9
#32
#23
#12


ezt tudni kell?


Toplistak-ba mit láthatsz?
ranglistat(jelold be ne torodj semivel)
küldetéseket
o.O
történeteket


nem elég, hogy hemzseg a helyesírási hibáktól, a kérdés sem túl elmés... a 3 válasz lehetőségről ne is beszéljünk, még hülyének is nézi a játékosokat, hogy nehogy elrontsák, még egyértelműen meg is adja, hogy mit jelöljünk meg... és ez átment???

3 vadászatból 2 ilyen kérdés...
én meg már a hajamat tépem... még szerencse, hogy van mit...
Dátum: 2009.01.20. 16:15:22
Idézet: Disloyal - 2009.01.20. 15:55:39

Melyik megyébe tartozik Budapest?
Békés megye
Pest megye *
Heves megye
Fejér megye

Erről nem is olyan régen mesélt Lan, hogy egyikbe sem, vagy rosszul emlékszem?


hát ez egy igen érdekes kérdés...
mert ha Mo. megyéiről beszélünk, akkor azt mondjuk 19 van... de láttam már megye térképen, hogy Pest megye és Budapest teljesen külön volt jelölve, ugyan akkor, ha nem Pest megyéhez tartozik, akkor mi a megye székhelye? (mármint Pest megye székhelye micsoda)
Dátum: 2009.01.20. 11:52:30
Kikek nevezik egymást sporiknak?
matematikus
kovácsok
horgászok
aneszteziológusok


he? kikek? ez meg miféle nyelven van írva???
Dátum: 2009.01.20. 10:54:13
Köszi Lan a részletes tájékoztatást

Viharfelho, ha a fiatalokra akarsz alapozni, akkor alkohol a nyerő... nem magamból kiindulva, aki már egy pohár bort is érez a lábaiban
De ők azért ismerik a piákat, elég gyakran kerülnek bensőséges viszonyokba is velük, úgyhogy miattuk biztos nem esik ki egy ilyen kérdés...
Dátum: 2009.01.20. 10:28:55
Idézet: Picilany - 2009.01.20. 06:00:14
Ismét üdv mindenkinek!
Általam feltett kérdés és eddigi eredményei:
"Melyik állítás igaz Ausztráliára az alábbiak közül?

Fő_városa Sydney. (bocs, tiltás miatt írtam így)
3 órával később ünneplik a szilvesztert, mint mi.
A lefolyóban a víz az ellenkező irányba "örvénylik", mint nálunk.
Legtöbbször a pandamaci ugrik be róla az embereknek.

A kérdésre eddig 21 jó és 23 rossz válasz érkezett."

Na ne már...Szerintem földrajz órán az első amit megtanítak Auszrtáliával, kapcsolatban hogy nem Sydney... Minden szilveszterkor az ő tüzijátékukat mutatják be először a tévében; a pandák mellett meg mindig kínai-japán állatgondozókat mutatnak. Tényleg ennyire nehéz?


szerintem ne problémázz ezen a kérdésen, végül is durván 50-50%-os az arány. Szerintem örülj neki, hogy így megfogtad a jónépet.
Én az pont a 60-40% között mozgó kérdéseimre vagyok a legbüszkébb mert azok jó kérdések. Én a helyedben örülnék neki
Dátum: 2009.01.20. 10:22:43
Mi a végzetúr játékban a KŐZÚZÓ?
egy gépezet
egy hely
egy lény
egy varázslat

hát ööö... szóval az ilyenek nem gondolnak arra, hogy 20-on egynehanyadik szint alatt is van élet???
Dátum: 2009.01.19. 23:04:45
Idézet: Drag00nKnight - 2009.01.19. 22:52:14
Akkor meg erősen spec.... és ha én nem láttam a filmet és ha mégis nem figyelem anynira a mellékszereplőket., és ezt a neten nem tüntetik fel...


mintha Lan azt mondta volna, hogy abban a filmben épp főszerepet játszott... mindegy...

egyébként meg csak azért mert te nem láttad, és ezért nem tudod még nem lesz spec, nem neked írják a kérdéseket, így igen előfordulhat, hogy nem tudsz valamit... spec én sem láttam a filmet, sőt nem is vagyok benne biztos, hogy láttam Tarantino egy filmjét is, de elég ismert a neve ahhoz, hogy ha rákérdezzenek egy filmjének a főszereplőjére, ne mondjuk azt rá, hogy spec.
Dátum: 2009.01.19. 22:58:12
Ki vagy mi a "Zöld Tündér"?
egy mitológiai lény
Yworl ősi ellenfeleinek egyike
az Anita Blake című könyvsorozat egy másodfőszereplője
egy alkoholos ital*

melyik alkoholos italt hívják így? csak tippeltem, és eltaláltam, de még soha nem hallottam ezt kifejezést...
jó az is igaz, hogy nem vagyok egy alcoholic
Dátum: 2009.01.19. 21:57:20
Mennyi 120-nak a fele?
60
59,9999
39,9
80

ehhez inkább nem fűzök semmit...


