Felhasználónév: Jelszó:

Hozzászólások - Noodlee

Dátum: 2012.02.02. 09:41:18
Csupa izgalom volt a mostani bajnoki is.
Dátum: 2011.12.20. 13:08:41
Idézet: Fubujoci - 2011.12.20. 13:05:11


U.I miközben zöld macit hallgatok a három éves kislányommal.


Dícséretes, dícséretes, de azért nem, hogy valami sárkány ölő metállal tápolnád, hogy aztán ő is rákapjon a hangulatra.
Dátum: 2011.12.20. 12:53:06
Akkor gondolom, hogy ha esetleg a haverokkal egy csapatként mennétek el valamilyen rendezvényre (ne legyen verseny ha már nem szereted ezt a szót), akkor nem megmérettetés és "dicsőség" miatt mentek el, hanem csak azért mert nincs kivel focizni.
Dátum: 2011.12.20. 12:40:03
Idézet: Psych - 2011.12.20. 12:38:42
Idézet: Fubujoci - 2011.12.20. 12:15:12
Mert ez a játék lényege minél kevesebb tp-ért, minél több Le kapni.


Itt nagyon-nagyot tévedsz, ugyanis a játék lényege, hogy szórakozz, kikapcsolódj. Ha ez nem így van, akkor az már régen rossz.


Tegyük hozzá, hogy ezt egy versenybe ülteti, ahol a lényeg a fenti, minél több LE, minél kevesebb TP-ért.
Dátum: 2011.12.20. 12:37:03
Kedves Hype!

Mióta bevezették a kreaffin nerfet, ami ugye nem most volt.. az optimális játék egészen pontosan kb napi 20 percet vett igénybe.. persze, ameddig voltak még játékosok.

Hogy miért is.. ja hát igen.. kb 7 portyából bekattant a limit aztán már nem optimális.

Szégyen, nem szégyen a játék így lett megírva.

Úgyhogy azért jutalmazzák, mert az a keveset amit csinált, azt jól csinálta.

Ha valaki közel olyan eredményt ér el, mint az optimalizátor, de rengeteg idővel, az nem az optimális és nem a bajnok.. ha jól rémlik, az ilyet életműdíjjal jutalmazzák, hogy "hát ugyan már, nézzétek majd meggebedt, nem egy Nobel érdemes, de azért mégse felejtsük el, kapjon egy életművet".
Dátum: 2011.12.20. 12:32:00
Mondjuk persze, ha kikapok, akkor általában végigverem azt akitől kikaptam mínuszokkal, csak azért hogy érezze, h a bajnokság annyira nem igazi.

De egyébként ennyi erővel miért nem mondjuk azt, hogy valaki csak 1x lehet bajnok aztán nem, bár igazából mind1.. volt talán 8 nevező a mostani viadalra, abból volt már korábbi bajnok is.. ha más nem, megvárom míg a másik 6 kap 2t, aztán elindulnak 0ás tulajdonságokkal és akkor is lesz esélyem.

Másrészről.. ha meg azt akarják, hogy a betkosodottak menjenek fel, akkor vágjanak hozzájuk 100 szintnyi TP-t, meg a hozzá járó szintenként arányosan növekvő LE-t, amit egyébként is végighúzott volna pókként, ha a játék nem bukik el, mert ugye elbukott.. különben lenne értelme még kis szinten pókoskodni, mert lenne új ember aki játszik. És akkor lesznek fenn sokan.
Dátum: 2011.12.20. 11:39:20
No meg az is látszik, hogy egyáltalán nem ismer..

Így tizenegynéhány bajnokival a hátam mögött, lassan én is játszom több mint 3 éve (már ha jól rémlik), tisztában vagyok vele, hogy a medálok miket adtak s mit is ad most..

És igen pontosan azért írtam ezt az ötletet, mert semmi kedvem nincs szintet lépni, hogy olyanok nyerjék a bajnokit akiknek sok közük nincs hozzá.. és persze lehet mutogatni, hogy -3akkal is csak azért lettem már 10en felül bajnok mert szövi van mögöttem.. hát no.. azt hiszem, hogy 100-ból 1 aki szövi nélkül indul bajnokin, viszont ha bárkit megnyugtat (bár úgysem fog), ha olyan lenne a bajnoki, hogy nincs szövibónusz, szívesen lemondanék a bónuszról és izgalmas bajnokiknak néznék elébe.

A mostani rendszer egyszerűen nevetséges de ez mind1 is.