Melyik szám nem osztható 9-el az alábbiak közül?
115
18
108
189

egy fokkal talán jobb, mint az előző, deee....
Dátum: 2009.01.19. 16:52:18
Mi az a "Happy Tree Friends"?
Egy papír termékeket gyártó cég
Egy édességgyártó cég neve
A Greenpeace-hez hasonló környezet és növényvédő egyesület
Egy olyan rajzfilm amiben az édes kis állatkák gusztustalan módon meghalnak.*

most erre mit mondjak... TÖRLÉS!!!
Dátum: 2009.01.19. 15:50:20
Titus!
Szerintem a wikit azért ne vedd szentírásnak
Dátum: 2009.01.19. 15:49:14
Idézet: cirip - 2009.01.19. 15:44:10
tényleg 4 évente van szőkőév, kivéve a százzal oszthatóakat, azokból is kivéve a 400-zal oszthatóakat.

A Windowshoz pedig, oké hogy nem funkcionál operációs rendszerként, de annak van bejegyezve


hol?
sok ember elméjében, tévesen...
sokáig én is ebben a hitben éltem, míg drága jó édesapám (aki rendszergazda) fel nem homályosított, és ezzel a barátom (aki meg programozó palánta) is egyet ért. Szóval ha egyszer így tanítják, akkor nem hiszem, hogy így lenne lejegyezve hivatalosan bárhol is.
Dátum: 2009.01.19. 13:41:55
Idézet: Lanmandragoran - 2009.01.19. 08:00:27
Idézet: Roseprincess - 2009.01.19. 07:29:10
hány emberöl van szó:van 2apa 2fia 1unoka 1 papa?
3*
1
4
2

a helyes írásról ne is beszéljünk...
meg így korán reggel nem igazán sikerült rájönnöm a kérdező gondolat menetére...




Nagypapa, apa, fiú a három ember, többet nem segítek



ó igen... így, nem túl kómás fejjel, kissé "felfrissülten" már én is átlátom... aszem a korán reggel nem épp a legalkalmasabb időpont egy ilyen játékra...
Dátum: 2009.01.19. 07:36:20
Idézet: Viszok009 - 2009.01.19. 06:27:26

Miért hívják a tengerimalacot tengerimalacnak?

Mert olyan hangja van mint a vízilónak.
Mert a tengerentúlról származik. *
Mert nagyon jó úszó.
Mert vízben születik.

Csak felhívnám a figyelmét a kérdésírónak a viziló,nem a tengerben él és Afrikából származik. A tengerimalac meg Dél-Amerikából....


De ezt így szokták mondani, hogy a tengeren túlról...
a kukoricát is hívják tengerinek is, azért mert a tengeren túlról származik, igaz, hogy óceán az a tenger, de ezt így szokták mondani

Idézet: Viszok009 - 2009.01.19. 06:27:26

Minek nevezte Skywalker a protokoll-droidot?

C-3PO *
E=mc2
Protokoll-Droid
Aibo

Én is szeretem a Star Wars részeket,de Csubakka (vagy Csubi, angolul Chewbacca) bolháinak a nevére nem emlékszem!! xd


És szerintem C3PO elég közismert (R2D2-val együtt) hogy ha már lehet StarWarsos kérdést feltenni, akkor rájuk is rájuk lehessen kérdezni. Ha a StarWars nem spec, akkor ők sem. Én el sem tudnám nélkülük képzelni a filmet, főleg a mindig fecsegő és aggodalmaskodó C3PO nélkül...
Dátum: 2009.01.19. 07:29:10
hány emberöl van szó:van 2apa 2fia 1unoka 1 papa?
3*
1
4
2

a helyes írásról ne is beszéljünk...
meg így korán reggel nem igazán sikerült rájönnöm a kérdező gondolat menetére...
Dátum: 2009.01.18. 23:09:13
Milyen szinű az ember?
Fehér*
Fekete
Piros
Sárga


és a négerek? vagy a kérdező szerint ők nem is emberek???


Melyik Magyarország két legnagyobb folyója?
Duna, Niagara
Magyarországon nincs is folyó
Duna, Tisza
Tisza, Nilus


hatalmas IQ kellett volna ahhoz, hogy még két magyar folyót sikerüljön összekaparni a két válaszba...
a "Magyarországon nincs is folyó"-t meg inkább nem is kommentálom...
Dátum: 2009.01.18. 12:14:25
Hányas szintünek kell lenned hogy hadüzenetet tudj küldeni?
11
9*
3
5


szintű

nem is tudtam, hogy a végzeturak is küldhetnek hadüzenetet? én legalább is még sehol nem találtam ilyet, pedig én már 19-es vagyok.


Ha van 1 zsák liszted és abból kiveszed a felét.mennyi liszt marad a zsákban?
a negyede
a fele
erre nincs megoldás
Egy egész zsák liszt marad


nc


Az Odaát c. sorozatban mire/mikre vadászik a két főszereplő?
teknősökre?
démonokra, vérfarkasokra, szellemekre
Végzeturakra/végzetúrnőkre?
Juliskára


fele kisbetűvel kezdődik, fele naggyal, a válaszok fele után van kérdőjel (de minek?) a másik fele után nincs...
és nem vagyok abban sem biztos, hogy ez ált. műveltség lenne...
Dátum: 2009.01.17. 20:37:41
Hanyadik volt az első keresztes hadjárat?
2
3
4
1