Eddig sem játszottam sokat, ezután sem fogok.. valószínűleg legközelebb landránál fogok szintet lépni, 2-3t talán, mert az még talán az optimalizálás keretein belül tartja a karit....
Dátum: 2011.12.20. 09:49:02
Fecsu!

Mennyien vannak a szerón, érdemes belevágni a pókoskodásba?
Dátum: 2011.12.20. 09:46:45
Fogalmam sincs, hogy honnan jött az ötlet, de sokkal célszerűbb lenne, hogy ha már büntetni akarjuk a bajnokokat, akkor azt is lépcsősen csináljuk.

Tapasztalatból tudom, hogy kis szinten a -3/medál is hatásos tud lenni, ugyanis már buktam néhány bajnokit, persze olyanok ellen, akik azért akár valahol még méltók is lehetnek a címre, (hangsúlyozom talán)...

De miért nem úgy oldjuk meg a nerfet, hogy az 1. és 2. kategóriákban -3, a 3. és 4. kategóriákban -4, és így tovább 2 kategóriánként 1-el több levonás.. tény és való, hogy a 17. kategória már rosszabbul jár, de azon a szinten tegyük hozzá, hogy jóval kisebb fájdalom a mostani 10-hez képest még 1 mínusz, mint az első 30 szinten lenullázni a bajnokokat.

Szerintem.. ha hülyeség, nyugodtan tessék megírni.
Dátum: 2011.12.16. 09:31:23
Morz, szabad megkérdezni, hogy mivel érdemeltem ki a megtisztelő "hm."-det?
Dátum: 2011.12.15. 13:46:09
Apropó, pont, hogy az a karakter egy nagy rakás nyuszibogyó, nem csodálom, hogy Reiren öngyilkos akart lenni. (Annó) 4. szinten elértem a 200-as TÖ-t. Annak meg 189-el is összejött 3. És pont azért, mert feljött ez a minuszolás.

Cimbora te itt miről hadoválsz?
Dátum: 2011.12.15. 13:33:41
Hát ja.. momentán ha most a kategóriámban indulok.. érdekes módon csak egy sima bajnokit nyertem ezen a szinten, de már az 1. UV-m is nerfelni akarja, akkor lényegében lesz -36 erőm.. az egészen pontosan mit takar.. utésenként gyógyítom az ellent? persze ugyanez igaz a varázslásra is.

Támadás - védelem kijön pont Gipsz Jakab 20-as statjára is a 120 mínusszal, de mégis mire megyek vele.. mert még ha a random miatt el is találom akkor is gyógyítok rajta
Dátum: 2011.12.15. 13:28:58
Ez mind szép és jó, de gyakorlatilag annyi, mintha én fognám magam, és amikor látom h a szomszédom a kutyáját a ház elé sz****ja aztán mint aki jól végezte dolgát visszaviszi, én meg utána megyek s a kutyáját szétverem rajta majd annyit szólnak h ejnye-bejnye.. senkit nem hat meg az, hogy 1-re postolják, esetleg fórummoderálást kap.

Ne nácizzon itt senki, senkinek semmiért.. ez nevetséges.
Dátum: 2011.12.10. 21:09:36
Még nem nyertem UV bajnokit mégis -120al indulhatok.. WTF?
Dátum: 2011.12.05. 09:54:53
Ott maradunk mementónak.

Jóskapistának sose lesz 5+ bajnokija, de még 2 se.. ugye 0-ás statokkal
Dátum: 2011.12.02. 16:06:36
Fogalmam sincs, miért jártatom a szám, főleg mikor Kóc csendre intett, de hát neki mindig igaza van.

Már megszokhattuk volna, hogy a módosítások a kis szinten jól teljesítő karaktereket általában megölik.

Ez van, be kell nyelni aztán kész..

Vigasztaljon a tudat, hogy amikor a szinten már mindenkinek meglesz a 2-3 medálja, akkor ők 0-val indulnak a bajnokin, neked még mindig ott lesz a 20as alapstati
Dátum: 2011.12.02. 14:18:58
De rég is volt már az, hogy nem kellett egy bajnoki kimenetele miatt aggódni... az új kategória szépségei

Gratu mindenkinek
Dátum: 2011.11.29. 12:38:29
Gyanítom elfogyott!

Szerintem írj a vezetőségnek.
Dátum: 2011.11.29. 11:37:28
Mivel az öv fél évig működik, és 06.01-el jár le.. gyanítom, hogy dec 1-től fog működni minden.
Dátum: 2011.11.18. 16:04:35
Hát cimbora, én nem sajnálom tőled a papot, kedves egészségedre.